توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 99

  1 بازدید

  اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته 99

  طبق اطلاعیه سازمان سنجش و با استناد به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ، نتایج نهایی کارشناسی ناپیوسته 99 ، نیهم دوم مهر ماه اعلام خواهد شد . داوطلبان در این تاریخ باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتایج خود مطلع شوند .

  نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ، احتمالا نیمه دوم مهر ماه اعلام خواهد شد

  به محض اعلام شدن نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام دانشگاه های هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته علاوه بر دانشگاه های سراسری ، در دانشگاه های آزاد هم می توانند انتخاب رشته کنند .

  نحوه اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته 99

  داوطلبان جهت مشاهده کارنامه خود می توانند به سایت اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و کارنامه خود را مشاهده نمایند . طبق روال سال های گذشته نحوه مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی از دو روش امکان پذیر بود که در روش اول داوطلب با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه قادر به دریافت کارنامه خود می باشد و در روش دوم داوطلبانی که به شماره پرونده خود دسترسی ندارند کافی است شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خود را ثبت نماید .

  1 - برای مشاهده نتایج خود لازم است ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید . برای این کار عبارت " سایت سازمان سنجش " و یا آدرس " sanjesh.org " را در مرورگر سیستم خود تایپ نمایید و از میان نایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

  2 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی رنگی سمت راست بالای صفحه روی گزینه " کاردانی به کارشناسی " کلیک کنید .

  3 - در صفحه باز شده گزینه " اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 99 " را انتخاب کنید .

  4 - با اطلاعات شخصی و آزمونی از طریق یکی از روش های ارائه شده نتیجه خود را مشاهده کنید .

  راهنمای تصویری ارائه شده برای سال 98 بوده و به محض اعلام شدن نتایج کارشناسی ناپیوسته ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و هم چنین لینک مشاهده نتایج در این قسمت فعال خواهد شد .

  در صورتی که به شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی خود دسترسی ندارید می توانید با درخواست به سازمان سنجش این اطلاعات را بازیابی کنید .

  کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 99

  معمولا هر ساله سازمان سنجش چند روز پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته ، لینک مشاهده کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی را بر روی سایت sanjesh.org فعال می کند . لذا داوطبان می توانند جزئیات کارنامه خود را مشاهده نمایند .

  1 - برای شماهده کارنامه وارد سایت سازمان سنجش شده و در این صفحه اولین گزینه یعنی " کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی 99 " را انتخاب نمایید .

  2 - در صفحه ای که وارد می شوید به دو صورت می توانید کارنامه خود را مشاهده کنید :

  راهنمای تصویری ارائه شده برای سال 98 بوده و به محض انتشار کارنامه نهایی کارشناسی ناپیوسته ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و هم چنین لینک مشاهده نتایج در این قسمت فعال خواهد شد .

  توصیه می شود در صورت عدم پذیرش در این دوره برای رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی هم ثبت نام و شانس خود را امتحان کنید .

  شما جهت اطلاع از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99 می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید لذا مشاوران ما می توانند شما را در روند مشاهده کارنامه خود در زمان اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته ۹۹ از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا یاری کنند .

  سوالات متداول

  نتایج معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ ، در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی نتایج خود را مشاهده کنند که نحوه مشاهده نتایج در این مقاله نیز توضیح داده شده است .

  همانطور که در مقاله اشاره شده کارنامه نهایی داوطلبان چند روز پس از اعلام نتایج منتشر می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج کاردانی به کارشناسی | اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته 99

  نتایج کاردانی به کارشناسی | اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته 99

  زمان مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99

  معمولا هر ساله مدتی پس از برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی ( برای رشته های با آزمون ) ، نتایج نهایی انتخاب رشته داوطلبان پذیرش مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام می شود . طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99 نیمه دوم مهر ماه اعلام خواهد شد .

  +++ نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ، نیمه دوم مهر ماه اعلام خواهد شد +++

  خاطر نشان می شود به محض اعلام شدن ، زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبانی که علاوه بر انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های سراسری برای دانشگاه های آزاد هم اقدام کرده اند می توانند برای اطلاع از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مقاله زیر را مطالعه کنند .

  نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99

  نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی معمولا به صورت اینترنتی و از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می شود . داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می بایست با ورود به سایت sanjesh.org و انتخاب گزینه کاردانی به کارشناسی از منوی سمت راست تصویر و با کلیک روی کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 99 وارد لینک اعلام نتایج شوید .

  داوطلبان می توانند پس مراجعه به سایت سازمان به دو روش نتایج خود را مشاهده نمایند . در روش اول با ورود اطلاعات درخواستی ( شماره پرونده ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد ) می توانید نتایج خود را مشاهده کنید و در روش دوم نیاز به شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد دارید تا بتوانید  نتایج خود را ببینید . 

  1 - برای مشاهده کارنامه خود لازم است ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید . برای این کار عبارت " سایت سازمان سنجش " و یا آدرس " sanjesh.org " را در مرورگر سیستم خود تایپ نمایید و از میان نایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

  2 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی رنگی سمت راست بالای صفحه روی گزینه " کاردانی به کارشناسی " کلیک کنید .

  3 - در این صفحه اولین گزینه یعنی " کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی ۹۹ " را انتخاب نمایید .

  4 - در صفحه ای که وارد می شوید به دو صورت می توانید کارنامه خود را مشاهده کنید :

  به محض اعلام شدن نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ، راهنمای تصویری ارائه شده بروزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت فعال خواهد شد

  اگر جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که در کنکور کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) موفق به کسب نمره قبولی نشده اید همچنان می توانید شانس ورود به دانشگاه را داشته باشید . برای این منظور توصیه می کنیم مقاله زیر  مطالعه نمایید .

  سوالات متداول

  نتیج نهایی این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  نتایج این آزمون معمولا هر ساله بصورت اینترنتی اعلام می شود که نحوه مشاهده نتایج در این مقاله نیز توضیح داده شده است .

  همانطور که در مقاله اشاره شده ، داوطلبان به اطلاعات فردی و آزمونی اعم از شماره پرونده برای مشاهده نتایج خود نیاز دارند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

  اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

  برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی که تمایل به ادامه تحصیل و اخذ مدرک کارشناسی دارند ، آزمونی تحت عنوان ” کنکور کاردانی به کارشناسی “ برگزار می شود و اجرای آن نیز بر عهده ی سازمان سنجش و آموزش کشور است. داوطلبانی که در نیمه دوم اردیبهشت ماه ، نسبت به ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام کرده اند ، پس از شرکت در این آزمون که در 14 شهریور ماه برگزار می شود ، بسیار مشتاق هستند تا از نتایج این آزمون مطلع شوند.

  بازه زمانی بین برگزاری آزمون تا اعلام نتایج نهایی آن ، بیشتر از یک ماه خواهد بود و پس از آن داوطلبانی که پذیرفته می شوند ، می توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده خود اقدام نمایند.

  زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99

  طبق جدول زمان بندی برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی که در دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی درج شده است ، زمان نتایج کاردانی به کارشناسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، در دهه سوم مهر ماه خواهد بود.

  پس از اعلام نتایج آزمون ، در صورتی که داوطلبان در یکی از کدرشته محل های انتخابی خود پذیرفته شده باشند ، می بایست در تاریخ های مشخص شده نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه اقدام کنند. داوطلبانی هم که در این آزمون پذیرفته نشده اند ، می توانند با استفاده از فرصتی که تحت عنوان اعتراض به نتایج کاردانی به کارشناسی ، در اختیار آن ها قرار داده می شود نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

  راهنمای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99

  شما عزیزان می توانید مطابق راهنمای زیر ، نسبت به دریافت و مشاهده کارنامه آزمون کاردانی به کارشناسی خود ، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایید.

  روش اول: اولین روش مشاهده نتایج ” جستجو بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی “ می باشد و داوطلبان می توانند با وارد نمودن شماره پرونده ، شماره شناسنامه ، سال تولد و عبارت امنیتی موجود در سایت ، نسبت به دریافت و مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

  روش دوم: نحوه دیگر ورود به پنل شخصی در سایت سازمان سنجش ، ” جستجو بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی “ می باشد. در این روش جهت مشاهده نتایج خود می توانید با وارد نمودن شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، سال تولد و هم چنین عبارت امنیتی موجود در سایت ، نتایج خود را دریافت و مشاهده نمایید.

  اعتراض به نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 99

  در این آزمون نیز هم چون سایر آزمون هایی که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود ، امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون وجود دارد. شما نیز در صورتی که نسبت به نتیجه خود اعتراض دارید ، می توانید به بخش ” سیستم پاسخگویی “ سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و دلایل اعتراض و هم چنین درخواست خود را مبنی بر رسیدگی به اعتراضتان ثبت نمایید.

  اعتراض شما در اسرع وقت توسط مسئولین مربوطه بررسی خواهد شد و در صورت صحت بروز اشتباه در اعلام نتایج ، به اعتراض شما ترتیب اثر داده خواهد شد و کارنامه شما اصلاح می گردد. در صورت وجود هر گونه ابهام در خصوص نحوه ثبت درخواست در سازمان سنجش ، می توانید روی لینک آن کلیک کنید.

  همان طور که بیان شد ، داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی می باشند ، پس از شرکت در آزمون می بایست نسبت به مشاهده نتیجه آزمون خود ، از طریق همان سایت ثبت نام کاردانی به کارشناسی ، اقدام نمایند. شما داوطلبان عزیز پس از مشاهده کارنامه خود در صورت عدم رضایت از نمرات درج شده در کارنامه می توانید نسبت به ثبت اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید