توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی

  1 بازدید

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارسال نقاشی

  نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد. موضوع نقاشی‌های ارسالی، آزاد یا مناسبتی بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

  جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

  2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

  3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد.

  4. به تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

  5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

  6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

  7. در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

  هر روز، منتظر ارسال نقاشی‌های زیبای عزیزان شما به شبکه پویا دوست همیشگی بچه‌های ایران زمین در برنامه نقاشی‌نقاشی هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی‌نقاشی

  نقاشی‌های ارسالی شما دوستان عزیز، توسط کارشناسان برنامه به دقت بررسی شده و در هر روز حدود 20 نقاشی از میان آنها انتخاب شده و شما می‌توانید نقاشی خردسالان را در ساعت 11:30 هر روز از شبکه پویا ببینید.

  مداد و پاک‌کن در فضایی شاد، جذاب و متنوع به معرفی تعدادی از نقاشی‌های ارسالی گروه سنی خردسال می‌پردازند، نقاشی‌هایی که ترجیحاً کار خلاقانه‌ای در آن به تصویر کشیده شده باشد. شما می‌توانید کلیۀ نقاشی‌های ارسالی را در پرتال شبکۀ پویا در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی ببینید.

  دوستان عزیز، جهت ارسال نقاشی و شرکت در این برنامه می‌توانید نقاشی‌های خود را از طریق پرتال شبکۀ پویا بارگذاری و ارسال نمایید. فقط کافی است برای ارسال نقاشی به نکات زیر توجه کنید:

  1-   نقاشی شما بهتر است در یک کاغذ به قطع A4 کشیده شده باشد، لطفاً از کشیدن نقاشی در کاغذهای دفتری و خط‌دار پرهیز کنید.

  2-   پس از کشیدن نقاشی، از آن عکس گرفته و یا ترجیحاً آن را اسکن نمایید. درصورتیکه نقاشی را اسکن می‌کنید توجه کنید حجم فایل شما کمتر از 2 مگا بایت و اندازۀ عرض آن حداقل 1000 پیکسل باشد. فرمت تصویر هم بهتر است JPG باشد، تنظیمات صفحه را به‌گونه‌ای اصلاح کنید که صفحۀ نقاشی‌تان تیره نباشد. اما اگر می‌خواهید از نقاشی خود عکس گرفته و آن را ارسال کنید، دقت کنید دوربین شما ضعیف نباشد تا نقاشی شما هنگام پخش، بی‌کیفیت نشود. همچنین توجه کنید دستگاهی که با آن عکس می‌گیرید دقیقاً روبه‌روی صفحۀ نقاشی و کاملاً صاف نگه داشته شده باشد و هنگام عکس گرفتن سایۀ شما بر روی نقاشی نبوده و در تصویر دیده نشود و صفحۀ نقاشی روشن باشد.

  3-  در زمان بارگذاری نقاشی، اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و با حروف فارسی فقط در جاهای مشخص شده تایپ کنید و از آوردن این مشخصات در قسمت‌های دیگر پرهیز کنید که نقاشی شما قابل تأیید باشد. آدرس و شمارۀ تلفن همراه خود را به هیچ عنوان داخل نقاشی ننویسید؛ چرا که چنین نقاشی‌ای حتی برای قرار گرفتن در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی نیز غیر قابل تأیید می‌باشد. نکتۀ مهم اینکه در قسمت «تلفن تماس»، حتماً یک شمارۀ تلفن همراه که مخصوص نزدیکترین فرد به شما (مثل خود نقاش و یا پدر و مادر او) می‌باشد را وارد کنید تا در صورت انتخاب نقاشی برای پخش، به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شود. این پیامک، یک روز قبل از پخش نقاشی از تلویزیون، با شمارۀ 3000096 برای شما ارسال خواهد شد و در آن، تاریخ و ساعت پخش نقاشیِ شما مشخص شده و شما می‌توانید آن برنامه را ببینید. پس لطفاً درج یک شمارۀ تلفن همراه در هنگام ارسال نقاشی فراموش نشود. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پیامک‌ها به صورت بسته‌ای برای کلیۀ نقاشی‌های منتخب روز ارسال می‌شود، در پیامک اسم و مشخصات نقاش ذکر نخواهد شد و درصورتیکه چند نقاشی از طرف چند نفر با یک شمارۀ تماس مشترک ارسال شود، باید توجه داشته باشند که اگر یکی از آنها برای پخش انتخاب شود در پیامک ارسالی مشخص نمی‌شود که کدام نقاشی قرار است پخش شود.

   4-   کد رهگیری را یادداشت کنید تا از طریقِ آن بتوانید نقاشیِ خود را در پنل جستجوی نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی بیابید. اگر احیاناً کد رهگیری را از دست دادید باز هم می‌توانید از طریق جستجوی نام و نام خانوادگی، نقاشی را پیدا کنید.

  نکات قابل توجه و سؤالات متداول:

  1-   به دلیل اینکه ساعت پخش برنامه تقریباً ثابت است، درصورتیکه پیامکی حاوی انتخاب نقاشی شما برایتان ارسال شد و شما امکان دیدنِ آن را در زمانی که برایتان در پیامک مشخص شده است نداشتید، از دوستان یا آشنایانتان درخواست کنید تا آن برنامه را برایتان ضبط کنند؛ چون همان‌طور که می‌دانید شبکۀ پویا همچنان امکانِ قرار دادن  برنامه‌های خود را بر روی پرتال ندارد.

  2-   نقاشی را از جایی کپی نکرده و از ارسال عکس، پوستر و یا هرچیز دیگر که نقاشی شما نباشد، خودداری کنید.

  3-  فقط دوستانی که نقاشی خود را از طریق پرتال پویا بارگذاری کرده باشند می‌توانند با زدن نام و نام‌خانوادگی و یا کد رهگیری در پنل جستجویی که در بخش نگارخانه نقاشی‌نقاشی وجود دارد نقاشی خود را در گالری نقاشی‌نقاشی ببینند. لطفاً به این نکته توجه کنید که فقط از همین طریق نقاشی خود را ارسال کنید، چون نقاشی‌هایی که به آدرس ایمیل شبکۀ پویا \n این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال می‌شوند هرگز در گالری نقاشی‌نقاشی قرار نخواهند گرفت و توسط کارشناسان برنامه دیده نخواهند شد.

   4-   درصورتیکه برای مناسبت خاصی نقاشی می‌کشید، مثلاً برای ماه مبارک رمضان، ماه محرم و ایام سوگواری آن، عید نوروز، شب یلدا و هر مناسبت خاصِ دیگر، کافی است در قسمت «موضوع نقاشی»، عنوانِ آن را ذکر کنید و لزومی ندارد که منتظر فرا رسیدن آن تاریخ باشید؛ در هر زمان که نقاشی‌تان تکمیل شد آن را برای ما ارسال کنید.

   5-  دوستان زیادی سؤال می‌کنند که چرا پیامک برای آنها ارسال نمی‌شود؛ دوستان عزیز باید توجه کنید که اگر شمارۀ تلفن همراهی که در بخش اطلاعات وارد می‌کنید صحیح نباشد و یا از قبل، ورودی پیامک‌های تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید و یا در روزی که پیامک به شما ارسال می‌شود گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پیامک ارسالی ما را دریافت نخواهید کرد. پس لطفاً نسبت به شماره‌ای که وارد می‌کنید دقت کنید.

  منتظر نقاشی‌های زیبای شما هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ارسال نقاشی از طرق سایت نقاشی نقاشی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حسین : من حسین هستم نقاشی کشیدم ماشین هاوگلهاوابر هاوخورشید

  آرنیکا : راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  پارسا : چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  ناشناس : شما هکر هستید

  ستایش غریبی : سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  حسین : حسین رئیسی نسب هستم من یک نقاشی کشیدم چند ماشین وگل ها وابرهاوخورشید

  امیر علی گودینی : از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  محمد صادق رجایی : 7ساله از تهران

  ناشناس : باسلام چطور بايد نقاشی ارسالی خود را ديد؟

  شقایق : سلام شبکه پویا خیلی خوبه من همیشه نگاه میکنم

  ناشناس : ا 🤪🤪🤪🤪

  فاطی : سلام. لطفا ب گوش باشین. ببینین اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  حمیدرضا خالدی : زندگی در دوستا

  فرشته : لطفا نقاشی ما رو پخش کنید ممنون می شم🙂🙂⚘⚘

  مینا : شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  محمدسام صمدپور : خدمت دوستان شبکه ی پویا و دوستان برنامه ی کودک نقاشی نقاشی

  ناشناس : وقتی نقاشی میفرستم فرستاده نمیشه

  یاسمین : سلام من نمی تونم عکس بفرستم

  عالی : نقاشی را به چه طریقی ارسال کنیم؟

  ناشناس : الیاس مختاری ۹ساله از شهرستان تربت جام

  بارانا بازخانه ای : چرا نقاشی دختر منو نشون نمی‌دین هر روز داره برنامه رو نگاه می‌کنه اما خبری نیس .بارانا بازخانه ای

  فاطمه زارع : سلام نقاشی نقاشی من خیلی خیلی برنامه ی شما را دوست دارم برنامه ی شما عالی است

  درسا سادات نکوسیما : سلام چرا نقاشی منو پخش نمیکنین .خیلی غصه دار شدم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی اصغر 2 ماه قبل
  0

  ایران عزیزم

  سورنا شیخ حسینی پیرکوهی 2 ماه قبل
  0

  جانم فدای ایران

  سورنا شیخ حسینی پیرکوهی 2 ماه قبل
  1

  جانم فدای ایران

  سورنا شیخ حسینی پیرکوهی 2 ماه قبل
  1

  جانم فدای ایران

  1
  سورنا شیخ حسینی پیرکوهی 2 ماه قبل

  میخوام نقاشی ارسال کنم

  یسنا 4 ماه قبل
  1

  سلام من کارتون تله تابیز رو خیلی دوست دارم فقط میخوام بدونم چرا دیگه برامون پخش نمیکنید؟!

  هلنا روستا 👩 6 ماه قبل
  3

  سلام من ۲ ساله پیش یک نقاشی فرستادم برای نقاشی نقاشی و نقاشیم هنوز تو تلویزیون پخش نشده.

  فاطمه زاهدروزگار 8 ماه قبل
  1

  ممنونم بابت برنامه قشنگتون خیلی راضی هستم ممنونم شمارا به خدای بزرگ میسپارم خدانگهدار 🌹❤

  آیه شریفی 🌹 8 ماه قبل
  2

  ای وای چرا نمیشه من می‌خوام عکسم را بزارم

  آیه شریفی 8 ماه قبل
  2

  سلام میشه ارسال نقاشی به پویا رو باز کنید لطفاً 🙏 چون من می‌خوام نقاشی خواهرم رو بفرستم

  امیرمهدی وعلی رضااصلانی 9 ماه قبل
  2

  سلام چطوری باید عکس بفرسیم

  هلنا روستا 10 ماه قبل
  2

  سلام من هلنا روستا هستم اگر هرکی توی نقاشی نقاشی ببره جایزش چیه

  هلنا روستا 10 ماه قبل
  1

  سلام من هلنا روستا هستم اگر هرکی توی نقاشی نقاشی ببره جایزش چیه

  سمانه 10 ماه قبل
  2

  سلام و خسته نباشید، من می خوام عکس نقاشیمو بفرستم باید چه جوری ارسال کنم میشه منو راهنمایی کنید لطفا 🙏

  بهاره شهبازی 10 ماه قبل
  1

  از علی آباد کتول

  حسین سمندری 10 ماه قبل
  2

  چهار ساله از منوجان

  0
  سیدحیدر غرابیهستم 3 ماه قبل

  سلام

  حسین سمندری 10 ماه قبل
  2

  چهار ساله منوجان

  مهرنازاورنگ ۵ساله از زاهدان 10 ماه قبل
  1

  نقاشی

  درسا سادات نکوسیما 11 ماه قبل
  4

  سلام چرا نقاشی منو پخش نمیکنین .خیلی غصه دار شدم

  یاشار زارع نژاد 11 ماه قبل
  1

  سلام خداقوت یاشار ۳ ساله ازمشهد

  مهسا عباسی 11 ماه قبل
  1

  سلام لینگ رو می زنم ولی بالا نمی آورد لطفاً بگید کجا عکس هایمان را بفرستیم

  فاطمه 11 ماه قبل
  1

  نقاشی نقاشی

  فاطمه 11 ماه قبل
  2

  نقاشی

  3
  فاطمه 11 ماه قبل

  نقاشی نقاشی

  آیناز منجزی۱۰ ساله از خوزستان 12 ماه قبل
  1

  میخواهم نقاشی خود را به شبکه پویا ارسال کنم

  محدثه پناهنده 1 سال قبل
  1

  چجوری در برنامه نقاشی نقاشی عکس بفرستیم؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  اعرتفزکبلن

  گرو 1 سال قبل
  1

  نقاشی من مزوش زمین فوتبال است

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  چطور نقاشی به من هنرمندم بفرستیم

  حسین رضایی 1 سال قبل
  2

  سلام من حسین رضایی هستم من نمیدونم چی کار بکنم تا نقاشی ارسال بشه

  فاطمه زارع 1 سال قبل
  2

  سلام خواهش می کنم نقاشی من را پخش کنید

  لطفا

  فاطمه زارع 1 سال قبل
  2

  نقاشی نقاشی می شود نقاشی من را در تلویزیون نشون بدید لطفا

  فاطمه زارع 1 سال قبل
  4

  سلام نقاشی نقاشی من خیلی خیلی برنامه ی شما را دوست دارم برنامه ی شما عالی است

  ساغر فدوی 1 سال قبل
  3

  میخواهم نقاشی بفرستم

  2
  مهدیه 12 ماه قبل

  میخوام نقاشی و کاردستی بفرستم

  نقاشی دخترونه براتون بفرستم 1 سال قبل
  1

  می‌خواستم نقاشی دخترونه براتون بفرستم

  آنیسا 1 سال قبل
  1

  سلام از کجا متوجه بشیم نقاشی را درتلویزیون نشان دادن یا نه

  1
  فاطمه حسن زاده ۱۱ ساله از مشهد 1 سال قبل

  نمیدونم

  شانیا 1 سال قبل
  1

  ه

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام شانیا هستم 9ساله نقاشی رو چطور ارسال کنیم

  رها 1 سال قبل
  3

  واقعا چرا نقاشی مارو نشون نمیدید😠😠

  فرزانه خواجوی 1 سال قبل
  1

  ۶ساله از طبس و از روستای سرند

  فرزانه خواجوی 1 سال قبل
  3

  ۶ ساله از طبس و روستای سرند

  فرزانه خواجوی 1 سال قبل
  1

  ۶ ساله از طبس و روستای سرند

  فرزانه خواجوی 1 سال قبل
  1

  ۶ ساله از طبس و روستای سرند

  محدثه صهبا 1 سال قبل
  2

  سلام با عرض سلام و خسته نباشید من دو نقاشی ارسال کردم و نمی‌دانم به دست شما رسیده یا نرسیده و همان سایت که خوده برنامه گفت رفتم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  زهرا دشتیان هستم ۱۰ ساله از کهگیلویه و بویر احمد

  سلام دوستان مبینا امیرزاده 1 سال قبل
  3

  موضوع نقاشی : فانتزی دختر

  شهر : از شیراز

  خواهش میکنم لطفا نقاشی من را پخش کنید🙏🏻

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  نا

  1
  سلام دوستان مبژنا امیرزاده 1 سال قبل

  موضوع نقاشی : فانتزی دختر

  شهر : از شیراز

  پورکاظم ‌ 1 سال قبل
  1

  باسلام ‌من‌چندبا‌رنقاشی‌رو‌فرستادم‌‌اماپخش‌نکردید‌پول‌کسر‌شده‌لطفا‌راهنمایی‌کنید

  پیمان بهکار۵ساله ازمشهد 1 سال قبل
  1

  سلام من پیمان بهکارهستم ۵ساله آقای پاکن ومدادی لطفانقاشی موپخش کنین ممنون عشقای من

  کوثر خانم اسفندیاری 1 سال قبل
  1

  ممنونم از برنامه های مذهبی که میزارید مثل برنامه ی آفتابگردون

  مبینا امیرزاده🦄 1 سال قبل
  1

  موضوع نقاشی : فصل ها

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من فاطمه حسنی هستم لطفا نقاشی من رو هم پخش کنین

  موضوع :سوفیا.

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  فاطمه حسنی هستم من نقاشی کشیدم و برای شما ارسال کردم

  موضوع :سوفیا

  عبدالمهدی جعفری پتکانی 1 سال قبل
  2

  ممنون میشم اگه نقاشی ما را هم بخوانید

  محمد نظری 1 سال قبل
  2

  سلام محمد نظری 6ساله از مشهد مقدس

  یگانه 1 سال قبل
  1

  سلام و خسته نباشید، من میخوام نقاشی مو ارسال کنم میشه منو راهنمایی کنید 🌹🙏🍓

  امیرحافظ محمدیان 1 سال قبل
  2

  ۱۲ ساله از خراسان شمالی

  1
  امیرحافظ محمدیان 1 سال قبل

  امیرحافظ محمدیان ۱۲ ساله از خراسان شمالی

  محمدامین نوری 1 سال قبل
  1

  چطور باید نقاشی ارسال کرد

  پوریا پریمی 1 سال قبل
  1

  سلام من پوریا پریمی هستم ۱۰ ساله از تهران

  پوریا 1 سال قبل
  1

  سلام چگونه نقاشی را بفرستم

  هستی 1 سال قبل
  1

  طبیعت زیبا

  💕یکتافتوحی💕 1 سال قبل
  1

  ‌ سلام 🤗یکتا فتوحی هستم 👻۵ ساله💓 از ساوه

  بارانا بازخانه ای 1 سال قبل
  4

  چرا نقاشی دختر منو نشون نمی‌دین هر روز داره برنامه رو نگاه می‌کنه اما خبری نیس .بارانا بازخانه ای

  حسین 1 سال قبل
  7

  من حسین هستم نقاشی کشیدم ماشین هاوگلهاوابر هاوخورشید

  حسین 1 سال قبل
  5

  حسین رئیسی نسب هستم من یک نقاشی کشیدم چند ماشین وگل ها وابرهاوخورشید

  طاها 1 سال قبل
  1

  سلام حتما برای ارسال نقاشی باید رایانه باشه یا با گوشی هم میشه فرستاد؟

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  الیاس مختاری ۹ساله از شهرستان تربت جام

  کیانا عیدی وندی 1 سال قبل
  1

  سلام چطوری نمیشه

  زهرا عیدیان 1 سال قبل
  3

  منم هرچی میخوام بفرستم ولی نمیشه 😔😔😔😔😔

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  منم هرچی میخوام بفرستم ولی نميشه 😔

  امیر حسین نصیری 1 سال قبل
  3

  سلام چگونه به سایت نقاشی نقاشی نقاشی ارسال کنیم

  1
  باید توی اینترنت بری و بنویسی 1 سال قبل

  من میفرستم اما نمیدونم رفت یا نه

  نرگس پورکیانی. 1 سال قبل
  2

  سلام من می خواهم نقاشی بفرستم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  بنیتا عقیلی چه جوری باید نقاشی ارسال کنم می شه بگید

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران 1 سال قبل
  1

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران 1 سال قبل
  2

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران

  فاطمه زهرا عارفی 1 سال قبل
  2

  من ۱۰ ساله از قم هستم

  یسرا 1 سال قبل
  3

  سلام یسراصالحیان

  ابوالفضل مرادی 1 سال قبل
  1

  9ساله از درود خرم آباد

  سناباجولوند 1 سال قبل
  3

  خوب

  3
  سلام میشه برای من هم بفرستی 1 سال قبل

  اره

  سناباجولوند 1 سال قبل
  2

  من دنبال یه سایتی میگردم که ایمیل نداشته باشه

  آرین 1 سال قبل
  1

  آرین قنبرزاده ۷ساله از هشتگرد قدیم

  سلام من یاسمن عموری هستم 1 سال قبل
  2

  خوشبختم ۱۰ ساله هستم از استان خوزستان چطور نقاشی بفرستم

  1
  واسه منم بفرست جوجه ممنومم 1 سال قبل

  منم یازده ساله ونیم هستم ولی نمی تونم بفرستم

  2
  سلام من ۱۰ ساله هستم 1 سال قبل

  برای من هم نمیاد ترو خدا این مشکل را حل کنید و جور بهتری درست. و ساخته شود که. به انهایی که برنده شدند یک جایزه بدهید 🙏🏻

  2
  سلام من یاسمن عموری هستم 1 سال قبل

  پتا

  طاها علیپور ۵ساله ازتبریز 1 سال قبل
  1

  موضوع ..خیابان

  مھدیہ اصلانی 1 سال قبل
  2

  اصلا نمیشہ گوزہ گوز😑😒🤕🤢😨

  عالی 1 سال قبل
  4

  نقاشی را به چه طریقی ارسال کنیم؟

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  ضحا هملی

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  حدیث مدینی

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  حدیث مدینی

  الناز بلوچی 1 سال قبل
  3

  سلام الناز بلوچی

  1
  فرانک روشن فکر 1 سال قبل

  سلام الناز خوبی بیا شخصی😊

  هلماامیر اصلانی 1 سال قبل
  2

  ۶ساله

  از تهران

  هلما اصلانی 1 سال قبل
  2

  نقاشی

  ۵ساله

  از تهران

  زینب غلامی 1 سال قبل
  2

  6 ساله از فارس

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام خوبی منم می خوام نقاشی کرد می خوام بفرستم

  محنا باقیزاده 1 سال قبل
  3

  چطوری باید نقاشی خواهر مو بفرستم به نقاشی نقاشی ؟

  یاسمین 2 سال قبل
  4

  سلام من نمی تونم عکس بفرستم

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  بابا ما هم میفریتیم نشون نمیدن تو برنامه

  حدیث عباسیان 2 سال قبل
  1

  حدیث عباسیان ۱۲ساله از شیراز

  آرمین وآرتین حسن زاده 2 سال قبل
  1

  سلام من از کجا بدونم نقاشی ام کی پخش میشه

  3
  آرمین وآرتین حسن زاده 2 سال قبل

  و مطمئن باشم حتما پخش میشه

  محمد سجاد ترکی 2 سال قبل
  1

  سلام محمد سجاد ترکی 7ساله از کرمان

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام من اولین بارمه امروز نقاشی فرستادم اما نمیدونم کی پخش میشه میتونید کمک کنید بدونم کی پخش میشه

  سیدعلیرضا پناه دار 2 سال قبل
  2

  سیدعلیرضا پناه دار۵ساله از دزفول

  رها محمدی ۵ساله از مشهد (مقدس) 2 سال قبل
  1

  چطوری عکس نقاشیمو بفرستم

  ❤️ 2 سال قبل
  1

  سلام

  نازنین زهرا حاجی پور 2 سال قبل
  2

  من نمیتونم نقاشی داداشم رو ارسال کنم میشه بگید چجوری ارسال کنم

  1
  آرمین وآرتین حسن زاده 2 سال قبل

  تو اینترنت بزن ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی بعد میفرستی

  رزا رحمانی 2 سال قبل
  3

  میشه بگین چطوری نقاشی هاتون رو میفرستید آخه من تا آخر میرم ولی وقتی میخوام بفرستم هی میگه نقاشیتون عکسش بزرگه آخه چطوری نقاشی رو کوچک کنیم؟😔

  3
  ناشناس 2 سال قبل

  شما باید نقاشی کوچک باشید و بعد ارسال کنید

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام من فاطمه حسنی هستم از زنجان

  فاطمه حسنی 2 سال قبل
  2

  سلام من میخواستم بگم که از برنامه شما خیلی خیلی خوشم اومده و می‌خوام که این برنامه تون هیچ وقت تموم نشه

  و من گلی، مل مل، و بزباش رو خیلی دوست دارم

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  وقتی نقاشی میفرستم فرستاده نمیشه

  ثناداووی 8ساله از شهر کرد 2 سال قبل
  1

  سلام من نمدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  یاسمن صحرایی 2 سال قبل
  1

  سلام

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام دوستان من میدونم چجوری نقاشی بفرستیم توی برنامه ی نقاشی نقاشی

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  من اصلا ندیدم این برنامه را

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  من هرچی می‌فرستم پخشش نمیکن

  سلام من زهرا ۸ ساله از امل 2 سال قبل
  2

  سلام‌ پس چرا پخش نشد

  1
  سلام من زهرا ۱۰ ساله از امل 2 سال قبل

  سلام پس چرا پخش نشد

  محمدسام صمدپور 2 سال قبل
  4

  خدمت دوستان شبکه ی پویا و دوستان برنامه ی کودک نقاشی نقاشی

  سلام 2 سال قبل
  1

  نمیدونم

  درویش 2 سال قبل
  1

  شما اصلا نقاشی های ما را پخش نمیکنید شما ما را خیلی ناراحت کردید

  ستایش غریبی 2 سال قبل
  5

  سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  2
  جمره 2 سال قبل

  منهم میفرستم ولی نشون نمیدن🤷🤷

  درسا بیگی 2 سال قبل
  3

  لطفا نقاشی منو پخش کنید

  عارفه 2 سال قبل
  1

  سلام.من نمیدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  1
  رزا رحمانی 2 سال قبل

  آخه وقتی میفرستیم میگه عکس نقاشیتون بزرگه باید چیکار کنیم شما ها چجوری عکس میگیرید میشه بگید لطفا

  2
  ستاره 2 سال قبل

  سلام اول باید نام خودت رو بنویسی بعد نام خانوادگی تو بنویس بعد مشخصات خودت رو بنویس بعد بزن رو بارگیری عکس رو بزن بعد بفرست برای برنامه نقاشی نقاشی

  مینا 2 سال قبل
  4

  شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  فرشته 2 سال قبل
  4

  لطفا نقاشی ما رو پخش کنید ممنون می شم🙂🙂⚘⚘

  امير علی حاجی آبادی 2 سال قبل
  1

  سلام من امير علی حاجی آبادی ۹ساله از علی آباد

  ثنا 2 سال قبل
  1

  سلام من از دخترم 4 ،5 ساله بود نقاشی فرستادم بخش نکردید.الان پسرم 4 ساله هست 3 تا نقاشی ارسال کردم بازم بخش نکردید اصلا مهم نیست .لااقل نقاشی هایی که والدین میکشند و بچه ها شاید فقط رنگ امیزی میکنند را هم نشان ندید خیلی تابلو هست پسر 4 ساله من متوجه میشه میگه مامانش کشیده. مگه کارشناس ندارید واقعا بعضی از این نقاشی ها را بچه ها میکشند؟

  امیررضا عبداللهی ۹ ساله از قم 2 سال قبل
  2

  دزد دریایی ها دارند می زند دزدی کنند نرید دزدی بدی یه الان پلیس شمارو میگیره

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام. چرا هر چه روی بارگذاری کلیک میکنم اتفاقی نمی افته

  فاطمه نوروزی 2 سال قبل
  3

  چطوری می توانیم نقاشی بفرستیم ؟؟؟

  متحد 2 سال قبل
  1

  سلام خسته نباشید ما نقاشی دخترمون ملیکا متحد رو براتون سه هفته پیش فرستادیم نشون ندادین لطف کنین فردا نشون بدین دخترم منتظره هر روز نگاه میکنه ناراحت میشه میشه خوشحالش کنین ممنون میشم

  ملیکا جعفری 2 سال قبل
  1

  برنامه ی خیلی خوبی است و لتفا فیلم سینمایی بچه رعیس رآ پخش کنید

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام چگونه باید نقاشی خواهرم را ارسال کنم

  خودم میرم داخل سایت نقاشی نقاشی هی اسم خواهر مینویسم میگه برگشت به بالا انقدر سعی کردم خیلی خیلی سعی کردم چگونه باید ارسال کنم??

  آرمین 2 سال قبل
  1

  خوبه

  سلام نازنین زهرا ۹ساله 2 سال قبل
  1

  خیلی خیلی برنامه نقاشی نقاشی عالی و ما می توانیم داخل این برنامه نقاشی های فراوانی ارسال کنبم

  سلام نازنین زهرا ۹ساله 2 سال قبل
  1

  خیلی خیلی برنامه نقاشی نقاشی عالی و ما می توانیم داخل این برنامه نقاشی های فراوانی ارسال کنبم

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  من کردم ولی نمی دونم ارسال شد یانه لطفاجواب من رابدید

  ناشناس 2 سال قبل
  5

  شما هکر هستید

  پریناز محمدی 2 سال قبل
  2

  سلام پریناز محمدی ۵ ساله هستم از قهدریجان

  نیلا 2 سال قبل
  3

  نمی دونم چه شکلی نقاشی را برای نقاشی نقاشی ارسال کنم

  حمیدرضا خالدی 2 سال قبل
  4

  زندگی در دوستا

  فاطمه رحیمی 2 سال قبل
  3

  چرا نقاشی منو در شبکه پویا نشون نمیده من خیلی وقته فرستادم

  محمدطاها 2 سال قبل
  1

  چطور نقاشی هامون رو بفرستیم هر کاری میکنم نمیشه

  ارمین شریفی از همدان 2 سال قبل
  3

  ارمین شریفی ۵ ساله از همدتن

  1
  ارمین شریفی 2 سال قبل

  ارمین شریفی ۵ساله از همدان

  م ف ا 2 سال قبل
  2

  سامیه فتحی 5ساله ازابهر

  1
  فاطمه آرام ۹سال از بیر چند 2 سال قبل

  امیر محمد آرام ۸ سال از ببر چند

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  ماهان 2 سال قبل
  1

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  مهدی مقدس 2 سال قبل
  1

  مهدی مقدس

  میجاهم بی اام نقاشی نقاشی جچوری بیام

  فاطمه زهرا 2 سال قبل
  1

  نقاشی نقاشی

  یکتا 2 سال قبل
  3

  من میخوام نقاشیم رو ارسال کنم ولی انگلیسی میاد نمیدونم چیکار کنم لطفا بهمون بگید

  السا 2 سال قبل
  2

  از کجا باید بفرستیم؟؟

  محمدرضا علیپور 2 سال قبل
  1

  اگه در بالا ببرید اونجا خودش راهنمایی میکنه

  امیر محمد بایزیدی 2 سال قبل
  2

  چه وقتی نقاشی پخش میشه؟

  فاطی 2 سال قبل
  4

  سلام.

  لطفا ب گوش باشین.

  ببینین

  اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  1
  یکتا 2 سال قبل

  ولی من این کار رو کردم نرفت

  علی 2 سال قبل
  2

  علی من نمیدونم چطوری نقاشی مو بفرستم

  2
  علی 2 سال قبل

  کسی میتونه راه نماییم کنه

  طاهاصادقی 2 سال قبل
  1

  سلام.میشه باگوشی اندروید هم ارسال کنیم عکسارو؟

  سبحان سلطانی خواه 2 سال قبل
  3

  سلام من پنج روز پیش یک نقاشی ارسال کردم هنوز پخش نشده کی پخش میشه

  سلام زهرا 2 سال قبل
  1

  سلام زهرا خانم زین الدینی از روستای کویجان

  شهناز نوری 2 سال قبل
  2

  نقاشی رو به کدام شماره ارسال کنیم؟

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام .من نقاشی دخترم رو ارسال کردم اما کد پیگیری دریافت نکردم نمیدونم چطوری مطمئن بشم ببینم نقاشی رسیده دستتون یا نه

  یکتا فرزین 2 سال قبل
  2

  جنگل

  محمد طاها زیلابی 2 سال قبل
  2

  ببخشید ما چطور عکس ها را ارسال کنیم

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  ا 🤪🤪🤪🤪

  پارسا 2 سال قبل
  1

  چرا نقاشی پسرم رو تو تلویزیون نشون نمیدهید همش منتظر نقاشی نقاشی هست که نقاشیش را نگاه بکنه

  1
  نفس 2 سال قبل

  بله دختر منم منتظر است

  ابوالفضل 2 سال قبل
  0

  مت پیام ندارم

  محنا دهقان زاده 2 سال قبل
  1

  سلام من نقاشی فرستادم اما پخش نمیشه چرا

  نیکی زهرایی 2 سال قبل
  2

  سلام من نیکی زهرایی ۹ساله از مشهد هستم.من خیلی این برنامه رو دوست دارم.ممنونم

  الا رحمانپور 2 سال قبل
  2

  استان کردستان بانه

  نب 2 سال قبل
  1

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی برنامتونو دوست دارم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم؟ کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه ‌ابراهیمی 2 سال قبل
  2

  من‌برنامه‌نقاشی‌نقاشی‌را‌خیلی‌دوست‌دارم‌برنامه‌خیلی‌خوبیه

  somayeh 2 سال قبل
  1

  سلام

  محمد رضا عباسی 2 سال قبل
  2

  محمد رضا عباسی ۶ سال از تهران

  محمد رضا عباسی 2 سال قبل
  1

  ۶سال از تهران

  محمد رضا عباسی 2 سال قبل
  2

  ۶ سال از تهران

  زهرا امانی ۶ ساله 2 سال قبل
  2

  چرا نمیتونم بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 2 سال قبل
  1

  چجوری عکس بفرستم

  شندر 2 سال قبل
  2

  سلام من همه مراحلش رو میرم مرحله ای که می خواستم ارسال کنم ارسال نمی شد لطفاً رسیدگی کنید ممنون

  ل 2 سال قبل
  1

  میشه بگید چه طور ی

  کیانا 2 سال قبل
  1

  چجوری عکس بفرستیم میشه جواب من رو بدید؟

  امیرعلی 2 سال قبل
  3

  سلام. از کجا بفهمیم نقاشی مون نشون داده شده یا نه؟

  مائده باقری 2 سال قبل
  1

  من یک نقاشی درباره طبیعت کشیدم

  ارین نادری 2 سال قبل
  1

  ارین نادری ۶ساله از گلستان

  مهنا 2 سال قبل
  2

  مهنا شیر محمدی۷ ساله از خرم آباد ویسیان

  یسنا غفاری 2 سال قبل
  1

  ۶ ساله از شهرستان گلپایگان منطقه گلشهر

  سپینود 2 سال قبل
  3

  چطورمیشه عکس نقاشی ارسال کرد اخه طبق راهنمایی خودتون هم نمیشه

  پارسا 2 سال قبل
  5

  چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  نرگس انصاری 2 سال قبل
  2

  سلام من این برنامه دوست دارم

  حنانه زاهدی پناه 2 سال قبل
  3

  حنانه زاهدی پناه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلامچطوری میشه نقاشی ارسال کردلطفا جواب بدید؟؟

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  لعیا

  سید مهدی حسینی 2 سال قبل
  1

  سلام

  امیر محمد 2 سال قبل
  2

  امیر محمد سلیمی

  سیده مریم نورموسوی 2 سال قبل
  2

  متن نقاشی

  آنیتا پیروانی 2 سال قبل
  2

  سلام چکارکنم نقاشی ارسال کنم هرکارمیکنم ارسال نمیشه

  آرنیکا 2 سال قبل
  5

  راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  شقایق 2 سال قبل
  4

  سلام شبکه پویا خیلی خوبه من همیشه نگاه میکنم

  نگین 2 سال قبل
  3

  من نمی تونم نقاشی دادشمو ارسال کنم

  علیرضاعسکری 2 سال قبل
  2

  موضوع نقاشی با اشکال هندسی

  کوثر 2 سال قبل
  2

  سلام من اصلا نمیتونم نقاشی دخترم رو ارسال کنم حتی ارسال نقاشی به شبکه پویا رو هم سرچ میکنم بازم نمیتونم ارسال کنم

  نازنین 2 سال قبل
  3

  نقاشی

  محمد متین 2 سال قبل
  2

  ممنون از برنامه ی خوبتان

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  باسلام چطور بايد نقاشی ارسالی خود را ديد؟

  3
  زینب صادقی 1 سال قبل

  منم نمیدونم والا🙂

  محمد صادق رجایی 2 سال قبل
  4

  7ساله از تهران

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  بذببصتقذل

  امیر علی گودینی 2 سال قبل
  4

  از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  مهدی 2 سال قبل
  10

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید