در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی

  1 بازدید

  ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارسال نقاشی

  نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد. موضوع نقاشی‌های ارسالی، آزاد یا مناسبتی بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

  جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

  2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

  3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد.

  4. به تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

  5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

  6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

  7. در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

  هر روز، منتظر ارسال نقاشی‌های زیبای عزیزان شما به شبکه پویا دوست همیشگی بچه‌های ایران زمین در برنامه نقاشی‌نقاشی هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی‌نقاشی

  نقاشی‌های ارسالی شما دوستان عزیز، توسط کارشناسان برنامه به دقت بررسی شده و در هر روز حدود 20 نقاشی از میان آنها انتخاب شده و شما می‌توانید نقاشی خردسالان را در ساعت 11:30 هر روز از شبکه پویا ببینید.

  مداد و پاک‌کن در فضایی شاد، جذاب و متنوع به معرفی تعدادی از نقاشی‌های ارسالی گروه سنی خردسال می‌پردازند، نقاشی‌هایی که ترجیحاً کار خلاقانه‌ای در آن به تصویر کشیده شده باشد. شما می‌توانید کلیۀ نقاشی‌های ارسالی را در پرتال شبکۀ پویا در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی ببینید.

  دوستان عزیز، جهت ارسال نقاشی و شرکت در این برنامه می‌توانید نقاشی‌های خود را از طریق پرتال شبکۀ پویا بارگذاری و ارسال نمایید. فقط کافی است برای ارسال نقاشی به نکات زیر توجه کنید:

  1-   نقاشی شما بهتر است در یک کاغذ به قطع A4 کشیده شده باشد، لطفاً از کشیدن نقاشی در کاغذهای دفتری و خط‌دار پرهیز کنید.

  2-   پس از کشیدن نقاشی، از آن عکس گرفته و یا ترجیحاً آن را اسکن نمایید. درصورتیکه نقاشی را اسکن می‌کنید توجه کنید حجم فایل شما کمتر از 2 مگا بایت و اندازۀ عرض آن حداقل 1000 پیکسل باشد. فرمت تصویر هم بهتر است JPG باشد، تنظیمات صفحه را به‌گونه‌ای اصلاح کنید که صفحۀ نقاشی‌تان تیره نباشد. اما اگر می‌خواهید از نقاشی خود عکس گرفته و آن را ارسال کنید، دقت کنید دوربین شما ضعیف نباشد تا نقاشی شما هنگام پخش، بی‌کیفیت نشود. همچنین توجه کنید دستگاهی که با آن عکس می‌گیرید دقیقاً روبه‌روی صفحۀ نقاشی و کاملاً صاف نگه داشته شده باشد و هنگام عکس گرفتن سایۀ شما بر روی نقاشی نبوده و در تصویر دیده نشود و صفحۀ نقاشی روشن باشد.

  3-  در زمان بارگذاری نقاشی، اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و با حروف فارسی فقط در جاهای مشخص شده تایپ کنید و از آوردن این مشخصات در قسمت‌های دیگر پرهیز کنید که نقاشی شما قابل تأیید باشد. آدرس و شمارۀ تلفن همراه خود را به هیچ عنوان داخل نقاشی ننویسید؛ چرا که چنین نقاشی‌ای حتی برای قرار گرفتن در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی نیز غیر قابل تأیید می‌باشد. نکتۀ مهم اینکه در قسمت «تلفن تماس»، حتماً یک شمارۀ تلفن همراه که مخصوص نزدیکترین فرد به شما (مثل خود نقاش و یا پدر و مادر او) می‌باشد را وارد کنید تا در صورت انتخاب نقاشی برای پخش، به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شود. این پیامک، یک روز قبل از پخش نقاشی از تلویزیون، با شمارۀ 3000096 برای شما ارسال خواهد شد و در آن، تاریخ و ساعت پخش نقاشیِ شما مشخص شده و شما می‌توانید آن برنامه را ببینید. پس لطفاً درج یک شمارۀ تلفن همراه در هنگام ارسال نقاشی فراموش نشود. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پیامک‌ها به صورت بسته‌ای برای کلیۀ نقاشی‌های منتخب روز ارسال می‌شود، در پیامک اسم و مشخصات نقاش ذکر نخواهد شد و درصورتیکه چند نقاشی از طرف چند نفر با یک شمارۀ تماس مشترک ارسال شود، باید توجه داشته باشند که اگر یکی از آنها برای پخش انتخاب شود در پیامک ارسالی مشخص نمی‌شود که کدام نقاشی قرار است پخش شود.

   4-   کد رهگیری را یادداشت کنید تا از طریقِ آن بتوانید نقاشیِ خود را در پنل جستجوی نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی بیابید. اگر احیاناً کد رهگیری را از دست دادید باز هم می‌توانید از طریق جستجوی نام و نام خانوادگی، نقاشی را پیدا کنید.

  نکات قابل توجه و سؤالات متداول:

  1-   به دلیل اینکه ساعت پخش برنامه تقریباً ثابت است، درصورتیکه پیامکی حاوی انتخاب نقاشی شما برایتان ارسال شد و شما امکان دیدنِ آن را در زمانی که برایتان در پیامک مشخص شده است نداشتید، از دوستان یا آشنایانتان درخواست کنید تا آن برنامه را برایتان ضبط کنند؛ چون همان‌طور که می‌دانید شبکۀ پویا همچنان امکانِ قرار دادن  برنامه‌های خود را بر روی پرتال ندارد.

  2-   نقاشی را از جایی کپی نکرده و از ارسال عکس، پوستر و یا هرچیز دیگر که نقاشی شما نباشد، خودداری کنید.

  3-  فقط دوستانی که نقاشی خود را از طریق پرتال پویا بارگذاری کرده باشند می‌توانند با زدن نام و نام‌خانوادگی و یا کد رهگیری در پنل جستجویی که در بخش نگارخانه نقاشی‌نقاشی وجود دارد نقاشی خود را در گالری نقاشی‌نقاشی ببینند. لطفاً به این نکته توجه کنید که فقط از همین طریق نقاشی خود را ارسال کنید، چون نقاشی‌هایی که به آدرس ایمیل شبکۀ پویا \n این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال می‌شوند هرگز در گالری نقاشی‌نقاشی قرار نخواهند گرفت و توسط کارشناسان برنامه دیده نخواهند شد.

   4-   درصورتیکه برای مناسبت خاصی نقاشی می‌کشید، مثلاً برای ماه مبارک رمضان، ماه محرم و ایام سوگواری آن، عید نوروز، شب یلدا و هر مناسبت خاصِ دیگر، کافی است در قسمت «موضوع نقاشی»، عنوانِ آن را ذکر کنید و لزومی ندارد که منتظر فرا رسیدن آن تاریخ باشید؛ در هر زمان که نقاشی‌تان تکمیل شد آن را برای ما ارسال کنید.

   5-  دوستان زیادی سؤال می‌کنند که چرا پیامک برای آنها ارسال نمی‌شود؛ دوستان عزیز باید توجه کنید که اگر شمارۀ تلفن همراهی که در بخش اطلاعات وارد می‌کنید صحیح نباشد و یا از قبل، ورودی پیامک‌های تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید و یا در روزی که پیامک به شما ارسال می‌شود گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پیامک ارسالی ما را دریافت نخواهید کرد. پس لطفاً نسبت به شماره‌ای که وارد می‌کنید دقت کنید.

  منتظر نقاشی‌های زیبای شما هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ارسال نقاشی از طرق سایت نقاشی نقاشی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  پارسا : چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  ناشناس : شما هکر هستید

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر علی گودینی : از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  آرنیکا : راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  ناشناس : ا 🤪🤪🤪🤪

  فاطی : سلام. لطفا ب گوش باشین. ببینین اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  حمیدرضا خالدی : زندگی در دوستا

  مینا : شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  ستایش غریبی : سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ثمین 3 ماه قبل
  -1

  چطوری نقاشی بفرستم حالا من نقاشی فرستادم ولی نمی دونم ارسال شد یا نه😕 یکی بگه 😥

  -1
  هلیاحاتمی 19 روز قبل

  منفک کصنصم ارسال شده

  یاسمین 3 ماه قبل
  0

  سلام من نمی تونم عکس بفرستم

  حدیث عباسیان 3 ماه قبل
  0

  حدیث عباسیان ۱۲ساله از شیراز

  آرمین وآرتین حسن زاده 3 ماه قبل
  1

  سلام من از کجا بدونم نقاشی ام کی پخش میشه

  0
  آرمین وآرتین حسن زاده 3 ماه قبل

  و مطمئن باشم حتما پخش میشه

  محمد سجاد ترکی 3 ماه قبل
  0

  سلام محمد سجاد ترکی 7ساله از کرمان

  پارسا دلدار 3 ماه قبل
  1

  سلام وقت بخیر پارسا دلدار ۵/۵ساله از فردیس کرج هستم خواستم نحوه ی ارسال نقاشی رو بدونم تا نقاشی ام رو برای شما ارسال کنم و در شبکه پویا پخش بشه تا دوستانم هم از شبکه ی پویا نقاشی منو ببینند،ممنونم

  نازنین زهرا حاجی پور 3 ماه قبل
  1

  من نمیتونم نقاشی داداشم رو ارسال کنم میشه بگید چجوری ارسال کنم

  رزا رحمانی 4 ماه قبل
  2

  میشه بگین چطوری نقاشی هاتون رو میفرستید آخه من تا آخر میرم ولی وقتی میخوام بفرستم هی میگه نقاشیتون عکسش بزرگه آخه چطوری نقاشی رو کوچک کنیم؟😔

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  شما باید نقاشی کوچک باشید و بعد ارسال کنید

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  سلام من فاطمه حسنی هستم از زنجان

  فاطمه حسنی 4 ماه قبل
  2

  سلام من میخواستم بگم که از برنامه شما خیلی خیلی خوشم اومده و می‌خوام که این برنامه تون هیچ وقت تموم نشه

  و من گلی، مل مل، و بزباش رو خیلی دوست دارم

  محمدرضا کلهری 4 ماه قبل
  1

  ببخشید من هرچی ارسال می کنم پیامی برام نمی یاد

  لطفاً راهنمایی کنید باید چه جوری فرستاد

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  وقتی نقاشی میفرستم فرستاده نمیشه

  0
  هلیاحاتمی 19 روز قبل

  باید صبر کنید

  ثناداووی 8ساله از شهر کرد 4 ماه قبل
  1

  سلام من نمدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  سلام دوستان من میدونم چجوری نقاشی بفرستیم توی برنامه ی نقاشی نقاشی

  0
  ستایش 3 ماه قبل

  چجوری

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  من اصلا ندیدم این برنامه را

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  من هرچی می‌فرستم پخشش نمیکن

  سلام من زهرا ۸ ساله از امل 5 ماه قبل
  1

  سلام‌ پس چرا پخش نشد

  1
  سلام من زهرا ۱۰ ساله از امل 5 ماه قبل

  سلام پس چرا پخش نشد

  محمدسام صمدپور 5 ماه قبل
  2

  خدمت دوستان شبکه ی پویا و دوستان برنامه ی کودک نقاشی نقاشی

  سلام 5 ماه قبل
  1

  نمیدونم

  0
  هلیاحاتمی 19 روز قبل

  اره

  درویش 5 ماه قبل
  2

  شما اصلا نقاشی های ما را پخش نمیکنید شما ما را خیلی ناراحت کردید

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  با سلام بچه ها وقتی نقاشی ارسال می کنیم منتظر پخش نقاشی خود هستند اگر امکان دارد از طریق ارسال پیام متوجه شویم نقاشی کودک پخش شده.

  ستایش غریبی 5 ماه قبل
  4

  سلام من نقاشی میفرستم نشان داده نمیشود

  1
  جمره 5 ماه قبل

  منهم میفرستم ولی نشون نمیدن🤷🤷

  محمد علاقی 5 ماه قبل
  1

  سلام من میخواهم نقاشی خواهرم را به به برنامه نقاشی نقاشی ارسال کنم

  درسا بیگی 5 ماه قبل
  2

  لطفا نقاشی منو پخش کنید

  عارفه 5 ماه قبل
  1

  سلام.من نمیدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  0
  رزا رحمانی 4 ماه قبل

  آخه وقتی میفرستیم میگه عکس نقاشیتون بزرگه باید چیکار کنیم شما ها چجوری عکس میگیرید میشه بگید لطفا

  0
  ثناداووی 4 ماه قبل

  من نمدونم چه جوری نقاشی ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید

  0
  یگانه 5 ماه قبل

  اول باید اسم خودت رو بنویس بعد نام خانوادگی تو بنویس بعد مشخصات خودت رو بنویس بعد بارگیری عکس رو بزن بعد بفرست برای برنامه نقاشی نقاشی

  1
  ستاره 5 ماه قبل

  سلام اول باید نام خودت رو بنویسی بعد نام خانوادگی تو بنویس بعد مشخصات خودت رو بنویس بعد بزن رو بارگیری عکس رو بزن بعد بفرست برای برنامه نقاشی نقاشی

  مینا 5 ماه قبل
  4

  شما مارو خیلی ناراحت کردید اصلا نقاشی ما رو پخش نمی کنید لطفا این برنامه رو کنتدل کنید😣😣😠😡

  فرشته 5 ماه قبل
  3

  لطفا نقاشی ما رو پخش کنید ممنون می شم🙂🙂⚘⚘

  امیر حسین باجلانی 5 ماه قبل
  0

  نقاشی به نقاشی

  نفس عبدالهی 5 ماه قبل
  0

  سلام من 4ساله از مازنداران

  زهرا ایرانی 5 ماه قبل
  0

  واقعا ممنونم به خاطر این برنامه من خیلی دوست دارم

  0
  امین 5 ماه قبل

  نمیدونم چه جوری باید عکس نقاشی بفرستم

  امير علی حاجی آبادی 5 ماه قبل
  1

  سلام من امير علی حاجی آبادی ۹ساله از علی آباد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  من نقاشی ارسال کردم نشان نمی ده

  ثنا 5 ماه قبل
  1

  سلام من از دخترم 4 ،5 ساله بود نقاشی فرستادم بخش نکردید.الان پسرم 4 ساله هست 3 تا نقاشی ارسال کردم بازم بخش نکردید اصلا مهم نیست .لااقل نقاشی هایی که والدین میکشند و بچه ها شاید فقط رنگ امیزی میکنند را هم نشان ندید خیلی تابلو هست پسر 4 ساله من متوجه میشه میگه مامانش کشیده. مگه کارشناس ندارید واقعا بعضی از این نقاشی ها را بچه ها میکشند؟

  0
  سلام من زهرا ۸ ساله از امل 5 ماه قبل

  یلام پس چرا بخش نشد

  امیررضا عبداللهی ۹ ساله از قم 5 ماه قبل
  2

  دزد دریایی ها دارند می زند دزدی کنند نرید دزدی بدی یه الان پلیس شمارو میگیره

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام. چرا هر چه روی بارگذاری کلیک میکنم اتفاقی نمی افته

  فاطمه نوروزی 5 ماه قبل
  1

  چطوری می توانیم نقاشی بفرستیم ؟؟؟

  متحد 5 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید ما نقاشی دخترمون ملیکا متحد رو براتون سه هفته پیش فرستادیم نشون ندادین لطف کنین فردا نشون بدین دخترم منتظره هر روز نگاه میکنه ناراحت میشه میشه خوشحالش کنین ممنون میشم

  علیرضا 5 ماه قبل
  0

  علیرضا پاکاری ۷ ساله از تهران

  1
  علیرضا 5 ماه قبل

  یاا

  1
  علیرضا 5 ماه قبل

  یاا

  ملیکا جعفری 5 ماه قبل
  1

  برنامه ی خیلی خوبی است و لتفا فیلم سینمایی بچه رعیس رآ پخش کنید

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام چگونه باید نقاشی خواهرم را ارسال کنم

  خودم میرم داخل سایت نقاشی نقاشی هی اسم خواهر مینویسم میگه برگشت به بالا انقدر سعی کردم خیلی خیلی سعی کردم چگونه باید ارسال کنم??

  سارا 5 ماه قبل
  0

  سلام من نمیدونم چگونه ارسال کنم نقاشی را لطفا بگین

  ریحانه ناظمی 5 ماه قبل
  0

  این برنامه خیلی عالی است

  محمد معین 5 ماه قبل
  0

  سلام محمد معین ۶ ساله از سراوان

  حسین 5 ماه قبل
  0

  سلام حسین از بیرجند خیلی برنامه ی قشنگیه میشه جوابم را کسی بده میشه همه شهر خود را بگوید

  حسین 5 ماه قبل
  0

  سلام شهادت را تسلیت می گویم خیلی برنامه خوب است

  آرمین 5 ماه قبل
  1

  خوبه

  مهدی 5 ماه قبل
  0

  سلام مهدی شجاعی ۶ ساله از خرمدره

  مهدی 5 ماه قبل
  0

  موضوع نقاشی یه ادم داره به بقیه سلام میده

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  فاطمه آرام ۶ سال از تهران

  فاطیما 5 ماه قبل
  0

  چرا نمیاد نقاشی ها من و داداشم

  رانیا 5 ماه قبل
  0

  برنامه عالی

  ایلنا اسماعیلی 5 ماه قبل
  0

  من عاشق نقاشی که تو شبکه ی نهال بخش میشه رو خیلی دوست دادم

  5 ماه قبل
  0

  سلام مومنی نیک هستماز شیراز لطف کنید نقاشی پسر و دختر من هم پخش کنید تا الان دوبار نقاشی براتون ارسال کردم با تشکر

  مهسا فرزدی 5 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید ببخشید من می روم تو سایت naghghash.ir می نویسه سایت در دسترس نیست باید چکار کنم برای ارسال ممنون می شم بگید

  نازنین 5 ماه قبل
  0

  من هرچقد نقاشی فرستاد اصلا شما پخش نکردید واقعا ما دیگه الاف شدیم😪😪😪😪

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  من کردم ولی نمی دونم ارسال شد یانه لطفاجواب من رابدید

  0
  آناهیتا 5 ماه قبل

  من ارسال کردم ولی نمی دانم شد یانه لطفا جواب من رادهید

  ناشناس 5 ماه قبل
  5

  شما هکر هستید

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  شاید

  0
  فاطیما 5 ماه قبل

  من هر چی پیام و نقاشی می فرستم نمی یاد نمیدونم چرا

  پریناز محمدی 5 ماه قبل
  1

  سلام پریناز محمدی ۵ ساله هستم از قهدریجان

  الینا سراوانی 5 ماه قبل
  0

  سن ۷ سال

  از شهرستان زابل

  ساناز فرهنگیان 5 ماه قبل
  0

  ۱۰ ساله از تهران

  فاطمه 4 ساله 5 ماه قبل
  0

  چرا نقاشی منو نشون نمیده😢

  نیلا 5 ماه قبل
  3

  نمی دونم چه شکلی نقاشی را برای نقاشی نقاشی ارسال کنم

  حمیدرضا خالدی 5 ماه قبل
  4

  زندگی در دوستا

  ساره 5 ماه قبل
  0

  مدادت تد

  2
  فاطمه آرام ۹سال از بیر چند 5 ماه قبل

  م

  فاطمه رحیمی 5 ماه قبل
  3

  چرا نقاشی منو در شبکه پویا نشون نمیده من خیلی وقته فرستادم

  محمدطاها 6 ماه قبل
  1

  چطور نقاشی هامون رو بفرستیم هر کاری میکنم نمیشه

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  آره چطوری بفرستیم

  ارمین شریفی از همدان 6 ماه قبل
  3

  ارمین شریفی ۵ ساله از همدتن

  1
  ارمین شریفی 6 ماه قبل

  ارمین شریفی ۵ساله از همدان

  م ف ا 6 ماه قبل
  2

  سامیه فتحی 5ساله ازابهر

  1
  فاطمه آرام ۹سال از بیر چند 5 ماه قبل

  امیر محمد آرام ۸ سال از ببر چند

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  ماهان 6 ماه قبل
  2

  سلام

  من ماهان نم اگه می شه من ۸ ساله هستم

  مهدی مقدس 6 ماه قبل
  1

  مهدی مقدس

  میجاهم بی اام نقاشی نقاشی جچوری بیام

  فاطمه ویسی نژاد 6 ماه قبل
  1

  ارسال نقاشی

  1
  ناشناس 5 ماه قبل

  سلام من احلام شنبه نژاد ۸ سالخ

  فاطمه زهرا.. 6 ماه قبل
  0

  6

  فاطمه زهرا 6 ماه قبل
  1

  نقاشی نقاشی

  1
  فاطمه زهرا.. 6 ماه قبل

  ت

  یکتا 6 ماه قبل
  3

  من میخوام نقاشیم رو ارسال کنم ولی انگلیسی میاد نمیدونم چیکار کنم لطفا بهمون بگید

  السا 6 ماه قبل
  2

  از کجا باید بفرستیم؟؟

  ابوالفضل مصطفایی 6 ماه قبل
  0

  سلام ابوالفضل٣ از مشهد

  1
  ابوالفضل مصطفایی 6 ماه قبل

  ببخشید وقتی من نقاشی مو ارسال میکنم تو نقاشی نقاشی یا در تلویزیون پخش نمیشه

  محمدرضا علیپور 6 ماه قبل
  1

  اگه در بالا ببرید اونجا خودش راهنمایی میکنه

  امیر محمد بایزیدی 6 ماه قبل
  2

  چه وقتی نقاشی پخش میشه؟

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  ساعت ۱۱:۳۰

  0
  السا 6 ماه قبل

  ۱۳:۴۵:۱۶

  0
  محمدرضا علیپور 6 ماه قبل

  نمیدونم من

  فاطی 6 ماه قبل
  4

  سلام.

  لطفا ب گوش باشین.

  ببینین

  اول اسم سپس نام خانوادگی آن شخصی ک نقاشی را کشیده بنویسین بعد همان مشخصات را بنویسین بعد بار گذاری نقاشی را بزنین بعد عکس بگیرین و بفرستین به همین سادگی

  1
  یکتا 6 ماه قبل

  ولی من این کار رو کردم نرفت

  علی 6 ماه قبل
  2

  علی من نمیدونم چطوری نقاشی مو بفرستم

  0
  فاطمه آرام ۹سال از بیر چند 5 ماه قبل

  ۷۹

  2
  علی 6 ماه قبل

  کسی میتونه راه نماییم کنه

  سلام محبوبه مقری هستم 6 ماه قبل
  0

  13 ساله از بیرجند

  طاهاصادقی 6 ماه قبل
  1

  سلام.میشه باگوشی اندروید هم ارسال کنیم عکسارو؟

  سبحان سلطانی خواه 6 ماه قبل
  3

  سلام من پنج روز پیش یک نقاشی ارسال کردم هنوز پخش نشده کی پخش میشه

  سلام زهرا 6 ماه قبل
  1

  سلام زهرا خانم زین الدینی از روستای کویجان

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام میسه من راهنمایی کنی

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام میسه من راهنمایی کنی

  محمد متین 6 ماه قبل
  0

  سلام میسه من راهنمایی کنی

  ال آی 6 ماه قبل
  0

  سلام من روی ارسال نقاشی کلیک میکنم بعد میفرستم نمیاد 😤

  0
  فاطمه شیخی 5 ماه قبل

  چطور باید عکس ارسال کنیم من نمیتونم

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  اره من همین کارو کردم ولی نمیشه

  0
  علیسان 6 ماه قبل

  سلام وقت بخیر من روی بارگذاری کلیک میکنم نمیره روی نقاشی تا بفرستم

  آتنا عسکری 6 ماه قبل
  0

  سلام عصرتون بخیر و خسته نباشید من نقاشی دخترم و ارسال کردم ولی جوابی برام نیومد

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من نقاشی دخترم و ارسال کردم ولی جوابی نیومد

  سوگنداداوی 6 ماه قبل
  0

  ارسال نقاشی برای برنامه نقاشی نقاشی شبکه پویا.اصلن توی گوشی من گزینه ی ارسال عکس نمیادنمیتونم عکس نقاشی روارسال کنم

  شهناز نوری 6 ماه قبل
  1

  نقاشی رو به کدام شماره ارسال کنیم؟

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سلام .من نقاشی دخترم رو ارسال کردم اما کد پیگیری دریافت نکردم نمیدونم چطوری مطمئن بشم ببینم نقاشی رسیده دستتون یا نه

  نرگس زارعی 6 ماه قبل
  0

  سلام. من چند هفته پیش نقاشی فرستادم هر روز نگا میکنم نقاشی نقاشی را ولی نقاشیما نشون نمیدین چرا

  یکتا فرزین 6 ماه قبل
  2

  جنگل

  محمد طاها زیلابی 6 ماه قبل
  3

  ببخشید ما چطور عکس ها را ارسال کنیم

  ناشناس 6 ماه قبل
  4

  ا 🤪🤪🤪🤪

  نفس 6 ماه قبل
  0

  عالییی

  الناز 6 ماه قبل
  0

  سلام چرا برای ارسال نقاشی هر چه روی بار گذاری نقاشی کلیک می کنم باز نمی شه که نقاشی رو بفرستیم

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  سلام من فاطمه پروین هستم ۹ساله از ماکو اونجا نوشته بود که نام نام خانوادگی روز و ماه ماه من ۹ است اما من چقدر ۹رو زدم نیومد میشه اون رو به من توضیح بدید

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام‌چربگفم

  پارسا 6 ماه قبل
  1

  چرا نقاشی پسرم رو تو تلویزیون نشون نمیدهید همش منتظر نقاشی نقاشی هست که نقاشیش را نگاه بکنه

  1
  نفس 6 ماه قبل

  بله دختر منم منتظر است

  ابوالفضل 7 ماه قبل
  1

  مت پیام ندارم

  محنا دهقان زاده 7 ماه قبل
  1

  سلام من نقاشی فرستادم اما پخش نمیشه چرا

  0
  فاطمه ۶ ساله 5 ماه قبل

  سلام منم نقاشی فرستادم اما پخش نمیشه چرا

  مهرسا بزرگیان 7 ماه قبل
  0

  سلام من برنامه شما را دوست دارم

  نیکی زهرایی 7 ماه قبل
  0

  سلام .چه جوری باید نقاشی ارسال کنیم

  نیکی زهرایی 7 ماه قبل
  2

  سلام من نیکی زهرایی ۹ساله از مشهد هستم.من خیلی این برنامه رو دوست دارم.ممنونم

  نگین خادمی 7 ماه قبل
  0

  سلام این برنامه عالیه

  1
  نفس 6 ماه قبل

  سلام ببین کاری نداره سرچ کن تو گوگل ارسال نقاشی به شبکه پویا می آره

  الا رحمانپور 7 ماه قبل
  1

  استان کردستان بانه

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام من سینا صافی زاده هستم از فارس شهرستان اوز خیلی خیلی از این برنامه خوشم اومده چه جوری نقاشی مو ارسال کنم

  0
  فاطمه زهرا 6 ماه قبل

  Jhsbshsb

  سارا مقیسه 7 ماه قبل
  0

  سلام من سارا هستم برنامتون خیلی خوبه

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام من میخواهم نقاشی را ارسال کنم چطوری

  0
  نفس 6 ماه قبل

  سلام ببین کاری نداره سرچ کن تو گوگل ارسال نقاشی به شبکه پویا می آره

  سینا صافی زاده 7 ماه قبل
  0

  نقاشی سردار سلیمانی

  نادیا حیدری 7 ماه قبل
  0

  سلام من نقاشی خواهرم رو چگونه ارسال کنم

  0
  نفس 6 ماه قبل

  سلام ببین کاری نداره سرچ کن تو گوگل ارسال نقاشی به شبکه پویا می آره

  فاطمه 7 ماه قبل
  0

  سلام من می خواهم نقاشی خواهرم رو ارسال کنم

  آیسان 7 ماه قبل
  0

  ببخشیدمن میخواستم نقاشیموارسال کنم ولی نمیدونم چطوری ارسال کنم

  0
  نفس 6 ماه قبل

  سلام ببین کاری نداره سرچ کن تو گوگل ارسال نقاشی به شبکه پویا می آره

  رادین زاهدفرد 7 ماه قبل
  0

  ۵ از شیراز

  نب 7 ماه قبل
  1

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی برنامتونو دوست دارم

  مهدی 7 ماه قبل
  1

  نمیدونم؟ کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه ‌ابراهیمی 7 ماه قبل
  1

  من‌برنامه‌نقاشی‌نقاشی‌را‌خیلی‌دوست‌دارم‌برنامه‌خیلی‌خوبیه

  0
  نفس 6 ماه قبل

  سلام ببین کاری نداره سرچ کن تو گوگل ارسال نقاشی به شبکه پویا می آره

  0
  محمد رادین زاهدفرد 7 ماه قبل

  چه چوری ارسال میکنین نقاشیتونو

  امیر 7 ماه قبل
  0

  من نمی تونم ارسال کنم تمام مراحل رو طی کردم

  زینب 7 ماه قبل
  0

  سلام من هستی حسین پور هستم خیلی از برنامتون خوشم لومده

  somayeh 7 ماه قبل
  1

  سلام

  محمد یاسین 7 ماه قبل
  1

  چجوری باید ارسال کنم؟

  محمد رضا عباسی 7 ماه قبل
  1

  محمد رضا عباسی ۶ سال از تهران

  محمد رضا عباسی 7 ماه قبل
  0

  ۶سال از تهران

  محمد رضا عباسی 7 ماه قبل
  1

  ۶ سال از تهران

  زهرا امانی ۶ ساله 7 ماه قبل
  2

  چرا نمیتونم بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 7 ماه قبل
  0

  چجوری عکس بفرستم

  زهرا امانی ۶ ساله 7 ماه قبل
  0

  دل طبیعت

  شندر 7 ماه قبل
  2

  سلام من همه مراحلش رو میرم مرحله ای که می خواستم ارسال کنم ارسال نمی شد لطفاً رسیدگی کنید ممنون

  ل 7 ماه قبل
  1

  میشه بگید چه طور ی

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  ارینا شریقی هفت سال از روستای سیس استان کردسنان

  علی رضا ابراهیمی 7 ماه قبل
  0

  بهارستان

  کیانا 7 ماه قبل
  1

  چجوری عکس بفرستیم میشه جواب من رو بدید؟

  الینا حاج محمدی 7 ماه قبل
  1

  چطور باید نقاشی فرستاد

  0
  علی رضا ابراهیمی 7 ماه قبل

  از شارود

  0
  نمیدونم 7 ماه قبل

  نمدانم

  امیرعلی 7 ماه قبل
  2

  سلام. از کجا بفهمیم نقاشی مون نشون داده شده یا نه؟

  نامشخص 7 ماه قبل
  0

  پس چرا هیچ پیامکی برام نیومد

  0
  محمد رضا عباسی 7 ماه قبل

  دریا

  مائده باقری 7 ماه قبل
  1

  من یک نقاشی درباره طبیعت کشیدم

  ارین نادری 7 ماه قبل
  1

  ارین نادری ۶ساله از گلستان

  امیر علی 7 ماه قبل
  0

  من یه نقاشی زیبا درباره هوا پاک نقاشی کردم

  0
  زهرا 7 ماه قبل

  چه بد

  هستی‌غلامی 7 ماه قبل
  0

  من‌وارد‌سایت‌نقاشی‌نقاشی‌شدم‌و‌مشخصاتم‌رو‌وارد‌کردم‌ولی‌اسال‌نشد‌نقاشیم‌واقعا‌چرا؟

  مارال 7 ماه قبل
  0

  مارال نظری ۱۰ ساله از کرمانشاه

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  میشه بگید چطور نقاشی را در نقاشی نقاشی ارسال کنیم؟

  محمد فاتح یموتی 7 ماه قبل
  1

  نقاشی طبیعت ،،،محمد فاتح وعلی رضا یموتی از استان گلستان شهر گلیداغ

  مهنا 7 ماه قبل
  0

  مهنا شیر محمدی۷ ساله از خرم آباد ویسیان

  یسنا غفاری 7 ماه قبل
  1

  ۶ ساله از شهرستان گلپایگان منطقه گلشهر

  پارسا عبادی هستم ۸ ساله از کرج 7 ماه قبل
  0

  من عکس رو در داخل نقاشی نقاشی فرستادم لطفاً در برنامه نقاشی نقاشی پخش کنید

  سپینود 7 ماه قبل
  1

  چطورمیشه عکس نقاشی ارسال کرد اخه طبق راهنمایی خودتون هم نمیشه

  پارسا 7 ماه قبل
  5

  چتور باید نقاشی را ارسال کنید

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  علیرضا مسعودی نژاد ۸ساله از تهران

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  علیرضا مسعودی نژاد ۸ ساله از تهران

  نرگس انصاری 7 ماه قبل
  1

  سلام من این برنامه دوست دارم

  حنانه زاهدی پناه 7 ماه قبل
  2

  حنانه زاهدی پناه

  ناشناس 7 ماه قبل
  3

  سلامچطوری میشه نقاشی ارسال کردلطفا جواب بدید؟؟

  0
  ایلیا مسعودی نژاد 7 ماه قبل

  ۸ساله از تهران

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  لعیا

  آیدا 7 ماه قبل
  1

  ممنون به خاطر فیلم خوبتون ساعت چند فیلمتون شروع میشه

  سید مهدی حسینی 7 ماه قبل
  1

  سلام

  امیر محمد 7 ماه قبل
  1

  امیر محمد سلیمی

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  نام امیر محمد سلیمی ۶ساله از خرم آباد نقاشی با مداد رنگی 🥰

  امیر محمد سلیمی فر 7 ماه قبل
  0

  امیر محمد سلیمی ۷ساله از خرم آباد

  زترا 7 ماه قبل
  1

  عالی خوبه

  سیده مریم نورموسوی 7 ماه قبل
  1

  متن نقاشی

  احمدی 7 ماه قبل
  1

  از طریق گوشی نقاشی بفرستم چطور بفرستم

  نجمه 8 ماه قبل
  1

  اداادداود

  آنیتا پیروانی 8 ماه قبل
  1

  سلام چکارکنم نقاشی ارسال کنم هرکارمیکنم ارسال نمیشه

  آرنیکا 8 ماه قبل
  4

  راهنمایی درباره ارسال نقاشی

  شقایق 8 ماه قبل
  2

  سلام شبکه پویا خیلی خوبه من همیشه نگاه میکنم

  نگین 8 ماه قبل
  1

  من نمی تونم نقاشی دادشمو ارسال کنم

  علیرضاعسکری 8 ماه قبل
  2

  موضوع نقاشی با اشکال هندسی

  کوثر 8 ماه قبل
  2

  سلام من اصلا نمیتونم نقاشی دخترم رو ارسال کنم حتی ارسال نقاشی به شبکه پویا رو هم سرچ میکنم بازم نمیتونم ارسال کنم

  نازنین 8 ماه قبل
  3

  نقاشی

  نیایش توسلی 8 ماه قبل
  1

  سلام میشه بگید ک چطور ارسال کنیم

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  سلام من نقاشی دخترم فرستادم نمیدونم ثبت شد یا نه اخه چیزی ننوشت چطور باید بفرستم

  هلنا فاضلی نژاد از شیراز 8 ماه قبل
  2

  بک لچه

  محمد متین 8 ماه قبل
  1

  ممنون از برنامه ی خوبتان

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  باسلام چطور بايد نقاشی ارسالی خود را ديد؟

  محمد صادق رجایی 9 ماه قبل
  2

  7ساله از تهران

  ناشناس 9 ماه قبل
  2

  بذببصتقذل

  امیر علی گودینی 9 ماه قبل
  4

  از شهرستان کنگاور ۵ ساله

  مهدی 9 ماه قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  3
  فاطمه فریدی کیا 6 ماه قبل

  سلام فاطمه 5 ساله از کرمانشاه

  برای ارسال نظر کلیک کنید