توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 1400

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 1400 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  با توجه به تعویق آزمون تیزهوشان به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزاری این آزمون در مرداد ماه ، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400نیز نسبت به سال گذشته متفاوت خواهد بود . به همین دلیل پیش بینی می شود اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ در اواخر مرداد یا اوایل شهریور اعلام شود .

  نتایج آزمون تیزهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  نتایج آزمون تیزهوشان دهم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان دهم

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهم ، می توانند در بازه زمانی مقرر به سایت سازمان استعداد های درخشان  مراجعه کرده و با  استفاده از رمز عبور همگام ، نتایج تیزهوشان خود را مشاهده نمایند . در ادامه مقاله به بررسی مشاهده نتایج تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ پرداخته ایم .

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه هفتم 99 - 1400

  بعد از ورود به سایت hoosh.medu.ir ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود " دریافت کارنامه " مشخص شده است .

  لازم به ذکر است تصاویر بالا مربوط به نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم 99 - 1400 ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  بعد از ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون " وضعیت قبولی " ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر . همچنین در زیر ستون " محل پذیرش " ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

  در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  لازم به ذکر است تصاویر بالا مربوط به نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون نهم به دهم 99 - 1400 ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  برای اطلاع از آخرین اخبار لیست اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 - 1400 عضو کانال تلگرام مدارس تیزهوشان هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس تیزهوشان هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال دربارهاسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  لازم به ذکر است ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده اند منتشر می شود تا بتوانند جزئیات آزمون خود را مشاهده نمایند . هم چنین دانش آموزانی که به نتایج خود اعتراض دارند می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ ، اعتراض خود را ثبت نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، زمان اعلام لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400 معمولا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون می باشد .

  ✔️ شما می توانید با مراجعه به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ، اسامی قبول شدگان آزمون را مشاهده نمایید که در این مقاله به نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پرداخته شده است .

  ✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شد ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که نمره قبولی را در آزمون تیزهوشان کسب نکرده اند ، منتشر می شود .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 - 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده در زیر زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرح داده شده است :

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 - 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

  نتایج آزمون تیزهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .

  نتایج آزمون تیزهوشان دهم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان دهم

  در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 - 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

  2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

  3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

  1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :

  2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

  ( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 - 99 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می باشد البته به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج این آزمون ورودی در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

  دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود که در این مقاله به سایت آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم هر ساله 4 الی 6 هفته پس از برگزای آزمون ورودی اعلام می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می پذیرد که البته راهنمای تصویری مشاهده نتیجه آزمون در این مقاله ارائه شده است .

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم احتمالا تا دو هفته بعد از برگزاری آزمون تو سایت hoosh.medu.ir اعلام و اسامی پذیرفته شده های این آزمون مشخص میشه . بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تو نیمه اول شهریور اعلام میشه اما با عضو شدن تو کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو به محض اینکه اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ اعلام بشه مطلع میشن .

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 اعلام شد .

  برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کلیک کنید .

   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نتایج آزمون تیزهوشان می تونین مقاله زیر رو بخونین .

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم هم احتمالا 2 تا 4 هفته بعد از برگزاری آزمون تو سایت azmoon.medu.ir اعلام میشه که دانش آموزا باید تو رمان مقرر با وارد کردن اطلاعات لازم وارد پورتال خودشون بشن تا ببینن اسمشون جزو لیست قبول شدگان این آزمون قرار داره یا نه .

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تو نیمه اول شهریور اعلام میشه اما با عضو شدن تو کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو به محض اینکه اسامی قبول شدگان تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ اعلام بشه مطلع میشن .

  نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 اعلام شد .

  برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کلیک کنید .

   برای اطلاع از نحوه انتقالی در مدارس تیزهوشان حتما مقاله زیر رو بخونین .

  مشاوره اسامی قبول شدگان تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 به دو شکل برای دانش آموزا منتشر میشه . دانش آموزایی که حد نصاب نمره قبولی رو برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دریافت کردن که باید بصورت مستقیم و بدون دریافت کارنامه به مدارس تیزهوشانی که قبول شدن مراجعه کنن .

  اما دسته دوم دانش آموزایی هستن که قبول نشدن ! آنها می تونن کارنامه کامل خودشون رو دریافت کنن و نتایج امتحان خودشون رو به صورت دقیق ببینن . تو این کارنامه تعداد پاسخ درست ، تعداد پاسخ غلط ، تعداد نزده ها ، نمره داوطلبا و نمره آخرین فرد قبولی نوشته شده .

  اگه بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به نتیجه قبولیتون اعتراض داتشین می تونین خیلی راحت وارد سایت بشین و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان رو ثبت کنین . اینجوری دوباره پاسخ برگ و یا کارنامه شما مورد بررسی قرار می گیره .

  در ضمن در صورتی که باز هم نتیجه نگرفتین اصلا از نتیجه خودتون ناراضی نباشین و نذارین این موضوع بخواد تاثیری تو روند تحصیلی شما داشته باشه . برای اینکه مطمئن باشین قبول شدن تو تیزهوشان هیچ تضمینی برای موفقیت شما و رسیدن به هدفتون نداره حتما مقاله زیر رو بخونین .

  کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو هم آمادن تا به تموم سوالا و ابهامای شما در خصوص نتایج و اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 پاسخ بدن . شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین .

  سوالات متداول

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صندلی 1 ماه قبل
  1

  سلام

  علیرضا حسین نیا 11 ماه قبل
  1

  سلام اسامی پدیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم ۹۹_۱۴۰۰منطقه ۱۱ تهران رو میخواستم

  m 2 سال قبل
  -1

  لطفا هر کی قبول شده یا نه اسم و فامیل را در اینجا بنویسه البته هرکی دوس داره ها

  ...😶 2 سال قبل
  1

  سلام .

  خوب هستید؟

  ببخشید من چرا اسامی قبول شدنارو نمی بینم؟؟؟؟؟؟؟؟

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  چرا نام نیست

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  چرا اسامی قبول شدگانو اینجا نمینویسین تا همه ببینند

  1
  m 2 سال قبل

  اره واقعا من دیگه تو این مقاله نمی ایم شما بزارین هم نهم و هم ششم رو دیگه

  متوو 2 سال قبل
  1

  سلام شاید براتون سوال بشه شهریه ی مدارس در سال تحصیلی جدید «۱۳۹۹_۱۴۰۰» چقدر است ؟؟<br>شهریه ی مدارس تیزهوشان امسال یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان است برای درس های عربی علوم ریاضی و فارسی کتاب تکمیلی دارن که هزینه ای در باره اش نمیگیرند <br>تیزهوشان یک سایت مخصوص خود دارد به نام « دهش» <br>درس ها خیلی نسبت به مدارس عادی سخت تر و سنگین تر است <br>میخواستم بگم اگر با پارتی وارد شوید دهنتون نمی‌کشه و اخراج میشین

  متوو 2 سال قبل
  1

  شهریه ی مدارس تیزهوشان دوره اول یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان است

  مهدی 3 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید