توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استخدام فولاد مبارکه اصفهان ۹۸

  1 بازدید

  استخدام فولاد مبارکه اصفهان ۹۸ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  استخدام شرکت های فولاد در سال 99 | ایران استخدام

  استخدام شرکت های فولاد در سال 99 | ایران استخدام

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (آمادگی برای آزمون)

  ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۶/۱۹

  شروع آزمون: ---

  استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال 99 (اصل سوالات رایگان) | ایران استخدام

  استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال 99 (اصل سوالات رایگان) | ایران استخدام

  استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان 

  خبر 4 شهریور 99: رقابت 30 هزار و 136 نفر در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

  رئیس ستاد برگزاری آزمون‌های دانشگاه اصفهان از برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در روزهای پنجم، ششم و هفتم شهریورماه در دانشگاه اصفهان خبر داد.
  محمدرضا ایروانی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر، اظهار کرد: این آزمون استخدامی که پیش از این قرار بود در اسفندماه سال ۱۳۹۸ برگزار شود، به دلیلی شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و اکنون در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود.
  وی افزود: آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در ۳۲ رشته برگزار می شود که در مجموع ۳۰ هزارو ۱۳۶ داوطلب در ۶ نوبت صبح و بعدازظهر در طول ۳ روز با هم به رقابت می پردازند.
  رئیس ستاد برگزاری آزمون‌های دانشگاه اصفهان با بیان اینکه تعداد داوطلبان مرد در این آزمون بیشتر از زنان است، تصریح کرد: ۱۷۵۰ نفر از شرکت کنندگان زن و مابقی مرد هستند.
  ایروانی به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در برگزاری این آزمون تاکید کرد و گفت: به منظور پیشگیری از تجمع در مقابل درب های ورودی، داوطلبان قبل از شروع آزمون به حوزه امتحانی مراجعه کنند و توجه داشته باشند که ایجاد تجمع به انتقال ویروس کمک می کند.
  رئیس ستاد برگزاری آزمون های دانشگاه اصفهان در خصوص تمهیدات لازم برای پیشگیری از کرونا در برگزاری آزمون، یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی برای داوطلبان الزامی است. کسانی که ماسک نداشته باشند، اجازه ورود به حوزه امتحانی را ندارند. علاوه بر اینکه صندلی های داوطلبان دو برابر فاصله سال های گذشته چیده می شود.
  وی افزود: تمام حوزه های امتحانی قبل و بعد از جلسات آزمون به طور کامل ضدعفونی می شوند. همچنین قبل از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی تب سنجی انجام می شود.

  خبر 3 شهریور: دریافت کارت آزمون استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان فعال گردید. زمان برگزاری آزمون روزهای 5، 6 و 7 شهریور 99 می باشد.

    جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نماییدجهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

  جهت دریافت کارت ازمون اینجا کلیک نمایید

   خبر 29 مرداد 99: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در روزهای 5، 6 و 7 شهریور ماه سال جاری (از روز چهارشنبه تا جمعه) مطابق جدول زمانبندی، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  خبر 9 تیر 99: استخدام ذوب آهن اصفهان

  شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به استناد مصوبه هیأت مدیره خود در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود از در مشاغل کارشناسی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر که دارای شرایط اختصاصی تعیین شده در این اطلاعیه می باشند را از طریق مصاحبه تخصصی، کانونهای ارزیابی شایستگی، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش ، به صورت قراردادی، طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید.

  جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

  خبر 3 تیر 99: اطلاعیه اعلام زمان برگزاری آزمون استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  به اطلاع می رساند، تعیین زمان برگزاری آزمون کتبی در دست بررسی بوده و پس از رفع محدودیت‌های بهداشتی برگزاری تجمعات، از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

  خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدام فولاد مبارکه می‌رساند آزمون کتبی پس از ماه مبارک رمضان و رفع محدودیت‌های بهداشتی تشکیل اجتماعات، بر اساس مفاد اعلام شده در آگهی استخدام برگزار خواهد شد.
  خاطرنشان می‌سازد هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون، صرفاً از طریق همین سایت صورت می‌پذیرد.

  خبر 24 اسفند 98: اطلاعیه جدید تغییر زمان برگزاری استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  پیرو اطلاعیه صادر شده قبلی به اطلاع داوطلبین گرامی می‌رساند آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه کماکان به قوت خود باقي است. لیکن به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تاریخ جدید برگزاری آزمون پس از رفع محدودیت‌های فعلی در تشکیل تجمعات، به اطلاع داوطلبین گرامی خواهد رسید.

  خبر 8 اسفند 98: اطلاعیه تغییر زمان برگزاری استخدام شركت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: سایت آزمون شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

  به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در آزمون استخدامی شرکت فولادمبارکه می‌رساند، باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با دانشگاه اصفهان و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های فصلی، آزمون استخدامی تاریخ های ۱۵ و ۱۶ اسفندماه این شرکت به تعویق افتاده و در نیمه دوم فروردین سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
  بدیهی است تاریخ جدید، در سایت آزمون ، اطلاع رسانی می‌شود.

  شرکت فولاد مبارکه اصفهان، افتخار دارد هم زمان با ایام پیروزي شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور تأمین نیروي انسانی مورد نیاز خود در مشاغل اپراتوري و کارشناسی، تعداد 527 نفر از واجدین شرایط را بر اساس جداول پیوست شماره 3 و 4 و 5 از طریق برگزاري آزمون کتبی (دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (براي مشاغل اپراتوري)، کانون ارزیابی شایستگی (براي مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی هاي روانشناختی) و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید.
  مهلت ثبت نام تا 24 بهمن ماه میباشد.

  1 -تابعیت نظام جمهوري اسلامی ایران
  2 -تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
  3 -نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفري که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
  4 -عدم سوء مصرف مواد اعتیادآور به تأیید مراجع ذیصلاح
  5 -داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی (دارابودن معافیت دائم پزشکی در مشاغل کارشناسی بلامانع می باشد)
  6 -داشتن حداقل سن 18 سال تمام شمسی تا روز جمعه مورخ 16/ 12/ 98
  7 -داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی هاي روانشناختی جهت انجام فعالیتهاي شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفهاي شرکت فولاد مبارکه
  8 -تأیید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

  استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال 99 (اصل سوالات رایگان)| «ای استخدام»

  استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال 99 (اصل سوالات رایگان)| «ای استخدام»

  توضیح: مفاد آزمون تخصصی به شرح جداول شماره ۳ و ۴ می باشد.

  ح) کانون ارزیابی شایستگی (ویژه مشاغل کارشناسی):
  نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی) از بالاترین نمرات کتبی جهت سنجش شایستگی های مورد نیاز شغل همچنین انجام مصاحبه فنی و تخصصی به این مرحله راه می یابند.

  خ) آزمون مهارت (برای داوطلبان رده اپراتوری):
  نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی) به این مرحله راه می یابند. این مرحله شامل آزمون عملی مهارت و مصاحبه فنی می باشد.
  د) معاینات طب صنعتی:

  با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی داوطلبان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتردر هر رشته/گرایش به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی (که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد مبارکه مطابقت و بررسی میگردد) دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت آمیز معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روز معاینه و توسط شرکت فولاد مبارکه انجام می شود. لذا معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی (که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا میشود) مبنای تصمیم گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد مبارکه جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد.

  در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد. لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله، می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد مبارکه در طی مدت خدمت، بر اساس نظر مرکز بهداشت حرفه ای شرکت را داشته باشند.
  ذ) گزینش:
  افراد تایید شده توسط طب صنعتی به گزینش معرفی میگردند تا در صورت تایید صلاحیت، جهت انجام سایر مراحل استخدام از آنها دعوت بعمل آید. در صورتی که داوطلب فاقد شرایط این مرحله باشد از فرآیند حذف و از نفر بعدی دعوت به عمل می آید.
  ر) تشکیل پرونده:
  نفراتی که کلیه مراحل قبل را با موفقیت طی نمایند، جهت تشکیل پرونده (شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت، آزمایش عدم اعتیاد، عدم سوء پیشینه و سایر مدارک مورد نیاز ) به مرور و بر اساس نیاز شرکت دعوت به کار می شوند.
  سایر توضیحات و تذکرات اطلاعیه استخدامی:
  ۱ .صندوق بازنشستگی پذیرفته شدگان نهایی، صندوق سازمان تامین اجتماعی بوده و انتقال سوابق بیمه ای افرادی که در سایر صندوق های بازنشستگی سابقه پرداخت حق بیمه دارند به عهده داوطلبان خواهد بود. لازم به ذکر است، آن دسته از داوطلبان که با استفاده از تسهیلات سنی سابقه کار، مجاز به شرکت در آزمون شده اند در صورتیکه سابقه پرداخت بیمه ارائه شده، مربوط به صندوق های بازنشستگی غیراز صندوق تامین اجتماعی باشد ملزم به انتقال سوابق بیمه خود به صندوق تامین اجتماعی با پرداخت هزینه های قانونی مربوطه می باشند و در این زمینه تعهد لازم اخذ خواهد شد.
  ۲ .تمامی مدارک ارائه شده توسط داوطلبان در مرحله کنترل مدارک با اصل مدارک، تطبیق داده خواهد شد و یا از مراجع صادر کننده مدرک، استعلام می شود. بدیهی است چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد. در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی خاتمه خواهد یافت.بدیهی است پیگیری های لازم از طریق مراجع قضائی نیز صورت می پذیرد.
  ۳ .به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی معادل، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  ۴ .کارکنان شاغل در شرکت فولاد مبارکه، که متقاضی پذیرش مدرک کارشناسی خود می باشند، می بایست در یکی از رشته های جدول پیوست شماره ۳ ثبت نام و در آزمون کتبی، مصاحبه و کانون ارزیابی شرکت نمایند.
  توضیح: به منظور رتبه بندی، نمره کتبی فرزندان معزز شهدا شاغل در شرکت با ضریب ۳/۱ و سایر کارکنان با ضریب ۱۵/۱ محاسبه شده و در صورت قرار گرفتن در حدنصاب، به مرحله بعد راه می یابند.

  ۵ .داوطلبانی که قبلاً در آزمونهای استخدامی فولاد مبارکه شرکت نموده و پذیرفته نشده اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم این آگهی میتوانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و نتایج آزمون های قبلی افراد در این آزمون فاقد اعتبار می باشد.
  ۶ .نیازهای استخدامی در ردیف های اعلام شده در مقطع دیپلم پس از اعمال سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان که دارای شرایط عمومی استخدام می باشند، تامین خواهد شد. لذا برای متقاضیان ایثارگر که در تمامی مراحل فرآیند جذب (از جمله کتبی، مهارت و ...) شرکت نموده و حداقل ۸۰ %نمره آخرین فرد راه یافته به مرحله بعد را کسب نموده و سپس از طرف بنیاد شهید استان اصفهان در لیست سهمیه قرار بگیرند سهمیه مربوط به ایثارگران برای آنها لحاظ خواهد شد.
  تذکر: این گروه از داوطلبان لازم است وضعیت ایثارگری خود را در فرم تقاضانامه ثبت نام در سامانه مربوطه مشخص نمایند. در غیر این صورت تغییر وضعیت ایثارگری پس از انجام آزمون کتبی، امکان پذیر نخواهد بود.
  ۷ .تعیین محل اشتغال پذیرفته شدگان نهایی بر اساس نیاز در هر یک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل تغییر نمی باشد.
  ۸ .محدوده جغرافیایی سکونت برای داوطلبان، حوزه سرویسهای عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت میباشد و شرکت فولاد مبارکه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می باشند را نخواهد داشت و هیچ گونه مسیر سرویس دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد. محدوده سرویس دهی شامل: اصفهان، شهرکرد، بروجن، بلداجی، فرخ شهر، مبارکه، شهرضا، شاهینشهر، زرینشهر، سپاهانشهر، بهارستان، فولادشهر، نجف آباد، باغبهادران، خمینیشهر، کلیشاد، زازران، ولاشان، چمگردان، سده لنجان، ورنامخواست، دیزیچه، صفائیه، قهنویه، حسن آباد تنگ بیدکان، دهنو، کرکوند، مجلسی، طالخونچه، دهاقان، پوده، خوراسگان، سیاهبوم، یزدآباد، سفیددشت، چرمهین، کچوئیه، سهرفیروزان، اراضی، باغملک، لنج، زیباشهر، نکوآباد، اسماعیل ترخان، لاو، آبرو، حوض ماهی، قمیشلو، درچه، سورچه بالا و پایین، قهه، یزدانشهر، قهدریجان، قلعه لایبید، قلعه قاسم، علی آباد جمبزه، حسین آباد، کرسگان، کوشک، فلاورجان، قلعه سفید، گلدشت، ویلاشهر، کلیشادرخ، کاهریز، االله آباد، دارافشان، اجگرد، فخرآباد، گارماسه، خوانسارک، لارگان، بجگرد، هراتمه، دارگان، زودان، جوشان، برنجگان، کرچگان، نوگران، بیستجان، بابا شیخعلی، جوهرستان، نهچیر، دستگرد، بارچان، خولنجان، کرفشان، کاویان، گلگون، مزرعچه، حسن آباد قلعه بزی، سرارود، شیخ آباد، وینیچه، دهنو، دزج، همگین، اسلام اباد، امیرآباد، کلیسان، کافشان، زفره، دهسرخ، علیشاهدان، طاد، تیران، دولت آباد، شهرک سیمرغ، پیربکران، آدرگان، شهیدکشوری، خورزوق و یزدانشهر می گردد.

  برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید