توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استخدام فرزندان بازنشستگان کشوری

  1 بازدید

  استخدام فرزندان بازنشستگان کشوری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  رونمایی از دو بسته جدید طرح یاری/ ارائه خدمات دندانپزشکی به مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری عملیاتی شد/ 2 هزار فرزند بازنشسته در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استخدام می‌شوند

  رونمایی از دو بسته جدید طرح یاری/ ارائه خدمات دندانپزشکی به مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری عملیاتی شد/ 2 هزار فرزند بازنشسته در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استخدام می‌شوند

  به گزارش برنا؛ اکبر افتخاری در این آیین که عصر روز پنجشنبه 27آذر99 با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عمارت ناصرالدین میرزا برگزار شد، در خصوص امضای این دو تفاهم نامه گفت: در جریان اجرای طرح های رفاهی با عنوان بسته های طرح یاری مثل فروشگاه های رفاه، افق کوروش و گروه انتخاب، ایجاد نقطه امید و اعتماد در بین مشترکان صندوق بازنشستگی، افزایش کیفیت و تنوع کالا و خدمات را ضروری می کند.

  افتخاری با بیان اینکه «تلاش می کنیم تا این خدمات را ارتقا دهیم و هر ماه یک طرح را معرفی و عملیاتی کنیم» اظهار کرد: هفته گذشته طرح آزمایش آنلاین برای آن دسته از بازنشستگان و مشترکان صندوق بازنشستی که نیاز به دریافت خدمات پزشکی، آزمایش و ویزیت در منزل دارند، آغاز شده تا این خدمات را نسبت به سایر مراکز آنلاین ارزان تر و در قالب کمک هزینه صندوق تا سقف 500 هزار تومان دریافت کنند.

  او گفت: امروز نیز چند طرح در کنار افتتاح مرکز فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری که همین عمارت ناصرالدین میرزا است عملیاتی می شود که از آن جمله وعده دو شرکت بیمه ملت و افق کوروش است که قرار بود در جریان اجرای قراردادهای موجود، خدمات دیگری نیز برنامه ریزی و به قرارداد اضافه کنند.

  افتخاری ادامه داد: فروشگاه رفاه طرح قرعه کشی خودرو را در دو مرحله اجرا کرد و دو شرکت بیمه ملت و افق کوروش هم امروز طرح های جدید و ویژه خود را آغاز خواهند کرد. افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کنند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: گروه انتخاب هم قرار است طرح های تشویقی و حمایتی از خریداران کالاهای این مجموعه اجرا کنند که جزئیات آن بزودی اعلام می شود. در بیمه ملت نیز همین اتفاق خواهد افتاد که هم طرح های تشویقی، کارت های اعتباری و بخشودگی اقساط را برای برخی از خریداران خدمات از این شرکت اجرا خواهند کرد.

  افتخاری اظهار کرد: شرکت بیمه ملت در طرح جدید خود، قرارداد بیمه دندانپزشکی را تا سقف 2 میلیون تومان برای هر بیمه شده برای بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول بیمه تکمیلی درمان هستند اجرا می کند.

  او با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت کالا و خدمات از سوی شرکت های طرف قرارداد به مشترکان صندوق بازنشستگی گفت: خوشبختانه امروز این طرح های رفاهی الگویی برای سایر صندوق های بازنشستگی شده و آن ها نیز به دنبال اجرای چنین فعالیت هایی برای ذینفعان خود هستند که حتی در برخی سازمان ها به قرارداد هم تبدیل شده است

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استخدام ۲ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

  استخدام ۲ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

  استخدام ۲ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای
  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تفاهم نامه‌ای داشتیم تا ۲ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در این فروشگاه‌ها استخدام شوند.

  اکبر افتخاری در مراسم امضای تفاهمنامه ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری،افزود در حوزه‌های اقلام اساسی، لوازم خانگی، بیمه نامه و … تخفیف‌هایی برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته ایم این تخفیف‌ها در هر بسته متفاوت است، امروز قرار شد این تخفیف‌ها بیشتر هم شود. با فروشگاه افق کوروش تفاهم نامه‌ای داشتیم تا ۲ هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در این فروشگاه‌ها استخدام کنند و زمینه‌ای برای اشتغال فرزندان بازنشستگان فراهم شود.

  افتخاری با اشاره به اینکه با گروه انتخاب قرارداد خوبی در حوزه خرید لوازم خانگی با اقساط ۵ ساله برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است، گفت: فرزندان بازنشستگان که مایل هستند در فروشگاه افق کوروش مشغول شوند بر روی سایت یک درگاهی را قرار می‌دهیم و بازنشستگان می‌توانند در این قسمت ثبت نام کنند و فرآیند‌های افق کوروش را طی کنند بعد از آن به کار گرفته می‌شوند.

  وی خاطرنشان کرد: تاریخ شروع ثبت نام را در سایت صندوق بازنشستگی اعلام می‌کنیم. در این مرحله فعلا این شرایط برای فرزندان بازنشستگان در نظر گرفته شده است و درباره نوه بازنشستگان هنوز تصمیم گیری نشده است. سعی می‌کنیم مسیر را برای ثبت نام خانواده بازنشستگان باز کنی

  منبع مطلب : apahkam.ir

  مدیر محترم سایت apahkam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید