در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی

  1 بازدید

  اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نتایج نهایی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع ارشد فردا اعلام می شود - ایسنا

  نتایج نهایی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع ارشد فردا اعلام می شود - ایسنا

  فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در مهلت اختصاص داده شده از سوی سازمان  سنجش، می توانستند با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای در پذیرش دوره کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی، ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند.

  سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: نتایج نهایی پذیرش در دوره کارشناسی ارشد، بر اساس سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا سه شنبه ۱۶ دی ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.


  زرین افزود: متقاضیانی که در این مرحله پذیرفته شوند، در صورتی که پذیرفته شده نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ باشند، قبولی قبلی آنان لغو خواهد شد و  این دسته از متقاضیان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

  سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: شروع به تحصیل داوطلبان پذیرفته شده، از نیم سال دوم و بهمن ماه خواهد بود.

  وی تاکید کرد: نتایج نهایی رشته محل های آزمون سراسری هم تا پایان دی ماه سال جاری اعلام می شود.

  به گزارش ایسنا؛ براساس مصوبات جلسه پانزدهم و جلسه ۱۶ شورای سنجش و پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی و اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مرحله ثبت نام پذیرش با سوابق تحصیلی ( معدل) کارشنی ارشد ناپیوسته سال ۹۹( صرفا در همین سال انجام می شود) در هفته پایانی آذرماه برای تمام زیر نظام ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی بصورت متمرکز و توسط سازمان سنجش انجام گرفت.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری ۹۹

  منظور از پذیرش کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 دانشگاه های سراسری همه دوره های روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی ، پیام نور و پردیس های خودگردان است . بنابراین اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبانی که در این دانشگاه ها ثبت نام کرده بودند به طور مشترک در سایت سازمان سنجش منتشر می شود .

  اعلام نتایج ارشد بر اساس معدل باید پیش از آغاز هر نیمسال تحصیلی بوده تا پذیرفته شدگان فرصت ثبت نام در دانشگاه را داشته و در اولین ترم ارشد حضور داشته باشند . اما این زمان به علت شیوع بیماری کرونا به تاخیر افتاده و طبق پیش بینی ها احتمالا زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی پیش از شروع نیمسال دوم یعنی بهمن ماه باشد .

  اعلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد 99 در 16 دی ماه می باشد .

  داوطلبانی که در کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 شرکت کرده اند می توانند برای اطلاع از جزئیات اعلام نتیجه به مطالعه مقاله زیر بپردازند . برای اطلاع از اخبار در اسرع وقت می توانید عضو کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا شوید .

  نحوه مشاهده نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری ۹۹

  برای دریافت کارنامه اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی 99 دانشگاه های سراسری ابتدا می بایست به سایت کارشناسی ارشد سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و بر روی گزینه کارشناسی ارشد کلیک نمایید .

  سپس گزینه اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ را انتخاب کرده و اطلاعات ثبت نامی خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید . پس از انتخاب گزینه " تایید " وارد صفحه اعلام نتایج شده و می توانید از وضعیت پذیرش خود در کارشناسی ارشد بر اساس معدل مطلع شوید .

  راهنمای تصویری نحوه دریافت کارنامه کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 در موعد مقرر در اینجا قرار می گیرد .

  داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده بودند نیز می توانند در صورت عدم رضایت از رشته قبولی خود به ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 99 که در متن مقاله زیر به توضیح آن پرداخته شده است بپردازند .

  زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹

  دانشگاه آزاد اسلامی نیز در پی شیوع ویروس کرونا اقدام به پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد بدون کنکور نموده است . نحوه امتیاز بندی داوطلبان برای اعلام نتایج در این دانشگاه بر اساس معدل و سوابقی است که متقاضیان در دوران تحصیل مقطع قبلی خود کسب کرده اند .

  بر اساس پیش بینی های صورت گرفته احتمالا نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 دانشگاه آزاد اسلامی تا بهمن ماه اعلام شده و بر روی سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت . سایر اطلاعیه های مربوط به ثبت نام در دانشگاه های محل پذیرش نیز از طریق سامانه اینترنتی هر دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

  زمان و لینک اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹ به محض اعلام در اینجا قرار داده می شود .

  به متقاضیانی که در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 99 ثبت نام کرده بودند توصیه می شود برای اطلاع از وضعیت پذیرش خود به مطالعه مقاله زیر بپردازند .

  نحوه مشاهده نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹

  پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ابتدا به سایت سنجش و پذیرش آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه کرده و از بین گزینه های موجود در صفحه بر روی اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ کلیک کنید .

  در صفحه جدید پیش رو می بایست اطلاعات شخصی خود نظیر کد ملی و شماره پرونده یا کد رهگیری خود را که در زمان ثبت نام از سامانه دریافت نموده بودید را وارد کرده تا صفحه اصلی اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس معدل برایتان باز شود .

  راهنمای تصویری مراحل دریافت کارنامه نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 در موعد مقرر در اینجا بروزرسانی می شود .

  اگر داوطلبی موفق به پذیرش کارشناسی ارشد 99 براساس سوابق تحصیلی نشده ، می تواند علاوه بر شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ، با مطالعه منابع کارشناسی ارشد در کنکور ارشد سال بعد شرکت کرده و شانس خود را برای ورود به دانشگاه بسنجد .

  در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشناسان سامانه مشاوره هیوا تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت نمایید . کارشناسان ما از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به راهنمایی داوطلبان پرداخته و آن ها را از نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ مطلع می سازد .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج کارشناسی ارشد بر اساس معدل دانشگاه های سراسری تا قبل از آغاز ترم جدید تحصیلی اعلام خواهد شد که به محض انتشار لینک مشاهده نتایج در متن مقاله فعال می شود .

  ✔️ با توجه به متن مقاله ، پس از بررسی مدارک و سوابق تحصیلی داوطلبان ، احتمالا نتایج پذیرش ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد تا بهمن ماه در اختیار داوطلبان قرار گیرد .

  ✔️ نحوه مشاهده کارنامه کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری و آزاد در متن مقاله قرار دارد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری ۹۹

  امسال اولین باری است که دانشگاه های سراسری بنا به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم به پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی نموده اند . بنابراین هنوز جزئیات دقیقی از زمان انجام هر مرحله منتشر نشده ، اما بر اساس پیش بینی های انجام گرفته پس از آن که سازمان سنجش مدارک تحصیلی داوطلبان کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 را بررسی کرد ، نتایج نهایی را تا قبل از شروع نیمسال دوم منتشر می نماید .

  تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ در 16 دی ماه خواهد بود.

  پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، داوطلبان در موعد مقرر می بایست به سامانه sanjesh.org مراجعه کرده و از طریق بخش کارشناسی ارشد ، گزینه اعلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد 99 را انتخاب کنند . در مقاله زیر می توانید جزئیات مربوط به اعلام نتایج ارشد بدون کنکور را مطالعه نمایید .

  زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹

  در پی گسترش شیوع بیماری کرونا دانشگاه آزاد نیز اقدام به پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور نموده است . بر این اساس پس از آن که مدارک ارائه شده داوطلبان مورد بررسی و تایید بخش سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفت ، اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ در سایت azmoon.org منتشر می شود .

  از آنجایی که مراحل ثبت نام و بررسی سوابق تحصیلی متقاضیان بدون کنکور کارشناسی ارشد 99 کمی زمانبر است ، احتمالا شاهد اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشگاه آزاد تا بهمن ماه باشیم .

  تاریخ اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹ به محض اعلام در اینجا قرار می گیرد .

  داوطلبان برای اطلاع به موقع از اخبار و اطلاعیه های مربوط به کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 دانشگاه ها می توانند عضو کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا شوند .

  مشاوره اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹

  داوطلبان پس از مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 می بایست برای ثبت نام در محل پذیرش خود اقدام نمایند . البته ممکن است برخی از داوطلبان از جواب پذیرش خود راضی نبوده و علاقه چندانی به رشته قبولی خود نداشته باشند . در صورت قرار گرفتن در چنین شرایطی بهتر است پس از مطالعه قوانین پذیرش بدون کنکور که در دفترچه کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی توضیح داده شده است ، از ثبت نام در دانشگاه صرف نظر کرد .

  متقاضیانی که در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد قبول نشده و یا ثبت نام نکرده بودند ، می توانند با مطالعه منابع درسی کارشناسی ارشد در کنکور سال بعد شرکت کرده و اینگونه وارد رشته مورد نظر خود شوند .

  کارشناسان مشاوره هیوا می توانند متقاضیان کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را راهنمایی کرده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ، نتایج پذیرش آن ها را اطلاع رسانی کنند .

  سوالات متداول

  ✔️ احتمالا نتایج نهایی کارشناسی ارشد بر اساس معدل داوطلبان تا نیمسال دوم تحصیلی منتشر شود که به محض اعلام ، زمان آن  در متن مقاله قرار می گیرد .

  ✔️ به محض اعلام دانشگاه آزاد از زمان انتشار نتایج ارشد بدون کنکور ، متن مقاله بروزرسانی می شود . احتمالا این نتایج تا بهمن ماه منتشر شوند .

  ✔️ سایت اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری و آزاد متفاوت از یکدیگر بوده که در متن مقاله به آن اشاره شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید