توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام هزینه درمان بیمه تکمیلی دانا

  1 بازدید

  استعلام هزینه درمان بیمه تکمیلی دانا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  راهنما، استعلام و هزینه بیمه تکمیلی دانا

  راهنما، استعلام و هزینه بیمه تکمیلی دانا

  بیمه دانا یکی از شرکت‌هایی است که در حوزه فروش بیمه تکمیلی گروهی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 97، 10% از کل فروش بیمه تکمیلی را به خود اختصاص داده که نسبت به سال قبل 33% رشد داشته است. در این مطلب به معرفی کامل این بیمه دانا، شرایط خرید، قیمت و ... می‌پردازیم.

  مزایای بیمه تکمیلی دانا

  بیمه دانا خدمات درمان را به شکل گروهی ارائه می‌کند. هر شرکت بیمه برای ارائه خدمات بیمه تکمیلی گروهی حداقلی را برای متقاضیان بیمه تکمیلی گروهی مشخص می‌کند. برای خرید بیمه تکمیلی دانا کارکنان شرکت یا سازمان باید حداقل 50 نفر باشند.

  موضوع مهم دیگر در انتخاب بیمه تکمیلی، فرانشیز است. فرانشیز عبارت است از هزینه‌ای که باید توسط فرد بیمه‌شده پرداخت شود و شرکت بیمه آن را پرداخت نمی‌کند. حداقل فرانشیز در بیمه‌های تکمیلی از جمله بیمه تکمیلی دانا 10% و حداکثر آن 30% می‌باشد.

  پوشش‌های بیمه تکمیلی دانا

  در بیمه‌های درمان گروهی، سقف تعهدات و تنوع پوشش‌ها به قرارداد بین شرکت بیمه و شرکت متقاضی بستگی دارد. اما در حالت کلی پوشش‌های درمان گروهی دانا شامل موارد زیر است:

  دوره انتظار بیمه تکمیلی دانا

  دوره انتظار به این معناست که بین خرید بیمه و استفاده از پوشش خاص باید فاصله مشخصی وجود داشته باشد. به طور مثال دوره انتظار زایمان در بیمه تکمیلی 9 ماه است. البته در بیمه‌های درمان گروهی، بر اساس تعداد کارکنان این عدد ممکن است متفاوت باشد.

  به طور مثال دوره انتظار پوشش زایمان برای گروه‌های 260 تا 1000 نفر 6 ماه است. بر همین اساس دوره انتطار این پوشش‌ها برای گروه‌های بالای 1000 نفر هم کلا حذف می‌شود.

  در ضمن دوره انتظار جراحی در بیمه تکمیلی  هم معمولا معادل 3 ماه است.

  مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی دانا

  یکی از مزیت‌هایی که بیمه دانا نسبت به سایر شرکت‌ها دارد این است که با مراکز درمانی و تشخیصی بسیاری طرف قرارداد است. هر چه مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه بیشتر باشد استفاده از پوشش‌های درمان تکمیلی آسان‌تر خواهد بود، چرا که با مراجعه به این مراکز تمام هزینه‌ها توسط شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

  اما اگر به مراکز غیر طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه شود، در ابتدا لازم است فرد بیمه‌شده هزینه را پرداخت کند و بعد از آن برای دریافت خسارت از شرکت بیمه اقدام کند.

  در حال حاضر شركت بيمه دانا با حدود 10 هزار مرکز درمانی در کل کشور (بیشتر از 95 درصد بیمارستان‌های کشور) شامل مراکز بیمارستانی، درمانگاهی، آزمایشگاهی، چشم پزشکی، فیزیوتراپی و … قرارداد دارد. همچنین در بسیاری از مراکز درمانی افراد می‌توانند از طریق سامانه سپاد (سامانه پذیرش الکترونیکی درمان) به صورت آنلاین معرفی‌نامه دریافت کنند.

  دریافت خسارت بیمه تکمیلی دانا

  همانطور که در بخش بالا توضیح داده شد، برای دریافت خسارت بیمه دانا تکمیلی دو راه وجود دارد. راه اول این که به مرکز طرف قرارداد با بیمه دانا مراجعه کنید که در این حالت هزینه‌ها در همان مرکز توسط بیمه پرداخت می‌شود. نکته مهم این که قبل از مراجعه به مرکز طرف قرارداد باید معرفی‌نامه دریافت کنید.

  مدارک مورد نیاز برای صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی دانا:

  راه دوم این که به  مرکز غیر طرف قرارداد مراجعه کنید، تمام هزینه‌ها را پرداخت کرده و بعد از تحویل مدارک به شرکت بیمه، خسارت را دریافت کنید.

  مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی دانا:

  استعلام بیمه تکمیلی دانا در ازکی

  ازکی با همکاری شرکت‌های بیمه در زمینه فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای فعالیت می‌کند. یکی از محصولات پرفروش ازکی بیمه تکمیلی است که به شکل انفرادی و گروهی ارائه می‌شود.

  شما می‌توانید در سایت azki.com تمام طرح‌ها و قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره 02154864 با کارشناسان بیمه‌ای ازکی تماس بگیرید.

  ازکی از مرحله انتخاب تا مشاوره برای دریافت خسارت همراه شماست.

  انتهای رپرتاژآگهی/

  استعلام، محاسبه، قیمت و خرید اینترنتی بیمه درمان تکمیلی دانا | azki

  استعلام، محاسبه، قیمت و خرید اینترنتی بیمه درمان تکمیلی دانا | azki

  بیمه‌ها در ازکی

  بیمه شخص ثالث

  بیمه بدنه

  بیمه موتور سیکلت

  بیمه آتش ‌سوزی

  بیمه زلزله

  بیمه عمر

  بیمه مسافرتی

  بیمه تکمیلی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید