توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آینده با حرف ساخته نمی شود یعنی چه

  1 بازدید

  آینده با حرف ساخته نمی شود یعنی چه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ادبیات هفتم

  عالیه😶 

  خوبه😑

  معمولیه🤨

  داغونه😏

  بدرد لای جِرز دیوارم نمیخوره😄

  خر مینوشت بهتر مینوشت😀

  نتیجه=💩

  منبع مطلب : shahidisch68.blog.ir

  مدیر محترم سایت shahidisch68.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  منظور از عبارت آینده با حرف ساخته نمی شود چیست؟ صفحه 34 فارسی هفتم

  جواب خودارزیابی صفحه ۳۴ کتاب ادبیات فارسی پایه هفتم منظور از عبارت آینده با حرف ساخته نمی شود چیست؟ از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : با حرف زدن نمی توان آینده را ساخت و به پیشرفتی دست پیدا کرد. ساختن آینده نیاز به تلاش و کار هوشمدانه ی همراه با ایمان و پیگیری مستمر دارد.

  دانیال : آینده فقط با حرف ساخته نمی‌شود همینطور با تلاش نیز ساخته نمی‌شود بلکه باید با علم و عمل و فناوری ساخته میشود آینده نه تنها نیاز به علم و تفکر دارد به همان اندازه نیز به تلاش و کوشش نیاز دارد منظور از تلاش و کوشش یعنی سعی و تلاش برای رسیدن به هدف از راه درست و مؤمنانه آینده یعنی فردا پس ما باید برای فردایمان تلاش کنیم ما نه تنها باید برای آینده خوبی برای خود تلاش کنیم بلکه باید شرایط و نیازها را برای نسل بعد محیا کنیم و شرایط را برای آنها فراهم سازیم.

  آیسان : منظور این است که یعنی آینده با حرف ساخته نمیشود یعنی ما نمیتوانم در جایی که نشسته ایم آرزوی کاری را بکنیم باید تلاش کنیم و تلاش کنیم اگر نتوانستیم دوباره تلاش کنیم اگر دوباره نشد خداوند میگوید ـــ از تو حرکت از خدا برکت یعنی خداوند همیشه اگر یک دَری را به ما ببنده مطمئن باشید که در دیگری را که بهتر از آن در است به ما باز میکند.خلاصه فقط با تلاش و کوشش،استعداد،و صبر و مقاومت و همکاری و همدلی میتوان آینده را بسیار زیبا ساخت که هم برای خود وهم برای انسان های اطرافمان وهم برای کشورمان مفید وسودمند باشیم یادمان باشد که ( دو صد گفته چون نیم کردار نیست).

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 8 روز قبل
  0

  اااااههه

  . 20 روز قبل
  0

  ...

  . 20 روز قبل
  0

  .

  برای ارسال نظر کلیک کنید