در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام سهمیه بنزین اسنپ

  1 بازدید

  استعلام سهمیه بنزین اسنپ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | نحوه استفاده از سامانه ملی اطلاعات سفر؛ سماس

  نحوه استفاده از سامانه ملی اطلاعات سفر؛ سماس

  «سماس» سامانه ملی اطلاعات سفر که توسط وزارت کشور راه‌اندازی شده است از شنبه ۲۶ بهمن فعال خواهد شد. این سامانه به منظور نظارت دقیق شما عزیزان بر میزان اعتبار سوخت واریزی طراحی شده است. همچنین امکان تغییر رمز کارت سوخت در این  سامانه برای کاربران راننده مهیا شده است.

  با توجه به اینکه اعتبار سهمیه سوخت از این به بعد بر اساس کد ملی کاربران راننده واریز می‌شود، بنابراین کاربران راننده عزیز، از شنبه ۲۶ بهمن، می‌توانند برای استفاده از اعتبار سهمیه سوخت از همه کارت‌های بانکی که به نام‌ آنها صادر شده استفاده کنند و برای استفاده از این اعتبار نیازی به اعلام کارت بانکی خاصی نیست.

  همچنین توجه‌ داشته باشید، تغییری در میزان اعتبار واریزی ایجاد نشده و محاسبه اعتبار سوخت طبق روال گذشته ادامه خواهد یافت.

  آنچه‌ در ادامه درباره سامانه سماس می‌آموزید:

  آموزش ورود به سامانه سماس

  ابتدا وارد سایت سماسشوید و گزینه ورود به سامانه را لمس کنید.

  در این مرحله کد ملی خود را وارد کرده، پس از وارد کردن کد امنیتی، دکمه «استعلام» را لمس کنید.

  در مرحله بعدی یکی از خدمات موجود را انتخاب کنید. گزینه «تغییر رمز اعتبار» برای انتخاب رمز عبور دلخواه است. گزینه «بازنشانی رمز اعتبار» به شما امکان بازگرداندن رمز به ۴ رقم آخر شماره ملی را می‌دهد.

  «تاریخچه واریز اعتبار» اجازه می‌دهد واریز اعتبار سوخت در دوره‌های گذشته را مشاهده کنید. همچنین گزینه «مانده اعتبار سوخت» میزان اعتبار کنونی اعتبار سوخت شما را نمایش می‌دهد.

  مشاهده مانده اعتبار سوخت

  در صورت انتخاب گزینه «مانده اعتبار سوخت» صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. برای استعلام مانده اعتبار سوخت، رمز کارت سوخت خود را وارد کنید. این رمز در اغلب موارد، ۴ رقم آخر کد ملی صاحب کارت است.

  بدین ترتیب میزان اعتبار سوخت نمایش داده می‌شود.

  مشاهده تاریخچه واریز اعتبار

  شما می‌توانید از این گزینه برای مشاهده تاریخچه واریز اعتبار خود در نوبت‌های گذشته، استفاده کنید. برای این منظور کافی است، رمز اعتبار خود را وارد کنید. رمز اعتبار پیش‌فرض ۴ رقم آخر کد ملی است.

  در مرحله بعدی تاریخ‌های واریز اعتبار در نوبت‌های گذشته همراه تاریخ واریز نمایش داده می‌شود.

  مشاهده تاریخچه برداشت اعتبار

  شما می‌توانید از این گزینه برای مشاهده تاریخچه برداشت اعتبار خود در نوبت‌های گذشته، استفاده کنید. یعنی می‌توانید به صورت دقیق زمان برداشت اعتبار از مبلغ واریز شده را مشاهده کنید. برای این منظور کافیست رمز اعتبار خود را وارد کنید.

  عملیات تغییر رمز اعتبار

  توجه داشته باشید، تنها کاربرانی می‌توانند رمز اعتبار سوخت خود را تغییر دهند، که اعتبار سهمیه سوخت برای آ‌ن‌ها واریز شده باشد. در صورت انتخاب «تغییر رمز اعتبار»، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. در این مرحله باید شماره موبایل خودتان را وارد کنید.

  کاربرانی می‌توانند رمز اعتبار سوخت خود را تغییر دهند که اعتبار سهمیه سوخت برای آن‌ها واریز شده باشد.

  در این مرحله، یک کد 4 رقمی برای تلفن همراه شما فرستاده می‌شود. کد 4 رقمی دریافتی از طریق پیامک را در این مرحله وارد کنید و تایید را بزنید.

  حالا می‌توانید با وارد کردن رمز قبلی، وارد کردن رمز جدید و وارد کردن مجدد رمز جدید، رمز اعتبار سوخت‌تان را تغییر دهید.

  در پایان، تاییدیه تغییر رمز نمایش داده می‌شود.

  بازنشانی رمز اعتبار

  در صورتی که قصد داشته باشید، رمز اعتبار خود را به حالت پیش‌فرض تغییر دهید لازم است از گزینه بازنشانی رمز اعتبار استفاده کنید. در این مرحله سامانه از شما شماره اسنپی‌تان را درخواست می‌کند.

  سپس کد تایید به شماره شما ارسال خواهد شد.

  با تایید کد ارسالی، رمز اعتبار بازنشانی شده و به ۴ رقم آخر کد ملی تغییر می‌کند.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سهمیه بنزین اسنپ و تپسی چند لیتر است؟+ نحوه استعلام و مشاهده

  سهمیه بنزین اسنپ چقدر است ،نرخ سهمیه بنزین اسنپ ، مشاهده سهمیه بنزین اسنپ و تپسی ، سهمیه بنزین اسنپ ۹۹ ، سهمیه بنزین اسنپ چند لیتر است ، سهمیه بنزین اسنپ سماس ، سامانه سهمیه بنزین اسنپ ، زمان واریز سهمیه بنزین اسنپ اسفند ، زمان واریز سهمیه بنزین اسنپ اردیبهشت ۹۹

  دوره‌ی محاسبه‌ی اعتبار سهمیه سوخت از هفتگی به ماهانه تغییر کرده است. در شیوه‌ی جدید، اعتبار سهمیه سوخت به صورت ماهانه محاسبه و به حساب کاربران راننده تاکسی‌های اینترنتی واریز می‌شود. حداقل پیمایش برای دریافت اعتبار سهمیه بنزین از هفته‌ای ۴۷ کیلومتر هم به ماهانه ۲۰۰ کیلومتر تغییر کرده است.

  شرایط دریافت سهمیه بنزین

  سهمیه بنزین بر اساس پیمایش رانندگان در ماه انجام می‌شود. حداقل مسافت طی‌شده در کل تاکسی‌های اینترنتی جهت اختصاص سهمیه برای یک ماه ۲۰۰ کیلومتر است و سقف ماهانه‌ی پرداخت اعتبار ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته شده است. این مسافت از زمان قبول سفر تا پایان سفر محاسبه می‌شود.

  سهمیه تخصیص‌یافته به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی هر ماه به صورت مابه‌التفاوت نرخ بنزین آزاد و نرخ پایه، بر اساس شماره ملی کاربران راننده به به حساب بانکی رانندگان واریز می‌شود. بنابراین با سهمیه به راننده تعلق می‌گیرد، نه به خودرو. لازم به یادآوری است که هزینه واریزی فقط برای خرید بنزین است و شما می‌توانید از آن در جایگاه‌های سوخت استفاده کنید. میزان اعتباری واریزی به حساب بانکی نیز در پایانه‌های پرداخت بهای سوخت (پی استیشن) قابل مشاهده است.

  همچنین فراموش نکنید پیمایش کاربران راننده‌ای که به صورت مشترک با یک خودرو فعال هستند به صورت جداگانه محاسبه و اعتبار بنزین این عزیزان به صورت ماهانه واریز می‌شود.

  چگونگی واریز اعتبار سهمیه بنزین به حساب رانندگان

  سهمیه بنزین ویژه رانندگان فعال در تاکسی‌های اینترنتی بر اساس پیمایش و به صورت ماهانه در اختیار این عزیزان قرار می‌گیرد. سهمیه خودروهای تک‌سوز فعال در تاکسی‌های اینترنتی به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۸/۷۵ لیتر بنزین است و با سقف ۳۰۰ لیتر در اختیارشان قرار می‌گیرد.

  همچنین سهمیه خودروهای دوگانه‌سوز به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۴.۲ لیتر بنزین است و با سقف حداکثر ۱۸۰ لیتر در ماه در اختیارشان قرار می‌گیرد.

  چگونه واجدین شرایط دریافت بنزین مشخص می‌شوند؟

  برای مشخص شدن اسامی واجدین شرایط دریافت سهمیه بنزین، شرکت‌های تاکسی اینترنتی هر ماه فهرست کاربران راننده‌ فعال خود را در اختیار وزارت کشور قرار می‌دهند. این وزارتخانه مجموع پیمایش رانندگان در همه شرکت‌های تاکسی اینترنتی را محاسبه و مشخصات ثبتی آنها را با بانک اطلاعاتی ثبت احوال مطابقت می‌دهند. در نهایت نیز فهرست کاربران واجد شرایط برای اختصاص سهمیه آن ماه در اختیار وزارت نفت قرار می‌گیرد.

  وزارت نفت نیز با همکاری بانک عامل اقدام به پرداخت مابه‌التفاوت نرخ آزاد و هزینه پایه بنزین به ازای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان خواهد کرد. مبالغ واریزی تنها برای خرید بنزین در پایانه‌های پرداخت بهای سوخت (پی استیشن) قابل استفاده است.

  سوالات رایج

  برای بهره‌مندی از سهمیه بنزین، خودروی شما باید در طول ماه حداقل ۲۰۰ کیلومتر پیمایش در مجموع سفرهای تاکسی‌های اینترنتی داشته باشد.
  پیمایش خودروی شما از زمانی که سفر را قبول می‌کنید محاسبه خواهد شد. بنابراین آن فاصله‌ای که برای رسیدن به مسافر طی می‌کند هم در نظر گرفته می‌شود.

  مابه‌التفاوت ۱۵۰۰ تومانی بنزین آزاد و سهمیه‌ای، به حساب بانکی که اعلام کرده‌اید واریز می‌شود. این حساب بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.

  این مبلغ بر اساس میزان پیمایش خودروی شما در سفرهای تاکسی‌های اینترنتی محاسبه می‌شود. اگر پیمایش ماهانه شما در تاکسی‌های اینترنتی بیشتر از ۲۰۰ کیلومتر است، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر به اندازه‌ی ۸/۷۵ لیتر، هزینه‌ی بنزین سهمیه‌ای دریافت خواهید کرد. برای مشاهده میزان سهمیه واریزی و باقی مانده آن به سامانه سماس به نشانی http://samas.moi.ir رفته و برای آشنایی با نحوه استفاده از این سامانه به لینک https://club.snapp.ir/drivers-training/samas-change-password-view-balance/ مراجعه کنید.

  مابه‌التفاوت هزینه‌ی بنزینی که به حساب‌تان واریز می‌شود، مبالغ واریزی تنها برای خرید بنزین در پایانه‌های پرداخت بهای سوخت (پی استیشن) قابل استفاده است. برای استفاده از اعتبار واریزی در جایگاه سوخت در پایانه پرداخت بهای سوخت هنگامی که رمز ورود از شما پرسیده شد، ۴ رقم آخر کد ملی را وارد کنید.
  سهمیه‌ی بنزین به شخص اختصاص پیدا می‌کند و نه به خودرو. برای افرادی که به صورت مشترک روی یک خودرو کار می‌کنند، سهمیه‌های جداگانه در نظر گرفته می‌شود.

  امکان تغییر اطلاعاتی مانند شماره شبا و شماره کارت بانکی در اپلیکیشن رانندگان وجود دارد.

  برای خودروهای دوگانه سوز به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۴.۲ لیتر سهمیه در نظر گرفته شده است.

  رانندگان تاکسی‌های آنلاین، ماهیانه ۳۰۰ لیتر سهمیه‌‌ی ویژه دارند!

  طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و تایید وزارت کشور به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی سهمیه بنزین تعلق می‌گیرد.‌

  منبع مطلب : saten.ir

  مدیر محترم سایت saten.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سید علی امینی : استعلام واریز بنزین

  علی اجرای : استعلام بنزین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عیدی سوری 2 ماه قبل
  0

  چرا از سال جدید اعتبار بنزین واریز نمشود

  مهدی صادقی از قم 3 ماه قبل
  0

  چرا بنزین من را سوزاندند من از گاز استفاده کردم میدونستم بفروشم چرا از قبلا اطلاع نمی دهند مبلغ که سوزاندند ۱۵۵۵۵۰۰تومان است لطفا پیگیری کنید مهدی صادقی از قم

  مهدی صادقی از قم 3 ماه قبل
  0

  چرا بنزین من را سوزاندند من از گاز اسنفاده کردم

  اصغر رشیدی علویجه 3 ماه قبل
  -1

  برای بنده واریز نشده

  مهدی 4 ماه قبل
  0

  کی سهمیه سوخت دوره بیست ویکم واریز میشه

  مهدی درودگران 4 ماه قبل
  0

  من این ماه نتونستم استعلام بگیرم که بنزین دارم یا نه بعد بنزین اسفند ماه کی ریخته میشه

  مهدی درودگران 4 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من کاربر راننده قزوین هستم که حساب کاربری من غیر فعال شده بود و من نتونستم کارکنم الان سه بار موقع واریز بنزین مسدودم میکنن هروقت با بهانه هایی که من باهاشون نیستم شاید کسی به دروغ برام داره سوسه میاد که من نتونم کارکنم چون خیلی از آژانس ها هستن بخاطر صفربودن ماشینم میگن بیا آژانس ما سه ماهه سوخت دریافتم نکردم فقط خواهش دارم اگه کسی شکایتی از راننده داره لطفا خودشو به شما معرفی کنه شماهم به رانندگان بگید که این شخصیت با این مشخصات بخاطر این کار از شما شکایت کرده و خودتون پیگیری کنید کوتاهترین راه مسدود کردن آخرین بار ازمن آزمایش سوپیشینه خواستن که ارسال کردم چون من هیچ سابقه ندارم، میتونیداستعلام کنیدسیگارم نمی کشم لطفا رسیدگی کنید ممنونم

  سیدابراهیم 5 ماه قبل
  0

  بابا اشتباه کردیم یه جا تایپ کردم دیگه دوباره متن پیام و اینجا تایپ کن

  حسین هوشیار 5 ماه قبل
  0

  سهمیه بنزین حسین هوشیار

  عبدالرضا خسروی 6 ماه قبل
  0

  س ۴۰ روزهست وارد اسنپ شدم وشرایط سهمیه بنزین را دارم لطفا جواب بدهید

  علی اجرای 6 ماه قبل
  5

  استعلام بنزین

  سید اسماعیل حسینی گوکی 6 ماه قبل
  0

  سلام استعلام سهمیه بنزین

  0
  سیدابراهیم 5 ماه قبل

  استعلام سوخت مناز بعدازظهره تلاش میکنم ببینم چقدر برام ریختن نمیشه ارول میده پمپ بنزینم که میری اول میخوان سهم خودشونو بردارن هردفعه که اعتبار ریختن رفتم هرکجا اول یه مبلغی برا خودشون برداشت کردن بعد ازشون گرفتم چرا این کارو میکنند

  1
  علی اجرای 6 ماه قبل

  استعلام سهم بنزین

  سامان کاظمی 7 ماه قبل
  -1

  استعلام واریز

  5
  سید علی امینی 7 ماه قبل

  استعلام واریز بنزین

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید