توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۹۹_۱۴۰۰

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۹۹_۱۴۰۰ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ حدودا در بازه زمانی مرداد ماه خواهد بود و داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی و نهم به دهم نتیجه قبولی و یا عدم قبولی خود در آزمون مدارس نمونه دولتی را مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 برای هر استان متفاوت بوده و در جدول پایین قابل مشاهده می باشد 

  به محض انتشار زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هر استان ، در جدول بالا اعلام خواهد شد ..

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خود را با موفقیت طی نمودن و سر جلسه حضور داشته اند ، جهت مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 می بایست به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استانی مراجعه نمایند .

  داوطلبان در صورت قبولی ، در زمان مشخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده رفته و به طور حضوری ثبت نام خود را انجام دهند . مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ جهت ورود به پایه دهم به شرح زیر است :

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  1)    مراجعه به سایت نمونه دولتی استان محل زندگی خود و وارد کردن کد ملی و رمز عبور

  3)    پس از ورود ، در ستون " وضعیت پذیرش در دبیرستان نمونه دولتی " و " وضعیت پذیرش در هنرستان نمونه دولتی " می توانید نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده کنید :

  اگر در زمینه مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سوالی برایتان مطرح شده است می توانید سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی هر ساله حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد که البته در این مقاله به تاریخ دقیق آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 هر ساله در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان اعلام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

  داوطلبان پس از قبولی در آزمون نمونه دولتی جهت ثبت نام در این مدارس باید با مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده مراجعه نمایند که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 احتمالا 2 الی 4 هفته پس از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد اما با توجه به این که هر استان سامانه اعلام نتایج جداگانه ای را دارد ، زمان اعلام نتایج آزمون هم در استان های مختلف متفاوت است .

  اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰​ در تعدادی از استان ها اعلام شده و در استان های دیگر نیز به زودی اعلام خواهد شد . در جدول زیر می توانید زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 را به تفکیک هر استان مشاهده نمایید .

  زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰​ برای هر استان متفاوت بوده و در جدول پایین قابل مشاهده می باشد.

  به محض انتشار اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی هر استان ، در جدول بالا اعلام خواهد شد .

  لازم به ذکر است دانش آموزانی که در لیست اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 قرار نگرفته اند ، می توانند در صورتی که از نمره خود راضی نیستند ، از گزینه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی استفاده نمایند که در اطلاعات تکمیلی آن در مقاله زیر موجود است .

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  داوطلبانی که در تاریخ مقرر در آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰​ شرکت کرده اند ، می توانند با مراجعه به سایت نمونه دولتی استان خود ، اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را مشاهده نمایند . در ادامه می توانید نحوه دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی از سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استانی را مشاهده نمایید .

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 و دریافت کارنامه

   وارد کردن آدرس سایت آزمون نمونه دولتی در نوار آدرس مرورگر

   کلیک رو یکی از گزینه های گزینه دریافت کارنامه ، مشاهده نتایج یا پذیرفته شدگان آزمون

  وارد کردن کد ملی یا کد رهگیری به همراه کد ملی ( در سایت استان های مختلف کمی متفاوت است )

  مشاهده نتایج و کارنامه

   کارنامه کامل فقط برای دانش آموزانی منتشر می شود که در آزمون نمونه دولتی ، نمره قبولی را کسب ننموده اند .

  نکته قابل توجه دیگر این است که گاهی اوقات وضعیت قبولی دانش آموز به صورت " لیست ذخیره " به نمایش در می آید . این بدان معناست که دانش آموز در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی قرار گرفته است . برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله زیر رجوع نمایید .

  برای اطلاع از آخرین اخبار اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 عضو کانال تلگرام مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال درباره اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ زمان اعلام لیست پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 در هر استان متفاوت می باشد که در این مقاله زمان دقیق انتشار اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی هر استان اعلام شده است .

  ✔️ شما می توانید با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استانی ، اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی را مشاهده نمایید که در این مقاله به نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی پرداخته شده است .

  ✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شد ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که نمره قبولی را در آزمون نمونه دولتی کسب نکرده اند ، منتشر می شود .

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰

  نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا تا یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام میشه و با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 متفاوت با سال قبل و به صورت استانی برگزار شد احتمالا اسامی قبول شدگان نیز تو همون سایت ثبت نام نمونه دولتی هر استان به صورت مجزا اعلام میشه .

  پس برای اطلاع از اسامی قبول شدگان نمونه دولتی باید پیگیر اطلاعیه های سایت آموزش و پرورش استان خودتون و همون سایت ثبت نام باشین . ولی پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو باشین تا به محض اینکه اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ اعلام شد باخبر بشین .

   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نتایج آزمون نمونه دولتی می تونین مقاله زیر رو بخونین .

  لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰

  بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی با 3 دسته از دانش آمورها طرف هستیم . دسته اول دانش آموزایی که اسمشون جزو اسامی قبول شدگان آزمون بوده ، دسته دوم دانش آموزایی که اسمشون به عنوان ذخیره اعلام شده و دسته سوم دانش آموزایی که پذیرش نشدن که در مورد هر کدوم توضیح دادیم :

   دسته اول : افرادی که جزو قبول شدگان هستن می تونن تو زمان مقرر به همراه مدارک لازم برای ثبت نام مدرسه نمونه دولتی اقدام کنن .

   دسته دوم : مدارس نمونه دولتی هر سال اسامی چند نفر از دانش آموزا رو به عنوان ذخیره قبولی اعلام می کنه . این جوری اگه دانش آموزی اسمش جزو قبولی ها باشه و ثبت نام قطعیش رو تو زمان مقرر انجام نده ، مدرسه ظرفیت خالی خودش رو از لیست ذخیره برمیداره و اونا رو ثبت نام می کنه .

  پس اگه اسمتون جزو لیست افراد ذخیره بود باید پیگیر مدرسه نمونه دولتی مدنظرتون باشین تا ببینین اون مدرسه ظرفیت خالی داره یا نه . تا در صورت داشتن ظرفیت خالی شما رو جایگزین کنن .

   دسته سوم : تو این دسته بعضی از دانش آموزا هستن که اسمشون جزو لیست اسامی پذیرفته شده ها نیست و نسبت به نتیجه خودشون معترضن . برای همه دانش آموزایی که پذیرش نشدن کارنامه ای صادر میشه که تو اون تعداد سوالات پاسخ داده شده ، پاسخ داده نشده و غلط نوشته میشه که دانش آموزا می تونن بعد از انتشار این کارنامه و بررسی اون درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی رو تو سایت آموزش و پرورش ثبت کنن .

   اگه علاوه بر آزمون نمونه دولتی در آزمون تیزهوشان هم شرکت کردین برای اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان می تونین مقاله زیر رو بخونین .

  احیانا اگه بعد از اعلام نتایج سوال یا ابهامی داشتین و یا نتونستین اسامی قبول شدگان نمونه دولتی استانتون رو چک کنین می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو از کارشناسای ما کمک بگیرین .

  سوالات متداول

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیرعلی 1 ماه قبل
  0

  سلام من میخواستم بدونم چه کسانی قبول شدند اما!

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  من کارت ورود به جلسه گرفتم الان همون رمزارو میزنم ارور میده

  ت 7 ماه قبل
  2

  تنها مشکل اینه که اسامی رو نگفتید و مهم ترین چیز اینه......!!

  یلدا 1 سال قبل
  0

  با سلام

  تنها مشکلی که این جا قابل ذکر دیدم این بود که شما مطالب خیلی خوبی اینجا دارید ولی وقتی اسامی قبول شدگان را نوشتید انتظار میرود اسم قبول شده گان را مشاهده کنیم که این چنین نیست

  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید