توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اخرین نظرسنجی انتخابات امریکا

  1 بازدید

  اخرین نظرسنجی انتخابات امریکا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جزئیات تازه‌ترین نظرسنجی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

  جزئیات تازه‌ترین نظرسنجی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا،  در این نظرسنجی،  جو بایدن  با ۷ درصد اختلاف از ترامپ پیش است هرچند که از ماه مه تا کنون ۶ امتیاز از دست داده است.بر این اساس، ترامپتوانسته است خود را در میان رای‌ دهندگان بالای ۶۵ سال بالا بیاورد و اختلاف بین زنان و مردان را کاهش دهد هرچند که بایدن همچنان در این گروه، پیشتاز است.

  جان زاگبی مدیر این موسسه قدیمی نظرسنجی در آمریکا می‌گوید بایدن با این امتیازی که دارد، با خیال راحت در صدر است اما در چند هفته گذشته، ۶ امتیاز خود را از دست داده است.

  او پیش از این در میان رای دهندگان بالای ۶۵ سال، ۱۰ امتیاز داشت که به نظر می‌رسد در حال از دست دادن آنها است. فاصله جنسیتی که یکی از بیشترین‌ها بود، اکنون تقریبا متوسط شده است.

  یکی از نگرانی‌های قابل ملاحظه‌ برای او با ۴ امتیاز در میان کسانی است که به طور هفتگی از فروشگاه‌های «یک دلاری» خرید می کنند که به ۴۸ در برابر ۴۴ درصد رسیده است.

  به گفته زاگبی پیشتازی بایدن در میان کسانی که هرگز از این فروشگاه‌ها خرید نکرده‌اند ۶۳ در برابر ۲۷ درصد است. اگر این حمایت خزنده نخبگان در حزب دموکرات باشد، لازم است در هم کوبیده شود.

  این نظر سنجی همچنین یافته است:

  جان زاگبی بر اساس این نظرسنجی معتقد است کارزار انتخاباتی بایدن تاکنون مسیر درستی رفته است. به آرامی کسی را که علیه او اقدام می‌کند و خود به خود منفجر می‌شود، تماشا می‌کند.وی افزود: فکر می‌کنم او می‌تواند چند هفته دیگر این شرایط را با توجه به خارج شدن اقتصاد از کنترل و همه‌گیری ویروس و ضربه‌ای که به ترامپ می‌زند، ادامه دهد.

  مدیر موسسه بین‌المللی نظرسنجی زاگبی ادامه داد: اما بایدن پس از آن نیاز دارد که در اوایل ماه اوت از این شرایط خارج شود، زمانی که کنوانسیون ملی دموکرات‌ها در میانه اوت برگزار خواهد شد.

  نتیجه نظرسنجی درباره انتخابات آمریکا

  نتیجه نظرسنجی درباره انتخابات آمریکا

  به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از پایگاه هیل، یک نظرسنجی جدید انجام شده از سوی Monmouth University نشان داد، جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری مفروض حزب دموکرات ۵۱ درصد آرا را به خود اختصاص می‌دهد در حالی که دونالد ترامپ ۴۱ درصد آرا را کسب می‌کند. چهار درصد رای دهندگان نیز تصمیم قطعی نگرفته بودند و دو درصد نیز از جو جورجنسن، نامزد حزب لیبرتارین حمایت کردند. یک درصد از هووی هاوکینز، نامزد حزب سبز و یک درصد نیز از نامزدهای دیگر حمایت کردند.

  رقابت در این نظرسنجی فشرده‌تر از رقابت در نظرسنجی انجام شده در اواخر ژوئن بود که در آن بایدن ۵۲ درصد و ترامپ ۳۹ درصد رای کسب کرد اما این رشد سه درصدی آرای ترامپ در نظرسنجی جدید در حاشیه خطای نظرسنجی واقع شده است. معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا از ماه مه تا کنون در نظرسنجی‌ها به میزان ۹ درصد یا بیشتر پیشتاز بوده است.

  نظرسنجی Monmouth دریافت که ۳۹ درصد از حامیان بایدن می‌گویند مطمئنا به او رای خواهند داد در حالی که ۳۵ درصد حامیان ترامپ چنین عقیده‌ای داشتند. نیمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند هیچ شانسی برای آنکه آنها به ترامپ رای بدهند وجود ندارد اما ۴۰ درصد همین حرف را درباره بایدن زدند.

  ۴۲ درصد رای دهندگان دیدگاه مثبتی درباره بایدن داشتند در حالی که ۴۷ درصد دیدگاهی منفی به او داشتند. این میزان در نظرسنجی اواخر ژوئن برای بایدن ۴۴ به ۴۴ بود.

  ۴۰ درصد رای دهندگان نیز دیدگاهی مثبت درباره ترامپ داشتند در حالی که ۵۴ درصد دیدگاهی منفی درباره او داشتند.

  تنها ۲۰ درصد رای دهندگان نظری منفی درباره هر دو کاندیدا داشتند. بایدن در میان این گروه برتری بزرگی داشته و ۵۵ درصد از این نامزد دموکرات حمایت کردند و ۱۷ درصد هم از ترامپ حمایت کردند.

  این نظرسنجی با پرسش از ۷۸۵ رای دهنده ثبت نام شده در فاصله ۶ تا ۱۰ اوت برگزار شده و حاشیه خطای ۳.۵ درصدی دارد.

  منبع: ایسنا

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید