توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اخرین واریزی سهام عدالت بانک ملی

  1 بازدید

  اخرین واریزی سهام عدالت بانک ملی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  خبر خوب برای مشتریان بانک ملی / پول سهام عدالت امروز واریز می‌شود

  خبر خوب برای مشتریان بانک ملی / پول سهام عدالت امروز واریز می‌شود

  بانک ملی بخش زیادی از پول سهام عدالتی که طی چند روز اخیر فروخته را امروز به حساب سهامداران واریز می‌کند.

  سید علی پورقره‌سید، رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک ملی به تجارت‌نیوز گفت: امروز پول سهام عدالت به حساب سهامداران واریز می‌شود و به جز فایل واریزی یک روز فایل واریزی روزهای دیگر آماده‌ پرداخت است.

  وی افزود: امروز همه پول سهام عدالت تسویه می‌شود، فقط یک نوبت فروش مربوط به روز 15 مرداد ماه باقی مانده که اگر فایل آن امروز به دست ما برسد پرداخت آن نیز انجام می‌شود.

  براساس گفته پیشین وی، کارگزاری بانک ملی در روز چهارشنبه گذشته حدود ۸۰ میلیارد تومان سهام عدالت فروخته است.

  آخرین اخبار درباره سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت تجارت‌نیوز بخوانید.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  جدیدترین خبر از بانک ملی برای سهامداران / پول سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

  جدیدترین خبر از بانک ملی برای سهامداران / پول سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، سهامداران سهام عدالت در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه فرصت داشتند تا با مراجعه به بانکی که شماره شبا حساب خود را در آن بانک به سازمان خصوصی‌سازی داده‌اند، درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کنند.

  بانک ملی یکی از بانک‌هایی است که تعداد زیادی از سهامداران سهام عدالت در آن حساب دارند و شماره شبا حساب خود از این بانک را در سامانه سازمان خصوصی‌سازی ثبت کرده‌اند.

  به همین علت نیز در اسفند ماه سال گذشته که بحث واریز سود سهام عدالت مطرح شد، بسیاری از سهامدارانی که سود سهام خود را دریافت نکرده بودند از مشتریان این بانک بودند.

  در این خصوص حسن علائی، معاون سازمان خصوصی‌سازی به تجارت‌نیوز گفت که، وجوه حاصل از سود سهام عدالت ۶۳ هزار نفر از سهامداران که در بانک ملی حساب داشته‌اند برگشت خورده است.

  بنابراین در بحث فروش نیز به علت تاخیر حدود یک ماهه‌ای که در واریزی‌ها رخ داده است بسیاری از معترضان به عدم دریافت پول سهام از این بانک هستند.

  علت تاخیر در واریزی چیست؟

  مژگان ارجمند، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در پاسخ به این سوال تجارت‌نیوز فرایند فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری بانک ملی را تشریح کرد.

  وی در ابتدا گفت: از آنجایی که حدود ۴۰ درصد از کل سهامداران سهام عدالت از مشتریان بانک ملی هستند، طبیعتا به علت رویه‌ای که درنظر گرفته شده باید به بانک ملی مراجعه می‌کردند؛ با توجه به فرایند فروش سهام عدالت و تاخیری که در واریز وجوه رخ داد است تعداد سهامداران شاکی از این بانک نسبت به بانک‌های دیگر بیشتر است.

  وی عنوان کرد: بانک ملی مانند سایر بانک‌ها براساس رویه‌ای که در نظر گرفته شده، سفارشات را جمع‌آوری و برای شرکت سپرده‌گذاری ارسال کرد؛ اما بعد از یک زمانی شرکت سپرده‌گذاری این فرایند را نپذیرفت و روش را تغییر داد که موجب شد در روند فروش وقفه‌ای ایجاد شود.

  ارجمند در این خصوص ادامه داد: در سری اول که اطلاعات به صورت مستقیم به سپرده‌گذاری ارسال شد و سپرده‌گذاری سهام متقاضیان را در قالب کد تجمیعی برای کارگزاری آماده فروش می‌کند، برای واریز وجوه دوباره پای سپرده‌گذاری به میان می‌آید که باید لیست اطلاعات سهامداران را برای ما ارسال کند و بعد از راستی‌آزمایی اطلاعات مشتریان از طریق بانک بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای پول سهامداران را واریز کردیم.

  پول سهام چه کسانی تا به حال واریز شده است؟

  مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در پاسخ به این سوال گفت: سهام همه کسانی که تا روز ۱۰ خرداد ماه با مراجعه به بانک درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند، فروخته شده و به حسابشان واریز شده است؛ در این بین به خاطر این که اطلاعاتی مثل شماره ملی، موبایل، شبا و حساب برای تعداد محدودی از سهامداران نواقصی داشته که واریزی انجام نشده است که پس از رفع آن پرداختی‌ها انجام خواهد شد.

  به گفته وی، پول سهام عدالت حدود ۹۰ هزار نفر از مشتریان بانک ملی به صورت کامل واریز شده است.

  وی افزود: اما پس از این که ارسال اطلاعات از سوی کارگزاری به صورت مستقیم به سپرده‌گذاری متوقف و با واسطه‌ای که ایجاد شد، فروش نیز انجام نشد. در این مرحله ما درخواست فروش سهامدارانی که از روز یازدهم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک ملی مراجعه کرده‌اند را برای شرکت سپرده‌گذاری ارسال کردیم و در روز یکشنبه هفته جاری شرکت سپرده‌گذاری مجوز فروش سهام این افراد را به ما داد که در حال فروش آن هستیم.

  این مسئول کارگزاری بانک ملی با اشاره به عملکرد بازار طی روزهای اخیر خاطر نشان کرد: چون بازار طی روزهای اخیر ریزشی بوده، ما سعی کردیم که سهام مردم را با قیمت مناسب بفروشیم و از سوی دیگر نیز بازار بهم نریزد. طی دو روز گذشته سهام بیش از ۵۰ درصد از سفارشات فروخته شده که به محض این که شرکت سپرده‌گذاری لیست سهامداران را بدهد و پس از استعلام درستی اطلاعات، چک واریزی را به بانک می‌دهیم تا به حساب مشتریان واریز شود.

  وجوه کی واریز می‌شود؟

  ارجمند در این باره عنوان کرد: شرکت سپرده‌گذاری معمولا فردای روزی که معاملات انجام می‌شود، لیست سهامداران را برای ما می‌فرستند که برای فروش دو روز قبل معمولا امروز یا فردا لیست به دست ما می‌رسد و احتمالا در روز پنجشنبه یا نهایتا شنبه هفته آینده به حساب کسانی که سهامشان فروخته شده واریز می‌شود.

  وی ادامه داد: در مجموع پیش‌بینی ما این است که سهام عدالت همه کسانی که در خرداد ماه به بانک مراجعه کرده‌اند طی امروز و فردا فروخته شود که واریز آن از شنبه هفته آینده آغاز و تا پایان هفته همه سهامداران پول سهام خود را دریافت کنند و پرونده فروش سهام عدالت در این بانک بسته شود.

  وی در پایان با اشاره به فروش سهام عدالت از طریق مراجعه مستقیم به کارگزاری بانک ملی، گفت: در خصوص کسانی که پس از تاریخ ذکر شده به کارگزاری مراجعه و سهمی را برای فروش انتخاب کرده‌اند نیز چون فرایند تسریع شده و بانک دیگر نقشی ندارد، درخواست سهامدار تجمیع و برای سپرده‌گذاری ارسال می‌شود که معمولا واریز وجه سریع‌تر انجام می‌شود.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  واریز پول سهام عدالت در بانک ملی به پایان رسید؟ / چه کسانی از واریز جا ماندند؟ (ویدئو) - تجارت‌نیوز

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مدیر عامل کارگزاری بانک ملی در گفتگوی زنده با تجارت‌نیوز اعلام کرد واریز پول سهام عدالت در بانک ملی به پایان رسیده و دو میلیون نفر از کسانی که از طریق این بانک اقدام به فروش سهام عدالت خود کرده‌اند، کل پول را دریافت کرده‌اند.

  سید علی پورقره‌سید در گفتگوی زنده اعلام کرد: تنها دو هزار نفر از دارندگان سهام عدالت هنوز پولی دریافت نکرده‌اند. وی در این ویدئو سه روش حل مشکل این افراد را عنوان می‌کند.

  اما سه شیوه اصلاح اطلاعات مردم چیست و آنها دقیقا چه مراحلی را باید برای اصلاح اطلاعات خود طی کنند؟

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام من ۶ماه فروختم ۴۳۰۰ریختن قطره چکونی نفهمیدم چی شد ۲۰۰تومن ۲میلیون تومن ۱۰۰تومن این جوری ریختن بقیشم که مال بانک ملی شده نوش جونش بخور کم نخوردید از مردم خدا جای حق نشسته هر سر بالایی یه سرپائینی هم داره چوب خدا....

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عزیز مظفری سهام اصلی حساب o 30 روز قبل
  0

  ریاست محترم بانگ ملی سود سهام را به این عده داده ای سهام را می فروشید مال عزیز مظفری است حساب o دوستان چه مدرکی داشته اند

  عزیز مظفری سهام اصلی حساب o 30 روز قبل
  0

  من عزیز مطفری دارای ۱۰۰۰۰ ده هزار سم می باشم کارگزای بانگ ملی بر مبنای چه اصول ودلیلی سود سهام را پرداخت کرده نباید خود سهام را بفروشد کار بسیار عجیب است چه مدارکی داشته اند بانگ ملی همراه شده با این عده کلاهبردا

  علی ترکی 2 ماه قبل
  0

  سلام‌ من سهامموبه بانک ملی فروختم چندروزه اماواریزی نداشتم گفتن دوروزبعدواریزمیشه اماخبری نشدخواهش میکنم پیگیرباشیدپول لازم هستم

  رامین رستمی 5 ماه قبل
  -1

  من ۳۰ درصد دوم خودم را فروختم سال ۹۹ و هنوز مبلغی برایم واریز نشده است از کجا پیگیر شوم بانک ملی هستم

  زانیارمونسی 8 ماه قبل
  2

  پول سهمم کی واریز میکنید

  زانیارمونسی 8 ماه قبل
  2

  پول سهمم کی واریزمیشود

  -1
  زانیارمونسی 8 ماه قبل

  پول سهمم کی واریز میکنید

  ب یاسوج 8 ماه قبل
  0

  ایاامیدی به واریزی فروش سهام عدالت سهام عدالت دراین سال ۱۴۰۰هست لطف بفرمائید جواب بدهید تشکرازمسولین مربوطه

  ب یاسوج 8 ماه قبل
  0

  سلام دوسال هست که شصت درصدسهام خودم وبچه هایم رافروخته ام قطره جکان دادن ماباقیش راهنوزواریزنکردن اگرنیاز نداشتم نمیفورختم حالاداریم به این وضعیت اقتصادکشور مشکل داریم لطف بفرمائید مشکل ماراحل بکنید

  محمد هاشمی 10 ماه قبل
  0

  در اپلیکیشن ایوا مبلغ فروش سهام و تعداد قابل فروش سهام صفر شده است درچنند سهام پس کی واریز میشود

  محمد هاشمی 10 ماه قبل
  0

  چرا کارگزار پول فروش سهام عدالت را واریز نمیکند در سایت ایوا مبلغ فروش سهام و تعداد قابل فروش سهام در سایت ایوا صفر شده است کی واریز میشود لطفاً پیگیری کنید ممنون میشم

  0
  محمد هاشمی 10 ماه قبل

  چرا کارگزار ناظر فروش سهام عدالت پول فروش سهام را واریز نمیکند در سایت ایوا مبلغ فروش سهام صفر شده و تعداد قابل فروش هم صفر شده پس کی واریز میشود لطفاً پیگیری کنید

  1
  محمد هاشمی 10 ماه قبل

  در سایت ایوا مبلغ فروش سهام صفر شده پس پول فروش سهام کی . واریز میشود

  زکریا 10 ماه قبل
  2

  عمر ما توی این همه مشکلاتی که دولت درست کرد تمام شد بخدا قسم ما که قطع امید کردیم شماهم بیخیال بشید هیچ امیدی نیست این همه بلا سرمون در اوردن اینم روش یه روزی یه غلطی کی کردن برامون سهام دادن بعدش فهمیدن. ........اضافی خوردن ازمون گرفتن ناراحت نشین کاش برای پس دادنش اینهمه پول ثبت وسجام ازمون نمیگرفتن درد بشه به جونشون غصه نخورید خدا بزرگه

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام الان یه ساله ۶۰ درصد برای فروش گذاشتم فقط ۳۵۰ ریختن الان چند ماهه هیچی نریختن چرا آخه

  مانی 10 ماه قبل
  0

  سلام پول کی واریز می کنید چی شد پس نیازنداشتیم که نمی فروختیم

  سارا 11 ماه قبل
  1

  فقط میشه گفت متاسفیم برا این همه حروم خواری مردم دیگه هیچی تو این مملکت رو قبول ندارن وباور نمیکنن

  ساجدہ نظر خانی 11 ماه قبل
  1

  سلام من سہما م را فرختم تا کمک حال پدرم باشد واقعہ بہ این پول نیاز داریم باید پدرم عمل بشہ

  علیرضا 11 ماه قبل
  1

  سلام چرا پول سهام ما رو نمیریزی بانک ملی مردم نیاز داشتن سهام فروختن

  ساجده نظر خانی هستم 11 ماه قبل
  0

  چرا جواب مردم را نمیدیده

  ساجده نظر خانی هستم 11 ماه قبل
  0

  سلام پس پول من کجااست

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  چرا پول سهم نمی دهید تاکی دروغ تا کی مردم سرگردان کنید خسته نشدید عیب از خدایترسیئد

  Anonim 11 ماه قبل
  0

  وجدان که ندارید خدا را که نمی شناسید ولا این پول سهم خوردند نداره دیگه خجالت بکشید نه حرف نو گوش شما میره نه دین داریداین خرید رامی کنید زن بچه نمی گه این پول از کجا می اورید

  بهلول 11 ماه قبل
  0

  سلام ماهم لازم داشتیم سهام عدالتمون فروختیم به خدا گرفتاریم پول ما کی واریز میشه

  غریبه 11 ماه قبل
  0

  نمیدونیم چکار کنیم به مولا

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  پارسال میفرستیم ولی پول نرختند ایا دوبارباید فروخت

  فرهاد لانکه 12 ماه قبل
  0

  از برج ۶ سال ۹۹ ثبت فروش گذشتم خبری نشده احتیاج به پول دارم وای خدایا چکار کنم

  سجاد 1 سال قبل
  0

  بنده حدود8ماه فروختم ولی حدود هفصد تومن ریختن.دیگم خبری نشد.من60درصد سهامو فروختم.خاهسن واریز کنیین

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  ببخشید سود سهام باز هم میدهید و کسانی که فوت کردند باید چکار کنیم و چه چیزهای لازم دارند و کسانی که سهام عدالت ندارند وثبت نام آنها کی انجام میشود تو راخدا جاماندگان سهام عدالت هم ثبت نام کنید وسهامی داشته باشند بعضی خانواده ها بیکار هستند ومنبع درآمد ندارند

  مهرداد 1 سال قبل
  0

  من تازه درخواست فروش سی درصد رو دادم ایا سهامم بفروش رفته واگر فروخته شده کی وار یز میشود

  0
  من 1 سال قبل

  من ۲۰روز پیش درخواست فروش دادم از طریق ایوا پولش واریز نشده کر واریز میشود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  بخدا لازم دارم که فروختم سهامم رو وگرنه میزاشتم بمونه حداقل سودش بیاید فقط ۴۰۰ریختین دیگه هیچی.انصاف نیست بخدا.من۶۰ درصد سهام فروختم.پولش فقط همین قدرمیشه آخه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا واریز نمیکنید ۶ماهه فروختیم

  مهدی شبانی گرمی استان اربیل 1 سال قبل
  1

  8ماه هست برای فروش 30درصداقدم کردم 900هزارتومان واریزشد 30درصد 60درصد فروش سهام که ازادشدادم کردم دیگه تاالانکه6ماه گذشته هیچی برام واریز نشده مشکلمو به کی بگیم خواهش رسیدگی کنی باتشکر

  -1
  مهدی شبانی گرمی استان اربیل 1 سال قبل

  60ماه بیشترشده 60درصد ازسهام رافروخختم فقط900هزارتومان دریافت کردم 5ماه قبل دیگیه هیچ پولی دریف نکردم مشکل به کی بگیم چیکار کنم تا بقیه سهام دریافت کنم

  یوسف بروایه 1 سال قبل
  0

  سلام. واریز کردی برای بانک ملی پس کی برای بانک تجارت واریز میکنی میخوام لباس عید میخرم بخدا پول ندارم به خدا قسم به همین ماه رمضان قسم پول ندارم

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  سلام من ۶ماه فروختم ۴۳۰۰ریختن قطره چکونی نفهمیدم چی شد ۲۰۰تومن ۲میلیون تومن ۱۰۰تومن این جوری ریختن بقیشم که مال بانک ملی شده نوش جونش بخور کم نخوردید از مردم خدا جای حق نشسته هر سر بالایی یه سرپائینی هم داره چوب خدا....

  حسنه 2 سال قبل
  -1

  لطفا واریز کنید پول فروش ۳۰ درصد چرافقط اونی که اول فروختن واریزی داشتن ومانه ممنون میشیم

  حسنه کثیرسعدی 2 سال قبل
  0

  من ازتاریخ ۲۸ /۸سهام عدالتم رافروختم وفقط ۱۸۰ برام واریزی داشتن دیگه واریز نکردن خواهشن سهام عدالت ۳۰ درصدم راواریز کنید متشگرم

  پاشا 2 سال قبل
  0

  ای بانک ملی اخه چی بگیم به تو چرا واریزی نداری اخه چکار میکنی با پول این مردم

  علی 2 سال قبل
  0

  واقعا متاسفم واستون پول مردمو چرا میخورید اخه چطوری این پولا رو میبرید خونتون اخه ما اگ لازم نداشتیم سمت سهام عدالت نمیرفتیم عدالت کو هیچی از عدالت سرتون نمیشه لطفا و خاهشا واریز کنین گرفتاریم تو این اوضاع بی کاری خاهشاااااااااااا دیگ واقعا چجوری باید گفت (بانک ملی)

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  بانک ملی ما الان لازم داریم لطفن به قولتون عمل کنید تا او هر این هفته پولمون رو واریز کنید

  0
  واقان راست 11 ماه قبل

  واقان راسته

  مسلم 2 سال قبل
  2

  بانک ملی اگر احتیاج نداشتیم .نمیفروختیم چند ماه داره میگزره

  مسلم 2 سال قبل
  -1

  چهار ماه ثبت درخواست زدم ۳ ماه پولی واریز نشده بانک ملی

  حمید 2 سال قبل
  2

  سلام اگه احتیاج نداشتم نمی فروختم سهم من در شهریور فروخته شده چرا واریز نمکنید دارید با اینکار اعتباره بانک ملی زیره سوال میبری

  احمد 2 سال قبل
  1

  واریز نشدنه پوله سهام عدالتم کی واریز میکنید

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید