در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام فک پلاک خودرو از طریق پیامک

  1 بازدید

  استعلام فک پلاک خودرو از طریق پیامک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  2 روش استعلام پلاک خودرو صفر ، فک پلاک و.. با کد ملی - انزل وب

  2 روش استعلام پلاک خودرو صفر ، فک پلاک و.. با کد ملی - انزل وب

  خرید و فروش وسایل نقلیه امری بدیهی است. هنگامی که شما مالک خودرویی هستید و آن را به شخص دیگری می فروشید علاوه بر انتقال سند شما باید عملیات فک پلاک خودرو را انجام دهید، اما فک پلاک چیست و چگونه از وضعیت تعویض پلاک به صورت آنلاین خبردار شویم؟ در ادامه نحور کار با سامانه های استعلام پلاک خودرو را به شما آموزش میدهیم.

  آموزش استعلام پلاک خودرو صفر و.. با کد ملی و شماره پلاک

  Inquiry License Plate With national code and Number plates

  اولین مرحله ای که بعد از تنظیم قرارداد خصوصی بین خریدار و فروشنده ماشین باید انجام شود تا معامله شکل رسمی به خود بگیرد فک پلاک است. اما فک پلاک چیست؟ به عملیات تعویض پلاک، فک کردن پلاک ماشین گفته می شود که در طی این فرآیند پلاک به شخص خریدار واگذار می شود.

  در صورتی که شما ماشینی خریداری کنید و پلاک آن را عوض نکنید، تخلفاتی که توسط خریدار انجام می شود به نام صاحب قبلی ماشین ثبت می شود و این صاحب قبلی ماشین است که باید جوابگو باشد.

  نحوه درخواست فک پلاک

  قبلا نحوه دریافت سود سهام عدالت، مشاهده صورتحساب و ثبت شماره شبا را به شما آموزش دادیم، اما اگر قصد فک پلاک دارید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید تا برگه ای به شما تحویل داده شود. در این برگه شما می توانید شماره نوبت و باجه ای که باید به آن مراجعه کنید مشخص شده است. بعد از اینکه خودروی خود را در پارکینگ مستقر کردید با در دست داشتن سند خودرو، کارت ملی، شناسنامه، فیش آب برق یا آب  به باجه مورد نظر مراجعه کرده و آنها را به متصدی باجه تحویل دهید. شما می توانید همراه با مالک قبلی خودرو مراحل برگ سبز خودرو و تعویض پلاک را انجام دهید و یا اینکه از وی وکالت بگیرید و مراحل را به تنهایی انجام دهید. بابت قبض پست، پلاک و برگ سبز مبلغی از شما دریافت می شود.

  بعد از انجام مراحل ذکر شده برگه ای به شما تحویل داده می شود که این برگه توسط بازرسین خودرو پر می شود که بعد از پر شدن باید به همان باجه ای که برگه را تحویل گرفته اید برگردانید. بعد از تحویل برگه مدارکی که قبلا ارائه کرده بودید به شما پس داده می شود و شما می توانید به محل فک پلاک بروید و پلاک قبلی را تحویل بگیرید و منتظر پلاک جدید بمانید. مدت انتظار به موارد متعددی همچون ثبت نشدن پلاکی دیگر به نام شما بستگی دارد. اگر قبلا پلاکی به نام شما ثبت شده باشد باید بیشتر منتظر بمانید.

  استعلام وضعیت پلاک فک شده خودرو با کدملی

  قبلا در انزل وب راجع به استعلام و ثبت سامانه رجیستر گوشیموبایل صحبت کردیم، اما اگر قصد دارید از وضعیت پلاک فک شده مطلع شوید شما می توانید از سایت راهور استفاده کنید. بعد از اینکه وارد سایت راهور شدید اسکرول را پایین بکشید تا به قسمتی که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید برسید. همانطور که ملاحظه می فرمایید یک قسمت به نام وضعیت پلاک فک شده وجود دارد، روی آن کلیک کنید.

  حالا بهصفحه جدیدی هدایت می شوید که می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. به علت حجم زیاد داده ها، اطلاعات این سایت به صورت هفتگی آپدیت می شود و به صورت مستقیم به بانک اطلاعات پلیس راهور متصل نیست. حالا در کادر مشخص شده کد ملی خود را وارد کنید. بعد متن تصویری را تایپ کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید. حالا می توانید وضعیت پلاک خود را مشاهده بفرمایید.

  برنامه استعلام پلاک خودرو برای اندروید

  آموزش کار با سایت سامانه پیگیری یارانه، یارانه قطع شده، ثبت نام و.. را قبلا به شما آموزش دادیم در این قسمت قصد داریم برنامه سامانه استعلام، خلافی، پلیس +۱۰ را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید از طریق گوشی خود وضعیت پلاک خودروی خود را پیگیری کنید می توانید اپلیکیشن سامانه استعلام ، خلافی ، پلیس +۱۰ را در دستگاه اندروید خود نصب کنید.

  این برنامه کلیه خدمات تعویض پلاک خودرو و مشاهده وضعیت پلاک فک شده را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این خدمات دیگری همچون دریافت خلافی خودرو از طریق پیامک و اینترنت، استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق پیامک و اینترنت، استعلام کارت سوخت از طریق پیامک و اینترنت، استعلام تصادفات رانندگی، پرداخت جرائم رانندگی از طریق اینترنت و بسیاری از خدمات دیگر توسط این اپلیکیشن ارائه می شود.

  اگر به غیر از استعلام پلاک خودرو قصد دارید خلافی ماشین خود را استعلام کنید می توانید از ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشیناز طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. استفاده کنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  امروز در انزل وب نحوه استعلام پلاک خودرو ناجا از طریق اینترنت و کد ملی را به شما آموزش دادیم، اگر روش دیگری برای استعلام پلاک ماشین می شناسید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : anzalweb.ir

  مدیر محترم سایت anzalweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت اطلاعات پلاک خودرو

  یکی از مهم ترین اصول عقد قراردادهای خرید و فروش خودرو استعلام پلاک خودرو می باشد وخودداری از انجام آن ، می تواند عواقب قضایی دردسر سازی برای خریدار داشته باشد.

  زمانی که قصد خرید یا فروش ماشین را دارید بهتر است پیش از امضای مبایعه نامه و پیش پرداخت حتما پیگیر وضعیت پلاک خودرو باشید تا مطمئن شوید خودروی مورد نظر سرقتی نباشد.

  بهتر است که هرگز خودرو را به صورت وکالتی نخرید ،اما اگر مجبور به این امر هستید حتما قبل از دریافت وکالت از پلاک خودرو استعلام بگیرید.

  مطمئن ترین راه برای این کار تماس با پلیس 110 است .برای دریافت اطلاعاتی مانند بدهی عوارض شهرداری و خلافی خودرو باید به دفاتر خدمات الکترونیک و دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.

  روش های آنلاین و پیامکی به روز نیستند و اطلاعات آنها مربوط به 10 روز قبل می باشد.

  موضوع مهم دیگری که پس از استعلام پلاک خودرو می‌بایست صورت پذیرد فک پلاک خودرو است. 

  اما فک پلاک چیست و چگونه از وضعیت تعویض پلاک به صورت آنلاین خبردار شویم؟

  هنگامی که ماشین خود را به شخص دیگری می فروشید علاوه بر انتقال سند لازم است که عملیات فک پلاک خودرو را انجام دهید.

  نخستین  اقدامی که باعث می شود  قرارداد خرید و فروش ماشین به شکل معامله رسمی در آید فک پلاک است .

  اما فک پلاک چیست؟

  به عملیات تعویض پلاک، فک کردن پلاک ماشین گفته می شود که بر اساس آن  پلاک به شخص خریدار واگذار می شود.

  چنانچه شما ماشینی بخرید و پلاک آن را عوض نکنید، هر تخلفی از طرف شما به اسم صاحب قبلی ماشین ثبت می شود و صاحب قبلی ماشین باید جوابگو باشد
  بهتر است که خریدار و فروشنده با هم برای تعویض پلاک و انتقال سند مالکیت خودرو در محل حاضر باشند تا مشکلی پیش نیاید.

  نحوه درخواست فک پلاک خودرو

  اگر قصد فک پلاک دارید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید تا برگه ای به شما تحویل داده شود. در این برگه ، شماره نوبت و باجه ای که باید به آن مراجعه کنید مشخص شده است. بعد از اینکه خودروی خود را در پارکینگ مستقر کردید با در دست داشتن سند خودرو، کارت ملی، شناسنامه، فیش آب برق یا آب به باجه مورد نظر مراجعه کرده و آنها را به متصدی باجه تحویل دهید. شما می توانید همراه با مالک قبلی خودرو مراحل برگ سبز خودرو و تعویض پلاک را انجام دهید و یا اینکه از وی وکالت بگیرید و مراحل را به تنهایی انجام دهید. بابت قبض پست، پلاک و برگ سبز مبلغی از شما دریافت می شود.
  بعد از انجام مراحل ذکر شده برگه ای به شما تحویل داده می شود که این برگه توسط بازرسین خودرو پر می شود که بعد از پر شدن باید به همان باجه ای که برگه را تحویل گرفته اید برگردانید. بعد از تحویل برگه مدارکی که قبلا ارائه کرده بودید به شما پس داده می شود و شما می توانید به محل فک پلاک بروید و پلاک قبلی را تحویل بگیرید و منتظر پلاک جدید بمانید. اگر پلاک دیگری به نامتان نباشد کار شما زود تمام می شود ولی اگر قبلا پلاکی به نام شما ثبت شده باشد باید بیشتر منتظر بمانید.
  توصیه می شود برای انجام فک پلاک حتما کارت بانکی به همراه داشته باشید.

  استعلام از طریق سایت راهور

  شما از طریق سایت راهور می توانید از وضعیت پلاک فک شده مطلع شوید

  بعد از اینکه وارد سایت راهور شدید اسکرول را پایین بکشید تا به دکمه وضعیت پلاک فک شده برسید، روی آن کلیک کنید.

  car tags 4

  حالا در صفحه جدید و در کادر مشخص شده کد ملی خود را وارد کنید ، در کادر بعدی متن تصویر خواسته شده را بنویسید و دکمه جستجو را بزنید حالا وضعیت پلاک خود را می بینید.( به علت حجم زیاد داده ها، اطلاعات این سایت به صورت هفتگی آپدیت می شود و به صورت مستقیم به بانک اطلاعات پلیس راهور متصل نیست.) 

  برنامه سامانه استعلام خلافی پلیس +۱۰ به راحتی این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا از طریق گوشی اندروید خود وضعیت پلاک خودروی خود را پیگیری کنید فقط کافیست این اپلیکیشن را بر روی گوشی نصب کنید.


  car tags 1
  این برنامه کلیه خدمات تعویض پلاک خودرو و مشاهده وضعیت پلاک فک شده را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این خدمات دیگری همچون دریافت خلافی خودرو از طریق پیامک و اینترنت، استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق پیامک و اینترنت، استعلام کارت سوخت از طریق پیامک و اینترنت، استعلام تصادفات رانندگی، پرداخت جرائم رانندگی از طریق اینترنت و بسیاری از خدمات دیگر توسط این اپلیکیشن ارائه می شود.

  اطلاعات صاحب پلاک خودرو را به دست آورید

  منبع مطلب : www.carnp.com

  مدیر محترم سایت www.carnp.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بهرام : وضعیت پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرتضی صابری 14 روز قبل
  0

  استعلام فک پلاک ماشین قبلی خودم

  کدملی۱۹۱۱۱۱۲۳۵۱

  سمیرا 23 روز قبل
  1

  ایا من پلاک فک شده دارم

  محمد 3 ماه قبل
  -1

  پلاک فک شده

  شهرام ایلدرمی 6 ماه قبل
  -1

  ایا این پلاک من کجا میباشد۷۵ل۸۱۳ایران ۲۲

  شهرام 6 ماه قبل
  0

  ایا پلاک خودرو من فک شده ۷۵ ل۸۱۳ ایران ۲۲

  سلیم 6 ماه قبل
  0

  پلاک ۴۷ل۶۹۲ ایران ۳۰ فک شده کجا وچه تاریخ

  زهره ابراهیم پور 6 ماه قبل
  -1

  آیا پلاک من فک شده

  0
  رضا میرزایی مقدم 1 ماه قبل

  آیا پلا کم فک شده ۸۹ج۲۵۷_۵۹

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  چرا اینجا شماره پلاک یا کد ملی میزارین؟اینجا کسی برای شما استعلام نمیگیره برین سایت راهور خودتون استعلام کنین اگه سایت درست باشه

  محمدی 7 ماه قبل
  1

  پلاک من فک شده ۸۹ج۴۸۱ ایران۴۰

  رضا رستمى كما آباد 7 ماه قبل
  0

  سلام لطفا اعلام كنيد كه اين پلاك فك شده يا نه ٤٢٢ب٢٤

  ايران ٣٣

  ناشناس 7 ماه قبل
  -2

  من سال 86 ماشین نیسان فروختم قولنمای یک ماه وقت دادم که برود تعویض پلاک نرفته وپلاک آزاد نیست لطفا ومن شکایت کردم 1 سال گذشته

  فرشاد 7 ماه قبل
  -1

  ایا پلاک فعال دارم

  ناشناس 7 ماه قبل
  -2

  سلام خواستم ببینم پلاک من فک شده ۰۵۳۱۰۳۵۸۰۸ اکبر دیاری

  عین اله نصراللهی ثمرین 7 ماه قبل
  1

  ۱۴۶۱۹۱۷۹۵۶کدملی پلاک۹۸۳ب۷۶ایران۹۱فک پلاک

  عین اله نصراللهی ثمرین 7 ماه قبل
  0

  پلاک۹۸۳ب۷۶ایران۹۱ باکدملی۱۴۶۱۹۱۷۹۵۶فک پلاک

  سلام پلاک من فک شده است 7 ماه قبل
  1

  سلام پلاک ماشین من فک شده ۳۵۷۰۰۰۸۱۹۳

  عبدالرضا دهقانی 7 ماه قبل
  0

  میخواهم بدانم پلاک به شماره ۴۹۱د۵۸ ایران ۷۷ فک شده است یا نشده است

  محمد حسین خاشعی 7 ماه قبل
  1

  پلاک 84 ی112 ایران 35 فک شده یا نه

  نرگس جابر 7 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر پلاک 252م49 ایران 66‌ ایا فک شده

  بهرام 8 ماه قبل
  2

  پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  6
  بهرام 8 ماه قبل

  وضعیت پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  پلاک 84 ی112 ایران 35 فک شده یا نه

  0
  محمد حسین خاشعی 8 ماه قبل

  ایاپلاک84ی112 ایران 35 فک شده است یا نه

  اکبر احدیزاده 8 ماه قبل
  1

  ایا پلاک ۵۵ه۲۲۵ ایران۶۶ فک شده

  زهرامرادی 8 ماه قبل
  -1

  پلاک فک شده به شملره ملی ۲۶۴۹۲۳۳۳۴۶ کجاست

  باران 8 ماه قبل
  0

  من دو هفته پيش پلاك رو فك كردن بعد استعلام ميگيرم ميزنه همچين پلاكي فك نشده

  دلشاد داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 8 ماه قبل
  0

  آیا پلاک من فک شده ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰

  دلشاد داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 8 ماه قبل
  0

  آیاپلاک من فک شده

  دلشاد داودی 8 ماه قبل
  0

  آیاپلاک منفک شده

  مهدی محمدی. 9 ماه قبل
  0

  ۰۰۷۱۹۷۶۹۳۰ خواستم ببینم پلاک من فک شده.

  0
  داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 8 ماه قبل

  پلاک به شماره ۶۱ج۶۷۳ ایران۳۰ فک شده یانه

  محمد جواد رحیمی 9 ماه قبل
  1

  پلاک به شماره ۸۵د۵۷۴ ایران ۱۸ فک شده

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  عادل

  حسین رضایی 9 ماه قبل
  -1

  کد ملی0569801559و پلاک ایران66///24ه295

  نعمت الاه فتحی زاده 9 ماه قبل
  1

  آیا پلاک من فک شده یا نه

  امیر 9 ماه قبل
  -1

  میخوام بدونم پلاکم فک شده یانه

  حسین 10 ماه قبل
  1

  استعلام پلاک فک شده

  محمد 10 ماه قبل
  0

  سلامچطوری بفهمیم پلاکی به اسم ما هست

  جواد 10 ماه قبل
  0

  آیا فکشده

  علی عباس شهبازی 10 ماه قبل
  0

  میخواهم بدانم این شماره پلاک به اسم کی هست

  2
  محسن اقا کریمی 10 ماه قبل

  پلاکم فک شده یا نه

  سید طالب موسوی زادگان 10 ماه قبل
  1

  با سلام میخاستم ببینم این پلاک ۳۱ب۷۵۹ ایران ۲۴ فک پلاک شده

  0
  سعید احمدی 10 ماه قبل

  میخواستم بدونم پلاک۸۶م۷۹۴ایران۴۱ فک شده یا نه

  علی 11 ماه قبل
  1

  پلک‌هایی که بنام من وفک شده آمد

  ۴۸۴۸۹۷۷۸۷۸

  علی 11 ماه قبل
  2

  وضعیت پلاک های که به نام من با این کد ملی می‌باشد ۴۸۴۸۹۷۷۸۷۸

  مهرداد 11 ماه قبل
  0

  میخوانم بدونم به این کد ملی پلاک فعلا هست یا خیر باتشکر

  ۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  0
  مهرداد 11 ماه قبل

  میخوام بدون به این کد ملی پلاک فعال هست۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  سیلاوی 11 ماه قبل
  2

  سلام بنام پلاک هست یا نه

  کد ملی ۱۹۸۸۹۱۰۰۶۴

  سلام 11 ماه قبل
  0

  سلام پلاک مربوط ب این کد ملی فک گردیده 2491378353

  حسین 11 ماه قبل
  0

  سلام من یک سال پیش ماشینم را فروختم ودرمرکز تحویل پلاک خاوران بلاکم راتحویل دادم .۲۰روز پیش ازسایپا ماشین صفر خریدم وپلاک جدید برام زده .درسند سبز پلاک جدید ثبت شده ولی کارت ماشین وسوخت نیامده خواستم ببینم ایا پلاک قبلی ام فک شده واز پلاک قبلی سو استفاده نمبشه لطفا راهنمایی کبید...باتشکر...

  سعید 11 ماه قبل
  -2

  سلام بر شما عزیزان
  بنده خودروی دارم با پلاک کرج اما محل کارم یکی از شهرستانهای بوشهر هستش و قصد فروش ماشینمو دارم جهت فک پلاک ماشینم خواستم بدونم باید برم همون کرج اینکارو انجام بدم یا همین استان بوشهر میشه ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

  فرح الهی 11 ماه قبل
  0

  سلام روزخوش
  حدود ۱ ماه پیش خودروی صفرکیلومتررابه شخصی فروختم وفک پلاک انجام شد ، به چه طریق میتوانم پلاکی که به اسمم هست مجددا" دریافت کنم؟
  آیاحضوری است یااینترنتی ضمنا" هنوز موفق به خریدماشین نشده ام آیا اگر ماشین موجودنباشه ، پلاک رابه من میدهند یانه ؟

  0
  علی 11 ماه قبل

  می خواستم بدونم پلاک فک شده کدام شماره گذاری هستش ۴۸ق۲۹۲ ایران ۲۲

  صالح 11 ماه قبل
  -1

  سلام میخواستم بدونم که این پلاک فک شده 77ب656ایران24

  خوش مشرب 11 ماه قبل
  0

  دز دز

  0
  خوش مشرب 11 ماه قبل

  فقط میتونم بگم دز دز

  براتعلی عابدی 11 ماه قبل
  1

  حدود ۲ سال پیش اتوبوس را به عنوان اسقاطی از من خریدند و در محضر امضا کردم وقرار شد که هر چه سریعتر فک پلاک صورت گیرد ولی تا به حال این مهم صورت نگرفته تماس هم که میگیرم میگویند به خاطر تحریم نمیشود نمی دانم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  2181479291 به این شماره ملی پلاک فعال است ؟

  بهروز محمددوست 11 ماه قبل
  1

  آیا پلاک ۵۹۹ ع ۲۶ ایران ۷۳ فک شده ممنون

  مهدی 11 ماه قبل
  -2

  ایا پلاک من رو خودرو هست یا نه

  مهدی باقری 11 ماه قبل
  0

  کد ملی ۴۰۱۱۷۰۹۹۰۵ دارای پلاک ۳۳ب ۹۴۲ ایران ۳۰ هستم ماشینو فروختم اما نمیدونم تعویض پلاک کرده یا خیر . از طریق سامانه راهور تلاش کردم اما نتیجه ای نداد .لطفا راهنماییم کنید

  قاسم حیدری 11 ماه قبل
  -1

  سلام پلاک شماره ۴۳و۴۲۲ ۵۵ فک شده

  زینالی 11 ماه قبل
  0

  با سلام. میخواستم بدونم پلاک ماشینی که فروختم فک شده یا خیرشماره ایران ۲۰ ...۷۲۴م۵۲ و کد ملی ۱۲۳۹۷۳۳۴۷۱ با تشکر

  محسن باغچه سرا 11 ماه قبل
  0

  کدملی ۲۲۹۱۰۲۲۹۴۶ پلاک خودرو۵۱ج۵۳۶ ۶۳فک پلاک شده است

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  پلاک ۵۱ج۵۳۶ ۶۳ فک شده است

  مصطفی محققی 11 ماه قبل
  1

  سلام میخواستم ببینم این پلاک فک شده یا نه۸۵ص۶۷۹ایران ۱۸به کد ملی ۵۰۲۹۵۰۱۱۹۳ محققی ممنون

  محمد اکبری 11 ماه قبل
  0

  محمد

  مجید مولائی 11 ماه قبل
  1

  پلاک خودروام فک شده است یا نه

  مجید مولائی 12 ماه قبل
  0

  میخوام بدونم پلاک ماشینم فک شده

  0
  مهرداد 11 ماه قبل

  میخوام به این کد ملی پلاک فعال هست یا نه راستش یه ماه پیش ماشینی را فروخته به وکالتی ببینیم پلاکش عوض شده یا نه

  ۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  0
  محمد اکبری 11 ماه قبل

  ۰۰۱۱۶۴۴۱۵۱

  -1
  جواد چرمی 12 ماه قبل

  میخواهم بدون پلاک ماشینی که فروختم فک شده یانه؟کدملی ۱۱۴۰۸۵۴۱۴۳

  0
  جواد چرمی 12 ماه قبل

  میخواهم مطمعن بشم پلاک ماشینی که فروختم فک شده؟

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  فک پلاک ها بنام شهرام ربیعی با کد ملی0063944618

  -2
  سلام 11 ماه قبل

  خواستم ببینم ماشینم فک پلاک شده با کد ملی ... 2491378353

  عیسی کرد شماره ملی۴ ۳۵۴۹۹۶۶۴۷ 12 ماه قبل
  1

  آذر رابطه با پلاک خودرو

  شهرام خرم دل 12 ماه قبل
  -2

  پلاکهای موجود در شماره گذاری

  -1
  بردیا 8 ماه قبل

  خواستم ببینمم خودرو من فک پلاک شده با کد ملی ۴۷۲۳۱۷۹۲۰۸

  سيدياسرنجات 12 ماه قبل
  -1

  پلاکهای من

  -1
  محمد اکبری 11 ماه قبل

  0011644151

  برای ارسال نظر کلیک کنید