در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارضا نشدن در رابطه نی نی سایت

  1 بازدید

  ارضا نشدن در رابطه نی نی سایت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارضا نشدن در رابطه جنسی

  ارضا نشدن در رابطه جنسی

  سلام

  تجربه ثابت کرده که افرادی که خودارضایی داشته با توجه به اینکه به نوع مالش ودست کشیدن ومیزان فشاری که واردمی کنند فقط می تونند ارضا بشن وبه این طریق تمرکزدارندوشرطی شده اندودیگر نمی توننداز طریق همسر ارضا شوندچون با توجه به ذهنیت شکل گرفته شخص که در خود ارضایی برای خودساخته است دیگر نمی تواند ذهنیت جدیدی را بسازدکه از طریق همسرارضایی یا ازطریق دخول ارضا شوندوغالبا افرادی که خودارضایی قبل از ازدواج داشته اندهمگی این مشکل شما را دارندودررابطه هم برای اینکه شوهرانشان را خوش حال کنند تظاهر به ارگاسم یا ارضا شدن می کننداما این روند نمی تونه مدت طولانی ادامه پیدا نمایدومنجر به سردی جنسی خواهدشد.

  البته افرادی مثل شما بایدتصمیم بگیرند که این بنایی را که ساخته اند را تخریب کنند واصلا دیگر به خود ارضایی دست نزنند وبایدبرای جایگزین کردن دست شوهر را گرفته ومیزان مالش ودست کشیدن به گلیتوریس ونقاط حساس را به او یاد بدهند البته شایدمدتی زمان ببرد ولی به مرورزمان وتمرکز کردن به تحریک از طرف همسرموفق به برطرف کردن این نقیصه بزرگ گردند.

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارضا نشدن با دخول در رابطه جنسی

  ارضا نشدن با دخول در رابطه جنسی

  سلام،

  انتظار ارگاسم و اضطراب آن ارگاسم را صد درصد به تاخیر می اندازد و با مشکل مواجه می کند. اگر خود را رها کنید و مقید نکنید در هر بار رابطه حتما ارگاسم را تجربه کنید ، کار راحت تر می شود. خانمها و هم آقایان لازم نیست در هر بار رابطه ارگاسم را تجربه کنند.

  ضمنا گفته همسرتان که بهتره با دخول ارضا بشید اصلا تاییدیه ندارد. چرا که در بیش از ۷۰ درصد خانمها باید حتما تحریک کلیتوریس صورت بگیرد تا ارضا شوند و فقط ۲۰ الی ۳۰ درصد خانمها با دخول صرف ارضا میشوند. پس تحریک بیشتر در ناحیه کلیتوریس و سایر نقاط تحریک پذیر بدن، استفاده از ژلهای لوبریکانت و رهایی فکر و آرامسازی بدن را در دستور کار خود قرار دهید. در حین رابطه فقط بر روی لذت بردن و نه ارگاسم متمرکز شوید و افکار دیگر را متوقف کنید.

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارضا نشدن در رابطه جنسی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید