توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارزش سهام عدالت امروز 17 آبان

  1 بازدید

  ارزش سهام عدالت امروز 17 آبان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارزش سهام عدالت امروز 17 آبان 99

  ارزش سهام عدالت امروز 17 آبان 99

  به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری برنا، در پایان معاملات امروز بازار بورس، ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به حدود 9 میلیون و 432 هزار تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته بیش از 310 هزار تومان کاهش یافت.

  همچنین ارزش هر واحد از دارا یکم با افت 2.63 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 18 هزار و624 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد آن به 3 میلیون و 724 هزار و 800 تومان کاهش پیدا کند. همچنین قیمت ابطال هر واحد صندوق (NAV ابطال) بر پایه خالص ارزش دارایی‌های 21.1034 تومان ثبت شد.

  معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با افت 27 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 262 هزار واحد ایستاد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارزش سهام عدالت امروز 17 آبان 99 چقدر شد؟+جدول قیمت هر سهم

  ارزش سهام عدالت، امروز ۱۷ آبان ۹۹

  ارزش سهام عدالت، امروز ۱۷ آبان ۹۹

  شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهش خود با افت بیش از ۲۸ هزار واحدی، عقب نشینی خود در کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی را ادامه داد. روند نزولی شاخص بازار سهام در چند وقت اخیر، تاثیر قابل توجهی بر ارزش سهام عدالت گذاشته است.

  به گزارش نبض بورس، بازار معاملات در اولین روز هفته جاری شنبه ۱۷ آبان ماه با افت ۲۸ هزار و ۹۳ واحدی روبرو شد که در نهایت شاخص کل با ۲.۱۸ درصد کاهش نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در ارتفاع یک میلیون و ۲۶۲ هزار واحدی قرار گرفت.

  شاخص‌کل هم وزن نیز با ۳۳۶۳ واحد معادل ۰.۹ درصد کاهش در محدوده ۳۷۱۵۲۰ ایستاد.

  ریزش بورس بر روی قیمت سهام نماد‌های حاضر در سبد سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و قیمت آن‌ها را نیز نزولی کرد.

  ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

  در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با آخرین روز هفته گذشته، ۳۱۰ هزار و ۲۶۲ تومان کاهش یافت و ۳.۱۸ درصد افت قیمت را در اولین روز معاملاتی هفته جاری ثبت کرد. با احتساب این موضوع، ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۴۳۲ هزار و ۷۵۳ تومان رسید. بنابراین، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۶۵۹ هزار و ۶۵۱ تومان رسیده است.

  ارزش دارایکم چقدر شد؟

  همچنین قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۶۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۸ هزار و ۶۲۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۷۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با ۴.۳۹ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۱۸ هزار و ۲۸۸ تومان کاهش یافت.

  منبع مطلب : www.entekhab.ir

  مدیر محترم سایت www.entekhab.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید