توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

  1 بازدید

  استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  دانشگاه علوم انتظامی امین برای ورودی سال تحصیلی 99 - 1400 برای مقطع افسری اقدام به فراخوان ثبت نام نموده است که این ثبت نام از 2 مهر 98 آغاز شده و تا تاریخ 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت . لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل فرم استخدام دانشگاه علوم انتظامی امین ۹۹ به صورت کاملا اینترنتی و رایگان بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست . در نظر داشته باشید پس از پايان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرايط و کد رهگيری ، فراخوان صورت می گيرد . 

  ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین در مقطع افسری برای سال تحصیلی 99 - 1400 از تاریخ 2 مهر لغایت 17 آبان 98 می باشد .

  برای ورود بهسایت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99کلیک کنید .

  راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  داوطلبان در ابتدا میبایست وارد سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به آدرس police.ir مطابق تصویر شوند بر روی گزینه گزینش کلیک کنند .

  داوطلبان در این بخش مطابق تصویر وارد صفحه ثبت نام می شوند که در آن متن شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99 درج شده است . مطابق علامت پیکان داوطلبان به منظور انجام مرحله پیش ثبت نام میبایست بر روی گزینه پذبرش شرایط و ثبت نام کلیک نمایند .

  در این بخش به منظور ورود به سامانه اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید .

  بعد از تکمیل اطلاعات خواسته شده سیستم به شما مطابق تصویر اعلام می کند که نام کاربری و رمز عبور ، کد ملی شما است .

  در این صفحه ، کد ملی خود را در دو بخش نام کاربری و رمز عبور وارد نمایید .

  در این صفحه می بایست کلمه عبور خود را تغییر بدهید .

  کلمه عبور جدید همراه با کارکتر ( [email protected]#$%^&*{} ) باید ساخته شود .

  مثال : [email protected]

  در اینجا ثبت نام شما به صورت پیش ثبت نام انجام شده است و شما به منظور دریافت کد رهگیری و پر کردن فرم ثبت نام میبایست مجدد وارد سایت شوید و بر روی گزینه قبلا ثبت نام کردم کلیک نمایید .

  و در صفحه که باز می شود نام کاربری که کد ملی فرد است و رمز عبور جدید که قبلا ساختید را وارد می کنیدتا وارد این صفحه مطابق تصویر شوید . در این صفحه داوطلب میبایست مراحل چهارگانه اطلاعات فردی 2 . اطلاعات تکمیلی 3 . نمایش کل اطلاعات و تایید نهایی 4 . دریافت کد رهگیری را پشت سر بگذارد .

  با کلیک بر روی اطلاعات فردی فرم زیر به نمایش در می آید :

  بعد ار پر کردن فرم و آپلود عکس بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید تا وارد مرحله فرم اطلاعات تکمیلی فرد شوید .

  بعد از پرکردن اطلاعات تکمیلی وارد مراحل بعدی ثبت نام و دریافت کد رهگیری شوید .  

  در نظر داشته باشید دریافت کد رهگیری به منزله انجام ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99 است .

  امتیازات تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین

  دانشگاه علوم انتظامی امین برای برای دانشجویان از بدو ورود مزایایی در نظر گرفته است که در ادامه می توانید مطالعه نمایید :

  دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی نیروی انتظامی درخواهند آمد .
  دانشجویان ضمن دریافت کمک‌هزینه‌ی تحصیلی از امکانات رفاهی ، خوابگاه و بیمه‌ی خدمات درمانی بهره‌مند خواهند شد .
  فارغ‌التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات متعلقه برخوردار خواهند شد .

  منابع آزمون دانشگاه علوم انتظامی امین

  مهم ترینقسمت آمادگی آزمون دانشگاه علوم انتظامی امین ( افسری ) ، مطالعهمنابع اعلام شده توسط این دانشگاه است . با توجه به  مشخص شدن تاريخ برگزاری آزمون افسری محصل در روز های 26 و 27 دی ماه 98 آمادگی و مطالعه منابع آزمون از اهمیت بسیاری بر خوردار است بنابراین آن دسته از داوطلبان که قصد تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین در مقطع افسری را دارند نیز باید همین منابع را تهیه و مطالعه نمایند . برای اطلاع از منابع آزمون استخدامی افسری دانشگاه علوم انتظامی امین کلیک کنید .

  رشته های تحصیلی در برخی دانشکده های دانشگاه علوم انتظامی امین
   

  ​دانشگاه علوم انتظامی امین شامل 8 دانشکده با عناوین دانشکده های فرماندهی و ستاد ، دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی ، دانشکده علوم فنون راهنمایی و رانندگی ، دانشکده علوم و فنون مرزی ، دانشکده علوم فنون اداری و پشتیبانی ، مرکز آموزش بین‌المللی پلیس ، مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی و مجتمع آموزش عالی زنان پلیس ( کوثر ) است که ما در ادامه رشته ها و گرایش آن ها در برخی دانشکده های علوم انتظامی امین را آورده ایم .
   

  سوالات متداول

  دانشگاه علوم انتظامی امین از بین داوطلبان دارای مدرک دیپلم یکی از رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 98 هستند اقدام به استخدام می کند .

  دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی نیروی انتظامی درخواهند آمد .

  تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل فرم استخدام دانشگاه علوم انتظامی امین ۹۹ به صورت کاملا اینترنتی و رایگان بوده است.

  پذیرش دانشجو در دانشگاه انتظامی امین در سال 99 (سوالات رایگان) | ایران استخدام

  پذیرش دانشجو در دانشگاه انتظامی امین در سال 99 (سوالات رایگان) | ایران استخدام

  آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين- مهر 98:

  جهت مشاهده آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين (مهر- 98) اینجا کلیک نمایید

  .

  آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين- مهر 97:

  جهت مشاهده آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين (مهر- 97) اینجا کلیک نمایید

  .

  آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين- فروردین 97:

  جهت مشاهده آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين (فروردین- 97) اینجا کلیک نمایید

  .

  آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين- سال 94:

  جهت مشاهده آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امين (سال 94) اینجا کلیک نمایید

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99 | شرایط و سامانه ثبت نام و پذیرش ناجا | ایران تحصیل

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99 | شرایط و سامانه ثبت نام و پذیرش ناجا | ایران تحصیل

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99 آغاز شد. اگر می خواهید بدانید که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم؟ باید عرض کنیم که کلیه داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی ثبت نام خود را در این دانشگاه در زمان استخدام انجام دهند. توجه داشته باشید که ثبت نام جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا در مهلت تعیین شده در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری انجام می شود. البته لازم به ذکر است که اطلاع داوطلبان از نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی ضروری است.

  در این نوشته، بحث مفصلی در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی با شما دوستان عزیز داریم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعاتی ضروری را در رابطه با نحوه، زمان و مهلت و شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. در مجموع به این موضوع می پردازیم که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم. با اطلاع از این موضوع که چگونه وارد دانشگاه نیروی انتظامی شویم می توانید با روند ورود به این دانشگاه شناخته شده آشنایی لازم را پیدا کنید.

   ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی است؟

  آیا می دانید ثبت نام دانشگاه افسری در چه زمانی انجام می شود؟ آیا اطلاعی در رابطه با زمان دقیق ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی دارید؟ 

  در ابتدا باید عرض کنیم که ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا هماندانشگاه افسری امین معمولاً در مهر ماه برای داوطلبانی که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارند انجام می شود. 

  در این زمان تمامی داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی می توانند تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی را در سایت ثبت نام دانشگاه افسری انجام دهند. 

  اما بابد عرض کنیم که به هیچ وجه نمی توان با قاطعیت گفت که زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سال جاری همان زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سال قبل است. 

  علت این اظهار نظر را می توان این موضوع دانست که با توجه به زمان در نظر گرفته شده در طول سال های قبل برای ثبت نام یعنی مهر ماه و  امکان شیوع مجدد ویروس همه گیر کرونا در این فصل از سال امکان تعویق زمان معمول ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای داوطلبان و متقاضیان وجود دارد. 

  برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام برای استخدام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران مجموعهایران تحصیل در تماس باشید تا شما را از زمان و مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی آگاه کنند. 

  نحوه ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی چگونه است؟ 

   ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین به شکل کاملاً اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری انجام می گیرد.

  تمامی داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری کلیه فرآیندها و مراحل ثبت نام دانشگاه افسری را انجام دهند. 

  موضوع مهم و قابل ذکر در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی این است که داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه هستند باید بعد از اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در زمان ثبت نام کنکور سراسری و در فرم ثبت نام سازمان سنجش آموزش کشور برای تحصیل در این دانشگاه علاقمندی خود را با زدن یک تیک ابراز کنند. 

  اما در مرحله دوم ثبت نام در سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ضروری است.

  از طرفی فرد برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید در مصاحبه برگزار شده توسط دانشگاه علوم انتظامی هم شرکت کند. 

  مصاحبه ای بسیار مهم که قبولی در آن مستلزم پاسخگویی به سؤالاتی بسیار خاص است.

  سؤالاتی که بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه نمی توانید از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید و لزوماً باید مطالعه کافی را از طریق سایت ها و کتب معتبر برای پاسخگویی به آن ها داشته باشید. 

  آیا می دانید نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی در مهلت ثبت نام در نظر گزفته شده برای این کار به چه صورت انجام می شود؟ آیا می دانید دقیقاً چه مراحلی را باید برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا طی کنید؟ 

  اگر می خواهید از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ناجا و این که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم مطلع شوید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

  بدین ترتیب مشاوران مجموعه ما پاسخگوی تمامی سؤالات شما درباره نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی و این سؤال که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم به طور دقیق هستند. 

  شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی شامل چه مواردی می شود؟

  پذیرش دانشگاه افسری ناجا هم همچون سایر دانشگاه در صورت داشتن شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای هر فرد انجام می گیرد. 

  شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در دو گروه اختصاصی و عمومی قرار می گیرند. شرایطی که در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری در زمان ثبت نام می توانید آن ها را مشاهده کنید. 

  شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجا در گروه اختصاصی مواردی بسیار خاص و منحصربه فرد را شامل می شوند که هر فرد در صورت تمایل به پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید از آن ها برخوردار باشد. 

  پس قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری لزوماً از شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجا به طور کامل و دقیق مطلع شوید و سپس برای انجام عملیات ثبت نام در مهلت اختصاص یافته وارد سامانه ثبت نام دانشگاه افسری شوید. 

  اگر به دنبال اطلاع دقیق از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی هستید با مشاورانی خبره در این حوزه صحبت کنید تا آن ها اطلاعاتی دقیق را در رابطه با شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجا در اختیار شما دوستان و همراهان گرامی قرار دهند. 

  این گونه، می توانید تا حدودی پاسخ این سؤال که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم را پیدا کنید. 

  آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من دارد؟ 

  شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و همراهان گرامی ایجاد شده باشد که آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟

  آيا با توجه به خاص بودن این دانشگاه تحصیل دانشجویان در آن با ارائه خدمات رفاهی و همین طور مالی هم برای آن ها همراه است؟ 

  در صورت مثبت بودن جواب مزیت های ادامه تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای هر دانشجو چیست؟ 

  باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله از قضا مزیت ها و امتیازاتی هم برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. مزیت ها و امتیازاتی که با وجود آن ها فرد دانشجو می تواند دوران تحصیل و دانشجویی خوبی را تجربه کند. 

  حتماً‌ بسیار کنجکاو هستید که بدانید این مزیت ها چیست. باید بگوییم که مزیت های در نظر گرفته شده برای تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی شامل کمک هزینه اختصاص یافته به هر دانشجو، امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی، ارائه خوابگاه دانشجویی به دانشجویانی که از راه دور به دانشگاه آمده اند و مواردی از این قبیل می شود. 

  اگر می خواهید بیشتر در رابطه با مزیت ها و امتیازات تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی بدانید از کمک مشاوری آگاه و خبره در این زمینه استفاده کنید. 

  مصاحبه دانشگاه افسری نیروی انتظامی به چه صورت برگزار می شود؟ 

  همان طور که در بالا خدمت شما دوستان عرض کردیم قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی و ورود به این مرکز دانشگاهی بدون شرکت در مصاحبه برای هیچ فردی مقدور نیست. 

  از این رو، هر فرد مایل به تحصیل در این دانشگاه باید خود را برای شرکت در مصاحبه برگزار شده آماده کند.

  اما قبل از هر چیز باید از زمان برگزاری این مرحله از پذیرش دانشگاه افسری ناجا مطلع شود و بداند که در چه زمانی باید در سر جلسه مصاحبه حضور پیدا کند. 

  بعد از اطلاع از زمان برگزاری مصاحبه نوبت به این می رسد که از سؤالات و تمامی مراحل و فرآیند مصاحبه مطلع شوید. زیرا سؤالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شوند بسیار نکته ای و مهم هستند و در صورت نداشتن مطالعه و عدم تحقیق در رابطه با آن ها نمی توانید به درستی آن ها را پاسخ بدهید. 

  اما بریم سر این موضوع که خب در نهایت به چه سؤالاتی باید در مصاحبه پاسخ بدهید. این گونه می توانید تا حد زیادی جواب این سؤال را که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم را پیدا کنید. 

  ببینید دوستان عزیز مراحل مختلفی در مصاحبه گنجانده شده اند.

  از میان این مراحل می توان از مرحله معاینات کامل پزشکی (چشم، دندان، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق و غیره)، تست ورزش، تست روخوانی از روی آیات و سوره های قرآن کریم و مصاحبه شفاهی یاد کرد. 

  در مرحله مصاحبه شفاهی سوالاتی در رابطه با موضوعات و مسائل مختلف از جمله عقاید سیاسی شما، مناسبت های مهم مذهبی، مسائل روز سیاسی، ولایت فقیه و احکام دین اسلام پرسیده می شود. 

  از طرفی ممکن است با این سوالات از جمله این که اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید و یا آیا علاقه ای به کتاب خوانی و مطالعه هم دارید نیز در حین برگزاری مصاحبه روبرو شوید. 

  اگر آمادگی کافی را برای پاسخگویی به این سؤالات داشته باشید به آسانی می توانید تمامی آن ها را بدون نگرانی و دلهره پاسخ بدهید. 

  پس اولاً‌به طور دقیق از سؤالاتی که قرار است از شما در طول برگزاری مصاحبه پرسیده شود آگاه شوید و دوماً این که خود را به طور کامل برای پاسخ دادن به این سؤال ها و مؤفق بیرون آمدن از مصاحبه آماده کنید. 

  تحقیقات محلی بعد از مراحله مصاحبه 

  البته بعد از مرحله مصاحبه نوبت به تحقیقات محلی می رسد. به این صورت که مسئولین مربوطه با مراجعه به محل زندگی سابق و حال حاضر شما داوطلب عزیز از اخلاق و سکنات و همین طور رفتارهای شما از اهالی محل، دوستان و همین طور آشنایان تحقیقات لازم را به عمل می آورند تا اطمینان لازم را در این رابطه کسب کنند. 

  در صورتی که از مرحله تحقیقات محلی سربلند بیرون آمدید انشاءالله می توانید برای ثبت نام قطعی جهت ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی اقدام کنید. 

  که البته بهتر است قبل از ثبت نام از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، نحوه ثبت نام که آیا به صورت حضوری انجام می شود یا اینترنتی یا ترکیبی از این دو و دیگر موارد لازم اطلاعاتی را کسب کنید. 

  نتایج قبولی دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی به اطلاع داوطلبان می رسد؟ 

  آیا می دانید که چه زمانی می توانید از نتایج قبولی خود در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع شوید؟‌ آيا می دانید اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی انجام می شود؟ 

  به هر حال این موضوع مهمی است که هر فرد شرکت کننده در دانشگاه افسری نیروی انتظامی باید از آن اطلاع پیدا کند.

  برای کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با زمان و همین طور نحوه اعلام نتایج قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از زمان و نحوه دقیق اعلام نتایج قبولی در  این ارگان نظامی یعنی دانشگاه افسری نیروی انتظامی آگاه کنند. 

  چه میزان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دانشگاه افسری نیروی انتظامی پرداخت می شود؟ 

  آیا اطلاعی از میزان کمک هزینه اختصاص یافته به دانشجویان دانشگاه نیروی انتظامی دارید؟ آیا می دانید این مبلغ در هر سال تحصیلی بالاتر می رود یا در طول یک سال ثابت است؟ 

  برای کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با میزان کمک هزینه تحصیلی اختصاص یافته به دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس بگیرید. 

  مطالب مرتبط

  نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش

  سایت ثبت نام دانشگاه افسری کوثر

  پکیج قبولی آزمون فراگیر ارشد

  اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید