توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 99

  نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 99

  نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 99 خدمت افراد شرکت کننده در آزمون ورودی این دانشگاه اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند برای اطلاع از این نتایج در زمان اعلام نتایجدانشگاه افسری ارتش به سامانه مورد نظر مراجعه کنند. لازم به ذکر است که در این سامانه لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش درج شده است. بعد از مشاهده اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری و یافتن نام خود در بین اسامی افراد قبول شده می توانید اقدامات لازم را برای ثبت نام در تاریخ مشخص شده انجام دهید. دقت داشته باشید که نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش بعد از طی معاینات پزشکی ضروری و همین طور بعد از سپری شدن مرحله مصاحبه اعلام می شود.

  در این نوشته، با ارائه توضیحات لازم و ضروری در رابطه با نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش از جمله نحوه، زمان، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما عزیزان داوطلب ورود به این دانشگاه هستیم. البته بد نیست اگر پاره ای توضیحات هم در رابطه با ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش خدمت شما دوستان عزیز ارائه شود.

   نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

  کلیه داوطلبانی که در مرحله اولیه پذیرش در دانشگاه های افسری ارتش پذیرفته شده اند امکان شرکت و گذراندن مرحلهمصاحبه دانشگاه ارتشو همین طور معاینات پزشکی را دارند.

  در سال گذشته شاهد انتشار جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در اواخر بهمن ماه بودیم.

   بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه نوبت به اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش می رسد.

  در سال قبل، نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در اولین روزهای تیر ماه خدمت داوطلبان اعلام شد.

  اما برای سال جاری هنوز نمی توان نظر قطعی در رابطه با زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش صادر کرد.

  ولی امسال هم به احتمال زیاد در همین زمان شاهد انتشار نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

  موضوع مهم و قابل ذکر این که، براساس اعلام پورتال گزینش و استخدام ارتش هر گونه فعالیتی برای گزینش داوطلبان در دانشگاه های افسری ارتش به علت حفظ سلامتی داوطلبان و متقاضیان و عدم ابتلای آن ها به ویروس مهلک کرونا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

  پس فعلاً باید منتظر اعلام سامانه مذکور برای برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ارتش، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه و  اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

  نحوه اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

  در این بخش قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش را برای شما داریم.

   باید خدمت شما عرض کنیم که شما دوستان عزیز داوطلب برای اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش باید به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

  سایتی به آدرس aja.ir که با ورود به آن امکان مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش را پیدا می کنید.

  پس از وارد شدن به سایت aja.ir برای مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش نوبت به انتخاب گزینه گزینش و استخدام افسری و به دنبال آن گزینه نتایج نهایی آزمون می رسد.

  بعد از کلیک بر روی این گزینه می توانید از طریق درج کد ملی و شماره داوطلبی خود جهت اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش اقدام کنید.

  پس متوجه شدید که به همین آسانی می توانید از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید و از نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در سامانه آجا در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید.

  نحوه ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از قبولی چگونه است؟

  آیا می دانید برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش باید چه کاری انجام دهید؟

  آیا ثبت نام شما در دانشگاه بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش منحصر به یکی از روش های حضوری و یا اینترنتی است؟

  یا ثبت نام بعد از اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش ترکیبی از ثبت نام حضوری و اینترنتی است و باید از هر دو طریق اقدام به ثبت نام در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش کرد؟

  برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در دانشگاه بعد از اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید تا پاسخگوی سؤالات متعدد شما در این رابطه باشند.

  برای ثبت نام در دانشگاه های ارتش به چه مدارکی نیاز دارید؟

  پس از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش نوبت به چه چیزی می رسد؟

  بله درست حدس زدید. حال که از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش مطلع شدید و از این که نام شما هم در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش موجود است اطمینان حاصل کردید نوبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی می رسد.

  آیا حال که مؤفق به یافتن اسم خود در میان اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش شده اید از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در تاریخ اعلام شده اطلاعی دارید؟

  در این بخش، با ذکر شماری از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب هستیم.

  جهت اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  . تعداد دوازده قطعه عکس پرسنلی با داشتن پشت زمینه سفید رنگ

  . ارائه کپی و اصل از فرم ضامن

  . تحویل کپی و اصل کاربرگ مشخصات اقوام و بستگان

  . ارائه کپی و اصل کاربرگ عدم سوء پیشینه کیفری متقاضی

  . تحویل گواهی موقت و یا اصل گواهی نامه دیپلم

  . تحویل اصل کارت ملی و همین طور پنج سری از پشت و روی آن

  . ارائه اصل شناسنامه و همین طور 5 سری کامل از کلیه صفحه های آن

  . تحویل معرفی نامه یگانی و یا رضایت همراه با امضاء فرمانده ی یگان

   جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

  مسئولیت و وظیفه برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش بر عهده ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

   بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش نوبت به اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری می رسد.

  کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاه افسری می توانند برای اطلاع از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سامانه اعلام شده در این زمینه مراجعه کرده و از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش اطلاع حاصل کنند.

  در سال قبل، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش براساس نظر مسئولین مربوطه در آخرین روزهای بهمن ماه بود.

  کلیه داوطلبان می توانستند در این زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش برای مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سایت مورد نظر وارد شوند و اقدام به مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش کنند.

  پس ار اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در تاریخ از قبل تعیین شده فرد داوطلب ورود به دانشگاه ارتش باید خود را برای شرکت در مصاحبه ورودی آماده کند. 

  نحوه اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش چگونه انجام می شود؟ 

  آیا از نحوه اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در تاریخ تعیین شده مطلع هستید؟

  آیا می دانید برای اطلاع از جواب آزمون دانشگاه افسری باید به کدام سامانه مراجعه کنید؟

  برای اطلاع دقیق از نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون دانشگاه افسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مفید و موثقی را در اختیار شما داوطلبان و متقاضیان گرامی قرار دهند.

  در مورد مرحله مصاحبه ورود به دانشگاه افسری ارتش چه می دانید؟

  همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کردیم بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش و قبولی فرد در این مرحله وی باید در مصاحبه ورودی این دانشگاه های نظامی نیز شرکت کند. 

  آیا از روال برگزاری این مصاحبه مطلع هستید؟ آیا از چم و خم قبولی و پذیرش در آن اطلاعی دارید؟

  آیا می دانید به چه مدارکی برای شرکت و حضور در مصاحبه ورودی دانشگاه افسری ارتش نیاز دارید؟ 

  در رابطه با سؤالات مصاحبه چطور؟ آیا می دانید چه سؤالاتی قرار است از شما پرسیده شود؟

  آیا می دانید این سؤالات در چه زمینه هایی هستند و نحوه پاسخگویی به آن ها باید چگونه باشد؟

  باید عرض کنیم که مرحله مصاحبه از اهمیت زیادی برخوردار است و برای این که بتوانید نام خود را در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش ببینید به قبولی در آن نیاز دارید.  

  پس از کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با جزئیات این مصاحبه مهم غافل نشوید.

  اگر سؤال های مطرح شده در بالا ذهن شما به عنوان یکی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش را به خود مشغول کرده است و به دنبال یافتن پاسخ هایی دقیق و درست برای آن ها هستید با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

  برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش چه منابعی را باید بخوانم؟ 

  برای هر آزمونی باید منابعی را مورد مطالعه قرار داد تا بتوان در آن مؤفق شد. البته در کنار این منابع شاید به وجود کتب کمک آموزشی هم نیاز باشد.

  کتبی جامع که بتوانند نیازهای آموزشی شما را تا حد زیادی برآورده کنند. 

  آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش نیز نیاز به مطالعه تعداد زیادی منبع دارد.

  منابعی کامل که با مطالعه دقیق آن ها بتوان به مؤفقیت و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری دست یافت. 

  آیا از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های افسری مطلع هستید؟

  آیا می دانید جدیدترین منابع قبولی در این آزمون چه مواردی هستند؟ آیا کتب کمک آموزشی هم برای استفاده در کنار این منابع معرفی شده اند؟ 

  برای اطلاع دقیق از منابع مورد نیاز برای پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش با مشاورانی خبره و کاردان مشورت بفرمایید. 

  در کدام رشته ها می توان در دانشگاه افسری ارتش تحصیل کرد؟ 

  دانشگاه های افسری ارتش هر ساله در رشته های مشخصی اقدام به جذب دانشجو می کنند.

  رشته هایی که داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند اقدام به انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و ادامه تحصیل در آن ها نمایند.

  آیا رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش را می شناسید؟ این رشته ها در کدام گروه یا گروه های آزمایشی هستند؟

  برای شناخت کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش جهت انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و اطلاع دقیق از دروس مورد مطالعه در هر کدام از آن ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

  مشاوران مجموعه ما می توانند شما را به شناخت کاملی از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش برسانند.

  به این ترتیب می توانید رشته مورد علاقه خود را از میان لیست رشته های موجود  در تاریخ انتخاب رشته انتخاب کرده و برای ورود به آن مراحل لازم را بگذرانید. 

  بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام ها هستند؟

  معمولاً‌ داوطلبان بیشتر تمایل به ادامه تحصیل در بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه ها دارند.

  آیا می دانید بهترین رشته ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام رشته است؟ 

  در صورت نیاز به اطلاع از بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید. 

  دانشگاه های افسری ارتش کدام دانشگاه ها هستند؟

  شماری از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری ارتش شناخته می شوند.‌

  آیا از لیست دانشگاه های افسری ارتش ایران مطلع هستید؟‌ آیا می دانید کدام یک از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری شناخته می شوند؟

  برای اطلاع از اسامی دانشگاه های افسری ارتش و همین طور شناخت کامل این دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

  مطالب مرتبط

  شرایط استخدام ارتش 99

  استخدام بانوان در ارتش 99

  نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش 99

  رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 99

  شرایط ثبت نام آزمون دکتری 1400

  تکمیل ظرفیت دکتری 99

  نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 99

  اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش | ایران استخدام

  اعلام نتایج آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش | ایران استخدام

  اعلام نتایج آزﻣﻮن استخدامی دانشگاه افسری ارتش

  خبر 6 مرداد 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاههای افسری ارتش (منبع: سایت ارتش)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه های افسری اجا در سال 99 اعلام گردید.

  جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 تیر 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاههای افسری ارتش (منبع: سایت ارتش)

   ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی قبولین دانشگاه های افسری اجا در تاریخ 6 مرداد ماه 1399 در پورتال رسمی گزینش و استخدام اجا اعلام خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 بهمن 98: اعلام نتایج آزمون کتبی دانشگاههای افسری ارتش سال 98 (منبع: سایت ارتش)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون کتبی افسری ارتش اعلام گردید.

  جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 بهمن 98: زمان اعلام نتایج آزمون جذب دانشجو در دانشگاه های افسری ارتش (منبع: سایت ارتش)

   ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون کتبی از ساعت 18:00 سه شنبه 98/11/29 در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. داوطلبان با استفاده از کد ملی و شماره داوطلبی می توانند وضعیت قبولی خود در نیروهای 4 گانه اجا (زمینی – هوایی – دریایی – پدافند هوایی) را مشاهده و بر اساس ردیف نوبت و تاریخ درج شده در جلوی نامشان به همراه مدارک مورد نیاز به آدرس دفاتر و مرکز معاینات گزینش و استخدام نیروها مراجعه نمایند.

  اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نتایج نهایی دانشگاه افسری 99

  داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه افسری 99 دعوت شده و در این مصاحبه شرکت کردند می بایست در بازه زمانی اعلام شده توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران به سایت aja.ir رفته و با وارد کردن شماره داوطلبی و کد ملی نتیجه این مرحله از آزمون را مشاهده نمایند .

  داوطلبان پس از دیدن نتایج نهایی دانشگاه افسری ۹۹ مطلع می شوند که در دانشگاه افسری پذیرفته شده اند یا خیر . در صورت قبولی ، داوطلب باید با توجه به اطلاعیه ی منتشر شده برای پذیرفته شدگان نهایی ، مدارک لازم برای ثبت نام را آماده کرده و به دانشگاه محل قبولی ببرد و ثبت نام خود را انجام دهد .

   بر اساس اطلاعیه ارتش جمهوری اسلامی ایران ، نتایج دانشگاه های افسری در تاریخ 6 مرداد 99 اعلام خواهد شد .

  نتایج نهایی قبولین دانشگاه های افسری آجا منتشر شد .

  برای ورود به سایت اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 99 - 1400 کلیک کنید .


   پذیرش داوطلبان و تکمیل مدارک از تاریخ 11 الی 14 مرداد ماه 99 در مرکز گزینش و استخدام نیروها صورت خواهد گرفت .
   شروع دوره آموزش رزم مقدماتی تاریخ 20 مرداد ماه 99 می باشد .

   برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا باشید .

  نتایج اولیه دانشگاه افسری 99

  ارتش جمهوری اسلامی ایران وظیفه برگزاری آزمون دانشگاه افسری را بر عهده گرفته است و پس از اتمام آن برای تمام داوطلبان حاضر در جلسه ، نتیجه آزمون کتبی را منتشر می کند . همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون دانشگاه افسری 99 داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران از طریق آدرس aja.ir نتیجه خود را مشاهده نمایند .

  سال گذشته نتاج کتبی این آزمون روز پنج شنبه 25 بهمن ماه بر روی سایت دانشگاه افسری قرار گرفت . پیش بینی می شود امسال نیز نتیجه آزمون کتبی دانشگاه افسری 99 در دهه سوم بهمن منتشر شود و داوطلبان بتوانند طبق آن در مرحله مصاحبه شرکت کنند .

  نتایج اولیه آزمون کتبی دانشگاه افسری 99 اعلام شد .


  برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون کتبی دانشگاه افسری ارتش کلیک کنید .

  پذیرفته گان این مرحله توجه داشته باشند که ارتش جمهوری اسلامی ایران جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی را منتشر نمود .

  به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه دانشگاه افسری 99 ، عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی از زمان اعلام نتایج اولیه این دانشگاه مطلع شوند .

   در صورتی که در هر مرحله ای از آزمون دانشگاه افسری 99 ، دچار سوال یا ابهامی شدید ، می توانید با مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید .

  سوالات متداول

  در سایت ارتش جمهوری سلامی ایران منتشر می شود که به محض اعلام ، لینک مشاهده نتایج در این مقاله قرار داده می شود .

  نتایج اولیه این دانشگاه 29 بهمن ماه منتشر می شود که به محض اعلام ، لینک مشاهده نتایج در این مقاله قرار می گیرد .

  زمان اعلام نتایج نهایی این دانشگاه هنوز اعلام نشده است به محض اعلام ، لینک مشاهده نتایج در این مقاله قرار می گیرد .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  غلامرضا 4 ماه قبل
  0

  غلامرضا

  غلامرضا 4 ماه قبل
  1

  پسر من در گزینش در شوره ایا چون دایی آن مورد قضایی داشته باعث دری او شده به خدا این درست نیست

  غلامرضا 4 ماه قبل
  1

  درست نیست فرد که خودش آدم صالحی باشد ولی اقوام درستی نداشته باشد در گزینش رد شود

  غلامرضا 4 ماه قبل
  1

  ایا کسی که در گزینش از اقوام درجه یک مورد قضایی داشته باشد آن شخص رو میشود

  غلامرضا 4 ماه قبل
  0

  آیا اگر دایی فرد استخدامی مورد قضایی داشته باشد آن شخص رو میشود ولی به نظر من درست نیست

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  غلامرضا 4 ماه قبل

  شما جواب بدید

  1
  غلامرضا 4 ماه قبل

  جواب چی شد

  برای ارسال نظر کلیک کنید