توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج تامین اجتماعی 99

  1 بازدید

  اعلام نتایج تامین اجتماعی 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی | ایران استخدام

  اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی | ایران استخدام

  استخدام دانشکده علوم پزشکی سراب (استخدام جدید)

  ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

  شروع آزمون: ---

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استخدام تامین اجتماعی در سال 99 (منابع و سوالات رایگان) | ایران استخدام

  استخدام تامین اجتماعی در سال 99 (منابع و سوالات رایگان) | ایران استخدام

  آزمون استخدام تامین اجتماعی

  تمامی اخبار و اطلاعیه های “استخدام سازمان تامین اجتماعی” در طی هر سال در این صفحه به محض انتشار اطلاع رسانی می شوند.
  با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان تامین اجتماعی” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت “آخرین اخبار” و “منابع استخدامی” سازمان تامین اجتماعی هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام سازمان تامین اجتماعی مطلع شوید.
  ✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
  ✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید

  سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق برگـزاری آزمـون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی و یا قراردادی در مراکز ملکی و مراکز تحت پوشش هولـدینگ درمـان در دو بخش درمان و بیمه ای دعوت به همکاری می نماید. بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند کـه ثبـت نـام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش و آموزش کشور از روز دوشنبه مورخ 99/5/13 آغاز و لغایت روز یکشنبه مورخ 99/05/26 پایان می پذیرد.
  کلیه متقاضـیان ضـرورت دارد کـه در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمـودن مـدارک و اطلاعـات مـورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند

  1 -تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  2 -اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
  3 – دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثرسن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی استخدام.
  4 -دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر.
  5 -دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم. (ویژه آقایان)
  6 -داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
  7 -نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
  8 -استخدام افرادی که در اجرای قـانون رسـیدگی بـه تخلفـات اداری یـا آراء قـانونی مراجـع ذیصـلاح بـه مجازاتهـای اخـراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
  9 -داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند. یادآوری: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبـان آخـرین روز ثبت نام 99/5/23 و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام 99/5/13 میباشد.

  1 -مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی میباشد.

  داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گـرایش رشـته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی کـه مقطـع تحصـیلی، رشـته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عینا در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند، پیشوند کمتر و یا بیش از آنچه در آگهی ذکر شده، باشد از سایر فرایند استخدام حذف و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
  توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشـته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش هـای ذکـر شـده مـلاک عمـل خواهـد بـود. لـذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نـام در شـغل هـایی کـه واجـد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

  2 -شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:

  1/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم صرفا در عنوان شغلی متصدی پذیرش و اطلاعات با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
  2/2 -دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
  3/2 -دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداکثر 32 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی.
  4/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 33 سال تمام.
  5/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 35 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی و دکتری عمومی . 6/2 – دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (phd) با حداکثر38 سال تمام.
  7/2 -دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (پزشکان متخصص) با حداکثر40سال تمام.
  * مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میباشد ملاک عمل خواهد بود.
  تبصره1 :مدت خدمت سربازی، انجام خدمات قانونی (قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و ضریبK) ،مدت اشتغال تمام وقت متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت ها یا موسسات تابعه(صد در صد متعلق به سازمان)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در بیمارستانها و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات امنایی و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و متناسب با مدت اشتغال به کار، دال بر تائید مراتب مذکور و نیز سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان درمورد ایثارگران به حداکثر شرط سنی هر مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی مشروط به آن که از حداکثر 35 سال تمام و برای رشته های دکترا ( phd و متخصص) 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه میگردد. شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمیباشد.

  توضیحات: شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد:
  1 -موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی
  2 -بانک رفاه کارگران
  3 -موسسه حسابرسی تامین اجتماعی
  4 -شرکت گروه هتلهای هما
  5 -موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه
  6 -رفاه گستر
  7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی
  8 -شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
  9 -شرکت انتشارات علمی و فرهنگی
  10 -کار و تامین
  11 -گروه پزشکی حکمت
  12 -شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران
  13 -شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
  14-شرکت مهندسی تاسیسات وانرژی تامین.

  1 -تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
  2 -فایل عکس اسکن شده. داوطلب میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامـه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
  – عکس 4 3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
  – عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
  – اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300 200 پیکسل و حداکثر 400 300 باشد.
  – تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
  – حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد.
  – حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
  – حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
  تبصره 1 :اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمیباشد و داوطلبـان لازم اسـت از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند
  تبصره 2 :عکس خواهران باید با حجاب و صورت آنان کامل مشخص باشد.
  تبصره 3 :درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
  یادآوری مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکـس داوطلبـان، کـه ایـن موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجـام میشـود رخ داده اسـت. تاکیـد میگـردد کـه عـلاوه بـر کنتـرل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری بـه جـای عکـس شـما الصـاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقـررات بـا وی رفتـار خواهد شد.

  ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 99/5/13 لغایت روز یکشنبه مورخ 99/5/23 انجام خواهد پذیرفت.
  متقاضیان واجد شرایط میبایست به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 750000 ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
  لازم به توضیح است هزینه ثبت نام به حساب مشخص شده در سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.
  – متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یاد داشت نموده و تا پایان مراحـل اسـتخدام نـزد خود نگهداری نمایند.
  – به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

  با توجه به اینکه مدارک متقاضیان حسب نیاز سازمان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان دو برابر مجوزهای استخدامی اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

  – کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 99/6/18 بـرای مشـاهده و پرینـت بـر روی درگـاه اینترنتـی سـازمان سـنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 99/6/21 در مراکـز اسـتانها برگـزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
  لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مـدارک داوطلبـان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

  به هر یک از داوطلبان یک دفترچه عمومی و یک دفترچه سوال تخصصی حسب مورد داده خواهد شد.
  آزمون عمومی:
  1ّ -فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانـه ای سی دی ال
  2-زبـان انگلیسـی ـ عمـومی،
  3 -آیـین نگـارش زبـان فارسـی،
  4 -معـارف اسلامی*،
  5 -دانش اجتماعی و حقوق اساسی،
  6 -شناخت تأمین اجتماعی،
  7 -اطلاعات عمومی،
  8 -هوش و توانمندی های عمومی
  * توجه: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سؤال های معارف اسلامی معاف هستند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیـع خواهد شد.
  **: آزمون عمومی نمره منفی دارد.

  جهت مشاهده رشته های امتحانی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی از سوی سازمان تامین اجتماعی بیان شد. ثبت نام آزمون تامین اجتماعی که در بازه زمانی 13 مرداد 99 تا 26 مرداد 99 ادامه داشت . زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمونی سازمان تامین اجتماعی که در 21 شهریور برگزار گردید می توانید ما را دنبال کنید.

  افراد واجد شرایط که از طریق سایت سازمان سنجشنسبت به ثبت نام جهت آزمون سازمان تاکین اجتماعی اقدام کرده بودند، از طریق شرکت در آزمـون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی و یا قراردادی در مراکز ملکی و مراکز تحت پوشش هولـدینگ درمـان در دو بخش درمان و بیمه ای دعوت به همکاری می‌شوند.

  کارت ورود به جلسه تامین اجتماعی ۹۹

  شرایط ثبت نام داوطلبین

  1 -تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  2 -اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
  3 – دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثرسن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی استخدام.
  4 -دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر.
  5 -دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم. (ویژه آقایان)
  6 -داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
  7 -نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
  8 -استخدام افرادی که در اجرای قـانون رسـیدگی بـه تخلفـات اداری یـا آراء قـانونی مراجـع ذیصـلاح بـه مجازاتهـای اخـراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
  9 -داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند. یادآوری: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبـان آخـرین روز ثبت نام 99/5/23 و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام 99/5/13 میباشد.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه تامین اجتماعی ۹۹

  شرایط اختصاصی ثبت نام

  1 -مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی میباشد.

  داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گـرایش رشـته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی کـه مقطـع تحصـیلی، رشـته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عینا در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند، پیشوند کمتر و یا بیش از آنچه در آگهی ذکر شده، باشد از سایر فرایند استخدام حذف و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
  توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشـته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش هـای ذکـر شـده مـلاک عمـل خواهـد بـود. لـذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نـام در شـغل هـایی کـه واجـد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

  2 -شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:

  1/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم صرفا در عنوان شغلی متصدی پذیرش و اطلاعات با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
  2/2 -دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
  3/2 -دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداکثر 32 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی.
  4/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 33 سال تمام.
  5/2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 35 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی و دکتری عمومی . 6/2 – دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (phd) با حداکثر38 سال تمام.
  7/2 -دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (پزشکان متخصص) با حداکثر40سال تمام.
  * مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میباشد ملاک عمل خواهد بود.
  تبصره1 :مدت خدمت سربازی، انجام خدمات قانونی (قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و ضریبK) ،مدت اشتغال تمام وقت متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت ها یا موسسات تابعه(صد در صد متعلق به سازمان)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در بیمارستانها و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات امنایی و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و متناسب با مدت اشتغال به کار، دال بر تائید مراتب مذکور و نیز سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان درمورد ایثارگران به حداکثر شرط سنی هر مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی مشروط به آن که از حداکثر 35 سال تمام و برای رشته های دکترا ( phd و متخصص) 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه میگردد. شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمیباشد.

  توضیحات: شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد:


  1 -موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی
  2 -بانک رفاه کارگران
  3 -موسسه حسابرسی تامین اجتماعی
  4 -شرکت گروه هتلهای هما
  5 -موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه
  6 -رفاه گستر
  7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی
  8 -شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
  9 -شرکت انتشارات علمی و فرهنگی
  10 -کار و تامین
  11 -گروه پزشکی حکمت
  12 -شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران
  13 -شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
  14-شرکت مهندسی تاسیسات وانرژی تامین.

  دریافت کارت آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال ۹۹

   کارت آزمون استخدامی در تاریخ 18 شهریور 99 بر روی سایت سازمان سنجش بارگزاری گردید و آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه 21 شهریور برگزار شد.

  اعلام نتایج استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۹

  نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی می گردد.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید