در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اخرین واریزی سهام عدالت بانک ملی

  1 بازدید

  اخرین واریزی سهام عدالت بانک ملی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  خبر خوب برای مشتریان بانک ملی / پول سهام عدالت امروز واریز می‌شود

  خبر خوب برای مشتریان بانک ملی / پول سهام عدالت امروز واریز می‌شود

  بانک ملی بخش زیادی از پول سهام عدالتی که طی چند روز اخیر فروخته را امروز به حساب سهامداران واریز می‌کند.

  سید علی پورقره‌سید، رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک ملی به تجارت‌نیوز گفت: امروز پول سهام عدالت به حساب سهامداران واریز می‌شود و به جز فایل واریزی یک روز فایل واریزی روزهای دیگر آماده‌ پرداخت است.

  وی افزود: امروز همه پول سهام عدالت تسویه می‌شود، فقط یک نوبت فروش مربوط به روز 15 مرداد ماه باقی مانده که اگر فایل آن امروز به دست ما برسد پرداخت آن نیز انجام می‌شود.

  براساس گفته پیشین وی، کارگزاری بانک ملی در روز چهارشنبه گذشته حدود ۸۰ میلیارد تومان سهام عدالت فروخته است.

  آخرین اخبار درباره سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت تجارت‌نیوز بخوانید.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  جدیدترین خبر از بانک ملی برای سهامداران / پول سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

  جدیدترین خبر از بانک ملی برای سهامداران / پول سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، سهامداران سهام عدالت در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه فرصت داشتند تا با مراجعه به بانکی که شماره شبا حساب خود را در آن بانک به سازمان خصوصی‌سازی داده‌اند، درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کنند.

  بانک ملی یکی از بانک‌هایی است که تعداد زیادی از سهامداران سهام عدالت در آن حساب دارند و شماره شبا حساب خود از این بانک را در سامانه سازمان خصوصی‌سازی ثبت کرده‌اند.

  به همین علت نیز در اسفند ماه سال گذشته که بحث واریز سود سهام عدالت مطرح شد، بسیاری از سهامدارانی که سود سهام خود را دریافت نکرده بودند از مشتریان این بانک بودند.

  در این خصوص حسن علائی، معاون سازمان خصوصی‌سازی به تجارت‌نیوز گفت که، وجوه حاصل از سود سهام عدالت ۶۳ هزار نفر از سهامداران که در بانک ملی حساب داشته‌اند برگشت خورده است.

  بنابراین در بحث فروش نیز به علت تاخیر حدود یک ماهه‌ای که در واریزی‌ها رخ داده است بسیاری از معترضان به عدم دریافت پول سهام از این بانک هستند.

  علت تاخیر در واریزی چیست؟

  مژگان ارجمند، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در پاسخ به این سوال تجارت‌نیوز فرایند فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری بانک ملی را تشریح کرد.

  وی در ابتدا گفت: از آنجایی که حدود ۴۰ درصد از کل سهامداران سهام عدالت از مشتریان بانک ملی هستند، طبیعتا به علت رویه‌ای که درنظر گرفته شده باید به بانک ملی مراجعه می‌کردند؛ با توجه به فرایند فروش سهام عدالت و تاخیری که در واریز وجوه رخ داد است تعداد سهامداران شاکی از این بانک نسبت به بانک‌های دیگر بیشتر است.

  وی عنوان کرد: بانک ملی مانند سایر بانک‌ها براساس رویه‌ای که در نظر گرفته شده، سفارشات را جمع‌آوری و برای شرکت سپرده‌گذاری ارسال کرد؛ اما بعد از یک زمانی شرکت سپرده‌گذاری این فرایند را نپذیرفت و روش را تغییر داد که موجب شد در روند فروش وقفه‌ای ایجاد شود.

  ارجمند در این خصوص ادامه داد: در سری اول که اطلاعات به صورت مستقیم به سپرده‌گذاری ارسال شد و سپرده‌گذاری سهام متقاضیان را در قالب کد تجمیعی برای کارگزاری آماده فروش می‌کند، برای واریز وجوه دوباره پای سپرده‌گذاری به میان می‌آید که باید لیست اطلاعات سهامداران را برای ما ارسال کند و بعد از راستی‌آزمایی اطلاعات مشتریان از طریق بانک بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای پول سهامداران را واریز کردیم.

  پول سهام چه کسانی تا به حال واریز شده است؟

  مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در پاسخ به این سوال گفت: سهام همه کسانی که تا روز ۱۰ خرداد ماه با مراجعه به بانک درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند، فروخته شده و به حسابشان واریز شده است؛ در این بین به خاطر این که اطلاعاتی مثل شماره ملی، موبایل، شبا و حساب برای تعداد محدودی از سهامداران نواقصی داشته که واریزی انجام نشده است که پس از رفع آن پرداختی‌ها انجام خواهد شد.

  به گفته وی، پول سهام عدالت حدود ۹۰ هزار نفر از مشتریان بانک ملی به صورت کامل واریز شده است.

  وی افزود: اما پس از این که ارسال اطلاعات از سوی کارگزاری به صورت مستقیم به سپرده‌گذاری متوقف و با واسطه‌ای که ایجاد شد، فروش نیز انجام نشد. در این مرحله ما درخواست فروش سهامدارانی که از روز یازدهم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک ملی مراجعه کرده‌اند را برای شرکت سپرده‌گذاری ارسال کردیم و در روز یکشنبه هفته جاری شرکت سپرده‌گذاری مجوز فروش سهام این افراد را به ما داد که در حال فروش آن هستیم.

  این مسئول کارگزاری بانک ملی با اشاره به عملکرد بازار طی روزهای اخیر خاطر نشان کرد: چون بازار طی روزهای اخیر ریزشی بوده، ما سعی کردیم که سهام مردم را با قیمت مناسب بفروشیم و از سوی دیگر نیز بازار بهم نریزد. طی دو روز گذشته سهام بیش از ۵۰ درصد از سفارشات فروخته شده که به محض این که شرکت سپرده‌گذاری لیست سهامداران را بدهد و پس از استعلام درستی اطلاعات، چک واریزی را به بانک می‌دهیم تا به حساب مشتریان واریز شود.

  وجوه کی واریز می‌شود؟

  ارجمند در این باره عنوان کرد: شرکت سپرده‌گذاری معمولا فردای روزی که معاملات انجام می‌شود، لیست سهامداران را برای ما می‌فرستند که برای فروش دو روز قبل معمولا امروز یا فردا لیست به دست ما می‌رسد و احتمالا در روز پنجشنبه یا نهایتا شنبه هفته آینده به حساب کسانی که سهامشان فروخته شده واریز می‌شود.

  وی ادامه داد: در مجموع پیش‌بینی ما این است که سهام عدالت همه کسانی که در خرداد ماه به بانک مراجعه کرده‌اند طی امروز و فردا فروخته شود که واریز آن از شنبه هفته آینده آغاز و تا پایان هفته همه سهامداران پول سهام خود را دریافت کنند و پرونده فروش سهام عدالت در این بانک بسته شود.

  وی در پایان با اشاره به فروش سهام عدالت از طریق مراجعه مستقیم به کارگزاری بانک ملی، گفت: در خصوص کسانی که پس از تاریخ ذکر شده به کارگزاری مراجعه و سهمی را برای فروش انتخاب کرده‌اند نیز چون فرایند تسریع شده و بانک دیگر نقشی ندارد، درخواست سهامدار تجمیع و برای سپرده‌گذاری ارسال می‌شود که معمولا واریز وجه سریع‌تر انجام می‌شود.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  واریز پول سهام عدالت در بانک ملی به پایان رسید؟ / چه کسانی از واریز جا ماندند؟ (ویدئو) - تجارت‌نیوز

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مدیر عامل کارگزاری بانک ملی در گفتگوی زنده با تجارت‌نیوز اعلام کرد واریز پول سهام عدالت در بانک ملی به پایان رسیده و دو میلیون نفر از کسانی که از طریق این بانک اقدام به فروش سهام عدالت خود کرده‌اند، کل پول را دریافت کرده‌اند.

  سید علی پورقره‌سید در گفتگوی زنده اعلام کرد: تنها دو هزار نفر از دارندگان سهام عدالت هنوز پولی دریافت نکرده‌اند. وی در این ویدئو سه روش حل مشکل این افراد را عنوان می‌کند.

  اما سه شیوه اصلاح اطلاعات مردم چیست و آنها دقیقا چه مراحلی را باید برای اصلاح اطلاعات خود طی کنند؟

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام من ۶ماه فروختم ۴۳۰۰ریختن قطره چکونی نفهمیدم چی شد ۲۰۰تومن ۲میلیون تومن ۱۰۰تومن این جوری ریختن بقیشم که مال بانک ملی شده نوش جونش بخور کم نخوردید از مردم خدا جای حق نشسته هر سر بالایی یه سرپائینی هم داره چوب خدا....

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  ببخشید سود سهام باز هم میدهید و کسانی که فوت کردند باید چکار کنیم و چه چیزهای لازم دارند و کسانی که سهام عدالت ندارند وثبت نام آنها کی انجام میشود تو راخدا جاماندگان سهام عدالت هم ثبت نام کنید وسهامی داشته باشند بعضی خانواده ها بیکار هستند ومنبع درآمد ندارند

  مهرداد 2 ماه قبل
  0

  من تازه درخواست فروش سی درصد رو دادم ایا سهامم بفروش رفته واگر فروخته شده کی وار یز میشود

  0
  من 2 ماه قبل

  من ۲۰روز پیش درخواست فروش دادم از طریق ایوا پولش واریز نشده کر واریز میشود

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  بخدا لازم دارم که فروختم سهامم رو وگرنه میزاشتم بمونه حداقل سودش بیاید فقط ۴۰۰ریختین دیگه هیچی.انصاف نیست بخدا.من۶۰ درصد سهام فروختم.پولش فقط همین قدرمیشه آخه

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  چرا واریز نمیکنید ۶ماهه فروختیم

  مهدی شبانی گرمی استان اربیل 3 ماه قبل
  1

  8ماه هست برای فروش 30درصداقدم کردم 900هزارتومان واریزشد 30درصد 60درصد فروش سهام که ازادشدادم کردم دیگه تاالانکه6ماه گذشته هیچی برام واریز نشده مشکلمو به کی بگیم خواهش رسیدگی کنی باتشکر

  0
  مهدی شبانی گرمی استان اربیل 3 ماه قبل

  60ماه بیشترشده 60درصد ازسهام رافروخختم فقط900هزارتومان دریافت کردم 5ماه قبل دیگیه هیچ پولی دریف نکردم مشکل به کی بگیم چیکار کنم تا بقیه سهام دریافت کنم

  ناشناس 6 ماه قبل
  5

  سلام من ۶ماه فروختم ۴۳۰۰ریختن قطره چکونی نفهمیدم چی شد ۲۰۰تومن ۲میلیون تومن ۱۰۰تومن این جوری ریختن بقیشم که مال بانک ملی شده نوش جونش بخور کم نخوردید از مردم خدا جای حق نشسته هر سر بالایی یه سرپائینی هم داره چوب خدا....

  حسنه 8 ماه قبل
  -1

  لطفا واریز کنید پول فروش ۳۰ درصد چرافقط اونی که اول فروختن واریزی داشتن ومانه ممنون میشیم

  حسنه کثیرسعدی 8 ماه قبل
  0

  من ازتاریخ ۲۸ /۸سهام عدالتم رافروختم وفقط ۱۸۰ برام واریزی داشتن دیگه واریز نکردن خواهشن سهام عدالت ۳۰ درصدم راواریز کنید متشگرم

  پاشا 8 ماه قبل
  0

  ای بانک ملی اخه چی بگیم به تو چرا واریزی نداری اخه چکار میکنی با پول این مردم

  علی 9 ماه قبل
  0

  واقعا متاسفم واستون پول مردمو چرا میخورید اخه چطوری این پولا رو میبرید خونتون اخه ما اگ لازم نداشتیم سمت سهام عدالت نمیرفتیم عدالت کو هیچی از عدالت سرتون نمیشه لطفا و خاهشا واریز کنین گرفتاریم تو این اوضاع بی کاری خاهشاااااااااااا دیگ واقعا چجوری باید گفت (بانک ملی)

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  بانک ملی ما الان لازم داریم لطفن به قولتون عمل کنید تا او هر این هفته پولمون رو واریز کنید

  مسلم 10 ماه قبل
  2

  بانک ملی اگر احتیاج نداشتیم .نمیفروختیم چند ماه داره میگزره

  مسلم 10 ماه قبل
  0

  چهار ماه ثبت درخواست زدم ۳ ماه پولی واریز نشده بانک ملی

  حمید 10 ماه قبل
  1

  سلام اگه احتیاج نداشتم نمی فروختم سهم من در شهریور فروخته شده چرا واریز نمکنید دارید با اینکار اعتباره بانک ملی زیره سوال میبری

  احمد 11 ماه قبل
  0

  واریز نشدنه پوله سهام عدالتم کی واریز میکنید

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید