توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98-99 | اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان | ایران تحصیل

  اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98-99 | اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان | ایران تحصیل

  اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98 – 99

  اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان و لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان بر روی سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار گرفت همان طور که ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99 و تیزهوشان از سامانه سمپاد انجام گرفت اعلام نتایج آزمون و اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان نیز از همین سامانه ها انجام خواهد پذیرفت شایان ذکر است لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم نیز از سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

  اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98-99 بر روی سامانه azmoon.medu.ir قرار گرفته است. کلیه دانش آموزانی می‌توانند با مراجعه به این سامانه و وارد نمودن اطلاعات خود، نسبت به مشاهدهنتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 98 در اختیار تمامی دانش آموزان می باشد. اما قبولی در این آزمون مختص به دانش آموزانی است که موفق به کسب تراز مناسب شده اند.

  اگر می‌خواهید اسم شما نیز جزو اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98 – 99 قرار بگیرید، باید ابتدا از بهترین منابع آزمون تیزهوشان استفاده نمایید و برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. پس از انتشار کارنامه تیزهوشان داوطلبان مدارس تیزهوشان، داوطلبانی که موفق به تراز کافی جهت قبولی شده‌اند، می‌توانند در مدرسه پذیرفته شده با در دست داشتن مدارک خود، ثبت نام نمایند.

  برخی از دانش آموزان ممکن است در لیست اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98-99 قرار نگرفته باشند. این دسته از داوطلبان می‌توانند با استفاده از ذخیره مدرسه تیزهوشان، نسبت به ثبت نام جهت قبولی در این ظرفیت اقدام نمایند و شانس دوباره خود را برای ورود به این مدارس امتحان نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که لیست اسامی دانش آموزان در پایه‌های مختلف متفاوت می باشد.

  اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 98 – 99

  اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 پس از ثبت نام دانش آموزان برای ذخیره تیزهوشان صورت می‌پذیرد. اعلام ذخیره تیزهوشان زمانی صورت می‌پذیرد که ظرفیت مورد نظر مدارس تکمیل نگردد. بنابراین این مدارس به تکمیل ظرفیت خود با استفاده از ثبت نام ذخیره مبادرت می‌نمایند. داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله، می‌توانند وارد مدرسه تیزهوشان شوند.

  اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی صورت می‌پذیرد. بنابراین برای دریافت نتایج ذخیره می‌توانید با مراجعه به وب سایت استان محل سکونت خود، در رابطه با قبولی و یا عدم قبولی خود اطمینان یابید. چنانچه نام شما در لیست پذیرفته شدگان این آزمون قرار گیرد، می‌توانید پس از آن نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

  با توجه به اینکه مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 و یافتن آدرس برای دانش آموزان ممکن است کمی دشوار باشد له همین دلیل مشاورینایران تحصیل، سامانه جامعی را راه‌اندازی نموده‌اند که با توجه به آن،  می‌توانید از اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 آگاه شوید. با استفاده از این سامانه نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99

  متأسفانه برخی از والدین نگرانی‌هایی دارند که شدت این نگرانی‌ها در حد مطلوب و طبیعی نمی‌باشد. بنابراین برای اینکه نام فرزندشان را در اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 ملاحظه نمایند استرس فراوانی را به فرزندان تزریق می‌نمایند. فراموش نکنید که طبق اصل غرقه سازی در روانشناسی، حتی اگر فرزند شما به درس و مدرسه علاقه‌مند باشد نیز، با رویکرد و رفتار پیش رو، حتماً از ادامه تلاش خود منصرف خواهید گردید.

  قطعاً آرزوی تمام والدین ، موفقیت فرزندشان می باشد. اما گاهی بدون اینکه خود آنها متوجه این مسئله باشند، ممکن است فرزندشان را به سمت عدم موفقیت سوق دهند. تفاوتی ندارد فرزند شما به هنگام  اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 پذیرفته شود و یا در زمان مقرر و معین شده. در هر صورت او توانسته است موفقیت خود را کسب نماید.

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان ، هرساله در سایت‌های مربوط به تیزهوشان استان ها اعلام می‌گردد. بنابراین مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود. معمولاً چند هفته پس از برگزاری آزمون تیزهوشان، اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در سایت‌های مذبور اعلام می‌گردد.

  سخنی با دانش آموزانی که نامشان در لیست قبولی تیزهوشان نیست!

  چنانچه شما به دنبال اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 وارد این سایت شده‌اید، باید بگوییم که ممکن است برخلاف انتظار ، نام شما در این لیست قرار نگیرید و این مسئله نباید برای شما استرس و اضطرابی به وجود آورد. راه‌های موفقیت برای هیچ فردی بسته نخواهد شد. همچنین می‌توانید در ثبت نام ذخیره شرکت نمایید و در زمان اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 مجددا شانس خود را برای قبولی بیازمایید.

  روی دیگر سخن ما با شما والدین عزیز است ، موفقیت سهم تمامی ماست ، بنابراین این سهم را از فرزندانتان نگردید.یرید به فرزندتان کمک کنید با رویدادها و ناکامی‌های زندگی به درستی برخورد کند. زندگی همیشه مطابق با آنچه ما می‌خواهیم پیش نخواهد رفت. بنابراین این موضوع را به فرزندتان آموزش دهید اگر نام او در اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 قرار نگرفته است یک شکست نیست.

  تلاش کردن همیشه نتیجه‌بخش است. اگر شما دانش‌آموز عزیز به تلاشتان ادامه دهید در نهایت موفقیت مطلوب را به دست خواهید آورد. و شما والدین عزیز نیز، چنانچه دلگرمی خود را به فرزندتان منتقل نمایید و همچنین به او کمک نمایید که ذهنی آزاد داشته باشد خواهد توانست پس از اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 در این لیست قرار گیرد.

  سامانه اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98-99

  گروه بزرگ ایران تحصیل سامانه جامعی را برای تمامی داوطلبن به وجود آورده اند که بر اساس آن تمامی داوطلبان بدون اینکه نیازی به مراجعه ب مراکز کافی نت ها و یا موسسات مختلف داشته باشند، می توانند با استفاده از این سامانه اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 را ملاحظه نمایند. متخصصین و مشاورین ما این لیست را در اختیار تمامی دانش آموزان مناطق مختلف قرار می دهند.

  اقدامات لازم پس از مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 را مشاورین و متخصصین ما به شما خواهند آموخت. همچنین برای آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند نیز، کمک می نماییم تا در رابطه با نحوه پذیرش در ذخیره آزمون تیزهوشان اطلاعات لازم را کسب نمایند و از مشاوره های لازم برخوردار شوند.

  کلیه دانش آموزان و همچنین والدین آنان می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل اطلاعات لازم را در رابطه با اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 99 – 98 به دست آورند. همچنین در رابطه با اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98 و دریافت این لیست، از متخصصین ما کمک بگیرند.کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نماییدو مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

  بیشتر بدانید

  معرفی مدارس تیزهوشان

  نمونه برنامه ریزی درسی تیزهوشان ششم

  ثبت نام مدارس تیزهوشان

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی

  شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

  سامانه نام نویسی تیزهوشان

  sampad.medu.ir

  azmoon.medu.ir

  بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان

  نمونه سوالات امتحان تیزهوشان

  hoosh.medu.ir

  بهترین منابع قبولی در آزمون تیزهوشان 98-99

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان  98-99

  اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

  لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان

  اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 99 – 98

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 برای بسیاری از دانش آموزانی که در قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را دارند حائز اهمیت است عموما هر ساله کارنامه تیزهوشان پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اعلام می‌شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت کارنامه و اعلام نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99 در این سامانه اعلام می شود اما نحوه ی نمایش قبولی به نحو ی است که در صورت قبولی فقط اسم مرکز قبول شده نمایش داده می شود اما اگر داوطلبی در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 نمره قبولی را اخذ نکرده باشد نمرات آزمون استعداد تحصیلی و تحلیلی و نمرات کل آزمون داوطلب در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 داده خواهد شد لازم به ذکر است داوطلبینی که نسبت به نمرات خود در سامانه اعتراضی دارند می توانند در همان سایت اعتراض خود را ثبت کنند و منتظر تجدید نظر بمانند .

  دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  والدین گرامی به یاد بسپارید که تلقی نادرست از قابلیت‌های فرزندتان و احساس شکست، موجب خدشه دار ساختن اعتماد به نفس و خودباوری او می‌شود. جهت پیشگیری از هر گونه فشار ذهنی، عاطفی و جسمی لازم است (صرف نظر از کسب هر نتیجه و قبولی یا عدم قبولی وی) شرایط عاطفی و ذهنی فرزندتان را چه قبل و چه بعد از آزمون تیزهوشان توجه کرده و مدیریت لازم را داشته باشید. به تلاش‌ها و قابلیت‌های فرزندتان احترام بگذارید و از او سپاسگزاری کنید و سعی نمایید تلقی شما از عدم قبولی فرزندتان به نشانه ضعف و ناتوانی او نباشد و نیز قرار گرفتن آن در اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99 موجب غرور کاذب، احساس برتری جویی و فخر فروشی نشود. فرزندتان را مطمئن کنید که با توکل به خداوند بزرگ و با تلاش و توانمندی‌های زیادی که دارد می‌تواند در سال‌های تحصیلی پیش رو موفقیت‌های بزرگی را کسب نماید و قبولی در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 صرفا یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت است.

  نحوه ی ثبت نام و درج کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  1- گزینش دانش آموزان از طریق آزمون انجام می‌شود.

  2- کادر آموزشی مدارس تیزهوشان نیز مورد گزینش قرار می‌گیرند.

  3- دانش آموزان در حدود 42 ساعت در هفته در مدارس تیزهوشان حضور دارند.

  4- مدارس سمپاد دارای امکانات خوابگاهی و شبانه روزی نمی‌باشند.

  5- امکانات آموزشی و پرورشی این نوع از مدارس نسبت به مدارس عادی سطح بالاتری دارد و جزء مدارس خاص محسوب می‌شوند.

  به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رسانیم که مطابق با روال هر سال احتمال دارد کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 یک ماه بعد از آزمون صادر گردد . برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیلتماس بگیرید. داوطلبان می‌بایست به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان به نشانی Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند، اطلاعات دانش آموزی خود را درون فرم ثبت نام وارد کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. به شما توصیه می‌کنیم که قبل از ثبت نام حتما دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99 را بطور کامل و دقیق مطالعه نمایید تا در روند انجام مراحل ثبت نام اشتباهی انجام نگیرد.

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

  به اطلاع دانش آموزان گرامی در پایه نهم متوسطه می‌رسانیم که حدود پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون ( زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 : نیمه اول اردیبهشت 97) نتایج آزمون نهم به دهم سمپاد 98-99 در سایت ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان منتشر می‌شود که داوطلبان می‌بایست به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه و نتایج را مشاهده نمایند.

  تاکید می‌کنیم که کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 تنها در سایت Azmoon.medu.ir منتشر می‌شود نه در هیچ سایت دیگری.

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 را در سایت ثبت نام سمپاد(sampad.medu.ir ) را مشاهده کنند. در کارنامه هر داوطلب، تعداد سوالات صحیح – تعداد سوالات غلط – تعداد سوالات بی پاسخ – جواب قبولی یا عدم قبولی و نام مدرسه‌ای که داوطلب در آن پذیرش شده است قابل مشاهده است. دوطلبان گرامی دقت داشته باشید در صورتی که در آزمون تیزهوشان پذیرش نشده باشید کارنامه عدم قبولی شما حداکثر ظرف مدت یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم در سایت منتشر می‌شود.

  مطالب مرتبط :

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98 99 ششم به هفتم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ‌‌‌‌‌‌. 8 روز قبل
  0

  مهدی 1 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید