توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی

  1 بازدید

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارسال نقاشی

  نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد. موضوع نقاشی‌های ارسالی، آزاد یا مناسبتی بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

  جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

  2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

  3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد.

  4. به تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

  5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

  6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

  7. در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

  هر روز، منتظر ارسال نقاشی‌های زیبای عزیزان شما به شبکه پویا دوست همیشگی بچه‌های ایران زمین در برنامه نقاشی‌نقاشی هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی‌نقاشی

  نقاشی‌های ارسالی شما دوستان عزیز، توسط کارشناسان برنامه به دقت بررسی شده و در هر روز حدود 20 نقاشی از میان آنها انتخاب شده و شما می‌توانید نقاشی خردسالان را در ساعت 11:30 هر روز از شبکه پویا ببینید.

  مداد و پاک‌کن در فضایی شاد، جذاب و متنوع به معرفی تعدادی از نقاشی‌های ارسالی گروه سنی خردسال می‌پردازند، نقاشی‌هایی که ترجیحاً کار خلاقانه‌ای در آن به تصویر کشیده شده باشد. شما می‌توانید کلیۀ نقاشی‌های ارسالی را در پرتال شبکۀ پویا در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی ببینید.

  دوستان عزیز، جهت ارسال نقاشی و شرکت در این برنامه می‌توانید نقاشی‌های خود را از طریق پرتال شبکۀ پویا بارگذاری و ارسال نمایید. فقط کافی است برای ارسال نقاشی به نکات زیر توجه کنید:

  1-   نقاشی شما بهتر است در یک کاغذ به قطع A4 کشیده شده باشد، لطفاً از کشیدن نقاشی در کاغذهای دفتری و خط‌دار پرهیز کنید.

  2-   پس از کشیدن نقاشی، از آن عکس گرفته و یا ترجیحاً آن را اسکن نمایید. درصورتیکه نقاشی را اسکن می‌کنید توجه کنید حجم فایل شما کمتر از 2 مگا بایت و اندازۀ عرض آن حداقل 1000 پیکسل باشد. فرمت تصویر هم بهتر است JPG باشد، تنظیمات صفحه را به‌گونه‌ای اصلاح کنید که صفحۀ نقاشی‌تان تیره نباشد. اما اگر می‌خواهید از نقاشی خود عکس گرفته و آن را ارسال کنید، دقت کنید دوربین شما ضعیف نباشد تا نقاشی شما هنگام پخش، بی‌کیفیت نشود. همچنین توجه کنید دستگاهی که با آن عکس می‌گیرید دقیقاً روبه‌روی صفحۀ نقاشی و کاملاً صاف نگه داشته شده باشد و هنگام عکس گرفتن سایۀ شما بر روی نقاشی نبوده و در تصویر دیده نشود و صفحۀ نقاشی روشن باشد.

  3-  در زمان بارگذاری نقاشی، اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و با حروف فارسی فقط در جاهای مشخص شده تایپ کنید و از آوردن این مشخصات در قسمت‌های دیگر پرهیز کنید که نقاشی شما قابل تأیید باشد. آدرس و شمارۀ تلفن همراه خود را به هیچ عنوان داخل نقاشی ننویسید؛ چرا که چنین نقاشی‌ای حتی برای قرار گرفتن در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی نیز غیر قابل تأیید می‌باشد. نکتۀ مهم اینکه در قسمت «تلفن تماس»، حتماً یک شمارۀ تلفن همراه که مخصوص نزدیکترین فرد به شما (مثل خود نقاش و یا پدر و مادر او) می‌باشد را وارد کنید تا در صورت انتخاب نقاشی برای پخش، به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شود. این پیامک، یک روز قبل از پخش نقاشی از تلویزیون، با شمارۀ 3000096 برای شما ارسال خواهد شد و در آن، تاریخ و ساعت پخش نقاشیِ شما مشخص شده و شما می‌توانید آن برنامه را ببینید. پس لطفاً درج یک شمارۀ تلفن همراه در هنگام ارسال نقاشی فراموش نشود. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پیامک‌ها به صورت بسته‌ای برای کلیۀ نقاشی‌های منتخب روز ارسال می‌شود، در پیامک اسم و مشخصات نقاش ذکر نخواهد شد و درصورتیکه چند نقاشی از طرف چند نفر با یک شمارۀ تماس مشترک ارسال شود، باید توجه داشته باشند که اگر یکی از آنها برای پخش انتخاب شود در پیامک ارسالی مشخص نمی‌شود که کدام نقاشی قرار است پخش شود.

   4-   کد رهگیری را یادداشت کنید تا از طریقِ آن بتوانید نقاشیِ خود را در پنل جستجوی نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی بیابید. اگر احیاناً کد رهگیری را از دست دادید باز هم می‌توانید از طریق جستجوی نام و نام خانوادگی، نقاشی را پیدا کنید.

  نکات قابل توجه و سؤالات متداول:

  1-   به دلیل اینکه ساعت پخش برنامه تقریباً ثابت است، درصورتیکه پیامکی حاوی انتخاب نقاشی شما برایتان ارسال شد و شما امکان دیدنِ آن را در زمانی که برایتان در پیامک مشخص شده است نداشتید، از دوستان یا آشنایانتان درخواست کنید تا آن برنامه را برایتان ضبط کنند؛ چون همان‌طور که می‌دانید شبکۀ پویا همچنان امکانِ قرار دادن  برنامه‌های خود را بر روی پرتال ندارد.

  2-   نقاشی را از جایی کپی نکرده و از ارسال عکس، پوستر و یا هرچیز دیگر که نقاشی شما نباشد، خودداری کنید.

  3-  فقط دوستانی که نقاشی خود را از طریق پرتال پویا بارگذاری کرده باشند می‌توانند با زدن نام و نام‌خانوادگی و یا کد رهگیری در پنل جستجویی که در بخش نگارخانه نقاشی‌نقاشی وجود دارد نقاشی خود را در گالری نقاشی‌نقاشی ببینند. لطفاً به این نکته توجه کنید که فقط از همین طریق نقاشی خود را ارسال کنید، چون نقاشی‌هایی که به آدرس ایمیل شبکۀ پویا \n این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال می‌شوند هرگز در گالری نقاشی‌نقاشی قرار نخواهند گرفت و توسط کارشناسان برنامه دیده نخواهند شد.

   4-   درصورتیکه برای مناسبت خاصی نقاشی می‌کشید، مثلاً برای ماه مبارک رمضان، ماه محرم و ایام سوگواری آن، عید نوروز، شب یلدا و هر مناسبت خاصِ دیگر، کافی است در قسمت «موضوع نقاشی»، عنوانِ آن را ذکر کنید و لزومی ندارد که منتظر فرا رسیدن آن تاریخ باشید؛ در هر زمان که نقاشی‌تان تکمیل شد آن را برای ما ارسال کنید.

   5-  دوستان زیادی سؤال می‌کنند که چرا پیامک برای آنها ارسال نمی‌شود؛ دوستان عزیز باید توجه کنید که اگر شمارۀ تلفن همراهی که در بخش اطلاعات وارد می‌کنید صحیح نباشد و یا از قبل، ورودی پیامک‌های تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید و یا در روزی که پیامک به شما ارسال می‌شود گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پیامک ارسالی ما را دریافت نخواهید کرد. پس لطفاً نسبت به شماره‌ای که وارد می‌کنید دقت کنید.

  منتظر نقاشی‌های زیبای شما هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ارسال نقاشی از طرق سایت نقاشی نقاشی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حسین : من حسین هستم نقاشی کشیدم ماشین هاوگلهاوابر هاوخورشید

  ناشناس : شما هکر هستید

  یاسمین : سلام من نمی تونم عکس بفرستم

  نازنین : نقاشی

  آرنیکا : راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  پارسا : چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  ناشناس : ا 🤪🤪🤪🤪

  فاطی : سلام. لطفا ب گوش باشین. ببینین اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  حمیدرضا خالدی : زندگی در دوستا

  فرشته : لطفا نقاشی ما رو پخش کنید ممنون می شم🙂🙂⚘⚘

  مینا : شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  ستایش غریبی : سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  محمدسام صمدپور : خدمت دوستان شبکه ی پویا و دوستان برنامه ی کودک نقاشی نقاشی

  الناز بلوچی : سلام الناز بلوچی

  عالی : نقاشی را به چه طریقی ارسال کنیم؟

  حسین : حسین رئیسی نسب هستم من یک نقاشی کشیدم چند ماشین وگل ها وابرهاوخورشید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مشکات 1 روز قبل
  0

  نقاشی امام رضا

  تین 1 روز قبل
  0

  سلام خوبین خیلی خوبه

  زهرا اقاملایی 2 روز قبل
  0

  زهرا اقاملایی ۵ ساله از کرمان

  امیرحافظ محمدیان 2 روز قبل
  2

  ۱۲ ساله از خراسان شمالی

  1
  امیرحافظ محمدیان 2 روز قبل

  امیرحافظ محمدیان ۱۲ ساله از خراسان شمالی

  محمدامین نوری 2 روز قبل
  0

  چطور باید نقاشی ارسال کرد

  پوریا پریمی 3 روز قبل
  1

  سلام من پوریا پریمی هستم ۱۰ ساله از تهران

  پوریا 3 روز قبل
  1

  سلام چگونه نقاشی را بفرستم

  هستی 4 روز قبل
  1

  طبیعت زیبا

  رهاامانی 6 روز قبل
  0

  سلام چه جوری می تونیم نقاشی ارسال کنیم

  رها امانی 6 روز قبل
  0

  سلام چه جوری باید نقاشی ارسال کنیم

  زهرا ابراهیمی 6 روز قبل
  0

  سلام

  💕یکتافتوحی💕 8 روز قبل
  1

  ‌ سلام 🤗یکتا فتوحی هستم 👻۵ ساله💓 از ساوه

  💕یکتافتوحی💕 8 روز قبل
  1

  سلام 🤗 ۵ ساله👻 از شهرستان ساوه

  نام امیرکیان فداکار 9 روز قبل
  0

  ۱۱ ساله از اردبیل

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  محیا محمد پور ۸ ساله از کرج

  محیا محمد پور 14 روز قبل
  0

  از کرج

  زهرا تهوری 14 روز قبل
  0

  ۱۲ ساله از استان گلپایگان

  1
  زهرا تهوری 14 روز قبل

  من از نقاشی نقاشی خوشم آمد منم می خوان نقاشی بزارم

  بارانا بازخانه ای 16 روز قبل
  1

  چرا نقاشی دختر منو نشون نمی‌دین هر روز داره برنامه رو نگاه می‌کنه اما خبری نیس .بارانا بازخانه ای

  نام بنیتا عقیلی 17 روز قبل
  0

  نام بنیتا عقیلی

  سیدمحمدهادی رستمی 19 روز قبل
  0

  نقّاشی من ( شهید حاج قاسم سلیمانی )

  سیدمحمدهادی رستمی 19 روز قبل
  0

  نقّاشی من ( شهید عبّاس بابائی)

  سیدمحمدهادی رستمی 19 روز قبل
  0

  سیدمحمدهادی رستمی 8 ساله از روستای خرم آباد

  سیدمحمدهادی رستمی 19 روز قبل
  0

  8 ساله از روستای خرم آباد

  حسین 20 روز قبل
  6

  من حسین هستم نقاشی کشیدم ماشین هاوگلهاوابر هاوخورشید

  حسین 20 روز قبل
  4

  حسین رئیسی نسب هستم من یک نقاشی کشیدم چند ماشین وگل ها وابرهاوخورشید

  طاها 21 روز قبل
  2

  سلام حتما برای ارسال نقاشی باید رایانه باشه یا با گوشی هم میشه فرستاد؟

  روزدانش آموز 21 روز قبل
  0

  الیاس مختاری ۹ساله از شهرستان تربت جام

  ناشناس 22 روز قبل
  3

  الیاس مختاری ۹ساله از شهرستان تربت جام

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  میدونید باید چیکار کنیم اگه میدونید بگید

  نیایش زارع ۶ساله از قوچان 22 روز قبل
  0

  وو

  هلنا رنجکش 23 روز قبل
  0

  از اصفهان ۶ ساله

  0
  اوین قاسمی (برادر ) 14 روز قبل

  چیزی کامن نوشتم رو بخون

  1
  هلنا رنجکش 23 روز قبل

  گزینه ای برای ارسال نقاشی پیدا نکردم

  کیانا عیدی وندی 23 روز قبل
  0

  سلام چطوری نمیشه

  کیانا عیدی وندی 23 روز قبل
  0

  ۱۰ ساله از نجف اباد

  زهرا عیدیان 23 روز قبل
  2

  منم هرچی میخوام بفرستم ولی نمیشه 😔😔😔😔😔

  0
  اوین قاسمی (برادر ) 14 روز قبل

  امید وارم درست بشه

  ناشناس 23 روز قبل
  2

  منم هرچی میخوام بفرستم ولی نميشه 😔

  امیر حسین نصیری 23 روز قبل
  3

  سلام چگونه به سایت نقاشی نقاشی نقاشی ارسال کنیم

  1
  باید توی اینترنت بری و بنویسی 22 روز قبل

  من میفرستم اما نمیدونم رفت یا نه

  زهرا پورکیانی از شهر اهواز 25 روز قبل
  0

  من این برنامه رو دوست دارم

  نرگس پورکیانی. 25 روز قبل
  2

  سلام من می خواهم نقاشی بفرستم

  0
  محیا محمد پور 14 روز قبل

  ا یا

  نقاشی گربه 26 روز قبل
  0

  بنیتا عقیلی ۸ساله از تهران

  ناشناس 26 روز قبل
  1

  بنیتا عقیلی چه جوری باید نقاشی ارسال کنم می شه بگید

  نقاشی گربه 26 روز قبل
  0

  بنیتا عقیلی ۸ ساله از تهران

  نقاشی گربه 26 روز قبل
  0

  سلام بنیتا عقیلی

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران 26 روز قبل
  1

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران 26 روز قبل
  2

  سلام بنیتا ۸ ساله از تهران

  فاطمه زهرا عارفی 26 روز قبل
  2

  من ۱۰ ساله از قم هستم

  زهرا محمدی 26 روز قبل
  0

  سلام زهرا محمدی از سبزوار

  یسرا 27 روز قبل
  3

  سلام یسراصالحیان

  ابوالفضل مرادی 27 روز قبل
  1

  9ساله از درود خرم آباد

  سناباجولوند 27 روز قبل
  2

  خوب

  2
  سلام میشه برای من هم بفرستی 23 روز قبل

  اره

  سناباجولوند 27 روز قبل
  1

  من دنبال یه سایتی میگردم که ایمیل نداشته باشه

  آرین 29 روز قبل
  1

  آرین قنبرزاده ۷ساله از هشتگرد قدیم

  سلام من یاسمن عموری هستم 29 روز قبل
  1

  خوشبختم ۱۰ ساله هستم از استان خوزستان چطور نقاشی بفرستم

  0
  واسه منم بفرست جوجه ممنومم 14 روز قبل

  منم یازده ساله ونیم هستم ولی نمی تونم بفرستم

  1
  سلام من ۱۰ ساله هستم 22 روز قبل

  برای من هم نمیاد ترو خدا این مشکل را حل کنید و جور بهتری درست. و ساخته شود که. به انهایی که برنده شدند یک جایزه بدهید 🙏🏻

  1
  سلام من یاسمن عموری هستم 29 روز قبل

  پتا

  0
  سلام من یاسمن عموری هستم 29 روز قبل

  پتا

  بشری براتی 29 روز قبل
  0

  نقاشی کرونا

  مسیحا شعبانی 1 ماه قبل
  0

  ۴سال از رشت پسر

  علیرضا 1 ماه قبل
  0

  چه جوری میشه نقاشی بچه را ارسال کرد؟

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام همون موقع ارسال نوشته شد فایل با موفقیت دریافت کردید کافیه پس چرا پیام نیومده برام

  طاها علیپور ۵ساله ازتبریز 1 ماه قبل
  1

  موضوع ..خیابان

  مهدی رضوانی 1 ماه قبل
  0

  نمیشه عکس روان کنم

  مهدیارندیرخانلو 1 ماه قبل
  0

  درموردنقاشی روزدانش اموز

  مهدیارندیرخانلو 1 ماه قبل
  0

  درموردنقاشی روزدانش اموز

  مهدیارندیرخانلو 1 ماه قبل
  0

  درموردنقاشی روزدانش اموز

  مھدیہ اصلانی 1 ماه قبل
  2

  اصلا نمیشہ گوزہ گوز😑😒🤕🤢😨

  عالی 1 ماه قبل
  4

  نقاشی را به چه طریقی ارسال کنیم؟

  0
  ضحا هملی 29 روز قبل

  ضحا هملی ۵ساله از استان ایلام شهرستان دهلران

  1
  ناشناس 29 روز قبل

  ضحا هملی

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  چرا نقاشی ما رو پخش نمی کنید اخه😡😡😡

  1
  رکسانا 1 ماه قبل

  من چند بار نقاشی فرستادم اما پخش نکرد این چه برنامه‌ای 😡😠!

  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  حدیث مدینی

  ناشناس 1 ماه قبل
  3

  حدیث مدینی

  0
  نقاشي نقاشي 7 روز قبل

  باشه ممنون

  الناز بلوچی 1 ماه قبل
  4

  سلام الناز بلوچی

  2
  فرانک روشن فکر 1 ماه قبل

  سلام الناز خوبی بیا شخصی😊

  هلماامیر اصلانی 1 ماه قبل
  2

  ۶ساله

  از تهران

  هلما اصلانی 1 ماه قبل
  2

  نقاشی

  ۵ساله

  از تهران

  0
  ثمین بابا خانی 27 روز قبل

  ماله خودرو میاره

  زینب غلامی 1 ماه قبل
  1

  ارسال نقاشی

  زینب غلامی 1 ماه قبل
  2

  6 ساله از فارس

  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  سلام خوبی منم می خوام نقاشی کرد می خوام بفرستم

  محنا باقیزاده 1 ماه قبل
  3

  چطوری باید نقاشی خواهر مو بفرستم به نقاشی نقاشی ؟

  خ 1 ماه قبل
  1

  تادنذ

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  چه تور نقاشیم را بفرستم به برنامه نقاشی نقاشی

  2
  امیر حسین محمدی 2 ماه قبل

  چتور نقاشیم رو بفرستم برنامه ی نقاشی نقاشی

  یاسمین 7 ماه قبل
  5

  سلام من نمی تونم عکس بفرستم

  2
  ناشناس 1 ماه قبل

  بابا ما هم میفریتیم نشون نمیدن تو برنامه

  حدیث عباسیان 7 ماه قبل
  1

  حدیث عباسیان ۱۲ساله از شیراز

  آرمین وآرتین حسن زاده 7 ماه قبل
  1

  سلام من از کجا بدونم نقاشی ام کی پخش میشه

  3
  آرمین وآرتین حسن زاده 7 ماه قبل

  و مطمئن باشم حتما پخش میشه

  محمد سجاد ترکی 7 ماه قبل
  1

  سلام محمد سجاد ترکی 7ساله از کرمان

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سلام من اولین بارمه امروز نقاشی فرستادم اما نمیدونم کی پخش میشه میتونید کمک کنید بدونم کی پخش میشه

  سیدعلیرضا پناه دار 7 ماه قبل
  1

  سیدعلیرضا پناه دار۵ساله از دزفول

  رها محمدی ۵ساله از مشهد (مقدس) 7 ماه قبل
  1

  چطوری عکس نقاشیمو بفرستم

  ❤️ 7 ماه قبل
  1

  سلام

  نازنین زهرا حاجی پور 7 ماه قبل
  2

  من نمیتونم نقاشی داداشم رو ارسال کنم میشه بگید چجوری ارسال کنم

  1
  آرمین وآرتین حسن زاده 7 ماه قبل

  تو اینترنت بزن ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی بعد میفرستی

  رزا رحمانی 8 ماه قبل
  3

  میشه بگین چطوری نقاشی هاتون رو میفرستید آخه من تا آخر میرم ولی وقتی میخوام بفرستم هی میگه نقاشیتون عکسش بزرگه آخه چطوری نقاشی رو کوچک کنیم؟😔

  3
  ناشناس 8 ماه قبل

  شما باید نقاشی کوچک باشید و بعد ارسال کنید

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  سلام من فاطمه حسنی هستم از زنجان

  0
  محمد جواد 1 ماه قبل

  منم از زنجان

  فاطمه حسنی 8 ماه قبل
  3

  سلام من میخواستم بگم که از برنامه شما خیلی خیلی خوشم اومده و می‌خوام که این برنامه تون هیچ وقت تموم نشه

  و من گلی، مل مل، و بزباش رو خیلی دوست دارم

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  وقتی نقاشی میفرستم فرستاده نمیشه

  ثناداووی 8ساله از شهر کرد 8 ماه قبل
  1

  سلام من نمدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  یاسمن صحرایی 8 ماه قبل
  1

  سلام

  0
  آیسان 14 روز قبل

  علیک سلام

  ناشناس 9 ماه قبل
  3

  سلام دوستان من میدونم چجوری نقاشی بفرستیم توی برنامه ی نقاشی نقاشی

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  من اصلا ندیدم این برنامه را

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  من هرچی می‌فرستم پخشش نمیکن

  سلام من زهرا ۸ ساله از امل 9 ماه قبل
  2

  سلام‌ پس چرا پخش نشد

  1
  سلام من زهرا ۱۰ ساله از امل 9 ماه قبل

  سلام پس چرا پخش نشد

  محمدسام صمدپور 9 ماه قبل
  4

  خدمت دوستان شبکه ی پویا و دوستان برنامه ی کودک نقاشی نقاشی

  سلام 9 ماه قبل
  1

  نمیدونم

  درویش 9 ماه قبل
  1

  شما اصلا نقاشی های ما را پخش نمیکنید شما ما را خیلی ناراحت کردید

  ستایش غریبی 9 ماه قبل
  4

  سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  1
  جمره 9 ماه قبل

  منهم میفرستم ولی نشون نمیدن🤷🤷

  درسا بیگی 9 ماه قبل
  3

  لطفا نقاشی منو پخش کنید

  عارفه 9 ماه قبل
  1

  سلام.من نمیدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  1
  رزا رحمانی 8 ماه قبل

  آخه وقتی میفرستیم میگه عکس نقاشیتون بزرگه باید چیکار کنیم شما ها چجوری عکس میگیرید میشه بگید لطفا

  2
  ستاره 9 ماه قبل

  سلام اول باید نام خودت رو بنویسی بعد نام خانوادگی تو بنویس بعد مشخصات خودت رو بنویس بعد بزن رو بارگیری عکس رو بزن بعد بفرست برای برنامه نقاشی نقاشی

  مینا 9 ماه قبل
  4

  شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  فرشته 9 ماه قبل
  4

  لطفا نقاشی ما رو پخش کنید ممنون می شم🙂🙂⚘⚘

  امير علی حاجی آبادی 9 ماه قبل
  1

  سلام من امير علی حاجی آبادی ۹ساله از علی آباد

  ثنا 9 ماه قبل
  1

  سلام من از دخترم 4 ،5 ساله بود نقاشی فرستادم بخش نکردید.الان پسرم 4 ساله هست 3 تا نقاشی ارسال کردم بازم بخش نکردید اصلا مهم نیست .لااقل نقاشی هایی که والدین میکشند و بچه ها شاید فقط رنگ امیزی میکنند را هم نشان ندید خیلی تابلو هست پسر 4 ساله من متوجه میشه میگه مامانش کشیده. مگه کارشناس ندارید واقعا بعضی از این نقاشی ها را بچه ها میکشند؟

  امیررضا عبداللهی ۹ ساله از قم 9 ماه قبل
  3

  دزد دریایی ها دارند می زند دزدی کنند نرید دزدی بدی یه الان پلیس شمارو میگیره

  ناشناس 9 ماه قبل
  2

  سلام. چرا هر چه روی بارگذاری کلیک میکنم اتفاقی نمی افته

  فاطمه نوروزی 9 ماه قبل
  3

  چطوری می توانیم نقاشی بفرستیم ؟؟؟

  متحد 9 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید ما نقاشی دخترمون ملیکا متحد رو براتون سه هفته پیش فرستادیم نشون ندادین لطف کنین فردا نشون بدین دخترم منتظره هر روز نگاه میکنه ناراحت میشه میشه خوشحالش کنین ممنون میشم

  ملیکا جعفری 9 ماه قبل
  1

  برنامه ی خیلی خوبی است و لتفا فیلم سینمایی بچه رعیس رآ پخش کنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام چگونه باید نقاشی خواهرم را ارسال کنم

  خودم میرم داخل سایت نقاشی نقاشی هی اسم خواهر مینویسم میگه برگشت به بالا انقدر سعی کردم خیلی خیلی سعی کردم چگونه باید ارسال کنم??

  آرمین 9 ماه قبل
  1

  خوبه

  سلام نازنین زهرا ۹ساله 9 ماه قبل
  1

  خیلی خیلی برنامه نقاشی نقاشی عالی و ما می توانیم داخل این برنامه نقاشی های فراوانی ارسال کنبم

  سلام نازنین زهرا ۹ساله 9 ماه قبل
  1

  خیلی خیلی برنامه نقاشی نقاشی عالی و ما می توانیم داخل این برنامه نقاشی های فراوانی ارسال کنبم

  ناشناس 9 ماه قبل
  3

  من کردم ولی نمی دونم ارسال شد یانه لطفاجواب من رابدید

  ناشناس 9 ماه قبل
  5

  شما هکر هستید

  پریناز محمدی 10 ماه قبل
  2

  سلام پریناز محمدی ۵ ساله هستم از قهدریجان

  نیلا 10 ماه قبل
  3

  نمی دونم چه شکلی نقاشی را برای نقاشی نقاشی ارسال کنم

  حمیدرضا خالدی 10 ماه قبل
  4

  زندگی در دوستا

  فاطمه رحیمی 10 ماه قبل
  3

  چرا نقاشی منو در شبکه پویا نشون نمیده من خیلی وقته فرستادم

  محمدطاها 10 ماه قبل
  1

  چطور نقاشی هامون رو بفرستیم هر کاری میکنم نمیشه

  ارمین شریفی از همدان 10 ماه قبل
  3

  ارمین شریفی ۵ ساله از همدتن

  1
  ارمین شریفی 10 ماه قبل

  ارمین شریفی ۵ساله از همدان

  م ف ا 10 ماه قبل
  2

  سامیه فتحی 5ساله ازابهر

  1
  فاطمه آرام ۹سال از بیر چند 10 ماه قبل

  امیر محمد آرام ۸ سال از ببر چند

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  ماهان 10 ماه قبل
  1

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  مهدی مقدس 10 ماه قبل
  1

  مهدی مقدس

  میجاهم بی اام نقاشی نقاشی جچوری بیام

  فاطمه ویسی نژاد 10 ماه قبل
  1

  ارسال نقاشی

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  سلام من احلام شنبه نژاد ۸ سالخ

  فاطمه زهرا 10 ماه قبل
  1

  نقاشی نقاشی

  1
  فاطمه زهرا.. 10 ماه قبل

  ت

  یکتا 10 ماه قبل
  3

  من میخوام نقاشیم رو ارسال کنم ولی انگلیسی میاد نمیدونم چیکار کنم لطفا بهمون بگید

  السا 10 ماه قبل
  2

  از کجا باید بفرستیم؟؟

  محمدرضا علیپور 10 ماه قبل
  1

  اگه در بالا ببرید اونجا خودش راهنمایی میکنه

  امیر محمد بایزیدی 10 ماه قبل
  2

  چه وقتی نقاشی پخش میشه؟

  فاطی 10 ماه قبل
  4

  سلام.

  لطفا ب گوش باشین.

  ببینین

  اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  1
  یکتا 10 ماه قبل

  ولی من این کار رو کردم نرفت

  علی 10 ماه قبل
  2

  علی من نمیدونم چطوری نقاشی مو بفرستم

  2
  علی 10 ماه قبل

  کسی میتونه راه نماییم کنه

  طاهاصادقی 10 ماه قبل
  1

  سلام.میشه باگوشی اندروید هم ارسال کنیم عکسارو؟

  سبحان سلطانی خواه 10 ماه قبل
  3

  سلام من پنج روز پیش یک نقاشی ارسال کردم هنوز پخش نشده کی پخش میشه

  سلام زهرا 10 ماه قبل
  1

  سلام زهرا خانم زین الدینی از روستای کویجان

  شهناز نوری 10 ماه قبل
  2

  نقاشی رو به کدام شماره ارسال کنیم؟

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام .من نقاشی دخترم رو ارسال کردم اما کد پیگیری دریافت نکردم نمیدونم چطوری مطمئن بشم ببینم نقاشی رسیده دستتون یا نه

  یکتا فرزین 11 ماه قبل
  2

  جنگل

  محمد طاها زیلابی 11 ماه قبل
  3

  ببخشید ما چطور عکس ها را ارسال کنیم

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  ا 🤪🤪🤪🤪

  پارسا 11 ماه قبل
  1

  چرا نقاشی پسرم رو تو تلویزیون نشون نمیدهید همش منتظر نقاشی نقاشی هست که نقاشیش را نگاه بکنه

  1
  نفس 11 ماه قبل

  بله دختر منم منتظر است

  ابوالفضل 11 ماه قبل
  1

  مت پیام ندارم

  محنا دهقان زاده 11 ماه قبل
  1

  سلام من نقاشی فرستادم اما پخش نمیشه چرا

  نیکی زهرایی 11 ماه قبل
  2

  سلام من نیکی زهرایی ۹ساله از مشهد هستم.من خیلی این برنامه رو دوست دارم.ممنونم

  الا رحمانپور 11 ماه قبل
  1

  استان کردستان بانه

  نب 11 ماه قبل
  1

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی برنامتونو دوست دارم

  مهدی 11 ماه قبل
  1

  نمیدونم؟ کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه ‌ابراهیمی 11 ماه قبل
  2

  من‌برنامه‌نقاشی‌نقاشی‌را‌خیلی‌دوست‌دارم‌برنامه‌خیلی‌خوبیه

  somayeh 11 ماه قبل
  1

  سلام

  محمد رضا عباسی 11 ماه قبل
  2

  محمد رضا عباسی ۶ سال از تهران

  محمد رضا عباسی 11 ماه قبل
  1

  ۶سال از تهران

  محمد رضا عباسی 11 ماه قبل
  2

  ۶ سال از تهران

  زهرا امانی ۶ ساله 11 ماه قبل
  2

  چرا نمیتونم بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 11 ماه قبل
  1

  چجوری عکس بفرستم

  شندر 11 ماه قبل
  2

  سلام من همه مراحلش رو میرم مرحله ای که می خواستم ارسال کنم ارسال نمی شد لطفاً رسیدگی کنید ممنون

  ل 11 ماه قبل
  1

  میشه بگید چه طور ی

  کیانا 11 ماه قبل
  1

  چجوری عکس بفرستیم میشه جواب من رو بدید؟

  الینا حاج محمدی 11 ماه قبل
  1

  چطور باید نقاشی فرستاد

  امیرعلی 11 ماه قبل
  2

  سلام. از کجا بفهمیم نقاشی مون نشون داده شده یا نه؟

  مائده باقری 11 ماه قبل
  1

  من یک نقاشی درباره طبیعت کشیدم

  ارین نادری 11 ماه قبل
  1

  ارین نادری ۶ساله از گلستان

  محمد فاتح یموتی 11 ماه قبل
  1

  نقاشی طبیعت ،،،محمد فاتح وعلی رضا یموتی از استان گلستان شهر گلیداغ

  مهنا 11 ماه قبل
  1

  مهنا شیر محمدی۷ ساله از خرم آباد ویسیان

  یسنا غفاری 11 ماه قبل
  1

  ۶ ساله از شهرستان گلپایگان منطقه گلشهر

  سپینود 11 ماه قبل
  2

  چطورمیشه عکس نقاشی ارسال کرد اخه طبق راهنمایی خودتون هم نمیشه

  پارسا 11 ماه قبل
  4

  چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  نرگس انصاری 11 ماه قبل
  1

  سلام من این برنامه دوست دارم

  حنانه زاهدی پناه 11 ماه قبل
  2

  حنانه زاهدی پناه

  ناشناس 11 ماه قبل
  3

  سلامچطوری میشه نقاشی ارسال کردلطفا جواب بدید؟؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  لعیا

  سید مهدی حسینی 12 ماه قبل
  1

  سلام

  امیر محمد 12 ماه قبل
  1

  امیر محمد سلیمی

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  نام امیر محمد سلیمی ۶ساله از خرم آباد نقاشی با مداد رنگی 🥰

  زترا 12 ماه قبل
  1

  عالی خوبه

  سیده مریم نورموسوی 12 ماه قبل
  1

  متن نقاشی

  نجمه 12 ماه قبل
  1

  اداادداود

  آنیتا پیروانی 12 ماه قبل
  1

  سلام چکارکنم نقاشی ارسال کنم هرکارمیکنم ارسال نمیشه

  آرنیکا 12 ماه قبل
  4

  راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  شقایق 12 ماه قبل
  3

  سلام شبکه پویا خیلی خوبه من همیشه نگاه میکنم

  نگین 12 ماه قبل
  2

  من نمی تونم نقاشی دادشمو ارسال کنم

  علیرضاعسکری 1 سال قبل
  1

  موضوع نقاشی با اشکال هندسی

  کوثر 12 ماه قبل
  2

  سلام من اصلا نمیتونم نقاشی دخترم رو ارسال کنم حتی ارسال نقاشی به شبکه پویا رو هم سرچ میکنم بازم نمیتونم ارسال کنم

  نازنین 1 سال قبل
  4

  نقاشی

  0
  نهال 29 روز قبل

  این برنامه عالیه ولی نمی تونم نقاشیمو بفرستم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من نقاشی دخترم فرستادم نمیدونم ثبت شد یا نه اخه چیزی ننوشت چطور باید بفرستم

  هلنا فاضلی نژاد از شیراز 1 سال قبل
  1

  بک لچه

  محمد متین 1 سال قبل
  1

  ممنون از برنامه ی خوبتان

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  باسلام چطور بايد نقاشی ارسالی خود را ديد؟

  0
  سلام 22 روز قبل

  بلدید چطور بفرستیم

  2
  زینب صادقی 1 ماه قبل

  منم نمیدونم والا🙂

  محمد صادق رجایی 1 سال قبل
  3

  7ساله از تهران

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  بذببصتقذل

  امیر علی گودینی 1 سال قبل
  2

  از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  مهدی 1 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  2
  فاطمه فریدی کیا 10 ماه قبل

  سلام فاطمه 5 ساله از کرمانشاه

  برای ارسال نظر کلیک کنید