توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام فک پلاک خودرو از طریق پیامک

  1 بازدید

  استعلام فک پلاک خودرو از طریق پیامک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  2 روش استعلام پلاک خودرو صفر ، فک پلاک و.. با کد ملی - انزل وب

  2 روش استعلام پلاک خودرو صفر ، فک پلاک و.. با کد ملی - انزل وب

  خرید و فروش وسایل نقلیه امری بدیهی است. هنگامی که شما مالک خودرویی هستید و آن را به شخص دیگری می فروشید علاوه بر انتقال سند شما باید عملیات فک پلاک خودرو را انجام دهید، اما فک پلاک چیست و چگونه از وضعیت تعویض پلاک به صورت آنلاین خبردار شویم؟ در ادامه نحور کار با سامانه های استعلام پلاک خودرو را به شما آموزش میدهیم.

  آموزش استعلام پلاک خودرو صفر و.. با کد ملی و شماره پلاک

  Inquiry License Plate With national code and Number plates

  اولین مرحله ای که بعد از تنظیم قرارداد خصوصی بین خریدار و فروشنده ماشین باید انجام شود تا معامله شکل رسمی به خود بگیرد فک پلاک است. اما فک پلاک چیست؟ به عملیات تعویض پلاک، فک کردن پلاک ماشین گفته می شود که در طی این فرآیند پلاک به شخص خریدار واگذار می شود.

  در صورتی که شما ماشینی خریداری کنید و پلاک آن را عوض نکنید، تخلفاتی که توسط خریدار انجام می شود به نام صاحب قبلی ماشین ثبت می شود و این صاحب قبلی ماشین است که باید جوابگو باشد.

  نحوه درخواست فک پلاک

  قبلا نحوه دریافت سود سهام عدالت، مشاهده صورتحساب و ثبت شماره شبا را به شما آموزش دادیم، اما اگر قصد فک پلاک دارید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید تا برگه ای به شما تحویل داده شود. در این برگه شما می توانید شماره نوبت و باجه ای که باید به آن مراجعه کنید مشخص شده است. بعد از اینکه خودروی خود را در پارکینگ مستقر کردید با در دست داشتن سند خودرو، کارت ملی، شناسنامه، فیش آب برق یا آب  به باجه مورد نظر مراجعه کرده و آنها را به متصدی باجه تحویل دهید. شما می توانید همراه با مالک قبلی خودرو مراحل برگ سبز خودرو و تعویض پلاک را انجام دهید و یا اینکه از وی وکالت بگیرید و مراحل را به تنهایی انجام دهید. بابت قبض پست، پلاک و برگ سبز مبلغی از شما دریافت می شود.

  بعد از انجام مراحل ذکر شده برگه ای به شما تحویل داده می شود که این برگه توسط بازرسین خودرو پر می شود که بعد از پر شدن باید به همان باجه ای که برگه را تحویل گرفته اید برگردانید. بعد از تحویل برگه مدارکی که قبلا ارائه کرده بودید به شما پس داده می شود و شما می توانید به محل فک پلاک بروید و پلاک قبلی را تحویل بگیرید و منتظر پلاک جدید بمانید. مدت انتظار به موارد متعددی همچون ثبت نشدن پلاکی دیگر به نام شما بستگی دارد. اگر قبلا پلاکی به نام شما ثبت شده باشد باید بیشتر منتظر بمانید.

  استعلام وضعیت پلاک فک شده خودرو با کدملی

  قبلا در انزل وب راجع به استعلام و ثبت سامانه رجیستر گوشیموبایل صحبت کردیم، اما اگر قصد دارید از وضعیت پلاک فک شده مطلع شوید شما می توانید از سایت راهور استفاده کنید. بعد از اینکه وارد سایت راهور شدید اسکرول را پایین بکشید تا به قسمتی که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید برسید. همانطور که ملاحظه می فرمایید یک قسمت به نام وضعیت پلاک فک شده وجود دارد، روی آن کلیک کنید.

  حالا بهصفحه جدیدی هدایت می شوید که می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. به علت حجم زیاد داده ها، اطلاعات این سایت به صورت هفتگی آپدیت می شود و به صورت مستقیم به بانک اطلاعات پلیس راهور متصل نیست. حالا در کادر مشخص شده کد ملی خود را وارد کنید. بعد متن تصویری را تایپ کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید. حالا می توانید وضعیت پلاک خود را مشاهده بفرمایید.

  برنامه استعلام پلاک خودرو برای اندروید

  آموزش کار با سایت سامانه پیگیری یارانه، یارانه قطع شده، ثبت نام و.. را قبلا به شما آموزش دادیم در این قسمت قصد داریم برنامه سامانه استعلام، خلافی، پلیس +۱۰ را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید از طریق گوشی خود وضعیت پلاک خودروی خود را پیگیری کنید می توانید اپلیکیشن سامانه استعلام ، خلافی ، پلیس +۱۰ را در دستگاه اندروید خود نصب کنید.

  این برنامه کلیه خدمات تعویض پلاک خودرو و مشاهده وضعیت پلاک فک شده را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این خدمات دیگری همچون دریافت خلافی خودرو از طریق پیامک و اینترنت، استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق پیامک و اینترنت، استعلام کارت سوخت از طریق پیامک و اینترنت، استعلام تصادفات رانندگی، پرداخت جرائم رانندگی از طریق اینترنت و بسیاری از خدمات دیگر توسط این اپلیکیشن ارائه می شود.

  اگر به غیر از استعلام پلاک خودرو قصد دارید خلافی ماشین خود را استعلام کنید می توانید از ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشیناز طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. استفاده کنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  امروز در انزل وب نحوه استعلام پلاک خودرو ناجا از طریق اینترنت و کد ملی را به شما آموزش دادیم، اگر روش دیگری برای استعلام پلاک ماشین می شناسید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : anzalweb.ir

  مدیر محترم سایت anzalweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت اطلاعات پلاک خودرو

  یکی از مهم ترین اصول عقد قراردادهای خرید و فروش خودرو استعلام پلاک خودرو می باشد وخودداری از انجام آن ، می تواند عواقب قضایی دردسر سازی برای خریدار داشته باشد.

  زمانی که قصد خرید یا فروش ماشین را دارید بهتر است پیش از امضای مبایعه نامه و پیش پرداخت حتما پیگیر وضعیت پلاک خودرو باشید تا مطمئن شوید خودروی مورد نظر سرقتی نباشد.

  بهتر است که هرگز خودرو را به صورت وکالتی نخرید ،اما اگر مجبور به این امر هستید حتما قبل از دریافت وکالت از پلاک خودرو استعلام بگیرید.

  مطمئن ترین راه برای این کار تماس با پلیس 110 است .برای دریافت اطلاعاتی مانند بدهی عوارض شهرداری و خلافی خودرو باید به دفاتر خدمات الکترونیک و دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.

  روش های آنلاین و پیامکی به روز نیستند و اطلاعات آنها مربوط به 10 روز قبل می باشد.

  موضوع مهم دیگری که پس از استعلام پلاک خودرو می‌بایست صورت پذیرد فک پلاک خودرو است. 

  اما فک پلاک چیست و چگونه از وضعیت تعویض پلاک به صورت آنلاین خبردار شویم؟

  هنگامی که ماشین خود را به شخص دیگری می فروشید علاوه بر انتقال سند لازم است که عملیات فک پلاک خودرو را انجام دهید.

  نخستین  اقدامی که باعث می شود  قرارداد خرید و فروش ماشین به شکل معامله رسمی در آید فک پلاک است .

  اما فک پلاک چیست؟

  به عملیات تعویض پلاک، فک کردن پلاک ماشین گفته می شود که بر اساس آن  پلاک به شخص خریدار واگذار می شود.

  چنانچه شما ماشینی بخرید و پلاک آن را عوض نکنید، هر تخلفی از طرف شما به اسم صاحب قبلی ماشین ثبت می شود و صاحب قبلی ماشین باید جوابگو باشد
  بهتر است که خریدار و فروشنده با هم برای تعویض پلاک و انتقال سند مالکیت خودرو در محل حاضر باشند تا مشکلی پیش نیاید.

  نحوه درخواست فک پلاک خودرو

  اگر قصد فک پلاک دارید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید تا برگه ای به شما تحویل داده شود. در این برگه ، شماره نوبت و باجه ای که باید به آن مراجعه کنید مشخص شده است. بعد از اینکه خودروی خود را در پارکینگ مستقر کردید با در دست داشتن سند خودرو، کارت ملی، شناسنامه، فیش آب برق یا آب به باجه مورد نظر مراجعه کرده و آنها را به متصدی باجه تحویل دهید. شما می توانید همراه با مالک قبلی خودرو مراحل برگ سبز خودرو و تعویض پلاک را انجام دهید و یا اینکه از وی وکالت بگیرید و مراحل را به تنهایی انجام دهید. بابت قبض پست، پلاک و برگ سبز مبلغی از شما دریافت می شود.
  بعد از انجام مراحل ذکر شده برگه ای به شما تحویل داده می شود که این برگه توسط بازرسین خودرو پر می شود که بعد از پر شدن باید به همان باجه ای که برگه را تحویل گرفته اید برگردانید. بعد از تحویل برگه مدارکی که قبلا ارائه کرده بودید به شما پس داده می شود و شما می توانید به محل فک پلاک بروید و پلاک قبلی را تحویل بگیرید و منتظر پلاک جدید بمانید. اگر پلاک دیگری به نامتان نباشد کار شما زود تمام می شود ولی اگر قبلا پلاکی به نام شما ثبت شده باشد باید بیشتر منتظر بمانید.
  توصیه می شود برای انجام فک پلاک حتما کارت بانکی به همراه داشته باشید.

  استعلام از طریق سایت راهور

  شما از طریق سایت راهور می توانید از وضعیت پلاک فک شده مطلع شوید

  بعد از اینکه وارد سایت راهور شدید اسکرول را پایین بکشید تا به دکمه وضعیت پلاک فک شده برسید، روی آن کلیک کنید.

  car tags 4

  حالا در صفحه جدید و در کادر مشخص شده کد ملی خود را وارد کنید ، در کادر بعدی متن تصویر خواسته شده را بنویسید و دکمه جستجو را بزنید حالا وضعیت پلاک خود را می بینید.( به علت حجم زیاد داده ها، اطلاعات این سایت به صورت هفتگی آپدیت می شود و به صورت مستقیم به بانک اطلاعات پلیس راهور متصل نیست.) 

  برنامه سامانه استعلام خلافی پلیس +۱۰ به راحتی این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا از طریق گوشی اندروید خود وضعیت پلاک خودروی خود را پیگیری کنید فقط کافیست این اپلیکیشن را بر روی گوشی نصب کنید.


  car tags 1
  این برنامه کلیه خدمات تعویض پلاک خودرو و مشاهده وضعیت پلاک فک شده را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این خدمات دیگری همچون دریافت خلافی خودرو از طریق پیامک و اینترنت، استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق پیامک و اینترنت، استعلام کارت سوخت از طریق پیامک و اینترنت، استعلام تصادفات رانندگی، پرداخت جرائم رانندگی از طریق اینترنت و بسیاری از خدمات دیگر توسط این اپلیکیشن ارائه می شود.

  اطلاعات صاحب پلاک خودرو را به دست آورید

  منبع مطلب : www.carnp.com

  مدیر محترم سایت www.carnp.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بهرام : وضعیت پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  نسیمه شه بخش : لطفا سامانه فک پلاک خودرو

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اسدالله اکبری 1 ماه قبل
  1

  پلاک فک شده ۱یران ۱۰ ۱۹۸ق۳۳ توتعویض پلاک موجود است درخواست پلاک قبلی بدیم

  0
  اسدالله اکبری 1 ماه قبل

  همین پلاک خودمون می تونیم دریافت کنیم ۳ماه پیش عوض شده

  محسن اقبالی 2 ماه قبل
  -1

  سلام من حدود ۲ماه پیش ماشینم فروختم،به این شماره پلاک =۲۳س۱۷۶ایران۳۰،میخواستم بدونم پلاک فک شده یا نه؟

  کاظم یوسفی 2 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم ببینم پلاک 36ی228ایران 36 فک شده

  ناصرفاضلی حاجی بابا 2 ماه قبل
  0

  پلاک ماشین بعدازدوسال فروش هنوزتعویض پلاک نشده

  بهرام سپهوند 3 ماه قبل
  0

  باسلام خودروم رافروختم خواستم بدونم پلاک را تعویض شده یاهنوز فک پلاک نشده.

  ایرج شایگان شفق 4 ماه قبل
  1

  شماره پلاک 87ل527ایران 38

  ایرج شایگان شفق 4 ماه قبل
  0

  میخواستم بدونم که فک پلاک شدم باکدملی4032409463

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  سلام شش ماه قبل ماشین فروختم نمیادتعویض پلاک

  حسین شاهوردی 7 ماه قبل
  3

  ۴۱م۴۳/۷۷۱فک شده یانه.. من این ماشین بااین پلاک. فروختم.. میخوام بدونم.. تعویض پلاک کرده یانه

  مرتضی کیانژاد 8 ماه قبل
  1

  لطفآ پلاک در مورد شخص بالا را اعلام فرماید

  علی زمانی جونقانی 8 ماه قبل
  1

  چند سال ماشین روآ فروختم ولی خبر ندارم که فک پلاک کرده یاخیر

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  سلام میخوام بدان پلاک فعال دارم

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  میخوام مطمئن بشم ماشین وفروختم پلاکش فک شده یا نه

  0
  محمود حسن خانی 8 ماه قبل

  سلام وشب بخیر

  الان نزدیک یک ماه میشه ماشینم رو فروختم

  میخواهم بدونم پلاکم فک شده یانه

  ۳۶س ۹۱۳ ایران ۷۷ عستش

  سلام حامد عسکری ازاد 9 ماه قبل
  -1

  خواستم ببینم ایا پلاک فعال دارم یا نه

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام پلاکم میخواستم ببینم فک کردم یان جواب۹۵ ۶۴۶ ن ۳۹

  0
  سردار 9 ماه قبل

  تعویض شده یا ن

  مسلم بذرافشان 9 ماه قبل
  0

  آخرین پلاک بنام من درچه تاریخی بوده

  نسیمه شه بخش 10 ماه قبل
  4

  لطفا سامانه فک پلاک خودرو

  مجید 10 ماه قبل
  0

  ماشین ۲ ماه سرقت شوده نه خلافی هیچ خبری نیست کمک‌میخواستم چکار کونم

  0
  مجید 10 ماه قبل

  خودرو من سرقت شوده چکار کونم نه خلافی هیچی نیومده کمک میخواستم

  زهرا سیفی با کد ملی 1490877355 10 ماه قبل
  0

  پلان من فک شده است یا نه ؟

  مالک صادقی نیک 10 ماه قبل
  0

  میخوام بدونم پلاک من رفته تعویض پلاک یا نرفته ۱۲ی۵۸۷ ایران ۲۱

  3
  الهه اسمعیلی دوکی 10 ماه قبل

  آیا پلاک بنامم فک شد

  سعیدقمشلویی 11 ماه قبل
  0

  استعلام فک پلاک شماره ملی ۵۳۸۹۹۷۸۸۲۱

  2
  زهرا سیفی با کد ملی 1490877355 10 ماه قبل

  میخام ببینم پلاک من فک شده است یا نه؟

  0
  زهرا سیفی 10 ماه قبل

  آیا پلاک من فک شده یا ن?

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  حسن اسدی

  0
  حسن اسدی 11 ماه قبل

  می خوام ببینم ، ۸۲ن ۴۵۵ ایران ۳۰ فک پلاک شده ، که وکالت دادم تا ۲۸ /۱۲/ ۴۰۰

  فریبا صبا 11 ماه قبل
  0

  ماشینم ببینم ماشینم فک پلاک شده یانه

  114ع44ایران44

  عباس خواجوندپور 11 ماه قبل
  -1

  پلاک فک شده

  مهدی 12 ماه قبل
  -1

  میخوام ببینم پلاک ماشینم فعال یا فک شده

  0
  حسن مهدوی 11 ماه قبل

  سلام میخواستم بدونم پلاک ماشینم فک شده کدملی۲۲۴۹۷۴۳۴۳۶

  روح الله بهرامی 1 سال قبل
  -1

  استعلام پلاک های فعال

  امین صابری 1 سال قبل
  0

  سلام خواستم بدونم ماشینی که فرختم فک پلاک شده یا نه ممنون کد ملی ۳۹۶۲۶۲۲۹۴۲

  -1
  ناشناس 11 ماه قبل

  حسین هاشمی محیی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام خاستم ببینم پلاک م فک شده۴۱۶۰۲۰۳۶۵۵

  0
  اسداله مهدی زاده 11 ماه قبل

  ایا خود من فک پلاک شده ؟

  مهدی آبروشن 1 سال قبل
  0

  وضعیت پلاک

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  متاسفانه نحوه ارائه خدمات اینترنتی(استعلام پلاک) بسیار ناقص و انجام نمیشود

  نجفی 1 سال قبل
  0

  شماره پلاک ایران ۲۰ -۶۴۸-س ۲۹ ایا فک شده

  نجفی 1 سال قبل
  0

  شماره پلاک ایران ۲۰ -۶۴۸-س ۲۹ ایا فک شده

  مصطفی صفرخانی 1 سال قبل
  0

  سلام خواستم ببینم ماشینی که فروختم فک پلاک شده یا نه

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  سلام علیمرا د

  محمدقاسمی 1 سال قبل
  2

  سلام خواستم ببینم خودروی که فروختم فتک پلاک شده

  0
  مهدی آبروشن 1 سال قبل

  خاستم ببینم ماشین راکه فروختم فک پلاک شده

  علی محمد پورانی 1 سال قبل
  0

  خواستم ببینم پلاک خودروی من فک پلاک شده

  کد ملی 1930683441

  با سلام 1 سال قبل
  1

  با سلام

  بنده سیامک صالحی هستم با کد ملی ۱۳۶۰۵۶۴۵۳۵هستم

  میخوام بدونم پلاک فعالی بنامم هست؟

  1
  با سلام 1 سال قبل

  بنده با کد ملی ۱۳۶۰۵۶۴۵۳۵ سیامک صالحی هستم میخوام بدونم پلاک فعالی بنامم هست؟

  علیرضا طزری 1 سال قبل
  0

  سلامم فک شده یا خیر

  سید علی اکبر خوشحال 1 سال قبل
  0

  شش ماه قبل از طریق قضایی درخواست فک پلاک خودرو پراید دادم هنوز توقیف نشده پلاک85ایران631د79

  محمدمحمدی 1 سال قبل
  0

  آیا پلاک فک شده بنام من است 2511854279

  محمد جواد عسکری 1 سال قبل
  3

  از کجا بدانیم پلاک فک شده داریم نداریم

  -1
  احمد 10 ماه قبل

  از کجا بدانیم پلاک فک شده است؟

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  محمد

  3
  حسن حسنی رک 1 سال قبل

  پلاک هایی که بنام من هست

  مرتضی غفوری 1 سال قبل
  0

  پلاکم فک شده

  حدیث 1 سال قبل
  0

  ببینم رو پلاک ماشینم شکایت دارم ۳۸۵۰۱۹۵۲۳۶کدملی کردستان

  حمیدرضاغلامی 1 سال قبل
  0

  فک پلاک

  0
  نودرصفری 1 سال قبل

  فک پلاک پراید ۸۲ط۸۳۶ ایران ۶۸

  1
  حمید رضاغلامی 1 سال قبل

  پلاک بنام دارم یا نه

  0
  حمید رضاغلامی 1 سال قبل

  چطورمتوجه بشوم که ماشین فروخته فک پلاک شده یا نه اگر نشد بعد زمان قارداد

  کوروش 1 سال قبل
  -1

  سلام میخاستم ببینم پلاک فک شده یانه

  -1
  حمیدرضاغلامی 1 سال قبل

  خواستم ببینم پلاک فک شده دارم یا نه

  2
  کوروش 1 سال قبل

  سلام کدملی۰۰۶۹۶۷۰۵۸۷قاسم ذکیاممنون

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  ١٢ب٩٢٧ ١٤ ايران

  0
  حمید رضاغلامی 1 سال قبل

  0492853843

  حسن ملکی 1 سال قبل
  0

  میخاستم بدونم پلاکم فک شده یانه ؟؟

  پلاک به اسمم هست یانه ؟؟

  کد ملی ۳۸۰۰۸۲۵۷۱۶

  -1
  حسن حسنی رک 1 سال قبل

  پلاک به اسم من هست یا نه

  نوذرصفری طاقوسطانی 1 سال قبل
  0

  پلاک 82ط836ایران68

  معصومه درویش زاده خبیصی 1 سال قبل
  -2

  ماشین فروختم می خواستم ببینم پلاکم فک شده یا نه

  حمید 1 سال قبل
  1

  پلاک

  محمد 1 سال قبل
  0

  آیا پلاک فک شده دارم

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  ماشین دارم فروختم پلاک فک شده یان حسین هاشمی

  -1
  ناشناس 11 ماه قبل

  ماشین دارم فروختم پلاک فک شده یان حسین هاشمی

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  ماشین دارم فروختم پلاک فک شده یان حسین هاشمی

  محمد 1 سال قبل
  0

  آیا پلاک فک شده دارم

  0
  محمد 1 سال قبل

  آیا پلاک فک شده دارم

  کا ظم 1 سال قبل
  0

  درخواست پلاک فک شده رابرای ماشینم دادم ولی ارسال نشده الان21روزاست که دررهگشا درخواست دادم الان ماشینم فاقد پلاکه

  ستار 1 سال قبل
  0

  وضعیت پلاک خودرو که فروختم

  ولی الله حداد 1 سال قبل
  1

  سلام ایا پلاک وسیله فروخته شده فک شده یا نه 26B216.26

  مهدی محرم پور 1 سال قبل
  0

  فک پلاک

  مجید نوید مهرنگ 1 سال قبل
  0

  ایا من پلاک فک شده دارم

  مرتضی صابری 1 سال قبل
  1

  استعلام فک پلاک ماشین قبلی خودم

  کدملی۱۹۱۱۱۱۲۳۵۱

  0
  سید رضا میرناصری 1 سال قبل

  ایا پالک جانبازی من فک شده یا نه.شماره پلاک ایران ۱۱-۵۸۳ژ۱۴

  سمیرا 1 سال قبل
  0

  ایا من پلاک فک شده دارم

  0
  علیرضا 1 سال قبل

  سلام.ایا من پلاک فک شده دارم؟

  0
  مجید نوید مهرنگ 1 سال قبل

  سلام من درحال حاضر پلاک خودروی من فک شده است

  1
  مجید نوید مهرنگ 1 سال قبل

  ایامن پلاک فک شده دارم

  اکبر 2 سال قبل
  0

  ایاپلاک من ۵۶۵۹۹۵۲۲۵۹ پلاکم فک شده یانه

  محمد 2 سال قبل
  1

  پلاک فک شده

  سامی عساکره ثابت 2 سال قبل
  -2

  آیا پلاک خودرو به شماره ۹۲۵ه۱۶ ایران۲۴ فک شده

  سامی عساکره ثابت 2 سال قبل
  1

  آیا پلاک خودرو به شمار۹۲۵ه ا۱۶یران ۲۴پلاکش فک شده

  سامی عساکره ثابت 2 سال قبل
  0

  آیا پلاک خودرو به شمار۹۲۵ه ا۱۶یران ۲۴پلاکش فک شده

  سید هادی موسوی 2 سال قبل
  -1

  سلام میخواستم ببینم پلاکم فک شده

  1
  سید هادی موسوی 2 سال قبل

  47د914ایران 45

  شهرام ایلدرمی 2 سال قبل
  -2

  ایا این پلاک من کجا میباشد۷۵ل۸۱۳ایران ۲۲

  0
  مجید 1 سال قبل

  بله، میباشد

  سلیم 2 سال قبل
  2

  پلاک ۴۷ل۶۹۲ ایران ۳۰ فک شده کجا وچه تاریخ

  زهره ابراهیم پور 2 سال قبل
  0

  آیا پلاک من فک شده

  0
  رضا میرزایی مقدم 1 سال قبل

  آیا پلا کم فک شده ۸۹ج۲۵۷_۵۹

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  چرا اینجا شماره پلاک یا کد ملی میزارین؟اینجا کسی برای شما استعلام نمیگیره برین سایت راهور خودتون استعلام کنین اگه سایت درست باشه

  محمدی 2 سال قبل
  0

  پلاک من فک شده ۸۹ج۴۸۱ ایران۴۰

  -1
  مجید 1 سال قبل

  انشالله که فک شده

  رضا رستمى كما آباد 2 سال قبل
  0

  سلام لطفا اعلام كنيد كه اين پلاك فك شده يا نه ٤٢٢ب٢٤

  ايران ٣٣

  فاطمه صلح میرزایی 2 سال قبل
  0

  پلاکهای فک شده

  0
  فاطمه صلح میرزایی 2 سال قبل

  ایا پلاکهای من فک شده

  فرشاد 2 سال قبل
  -1

  ایا پلاک فعال دارم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  سلام خواستم ببینم پلاک من فک شده ۰۵۳۱۰۳۵۸۰۸ اکبر دیاری

  عین اله نصراللهی ثمرین 2 سال قبل
  1

  ۱۴۶۱۹۱۷۹۵۶کدملی پلاک۹۸۳ب۷۶ایران۹۱فک پلاک

  عین اله نصراللهی ثمرین 2 سال قبل
  0

  پلاک۹۸۳ب۷۶ایران۹۱ باکدملی۱۴۶۱۹۱۷۹۵۶فک پلاک

  سلام پلاک من فک شده است 2 سال قبل
  0

  سلام پلاک ماشین من فک شده ۳۵۷۰۰۰۸۱۹۳

  عبدالرضا دهقانی 2 سال قبل
  0

  میخواهم بدانم پلاک به شماره ۴۹۱د۵۸ ایران ۷۷ فک شده است یا نشده است

  محمد حسین خاشعی 2 سال قبل
  0

  پلاک 84 ی112 ایران 35 فک شده یا نه

  نرگس جابر 2 سال قبل
  0

  سلام وقت بخیر پلاک 252م49 ایران 66‌ ایا فک شده

  بهرام 2 سال قبل
  2

  پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  1
  بهرام حاجی عباسعلی 2 سال قبل

  آیا پلاک فعال دارم

  6
  بهرام 2 سال قبل

  وضعیت پلاک ١٢ل ٣٧٢ ایران ٢٩

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  پلاک 84 ی112 ایران 35 فک شده یا نه

  0
  محمد حسین خاشعی 2 سال قبل

  ایاپلاک84ی112 ایران 35 فک شده است یا نه

  اکبر احدیزاده 2 سال قبل
  1

  ایا پلاک ۵۵ه۲۲۵ ایران۶۶ فک شده

  زهرامرادی 2 سال قبل
  -2

  پلاک فک شده به شملره ملی ۲۶۴۹۲۳۳۳۴۶ کجاست

  باران 2 سال قبل
  0

  من دو هفته پيش پلاك رو فك كردن بعد استعلام ميگيرم ميزنه همچين پلاكي فك نشده

  دلشاد داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 2 سال قبل
  0

  آیا پلاک من فک شده ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰

  دلشاد داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 2 سال قبل
  0

  آیاپلاک من فک شده

  دلشاد داودی 2 سال قبل
  0

  آیاپلاک منفک شده

  مهدی محمدی. 2 سال قبل
  0

  ۰۰۷۱۹۷۶۹۳۰ خواستم ببینم پلاک من فک شده.

  0
  داودی ۶۱ج۶۷۳ ایران ۳۰ 2 سال قبل

  پلاک به شماره ۶۱ج۶۷۳ ایران۳۰ فک شده یانه

  محمد جواد رحیمی 2 سال قبل
  2

  پلاک به شماره ۸۵د۵۷۴ ایران ۱۸ فک شده

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عادل

  حسین رضایی 2 سال قبل
  -2

  کد ملی0569801559و پلاک ایران66///24ه295

  نعمت الاه فتحی زاده 2 سال قبل
  0

  آیا پلاک من فک شده یا نه

  1
  مجید 1 سال قبل

  فک شده انشاالله

  امیر 2 سال قبل
  -1

  میخوام بدونم پلاکم فک شده یانه

  0
  مجید 1 سال قبل

  انشالله فک شده، نگران نباشید

  حسین 2 سال قبل
  1

  استعلام پلاک فک شده

  محمد 2 سال قبل
  0

  سلامچطوری بفهمیم پلاکی به اسم ما هست

  جواد 2 سال قبل
  0

  آیا فکشده

  0
  سعید 1 سال قبل

  بذا

  علی عباس شهبازی 2 سال قبل
  0

  میخواهم بدانم این شماره پلاک به اسم کی هست

  2
  محسن اقا کریمی 2 سال قبل

  پلاکم فک شده یا نه

  سید طالب موسوی زادگان 2 سال قبل
  1

  با سلام میخاستم ببینم این پلاک ۳۱ب۷۵۹ ایران ۲۴ فک پلاک شده

  0
  سعید احمدی 2 سال قبل

  میخواستم بدونم پلاک۸۶م۷۹۴ایران۴۱ فک شده یا نه

  علی 2 سال قبل
  1

  پلک‌هایی که بنام من وفک شده آمد<br><br>۴۸۴۸۹۷۷۸۷۸

  علی 2 سال قبل
  2

  وضعیت پلاک های که به نام من با این کد ملی می‌باشد ۴۸۴۸۹۷۷۸۷۸

  مهرداد 2 سال قبل
  1

  میخوانم بدونم به این کد ملی پلاک فعلا هست یا خیر باتشکر<br><br>۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  0
  مهرداد 2 سال قبل

  میخوام بدون به این کد ملی پلاک فعال هست۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  سیلاوی 2 سال قبل
  2

  سلام بنام پلاک هست یا نه<br><br>کد ملی ۱۹۸۸۹۱۰۰۶۴

  سلام 2 سال قبل
  0

  سلام پلاک مربوط ب این کد ملی فک گردیده 2491378353

  حسین 2 سال قبل
  0

  سلام من یک سال پیش ماشینم را فروختم ودرمرکز تحویل پلاک خاوران بلاکم راتحویل دادم .۲۰روز پیش ازسایپا ماشین صفر خریدم وپلاک جدید برام زده .درسند سبز پلاک جدید ثبت شده ولی کارت ماشین وسوخت نیامده خواستم ببینم ایا پلاک قبلی ام فک شده واز پلاک قبلی سو استفاده نمبشه لطفا راهنمایی کبید...باتشکر...

  فرح الهی 2 سال قبل
  0

  سلام روزخوش<br>حدود ۱ ماه پیش خودروی صفرکیلومتررابه شخصی فروختم وفک پلاک انجام شد ، به چه طریق میتوانم پلاکی که به اسمم هست مجددا" دریافت کنم؟ <br>آیاحضوری است یااینترنتی ضمنا" هنوز موفق به خریدماشین نشده ام آیا اگر ماشین موجودنباشه ، پلاک رابه من میدهند یانه ؟

  0
  علی 2 سال قبل

  می خواستم بدونم پلاک فک شده کدام شماره گذاری هستش ۴۸ق۲۹۲ ایران ۲۲

  صالح 2 سال قبل
  -1

  سلام میخواستم بدونم که این پلاک فک شده 77ب656ایران24

  خوش مشرب 2 سال قبل
  0

  دز دز

  0
  خوش مشرب 2 سال قبل

  فقط میتونم بگم دز دز

  براتعلی عابدی 2 سال قبل
  0

  حدود ۲ سال پیش اتوبوس را به عنوان اسقاطی از من خریدند و در محضر امضا کردم وقرار شد که هر چه سریعتر فک پلاک صورت گیرد ولی تا به حال این مهم صورت نگرفته تماس هم که میگیرم میگویند به خاطر تحریم نمیشود نمی دانم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  2181479291 به این شماره ملی پلاک فعال است ؟

  بهروز محمددوست 2 سال قبل
  0

  آیا پلاک ۵۹۹ ع ۲۶ ایران ۷۳ فک شده ممنون

  مهدی باقری 2 سال قبل
  -1

  کد ملی ۴۰۱۱۷۰۹۹۰۵ دارای پلاک ۳۳ب ۹۴۲ ایران ۳۰ هستم ماشینو فروختم اما نمیدونم تعویض پلاک کرده یا خیر . از طریق سامانه راهور تلاش کردم اما نتیجه ای نداد .لطفا راهنماییم کنید

  قاسم حیدری 2 سال قبل
  -1

  سلام پلاک شماره ۴۳و۴۲۲ ۵۵ فک شده

  زینالی 2 سال قبل
  0

  با سلام. میخواستم بدونم پلاک ماشینی که فروختم فک شده یا خیرشماره ایران ۲۰ ...۷۲۴م۵۲ و کد ملی ۱۲۳۹۷۳۳۴۷۱ با تشکر

  محسن باغچه سرا 2 سال قبل
  1

  کدملی ۲۲۹۱۰۲۲۹۴۶ پلاک خودرو۵۱ج۵۳۶ ۶۳فک پلاک شده است

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  پلاک ۵۱ج۵۳۶ ۶۳ فک شده است

  مصطفی محققی 2 سال قبل
  -1

  سلام میخواستم ببینم این پلاک فک شده یا نه۸۵ص۶۷۹ایران ۱۸به کد ملی ۵۰۲۹۵۰۱۱۹۳ محققی ممنون

  محمد اکبری 2 سال قبل
  0

  محمد

  مجید مولائی 2 سال قبل
  1

  پلاک خودروام فک شده است یا نه

  مجید مولائی 2 سال قبل
  0

  میخوام بدونم پلاک ماشینم فک شده

  0
  مهرداد 2 سال قبل

  میخوام به این کد ملی پلاک فعال هست یا نه راستش یه ماه پیش ماشینی را فروخته به وکالتی ببینیم پلاکش عوض شده یا نه <br><br>۳۲۴۱۲۶۲۳۳۲

  0
  محمد اکبری 2 سال قبل

  ۰۰۱۱۶۴۴۱۵۱

  -1
  جواد چرمی 2 سال قبل

  میخواهم بدون پلاک ماشینی که فروختم فک شده یانه؟کدملی ۱۱۴۰۸۵۴۱۴۳

  -2
  جواد چرمی 2 سال قبل

  میخواهم مطمعن بشم پلاک ماشینی که فروختم فک شده؟

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  فک پلاک ها بنام شهرام ربیعی با کد ملی0063944618

  عیسی کرد شماره ملی۴ ۳۵۴۹۹۶۶۴۷ 2 سال قبل
  1

  آذر رابطه با پلاک خودرو

  شهرام خرم دل 2 سال قبل
  -2

  پلاکهای موجود در شماره گذاری

  3
  بردیا 2 سال قبل

  خواستم ببینمم خودرو من فک پلاک شده با کد ملی ۴۷۲۳۱۷۹۲۰۸

  سيدياسرنجات 2 سال قبل
  1

  پلاکهای من

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  گلزار دنیار

  -1
  محمد اکبری 2 سال قبل

  0011644151

  برای ارسال نظر کلیک کنید