توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی خراسان رضوی

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی خراسان رضوی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی​ 99 - 1400

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مشهد ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی دچار تغییراتی شده است که زمان دقیق آن از سوی سامانه نمونه دولتی استان خراسان رضوی​ اعلام شده است .

  *** نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی​ 99 - 1400 از یکشنبه 5 مرداد ماه اعلام شده و از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی قابل دریافت می باشد .***

  ورود مستقیم به سایت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

  نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400

  به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی​ ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانهنمونه دولتی خراسان رضوی​ را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استان مشاهده نمایند .

  در سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور این آزمون در سامانه مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی​ به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار شده و هر استان سامانه مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت اعلام نتایج استان خراسان رضوی​ می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

  مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

  با ورود به سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی ، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400ممکن است در یکی از سه گروه قبولی ، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید .

  تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی مشهد ۹۹ - ۱۴۰۰ ممکن است پس از قبولی ، از ورود به مدارس نمونه دولتی به دلایل مختلفی مانند جا به جا شدن محل زندگی دانش آموز یا قبولی همزمان در آزمون تیزهوشان صرف نظر نمایند . در این صورت تعدادی از ظرفیت مدارس نمونه دولتی خالی می شود .

  در صورت بروز این اتفاق ، طبق قوانین و مقررات ، مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی از بین افراد موجود در لیست ذخیره آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورند .  هم چنین اگر دانش آموزی پس از قبولی و در زمان مقرر ثبت نام به مدرسه مراجعه ننماید ثبت نام وی ملغی شده و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره جایگزین او خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

  برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی در آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند جواب آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند . با این وجود تعدادی از داوطلبانی که بعد از اعلام جواب آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 -1400 موفق به قبولی در این آزمون نشده اند ممکن است نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشته باشند .

  از این رو امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه  برای متقاضیان فراهم شده است . آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ -۱۴۰۰ که نسبت به صحت نتیجه آزمون خود اطمینان ندارند می توانند از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی اقدام به ثبت اعتراض خود نمایند .

  پس از ثبت اعتراض، درخواست ها توسط اداره آموزش و پرورش استان بررسی شده و نتایج آن حدود 2 الی 3 هفته پس از پایان زمان اعتراض ، اعلام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

  برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرامی مدارسنمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارسنمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان خراسان رضوی ، نتایج خود را در آزمون نمونه دولتی مشاهده نمایند که در این مقاله می توانید نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی را مشاهده نمایید .

  ✔️ شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان ، نتایج خود را مشاهده نمایند که در این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ذکر شده است .

  ✔️همان طور که در این مقاله گفته شد ، نتایج آزمون از طریق سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی استان خراسان رضوی اعلام می شود .

  نتایج نمونه دولتی 97 | اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 - 98 - سایت

  نتایج نمونه دولتی 97 | اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 - 98 - سایت

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

  برای آشنایی شما عزیزان با مدارس نمونه دولتی لازم است به اطلاعتان برسانیم که مدارس نمونه دولتیبه دلیل سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب نسبت به مدارس عادی جزو مدارس خاص محسوب شده است و با توجه به نمایندگی آن در سراسر کشور هرساله تعداد کثیری از دانش آموزان در پایه های ششم و نهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند که در خصوص نحوه راه یابی و تحصیل در مدارس نمونه دولتی باید بگوییم که برای برقرای عدالت و همچنین جلوگیری از جذب دانش آموزانی که از لحاظ طبقه بندی استعداد نسبت به دانش آموزان دیگر در سطح پایین تری قرار دارند که پذیرش تمامی داوطلبان مشروط به کسب نمره قبولی در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

  تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم نوبت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فرا می رسد و نتایج آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت.پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آن دسته از دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست درزمان تعیین شده برای انجام ثبت نام حضوری در مدسه پذیرفته شده اقدام نمایند و فراموش نکنید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شدهه جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل منظورخواهد شد.

  زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

  در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان سوالات بسیاری مطرح می شود که لازم است به اطلاع برسانیم که پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 و ثبت نام نهایی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی در صورتی که مدارس نمونه دولتی ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کنند، دانش آموزان می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

  شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

  ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس‌ نمونه‌ دولتی همانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد.از دیگر موارد مهمی که دانش آموزان پس از کسب رتبه قبولی در آزمون نمونه دولتی باید بدانند این است که ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی شرایط خودش را دارد و برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی نخواهد بود و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ادامه‌ تحصیل‌ دانش آموزان در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌ آموزان خواهد بود.

  برای اطلاع از آخرین اخبار و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  اسامی پذیرفته شدگان آزمون سمپاد و مدارس نمونه دولتی در سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی قرار گرفت

  اسامی پذیرفته شدگان آزمون سمپاد و مدارس نمونه دولتی در سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی قرار گرفت

  خبرگزاری پانا: رییس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش خراسان رضوی از اعلام نتایج آزمون مشترك تیزهوشان و نمونه دولتی خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری پانا، جلال صداقت با اعلام شرکت 65 هزار و 918 داوطلب در این آزمون اظهار کرد: 35 هزار و 43 نفر از این تعداد خواهان مدارس سمپاد و 30 هزار و 875 تن نیز در صدد قبولی مدارس نمونه بودند.

  وی با اشاره به این كه از میان شركت كنندگان، 22 هزار و 887 نفر در مقطع راهنمایی و 12 هزار و 256 داوطلب در مقطع دبیرستان شركت داشتند، تصریح كرد: در بخش راهنمایی مدارس سمپاد، هزار و 475 دانش آموز و در بخش دبیرستان هزار و 253 دانش آموز به مراكز استعدادهای درخشان راه یافتند.

  وی در خصوص علاقه مندان رشته ادبیات و علوم انسانی كه از سال گذشته در این مدارس تاسیس شده، گفت: در سال جاری استقبال دختران بیشتر و آزمون در مرحله تكمیل ظرفیت قرار داشته و نتایج نهایی اعلام می شود.

  وی افزود: تعداد كلاسهای این رشته در مدارس سمپاد به 4 كلاس در استان ارتقا یافته است.

  صداقت خاطر نشان ساخت: اولیا با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان در لینك ثبت نام تیزهوشان و نمونه وارد شده سپس با شناسه كد ملی و رمزشماره شناسنامه پدر می توانند به نتایج دست یابند.

  رییس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این نتایج از طریق بخشنامه ای كه به مدارس ارسال خواهد شد؛ نیز قابل دسترسی است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضا 21 روز قبل
  1

  زمانی که شما نوشتین برای اعلام نتایج اشتباهه،۷ یا ۸ هفته بعد نتایج آزمون نمونه دولتی میاد.

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید