در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی

  1 بازدید

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارسال نقاشی

  نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد. موضوع نقاشی‌های ارسالی، آزاد یا مناسبتی بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

  جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

  2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

  3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد.

  4. به تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

  5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

  6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

  7. در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

  هر روز، منتظر ارسال نقاشی‌های زیبای عزیزان شما به شبکه پویا دوست همیشگی بچه‌های ایران زمین در برنامه نقاشی‌نقاشی هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی‌نقاشی

  نقاشی‌های ارسالی شما دوستان عزیز، توسط کارشناسان برنامه به دقت بررسی شده و در هر روز حدود 20 نقاشی از میان آنها انتخاب شده و شما می‌توانید نقاشی خردسالان را در ساعت 11:30 هر روز از شبکه پویا ببینید.

  مداد و پاک‌کن در فضایی شاد، جذاب و متنوع به معرفی تعدادی از نقاشی‌های ارسالی گروه سنی خردسال می‌پردازند، نقاشی‌هایی که ترجیحاً کار خلاقانه‌ای در آن به تصویر کشیده شده باشد. شما می‌توانید کلیۀ نقاشی‌های ارسالی را در پرتال شبکۀ پویا در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی ببینید.

  دوستان عزیز، جهت ارسال نقاشی و شرکت در این برنامه می‌توانید نقاشی‌های خود را از طریق پرتال شبکۀ پویا بارگذاری و ارسال نمایید. فقط کافی است برای ارسال نقاشی به نکات زیر توجه کنید:

  1-   نقاشی شما بهتر است در یک کاغذ به قطع A4 کشیده شده باشد، لطفاً از کشیدن نقاشی در کاغذهای دفتری و خط‌دار پرهیز کنید.

  2-   پس از کشیدن نقاشی، از آن عکس گرفته و یا ترجیحاً آن را اسکن نمایید. درصورتیکه نقاشی را اسکن می‌کنید توجه کنید حجم فایل شما کمتر از 2 مگا بایت و اندازۀ عرض آن حداقل 1000 پیکسل باشد. فرمت تصویر هم بهتر است JPG باشد، تنظیمات صفحه را به‌گونه‌ای اصلاح کنید که صفحۀ نقاشی‌تان تیره نباشد. اما اگر می‌خواهید از نقاشی خود عکس گرفته و آن را ارسال کنید، دقت کنید دوربین شما ضعیف نباشد تا نقاشی شما هنگام پخش، بی‌کیفیت نشود. همچنین توجه کنید دستگاهی که با آن عکس می‌گیرید دقیقاً روبه‌روی صفحۀ نقاشی و کاملاً صاف نگه داشته شده باشد و هنگام عکس گرفتن سایۀ شما بر روی نقاشی نبوده و در تصویر دیده نشود و صفحۀ نقاشی روشن باشد.

  3-  در زمان بارگذاری نقاشی، اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و با حروف فارسی فقط در جاهای مشخص شده تایپ کنید و از آوردن این مشخصات در قسمت‌های دیگر پرهیز کنید که نقاشی شما قابل تأیید باشد. آدرس و شمارۀ تلفن همراه خود را به هیچ عنوان داخل نقاشی ننویسید؛ چرا که چنین نقاشی‌ای حتی برای قرار گرفتن در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی نیز غیر قابل تأیید می‌باشد. نکتۀ مهم اینکه در قسمت «تلفن تماس»، حتماً یک شمارۀ تلفن همراه که مخصوص نزدیکترین فرد به شما (مثل خود نقاش و یا پدر و مادر او) می‌باشد را وارد کنید تا در صورت انتخاب نقاشی برای پخش، به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شود. این پیامک، یک روز قبل از پخش نقاشی از تلویزیون، با شمارۀ 3000096 برای شما ارسال خواهد شد و در آن، تاریخ و ساعت پخش نقاشیِ شما مشخص شده و شما می‌توانید آن برنامه را ببینید. پس لطفاً درج یک شمارۀ تلفن همراه در هنگام ارسال نقاشی فراموش نشود. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پیامک‌ها به صورت بسته‌ای برای کلیۀ نقاشی‌های منتخب روز ارسال می‌شود، در پیامک اسم و مشخصات نقاش ذکر نخواهد شد و درصورتیکه چند نقاشی از طرف چند نفر با یک شمارۀ تماس مشترک ارسال شود، باید توجه داشته باشند که اگر یکی از آنها برای پخش انتخاب شود در پیامک ارسالی مشخص نمی‌شود که کدام نقاشی قرار است پخش شود.

   4-   کد رهگیری را یادداشت کنید تا از طریقِ آن بتوانید نقاشیِ خود را در پنل جستجوی نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی بیابید. اگر احیاناً کد رهگیری را از دست دادید باز هم می‌توانید از طریق جستجوی نام و نام خانوادگی، نقاشی را پیدا کنید.

  نکات قابل توجه و سؤالات متداول:

  1-   به دلیل اینکه ساعت پخش برنامه تقریباً ثابت است، درصورتیکه پیامکی حاوی انتخاب نقاشی شما برایتان ارسال شد و شما امکان دیدنِ آن را در زمانی که برایتان در پیامک مشخص شده است نداشتید، از دوستان یا آشنایانتان درخواست کنید تا آن برنامه را برایتان ضبط کنند؛ چون همان‌طور که می‌دانید شبکۀ پویا همچنان امکانِ قرار دادن  برنامه‌های خود را بر روی پرتال ندارد.

  2-   نقاشی را از جایی کپی نکرده و از ارسال عکس، پوستر و یا هرچیز دیگر که نقاشی شما نباشد، خودداری کنید.

  3-  فقط دوستانی که نقاشی خود را از طریق پرتال پویا بارگذاری کرده باشند می‌توانند با زدن نام و نام‌خانوادگی و یا کد رهگیری در پنل جستجویی که در بخش نگارخانه نقاشی‌نقاشی وجود دارد نقاشی خود را در گالری نقاشی‌نقاشی ببینند. لطفاً به این نکته توجه کنید که فقط از همین طریق نقاشی خود را ارسال کنید، چون نقاشی‌هایی که به آدرس ایمیل شبکۀ پویا \n این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال می‌شوند هرگز در گالری نقاشی‌نقاشی قرار نخواهند گرفت و توسط کارشناسان برنامه دیده نخواهند شد.

   4-   درصورتیکه برای مناسبت خاصی نقاشی می‌کشید، مثلاً برای ماه مبارک رمضان، ماه محرم و ایام سوگواری آن، عید نوروز، شب یلدا و هر مناسبت خاصِ دیگر، کافی است در قسمت «موضوع نقاشی»، عنوانِ آن را ذکر کنید و لزومی ندارد که منتظر فرا رسیدن آن تاریخ باشید؛ در هر زمان که نقاشی‌تان تکمیل شد آن را برای ما ارسال کنید.

   5-  دوستان زیادی سؤال می‌کنند که چرا پیامک برای آنها ارسال نمی‌شود؛ دوستان عزیز باید توجه کنید که اگر شمارۀ تلفن همراهی که در بخش اطلاعات وارد می‌کنید صحیح نباشد و یا از قبل، ورودی پیامک‌های تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید و یا در روزی که پیامک به شما ارسال می‌شود گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پیامک ارسالی ما را دریافت نخواهید کرد. پس لطفاً نسبت به شماره‌ای که وارد می‌کنید دقت کنید.

  منتظر نقاشی‌های زیبای شما هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ارسال نقاشی از طرق سایت نقاشی نقاشی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  پارسا : چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  آرنیکا : راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ستایش 4 روز قبل
  -1

  میشه نقاشیم رو بخش کنید ممنون ستایش محمودی 12ساله از چهار محال بختیاری

  پارسا 4 روز قبل
  -1

  چرا نقاشی پسرم رو تو تلویزیون نشون نمیدهید همش منتظر نقاشی نقاشی هست که نقاشیش را نگاه بکنه

  محمد جهانگیری از روستای بلطاق 5 روز قبل
  -1

  سلام چرا نقاشی من فرستادم پخش نمیکنید

  ابوالفضل 5 روز قبل
  1

  مت پیام ندارم

  محنا دهقان زاده 5 روز قبل
  1

  سلام من نقاشی فرستادم اما پخش نمیشه چرا

  مهرسا بزرگیان 6 روز قبل
  0

  سلام من برنامه شما را دوست دارم

  نیکی زهرایی 6 روز قبل
  -1

  سلام .چه جوری باید نقاشی ارسال کنیم

  نیکی زهرایی 6 روز قبل
  0

  سلام من نیکی زهرایی ۹ساله از مشهد هستم.من خیلی این برنامه رو دوست دارم.ممنونم

  فاطمه تقی پور 6 روز قبل
  0

  من

  ناشناس 6 روز قبل
  0

  سلام‌چرانقاشی‌پسرم‌نشون‌نمیدیدتاالان‌خیلی‌نقاشی‌ارسال‌کرده

  مریم اهواز 6 روز قبل
  -1

  سلام من هرروز نقاشی ارسال میکنم چرا نمیذاری بچم گریه میکنه لصفا راهنمایم کنید نقاشیش بذارید ممنونم

  نگین خادمی 7 روز قبل
  0

  سلام این برنامه عالیه

  -1
  میشه بگید چطوری ارسال کردید 6 روز قبل

  نقاشی نقاشی

  الا رحمانپور 7 روز قبل
  1

  استان کردستان بانه

  ناشناس 10 روز قبل
  1

  سلام من سینا صافی زاده هستم از فارس شهرستان اوز خیلی خیلی از این برنامه خوشم اومده چه جوری نقاشی مو ارسال کنم

  سارا مقیسه 10 روز قبل
  1

  سلام من سارا هستم برنامتون خیلی خوبه

  فرناز 10 روز قبل
  0

  باید درهمین سایت برنامش بزارید که چی جوری به برنامه ی نقاشی نقاشی ارسال کنیم

  ناشناس 10 روز قبل
  0

  سلام من میخواهم نقاشی را ارسال کنم چطوری

  سینا صافی زاده 10 روز قبل
  0

  نقاشی سردار سلیمانی

  نادیا حیدری 9 روز قبل
  0

  سلام من نقاشی خواهرم رو چگونه ارسال کنم

  فاطمه 9 روز قبل
  0

  سلام من می خواهم نقاشی خواهرم رو ارسال کنم

  یاسمن پور جعفری 9 روز قبل
  0

  من برنامه نقاشی نقاشی را خیلی دوست دارم

  آیسان 11 روز قبل
  0

  ببخشیدمن میخواستم نقاشیموارسال کنم ولی نمیدونم چطوری ارسال کنم

  محمد رادین زاهدفرد 11 روز قبل
  -1

  ۴ ساله از شیراز

  رادین زاهدفرد 11 روز قبل
  0

  ۵ از شیراز

  نب 11 روز قبل
  0

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی برنامتونو دوست دارم

  مهدی 12 روز قبل
  1

  نمیدونم؟ کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه ‌ابراهیمی 12 روز قبل
  1

  من‌برنامه‌نقاشی‌نقاشی‌را‌خیلی‌دوست‌دارم‌برنامه‌خیلی‌خوبیه

  0
  محمد رادین زاهدفرد 11 روز قبل

  چه چوری ارسال میکنین نقاشیتونو

  امیر 12 روز قبل
  0

  من نمی تونم ارسال کنم تمام مراحل رو طی کردم

  زینب 12 روز قبل
  0

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی از برنامتون خوشم لومده

  somayeh 13 روز قبل
  1

  سلام

  محمد یاسین 13 روز قبل
  1

  چجوری باید ارسال کنم؟

  محمد رضا عباسی 13 روز قبل
  1

  محمد رضا عباسی ۶ سال از تهران

  محمد رضا عباسی 13 روز قبل
  1

  ۶سال از تهران

  محمد رضا عباسی 13 روز قبل
  1

  ۶ سال از تهران

  زهرا امانی ۶ ساله 14 روز قبل
  2

  چرا نمیتونم بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 14 روز قبل
  0

  چجوری عکس بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 14 روز قبل
  0

  دل طبیعت

  زهرا امانی ۶ ساله 14 روز قبل
  0

  نقاشی از دل طبیعت بر اثاث یه دختر خوب

  شندر 14 روز قبل
  1

  سلام من همه مراحلش رو میرم مرحله ای که می خواستم ارسال کنم ارسال نمی شد لطفاً رسیدگی کنید ممنون

  ل 14 روز قبل
  1

  میشه بگید چه طور ی

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  ارینا شریقی هفت سال از روستای سیس استان کردسنان

  علی رضا ابراهیمی 14 روز قبل
  0

  بهارستان

  کیانا 15 روز قبل
  1

  چجوری عکس بفرستیم میشه جواب من رو بدید؟

  -2
  علی رضا ابراهیمی 14 روز قبل

  چه جوری عکس برفرستم

  الینا حاج محمدی 16 روز قبل
  -1

  نقاشی

  الینا حاج محمدی 16 روز قبل
  1

  چطور باید نقاشی فرستاد

  0
  علی رضا ابراهیمی 14 روز قبل

  از شارود

  1
  نمیدونم 15 روز قبل

  نمدانم

  امیرعلی 16 روز قبل
  1

  سلام. از کجا بفهمیم نقاشی مون نشون داده شده یا نه؟

  نامشخص 17 روز قبل
  0

  پس چرا هیچ پیامکی برام نیومد

  0
  محمد رضا عباسی 13 روز قبل

  دریا

  مائده باقری 17 روز قبل
  1

  من یک نقاشی درباره طبیعت کشیدم

  مائده باقری 17 روز قبل
  1

  نام و نام خانوادگی

  ارین نادری 17 روز قبل
  0

  ارین نادری ۶ساله از گلستان

  محمد طاها 17 روز قبل
  -2

  سلام چرا نقاشیم ارسال نمیشه🤔

  ناشناس 17 روز قبل
  0

  سلام من یک متن درباره حاج قاسم سلیمانی اماده کردم می تونم بفرستم سوگل دهقانی ده ساله از بندر عباس

  امیررضا و عرفان از تبریز 18 روز قبل
  0

  من امیررضا هستم و داداشم اسمش عرفان ما نقاشی شهید حاج قاسم سلیمانی را کشیده ایم

  امیر علی 18 روز قبل
  0

  من یه نقاشی زیبا درباره هوا پاک نقاشی کردم

  0
  زهرا 17 روز قبل

  چه بد

  هستی‌غلامی 18 روز قبل
  1

  من‌وارد‌سایت‌نقاشی‌نقاشی‌شدم‌و‌مشخصاتم‌رو‌وارد‌کردم‌ولی‌اسال‌نشد‌نقاشیم‌واقعا‌چرا؟

  ارین نادری 18 روز قبل
  1

  از گلستان

  مارال 18 روز قبل
  0

  مارال نظری ۱۰ ساله از کرمانشاه

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  میشه بگید چطور نقاشی را در نقاشی نقاشی ارسال کنیم؟

  محمد فاتح یموتی 20 روز قبل
  1

  نقاشی طبیعت ،،،محمد فاتح وعلی رضا یموتی از استان گلستان شهر گلیداغ

  مهنا 19 روز قبل
  0

  مهنا شیر محمدی۷ ساله از خرم آباد ویسیان

  فاطمه مستقل چى 19 روز قبل
  -1

  فاطمه مستقل چى ٩ساله از مشهد

  0
  سیدعلی 11 روز قبل

  سیدعلی حسینی ۸ساله از قم

  یسنا غفاری 19 روز قبل
  1

  ۶ ساله از شهرستان گلپایگان منطقه گلشهر

  پارسا عبادی هستم ۸ ساله از کرج 20 روز قبل
  0

  من عکس رو در داخل نقاشی نقاشی فرستادم لطفاً در برنامه نقاشی نقاشی پخش کنید

  محیا 21 روز قبل
  0

  خیلییییی عالییی🌹🌹🌹💋

  سپینود 19 روز قبل
  1

  چطورمیشه عکس نقاشی ارسال کرد اخه طبق راهنمایی خودتون هم نمیشه

  ناشناس 21 روز قبل
  0

  چطوری ارسال میشه

  پارسا 24 روز قبل
  5

  چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  0
  ناشناس 17 روز قبل

  علیرضا مسعودی نژاد ۸ساله از تهران

  0
  ناشناس 17 روز قبل

  علیرضا مسعودی نژاد ۸ ساله از تهران

  ناشناس 24 روز قبل
  0

  عالی عالی خیلی خوبه

  نرگس انصاری 25 روز قبل
  1

  سلام من این برنامه دوست دارم

  حنانه زاهدی پناه 25 روز قبل
  1

  حنانه زاهدی پناه

  ناشناس 25 روز قبل
  0

  من نقاشی فرستادم نمیدونم اومد یا ن لطفا بگید کی پخش میشه توی نقاشی نقاشی

  ناشناس 25 روز قبل
  3

  سلامچطوری میشه نقاشی ارسال کردلطفا جواب بدید؟؟

  0
  ایلیا مسعودی نژاد 17 روز قبل

  ۸ساله از تهران

  ناشناس 26 روز قبل
  0

  لعیا

  ناشناس 26 روز قبل
  -2

  ۹لعیا پیری

  لعیا پیری ۸ ساله از ایلام 26 روز قبل
  0

  ۹لعیا پیری

  فاطمه زنگنه ابراهیمی 27 روز قبل
  0

  سلام من الان دو سه روزه که نقاشی خودم و دختر خواهرم رو فرستادم اما هنوز پخش نکردید من خیلی خوشحال میشم که ببینم فردا یا روزه دیگه ای نقاشی من هم اومده خواهش میکنم پخشش کنید.

  یاسین 27 روز قبل
  0

  یاسین عالی از شهر مرند 6 ساله

  اسماعیل کبیری 27 روز قبل
  -1

  من چتور میتونم نقاشی ارسال کنم

  اسماعیل کبیری 27 روز قبل
  -1

  نقاشی

  امیر حسین قدیری 28 روز قبل
  0

  سلام نمیتونم نقاشی رو ارسال کنم

  2
  فاطمه زنگنه ابراهیمی 27 روز قبل

  اول بار گذاری کن نقاشی تو بعد یه شماره رهگیری بهت میده بعد نقاشیت ثبت میشه

  adsggcfuvnin 29 روز قبل
  0

  سلام میگم من نمی تونم نقاشی ارسال کنم

  مهدی زارع زاده 29 روز قبل
  -1

  11ساله ازمشهدنقاشی بامدادشعمی نقاشی قایق

  آیدا 29 روز قبل
  1

  ممنون به خاطر فیلم خوبتون ساعت چند فیلمتون شروع میشه

  ناشناس 29 روز قبل
  -2

  باشه ممنون فقط یه سوال کی برنامتون شروع میشه ساعت چند

  1
  یلدا ایمانی فرد 27 روز قبل

  ساعت ۱۳ برنامه نقاشی‌نقاشی شروع میشه عزیرم

  آراد 30 روز قبل
  0

  آراد نظری 6ساله از اصفهانچرانمیتونم نقاشی رو ارسال کنم نمیشه

  معصومه 1 ماه قبل
  -2

  من امروزنقاشی بچهاموفرستادم توراخداحتماپخش کنیدبی نهایت خوشحال میشن منتظریم باتشکرازبرنامه خوبتون

  سید مهدی حسینی 1 ماه قبل
  1

  سلام

  راحیل دریکوند 1 ماه قبل
  0

  سلام خوبی هر چی نقاشی کشیدام ارسال کردم نشونش نمیده .تشکر از برنامتون

  زهرا‌سالاری 1 ماه قبل
  0

  ‌نقاشی‌نقاشی

  امیر محمد 1 ماه قبل
  1

  امیر محمد سلیمی

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  نام امیر محمد سلیمی ۶ساله از خرم آباد نقاشی با مداد رنگی 🥰

  امیر محمد سلیمی فر 1 ماه قبل
  0

  امیر محمد سلیمی ۷ساله از خرم آباد

  تیام 1 ماه قبل
  0

  سلام میگه نشانی میزنم میگه قلت زدی

  امیر حسین شفیعع 1 ماه قبل
  0

  نقاشی یه خانه قارچی

  زترا 1 ماه قبل
  1

  عالی خوبه

  زهرا 1 ماه قبل
  0

  عالی خوبه

  سیده مریم نورموسوی 1 ماه قبل
  1

  متن نقاشی

  0
  سید مهدی حسینی 1 ماه قبل

  سلام من چطوری می توانم نقاشی برادرم را در این جا بفرستم

  0
  امیر محمد 1 ماه قبل

  امیر محمد سلیمی ۶ ساله از خرم آباد

  رَگنار 1 ماه قبل
  1

  سلام من چطور نقاشی برادرم رو ارسال کنم

  1
  سید مهدی حسینی 1 ماه قبل

  خوبه

  احمدی 1 ماه قبل
  0

  سلام نقاشی دخترم کشیده نمیدونم چطوری بفرستم

  0
  ناشناس 18 روز قبل

  اره درست نگفته اند

  0
  الکی میگی 1 ماه قبل

  الکی میگی

  احمدی 1 ماه قبل
  1

  از طریق گوشی نقاشی بفرستم چطور بفرستم

  0
  ناشناس 1 ماه قبل

  میگه نشانی میزنم میگه نشانی قلته

  اهون شهنازی 1 ماه قبل
  0

  سلام لطف کنیدنقاشی پسرم راپخش کنید

  سارا جباری 1 ماه قبل
  0

  سلام و عرض خسته نباشید، چه زمانی نقاشی پخش میشود ؟؟؟ مسابقه نقاشی هم برگزار کنید

  نجمه 1 ماه قبل
  1

  اداادداود

  آنیتا پیروانی 1 ماه قبل
  1

  سلام چکارکنم نقاشی ارسال کنم هرکارمیکنم ارسال نمیشه

  آرنیکا 1 ماه قبل
  4

  راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  -1
  الناز 1 ماه قبل

  نقاشی

  0
  انصاری 1 ماه قبل

  ممنونم🌹🌷🌹

  شقایق 1 ماه قبل
  0

  برای نقاشی نقاشی

  شقایق 1 ماه قبل
  2

  سلام شبکه پویا خیلی خوبه من همیشه نگاه میکنم

  توحید 1 ماه قبل
  0

  چگونه باید در برنامتون نقاشی ارسال کنیم

  شادی 1 ماه قبل
  0

  سلام من نمی تونم نقاشی داداشم رو ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  امیر محمد ولی زاده 1 ماه قبل
  0

  ممنونم از برنامه ی نقاشی نقاشی پویا خیلی برنامه ی زیبا است ممنونم

  امیر محمد ایزدی 1 ماه قبل
  0

  سلام به برنامه‌ ی نقاشی نقاشی

  0
  سید مهدی حسینی 1 ماه قبل

  سلام لطف کنید نقاشی را بفرستد

  آرمین طلا طبایی از مشهد 1 ماه قبل
  -2

  آرمین

  مهرسام 1 ماه قبل
  0

  سلام

  -2
  سلام خوبی 1 ماه قبل

  سلام خوبی

  زهره 1 ماه قبل
  -1

  عالی🤗🤗🤗🤗🤗

  نگین 1 ماه قبل
  2

  من نمی تونم نقاشی دادشمو ارسال کنم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام

  پارمیس 1 ماه قبل
  0

  نقاشیم فرستاده نمیشه

  نازنین زهرا 1 ماه قبل
  -1

  سلام ممنون از برنامه خوبتون چرا نقاشی دخترم از طریق گوشی ارسال نمیشه؟؟

  ندا قاسمی 1 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشین چطور میشه نقاشی ارسال کرد؟

  خانم ندا مهرابی 1 ماه قبل
  0

  ۹ساله از کوشک اصفهاننقاشی بامدادرنگینمای خانه شهری

  علیرضاعسکری 2 ماه قبل
  2

  موضوع نقاشی با اشکال هندسی

  کوثر 1 ماه قبل
  2

  سلام من اصلا نمیتونم نقاشی دخترم رو ارسال کنم حتی ارسال نقاشی به شبکه پویا رو هم سرچ میکنم بازم نمیتونم ارسال کنم

  یگانه اماندادی ازبم 2 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید چرا نقاشی های دخترم رو نشون نمیدهید!نقاشی باکیفیت

  سوگند مجیدی 2 ماه قبل
  -1

  با عرض سلام خدمت شما من تشکر میکنم که این برنامه را ساختید

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  محمد جواد غلباش

  سارینا کتولی 2 ماه قبل
  0

  سلام

  0
  آیدا 10 روز قبل

  من آیدا اسدی.....از تهران

  طاها 2 ماه قبل
  -1

  نقاشی نقاشی خیلی خوب و آموزنده هست منکه راضی هستم عالی💟💟💟💟

  0
  آیدا 10 روز قبل

  من که نمی تونم بیارم

  حسین جعفری 2 ماه قبل
  -1

  طبعت را کثیف نکنید

  محیا تیموری ۷ ساله از کاشمر 2 ماه قبل
  1

  برنامه تو عالی

  صهبا 2 ماه قبل
  0

  چجوری نقاشی بفرستم

  نازنین 2 ماه قبل
  3

  نقاشی

  -2
  یگانه 2 ماه قبل

  یگانه اقبالی هستم از نیشابور

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  سلام

  هلنا فاضلی نژاد از شیراز 2 ماه قبل
  -1

  😘😘😘😘

  هلنا فاضلی نژاد از شیراز 2 ماه قبل
  -1

  دختر چادری

  نیایش توسلی 2 ماه قبل
  -2

  میش بگید ک چطوری نقاشی خودمون را ارسال کنیم

  نیایش توسلی 2 ماه قبل
  0

  سلام میشه بگید ک چطور ارسال کنیم

  مهسا نوروزی 2 ماه قبل
  0

  خوبه

  امین علیخواجه ۶ ساله از باخرز 2 ماه قبل
  0

  یک بالن که به هوا پرواز میکند

  سیدامیرعلی شریفی شیراز 2 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید،ممنون ازبرنامه خوبتون، واینکه نقاشی بچم چطوری ارسال کنم؟

  -1
  مهسا رحیمی 2 ماه قبل

  سلام جستجو کنید (ارسال نقاشی به شبکه پویا) اولین بخشی که بالا میاد رو انتخاب کنید مشخصات رو وارد کرده و بعد ارسال نقاشی رو می زنید عکس نقاشی رو می گیرید و ارسال می کنید

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام من نقاشی دخترم فرستادم نمیدونم ثبت شد یا نه اخه چیزی ننوشت چطور باید بفرستم

  محمد جواد ابکار 2 ماه قبل
  1

  عالی ،👌👌

  هلنا فاضلی نژاد از شیراز 2 ماه قبل
  2

  بک لچه

  سید متین حسینی 2 ماه قبل
  0

  چطور میتونم نقاشی رو ارسال کنم ایا توی گوشی موبایل میتوانم ارسال کنم

  زینب علیزاده 2 ماه قبل
  0

  چه طوری نقاشی هایمان را ارسال کنیم

  علی 2 ماه قبل
  1

  با اینستام میشه ارسال کرد یان

  محمد متین 2 ماه قبل
  2

  ممنون از برنامه ی خوبتان

  سمیه محمدی 2 ماه قبل
  1

  این برنامه بسیار عالی هست ممنونم از این برنامه

  0
  رکسانا صفری 1 ماه قبل

  بله این برنامه خیلی بیشتر به بچه ها انگیزه می دهد💐🙏🌹🙏🌷

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  باسلام چطور بايد نقاشی ارسالی خود را ديد؟

  رضاعلی زمانی پور 2 ماه قبل
  -1

  سلام لطفا بفرمایید نقاشی رو که ارسال کردیم بعد چند روز پخش خواهد شد ؟

  آزیتا دشتیاری 2 ماه قبل
  -1

  من میخواستم نقاشی در برنا مه ی نقاشی نقاشی ارسال کنم

  روف صالحی 2 ماه قبل
  0

  آروین و ارتین

  خیلی خوبه 2 ماه قبل
  0

  قشنگ

  خیلی خوبه 2 ماه قبل
  1

  خیلییییییییییییی خوبه

  محمد صادق رجایی 2 ماه قبل
  3

  7ساله از تهران

  زهرا چاور ۵ساله از بندرعبای 2 ماه قبل
  -2

  طبیعت

  -1
  خیلی خوبه 2 ماه قبل

  چرا

  طناز صدر 2 ماه قبل
  -1

  ۷ساله از مهاباد

  ابوالفضل طاهری 2 ماه قبل
  -2

  ممنونم از این برنامه

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  بذببصتقذل

  امیر علی گودینی 2 ماه قبل
  2

  از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  سسگ 3 ماه قبل
  -2

  گ

  مهدی 3 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید