توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  احتساب سابقه بیمه سربازی

  1 بازدید

  احتساب سابقه بیمه سربازی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ، حسین امیری‌گنجه، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در جمع کارگروه طرح ۳۰۷۰ گفت: با پرداخت احتساب دوران سربازی به عنوان سابقه بیمه‌شدگان دیگر نیازی به حضور شخص بیمه‌شده نیست و مخاطبان می‌توانند با بهره‌گیری از طرح ۳۰۷۰ در سراسر ایران و در هر زمان با ورود به سامانه و احتساب دوران سربازی از طریق تبادل اطلاعات با سازمان نظام وظیفه با داشتن کارت پایان خدمت به صورت غیرحضوری اقدام کنند.

  وی در خصوص نحوه محاسبه احتساب دوران سربازی نیز گفت: دوران سربازی بر اساس قانون تنها با پرداخت سهم بیمه‌شده به میزان ۷% و بر مبنای لیست ارسالی محاسبه می‌شود.
  وی تاکید کرد: اگر بر مبنای ۳۰% احتساب سوابق سربازی محاسبه شود، بیمه‌شده باید بیش از ۱۳ میلیون تومان پرداخت کند که بر اساس قانون، از سوی دولت و سازمان تامین اجتماعی ۲۳% پرداخت می‌شود.

  امیری‌گنجه افزود: محاسبه احتساب سابقه دوران سربازی به میزان پرداختی لیست ارسالی از سوی کارفرما است که اگر مبنای لیست ارسالی حداقلی بیمه‌شدگان را در نظر بگیریم، کل میزان پرداختی احتساب دوران سربازی ۳ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان می‌شود که این مبلغ در ۲۴ قسط قابل پرداخت خواهد بود.

  به گفته مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، سقف محاسبه احتساب سابقه سربازی هم ۲۴ ماه است.

  وی در ادامه اجرای طرح ۳۰۷۰ را تحولی بزرگ در سطح تامین اجتماعی و جامعه مخاطبان عنوان و اظهار کرد: پس از اجرای طرح ساماندهی سوابق، این طرح در شرایط دشوار کرونا می‌تواند منشا بسیاری از تحولات باشد.

  مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی در راستای بهبود کیفیت، سهولت و دسترسی و ارتقای خدمات بیمه‌ای و درمانی تا بهمن ماه سال جاری دوشنبه‌های هر هفته یک فرایند ارائه خدمات و در مجموع ۳۰ خدمت که به صورت کامل غیرحضوری شده است، رونمایی می‌کند. با اجرای کامل این پروژه سالانه تا ۷۰ میلیون بار مراجعه حضوری به واحدهای اجرائی تامین اجتماعی کاسته خواهد شد.

  به گزارش ایرنا، طرح ۳۰۷۰ روز دوشنبه (۱۹ آبان) با حضور مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب و کارگزاری‌های این سازمان افتتاح شد.

  این طرح با ارائه ۳۰ خدمت الکترونیک، ۷۰ میلیون مراجع از مجموع ۹۶ میلیون مراجع تامین اجتماعی به شعب وکارگزاری‌های این سازمان را کاهش می‌دهد.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  احتساب غیرحضوری دوران سربازی به‌عنوان سابقه بیمه

  احتساب غیرحضوری دوران سربازی به‌عنوان سابقه بیمه

  سالاری افزود: پرداخت حق بیمه و احتساب دوران خدمت سربازی به‌عنوان سابقه بیمه یکی از خدمات سازمان تامین‌اجتماعی است که از امروز به‌صورت کاملا غیرحضوری ارائه می‌شود و نیازی به مراجعه افراد برای دریافت این خدمت نخواهد بود. او ادامه داد: غیرحضوری شدن این خدمت به بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی از طریق تبادل اطلاعات با سازمان نظام وظیفه انجام شده است و شرط استفاده غیرحضوری از این خدمت داشتن کارت پایان خدمت هوشمند است.

  مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی پرداخت غیرحضوری غرامت دستمزد ایام بیماری کرونا را دیگر سرویس غیرحضوری این سازمان در هفته جاری اعلام کرد و گفت: بیمه‌شدگانی که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند برای دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری منحصرا باید از طریق سامانه خدمات غیرحضوری ثبت درخواست کنند و نیازی به مراجعه آنان به شعب تامین‌اجتماعی نیست. او مشاهده جزئیات و گردش حساب بدهی کلیه کارفرمایان کارگاه‌های مشمول قانون تامین‌اجتماعی و همچنین دریافت غیرحضوری اعتراض احتمالی کارفرمایان به بدهی اعلامی و تعیین زمان رسیدگی را دو خدمت غیرحضوری دیگر سازمان تامین‌اجتماعی برشمرد و گفت: با بهره‌برداری از این دو سرویس کارفرمایان می‌توانند از جزئیات مربوط به بدهی خود مطلع شوند و اگر اعتراضی به بدهی دارند به‌صورت غیرحضوری ثبت اعتراض کنند و زمان رسیدگی به اعتراض کارفرمایان نیز در همین سامانه به آنان اعلام می‌شود. مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی برلزوم تقویت سامانه پاسخگویی این سازمان تاکید کرد.

  سالاری افزود: برای موفقیت طرح ۳۰۷۰ تیم رصد سامانه خدمات غیرحضوری با همکاری معاونت بیمه‌ای و معاونت فرهنگی اجتماعی و امور استان‌ها شکل می‌گیرد و از ظرفیت استان‌ها نیز استفاده می‌شود و مدیران استانی نیز تیم رصد تشکیل می‌دهند و سازوکار انتقال و پیگیری مسائل نیز تعیین می‌شود و اطلاعات دریافتی از استان‌ها از طریق ۱۴۲۰ با سازوکاری مشخص، به‌صورت روزانه تحلیل و پیگیری می‌شود. در این جلسه مدیران ستادی و استانی سازمان تامین‌اجتماعی نیز به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در زمینه اجرای موفقیت‌آمیز طرح ۳۰۷۰ پرداختند.براساس طرح ۳۰۷۰ که از پنج هفته قبل در سازمان تامین‌اجتماعی آغاز شده و تا بهمن ادامه خواهد داشت هر هفته چند خدمت غیرحضوری جدید در این سازمان رونمایی و از طریق درگاه خدمات غیرحضوری تامین‌اجتماعی به نشانی  eservices.tamin.ir در دسترس قرار می‌گیرد.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید