توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آیا ییلدیز با کریم ازدواج میکند

  1 بازدید

  آیا ییلدیز با کریم ازدواج میکند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه + نکاتی درباره ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز

  سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه همچنین نکاتی درباره ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز به همراه بیوگرافی کامل و زندگینامه ادا اجه بازیگر مشهور ترکیه ای و اطلاعات تکمیلی در همین مطلب. سریال ترکی سیب ممنوعه داستان زندگی دو خواهر زیبا به نام های ییلدیز و و زینب را روایت می کند.

  همه چیز درباره ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه

  ادا اجه متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در اســتـانبــول اســت. ادا فرزند سوم و کوچک خانواده اســت. او زمانیکه در مدرسه به بـازی تئاتر مشغول بــود توجه مدیر بـازیگران تئاتر، تومار اوزوکور را جلب می کند و پس از اینکه اوزوکور به ادا پیشنهــاد بـازیگری می دهد وی این پیشنهــاد را قبــول می کند.

  ادا فرزند سوم و کوچک خانواده اســت. او زمانیکه در مدرسه به بـازی تئاتر مشغول بــود توجه مدیر بـازیگران تئاتر، تومار اوزوکور را جلب می کند و پس از اینکه اوزوکور به ادا پیشنهــاد بـازیگری می دهد وی این پیشنهــاد را قبــول می کند.

  تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شــروع به یـادگیری درس هــای تـاریخ هنر کرد و در یک گالری هنری مشغول بکار شد.

  ادا در دبیرستـان Sisli terakki تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شــروع به یـادگیری درس هــای تـاریخ هنر کرد و در یک گالری هنری مشغول بکار شد.

  او همچنین به زبـان انگلیسی و آلمانی تسلط کامل دارد. اولین کار ادا اجه مربــوط به سریـال Mihriban در سـال ۲۰۰۲ اســت که بـا یک نقش کوچ در این ســریـال ظاهــر شد. کار اخیر او مربــوط به ســریـال سیب ممنوعه اســت که بـا نقش ییلدیز بـازی بسیار خوبی از خود به نمایش گـذاشته اســت. ادا اجه او در حال حاضر بـا بـازیکن۲۶ سـاله بسکتبال ترکیه، برهان تونجر رابطه دارد.

  اولین کار ادا اجه مربــوط به سـریال Mihriban در سـال ۲۰۰۲ اســت که بـا یک نقش کوچ در این ســریـال ظاهــر شد. کار اخیر او مربــوط به سـرـال سیب ممنوعه است که بـا نقش ییلدیز بـازی بسیار خوبی از خود به نمایش گـذاشته اســت.

  سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه

  ادا اجه بازیگر زیباروی ترکیه نقش ییلدیز ییلماز را بازی می کند وی عاشق ثروت است و آرزویش این است پولدار شود. ییلدیز با یک پسر پولدار وارد رابطه دوستی می شود و در رویاهایش او را مرد زندگی خود می بیند اما وقتی ییلدیز بحث ازدواج را پیش می شد او ییلدیز را رها می کند و می گوید او حتی درحد و اندازه ای نیست که بخواهد به خانواده اش معرفی کند.

  ییلدیز در یک رستوران مشغول به کار می شود که زن هالیت مرد ثروتمند ترکیه او را می بیند و رقم چشمگیری را به او پیشنهاد می دهد که در منزلش کار کند.

  ییلدیز با این رقم وسوسه می شود و در منزل اندر آرگون و هالیت آرگون مشغول به کار می شود.

  اندر از او می خواهد با پیشنهاد رقمی بالاتر کاری کند که مسرش یعنی (هالیت) عاشق او شود ا بتواند با فردی که دکتر است ازدواج کند و از هالیت به خاطر خیانت جدا شود و ثوتش را بال بکشد.

  اما ییلدیز عصبانی می شود که برود که اندر او را راضی می کند اما ییلدیز تمام جریان را برای هالیت بازگو می کند و اندر لحظه ای که می خواهد مچ هالیت را بگیرد میفهمد ضایع شده و هالیت او را از خانه بیرون می اندازد و جدا می شود.

  ییلدیز و ییلماز با هم ازدواج می کند. اما اندر به فکر انتقام از هالیت و ییلدیز است. و با برادرش برای ییلدیز برای ییلدیز پاپوش درست می کنند. و هالیت ییلدیز را از خانه بیرون می اندازد و حساب هایش را مسدود می کند.

  از طرفی دیگر زنی به نام شاهیکا وارد زندگی هالیت می شود و با وجود ثابت شدن بی گناهی ییلدیز با شاهیکا ازدواج می کند. اما شاهیکا تمام ثروت هالیت را بالا می کشد و ییلدیز ثروتمند می شودو روزی هالیت را در ایستگاه اتوبوس می بینند و….

  منبع مطلب : koolaknews.ir

  مدیر محترم سایت koolaknews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخر سریال سیب ممنوعه

  آخر سریال سیب ممنوعه


  ن به ازدواج نمیرسه.

  ازه همون لیلی ک پیش کایا کار میکنه..

  کایا هم با اندر ازدواج میکنه.


  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اوین : دوست دارم با کریم ازدواج کند چون کریم میخواست کار دزدی را کنار بگذارد و با ییلدیز خوشبخت باشد و چون فهمید دوباره ییلدیز با خالیت ازدواج می کند او را کنار گذاشت

  ندا : راست میگه خوب

  بله : آره بگید

  رها : اگه کریم بره دیگه خیلی فیلم خل میشه تمام شوقی که من نگاه میکنم این که اخرش کریم و ییلدیز به هم برسن🥰🤤🤍🥺و کایا یا اندر🤩♥و شاهیکا تنهااااا😂😜

  نفس : بلع

  ناشناس : توروخدا بگید کریم با ییلدیز ازدواج میکنه یانه؟

  نفس : کریم وییلدیزخیلی به هم میان من دوست دارم باهم ازدواج کننداخه این طوراین سریال جذاب تر میشه

  👑 : من‌ عاشق ییلدیز و کریم هستم کاش ته فیلم به هم میرسیدن

  آناستازیا : من که عاشق اندر و ییلدیزم امیدوارم فیلم های دیگه شون رو هم بذارید من که دوست دارم ییلدیز با کریم ازدواج کنه

  من دوست دادم هرشب باشه : من دوست دارم هرشب باشه

  ندا : ببخشید ولی من فقدر میخام بدونم کریم و ییلدیز باهم ازدواج میکنن یا نه همین

  ناشناس : ❤❤من دلم میخواد منم دعود کنه عروسیشون

  یاقوت : به نظر من ییلدیز به کریم میاد من به عشق اونا نگاه سیب ممنوعه میکنم خدا کنه ییلدیز با کریم ازدواج کنه فقط همین بقیه بازیگرا برام مهم نیستند

  ناشناس : منم نمیدونم اما باید با کریم ازدواج کنه گور بابای چاتای

  Paria : من کریم ییلدیز رو خیلی دوس دارم خیلی دوس دارم بهم برسن ولی فک نکنم به هم برسن 😳

  آندیا : چاتای

  ناشناس : آخه من تو اینستا خوندم در فصل چهارم یلدیز با کریم ازدواج میکنه من فقط دوست داشتم یلدیز و کریم با هم ازدواج کنن بعد چرا کریم از فیلم میره ؟ شرکت حالیت خالی میکنه ؟

  منم خیلی دوست دارم : منم خیلی دوست دارم

  zeinab : هالیت ب ییلدیز قول ازدواج میده ب شاهیکاهم همینطور یبلدیز بالباس عروس میاد ولی هالیت میگه باتو ازدواج نمیکنم بعدشاهیکامیادب شاهیکاهم میگه باتوام ازدواج نمیکنم بعداندرمیاد ومیگه اندر زن منه خلاصه ییلدیزو شاهیکانقشه میکشن ازاندر انتقام بگیرن وباعث میشن هالیت اندرو طلاق بده یه روزک ییلدیز رفته بود ب دیدن پسرش هالیت میادو دعواشون میشه همون موقعه اندرو شاهیکام میان بعدهمگی دعواشون میشه بین دعواکردن هالیت از پله ها میفته میمیره ییلدیزم بایکی ب اسم چاتای اشنا میشه وعاشقش میشه ناگفته نمونه دوست کریم لوش داد و کریم افتاد زندان

  F : ن من چاتای رو بیشتر دوس دارم

  ویدا : خدا کنه خواهش میکنم کریم بیاد من هر روز غصه میخورم چاتای کیه اخه 😐😐 به نظر من کریم میاد و من از خوشحالی میمیرم 😂😉 کریم عشقمه🥀🌷🌷

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  معین 5 ماه قبل
  2

  زن واقعی کریم شاهیکا است

  نهال 6 ماه قبل
  0

  سلام من دوست دارم یلدیز با چاتای ازدواج کند.

  چون چاتای خیلی یلدیز را دوست دارد.

  فیلم سیب ممنوعه خیلی دوست داشتنی و جالب است.

  🥰🥰

  0
  واقعا 5 ماه قبل

  بله

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  سلام منم موافقم

  نهال 6 ماه قبل
  0

  سلام من دوست دارم یلدیز با کریم ازدواج کند . چون کریم یلدیز را خیلی دوست داشت و تلاش میکرد تابا یلدیز ازدواج کند .

  سریال سیب ممنوعه خیلی دوست داشتنی و جالب است .

  💚💚

  0
  واقعا 5 ماه قبل

  بله من مو چکام از اونهایی که این فیلم زیبا رو ساختن😍😍😍

  😍ییلدیز وکریم😍 6 ماه قبل
  -1

  کریم وییلدیز ازدواج کند واون چاتای با گوش ها دارازش بره گم شه،😂

  0
  واقعا 5 ماه قبل

  اما یه قسمتی از رو دیدم که چا تای ایلدیز رو تلاق میده😍😍😍❤❤ وهم حالیت برمیگر ده وهم کریم😍😍

  0
  جووووون 6 ماه قبل

  بهتر

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  شاهیکارا حسن علی ناخواسته می کشه وتو دریا می ندازه ویلدیز اخر فیلم پولدار ترین می شه

  Mohado 8 ماه قبل
  2

  بعد از فوت هالیت ییلدیز عاشق چاتای میشه و دنبالش میره بعد یه مدت ازش نا امید میشه و تواوج نا امیدی میبینه ک چاتای همسایه ی طبقه پایینش میشینه و داستان رفت و امد رو شروع میکنه و چاتای هم عاشق ییلدیز میشه اما مامان چاتای از ییلدیز خوشش نمیاد و قبول نداره رابطه رو بعد از یه مدت چاتای و ییلدیز میرن عقد میکنن بعد به بقیه خبر میدن هیچ جشنی نمیگیرن فقط حسن علی که بابای چاتای هست یه شام میده و همه جمع میشن همون شب اندر و ییلدیز رو پلیسا دستگیر میکنن بخاطر قتل هالیت که شاهیکا و زهرا نقشه چیدن و اونارو شکایت کردن بعد از یه مدت شاهیکا هم گیر میفته و سه تا میفتن زندان بعد از مدتی از زندان ازاد میشن و حسن علی سهام اندر و شاهیکا رو میگیره و هردو فقیر میشن و تو یه خونه قدیمی زندگی میکنن باهم و برای ییلدیز و پدر چاتای (حسن علی)نقشه میکشن و انتقام میگیرن میدنه چاتای با ییلدیز رو بد میکنن و چاتای عاشق جانسو میشه و ییلدیز متوجه میشه 😑و چاتای و جانسو باهم ازدواج میکنن و بعد از مدتی کریم از زندان ازاد میشه و دنبال ییلدیز میاد و بعدش فکر کنم باهم ازدواج میکنن🤗

  امیدوارم ک خوب توضیح داده باشم دوستان💛

  1
  Fdrgu 5 ماه قبل

  دروغه یلدیز با چاتای میمونه

  1
  ایلول 6 ماه قبل

  آره همیطوره

  2
  ناشناس 6 ماه قبل

  مطمئنی اینجوریه ازکجا دونستی ج بده دا

  ادا 9 ماه قبل
  -2

  سلام بچه‌ها من هم تیلی دوست دارم ییلدیز و کریم با هم ازدواج کنن . همچنین من هم مثل شما نمیدونم ازدواج کنن یا نه . ایشالله که ازدواج کنن

  نمی‌گویم 9 ماه قبل
  2

  به نظر من اینکه چاتای با جانسو به ییلدیز خیانت می‌کنه لو می‌ره و ییلدیز این رو به اندر میگه تا نقشه ای بکشن اما به نتیجه ای نمیرسن . ییلدیز از چاتای جدا میشه و کریم هم از اون طرف از زندان آزاد میشه و ییلدیز رو پیدا می‌کنه و وقتی ییلدیز می‌فهمه که

  کریم از زندان آزاد شده به اندر میگه و اونجا تصمیم میگیرن که کریم و ییلدیز باهم ازدواج کنم و روز عروسی جانسو و چاتای بیان و حال بقیه رو بگیرن

  1
  پانی 8 ماه قبل

  من خیلی دوست دارم این چیزی ک میگی اتفاق بیوفته

  و اینکه حتی حاضرم این چاتای تو فیلم بمیره و کریم بیاد💜

  -2
  مهشید 9 ماه قبل

  خدا کنه یلدیز با چاتای ازدواج کنه

  آخه چاتای خیانت نمی کنه که

  4
  ویدا 9 ماه قبل

  خدا کنه خواهش میکنم کریم بیاد من هر روز غصه میخورم چاتای کیه اخه 😐😐

  به نظر من کریم میاد و من از خوشحالی میمیرم 😂😉

  کریم عشقمه🥀🌷🌷

  1
  ادا 9 ماه قبل

  واقعا فیلم خیلی قشنگ میشه اگه اینطوری شه.خدا از دهنت بشنوه و این اتفاق بیوفته

  ییلدیز 9 ماه قبل
  -1

  فقط ییلدیز، چاتای

  0
  😍ییلدیز وکریم😍 6 ماه قبل

  کدوم ییلدیز

  0
  ادااجه 8 ماه قبل

  اییلدیز جون میشه شمارتو بدی

  ناشناس 9 ماه قبل
  -2

  ییلدیز و چاتای چرا طلاق میگیرند

  طلاق نگیرند لطفا لطفا....

  1
  درسا 8 ماه قبل

  من دوست دارم چاتای بمیرد و کریم و ییلدیزباهم ازدواج کنن

  F 9 ماه قبل
  4

  ن من چاتای رو بیشتر دوس دارم

  زهرا 9 ماه قبل
  1

  سریال تقاطع در ان اندر باز یمیکند

  0
  😍ییلدیز وکریم😍 6 ماه قبل

  میدونیم

  گوینده 9 ماه قبل
  2

  ییلدیز با کریم ازدواج میکنه و اندر با کریم رابطه جنسی برقرار میکنه و به ییلدیز خیانت میشه

  zeinab 9 ماه قبل
  4

  هالیت ب ییلدیز قول ازدواج میده ب شاهیکاهم همینطور یبلدیز بالباس عروس میاد ولی هالیت میگه باتو ازدواج نمیکنم بعدشاهیکامیادب شاهیکاهم میگه باتوام ازدواج نمیکنم بعداندرمیاد ومیگه اندر زن منه خلاصه ییلدیزو شاهیکانقشه میکشن ازاندر انتقام بگیرن وباعث میشن هالیت اندرو طلاق بده یه روزک ییلدیز رفته بود ب دیدن پسرش هالیت میادو دعواشون میشه همون موقعه اندرو شاهیکام میان بعدهمگی دعواشون میشه بین دعواکردن هالیت از پله ها میفته میمیره

  ییلدیزم بایکی ب اسم چاتای اشنا میشه وعاشقش میشه

  ناگفته نمونه دوست کریم لوش داد و کریم افتاد زندان

  3
  avin 9 ماه قبل

  اره همینطوره

  amir 9 ماه قبل
  0

  سلام بقیه راست میگن بهتره که ییلدیز با کریم ازدواج کنه چون این طوری سریال جذاب

  دیانا 9 ماه قبل
  -1

  عاقبت اندر چی میشه اون با کی ازدواج میکنه کاش کایا هم برگرده

  0
  فریده 9 ماه قبل

  عاقبت اندر چ میش

  مهناز 9 ماه قبل
  0

  ییلدیز با کریم ازدواج نمیکنه با چاتای ازدواج میکنه

  A 9 ماه قبل
  2

  ییلدیز با کریم ازدواج نمیکنه

  با چاتای ازدواج میکنه

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  کریم دوباره به فیلم برمیگردو با یلدیز ازدواج میکنه

  1
  ادا اجه 6 ماه قبل

  قسمت جدیدش اینه که جانسو خونه حسن علی رو آتیش میزنه و چاتای و یلدیز هم داخل خونه هستن شاهیکااااااااااااا در اتاق یلدیز رو قفل میکنه و چاتای و یلدیز توی خونه هستن و با دود قش کردن

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  با چاتای ازدواج میکنه

  اگر با بابای چاتای ازدواج کنه این سریال خیلی بد،.....میشه

  2
  دختر جیگولی 9 ماه قبل

  نه. با چتای ازدواج نمیکنه. با بابای چتای ازدواج میکنه😐

  3
  مهناز 9 ماه قبل

  ن باچاتای ازدواج میکنه

  علی 9 ماه قبل
  0

  سلام من عاشق ییلدیز و کریم هستم خدا کنه آخر سریال باهم ازدواج کنن

  حالا میشه بگید ازدواج میکنن یا نه؟

  1
  ایلول 6 ماه قبل

  آره ازدواج میکنه

  1
  A 9 ماه قبل

  نه با چاتای ازدواج میکنه

  سیب ممنوع 9 ماه قبل
  -1

  اره بچه ها راست میگین منم عاشق کریم هستم خیلی دوستش دارم ❤

  1
  درسا 8 ماه قبل

  منم

  سیب ممنوع 9 ماه قبل
  -1

  سلام دوستان من خیلی این فیلم دوست دارم اما کریم میره زندان و بعد هالیت هم میمیره البته هالیت خیلی باخوش من زدم تو گوگل دیدم گفته که هالیت نممیره هو خیلی هنوز ماجرا داره

  ••• 9 ماه قبل
  0

  واقعا ادم نمیتونه برای این فیلم پیش بینی کنه

  اخه هرچی که میگیم درباره این فیلم اتفاق بیفته

  نمیفته، و دوباره وارد یه ماجرای جدید میشه

  و خیلی دیگه دارن کشش میدن حوصلمون را بردند

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  لطفا هرشب فیلم سیب ممنوع رو بدید

  اینطوری خیلی وقفه توش میفته مزه فیلم میره

  1
  مهناز 9 ماه قبل

  اره واقعا هرشب بهتره

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  آخه من تو اینستا خوندم در فصل چهارم یلدیز با کریم ازدواج میکنه من فقط دوست داشتم یلدیز و کریم با هم ازدواج کنن بعد چرا کریم از فیلم میره ؟ شرکت حالیت خالی میکنه ؟

  3
  دختر جیگولی 9 ماه قبل

  تو واقعیت کریم و شاهیکا با هم دوست شدن

  0
  سیب ممنوع 9 ماه قبل

  سلام ببین اگه تو میگی کریم و ییلدیز باهم ازدواج میکنن خیلی خوبه اخه من خیلی ییلدیز و کریم دوست دارم تازه به همم میان کاش تو واقعیت هم باهم ازدواج میکردند

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  یه سوال کاتای هم یلدیز میزان میر؟

  0
  زهرا میرزای 9 ماه قبل

  من یلدیز بیشتر از جونم دوس دارم یلدیز عشقه

  آندیا 10 ماه قبل
  4

  چاتای

  Paria 10 ماه قبل
  4

  من کریم ییلدیز رو خیلی دوس دارم خیلی دوس دارم بهم برسن ولی فک نکنم به هم برسن 😳

  2
  درسا 8 ماه قبل

  چاتای به یلدیز خیانت می کنه یلدیز با کریم ازدواج می کنع

  3
  سیب ممنوع 9 ماه قبل

  ببین پریا جون به نظر من بهتره بگی به هم میرسند اخه من از چاتای زیادی خوشم نمییاد اخه چاتای به ییلدیز خیانت میکنه واز این گذشته من کریم دوست دارم

  فرشته 10 ماه قبل
  2

  سلام کاش هرشب بده فیلمو کاش همه عالی بازی میکنن ایکاش هرشب بده

  3
  سیب ممنوع 9 ماه قبل

  اره راست میگی عزیزم

  ستایش 10 ماه قبل
  1

  مبیمگدگسگل

  یسنا 10 ماه قبل
  2

  ای کاش یلدیز با کریم ازدواج کنه چون کریم بهتره اگه با چاتای ازدواج کنه دیگه من این فیلم رو نمیبینم 😒😒

  0
  N 9 ماه قبل

  چاتای ییلدیزوخیلی دوست داره

  ولی یکی میادبه اسم جانسوکه چاتای رو دوست داره و میخوادکاری کنه که چاتای ازییلدیز💜جدابشه😭

  1
  امیر 9 ماه قبل

  چاتای خیلی نچسب

  1
  پریا 10 ماه قبل

  راس میگی از چارتا اصلا خوشم نمیاد

  من دوست دادم هرشب باشه 10 ماه قبل
  5

  من دوست دارم هرشب باشه

  4
  منم خیلی دوست دارم 9 ماه قبل

  منم خیلی دوست دارم

  نازنین 10 ماه قبل
  0

  من خیلی اندر دو دوست دارم

  1
  زهرا میرزای 9 ماه قبل

  من یکی از طرف دار های شوال سام هستم یعنی اندر

  الهام 10 ماه قبل
  1

  من دوست دارم همیشه باشه سیب ممنوعه چون بعضی وقتا فکر میکنم نیست💞

  رها 10 ماه قبل
  6

  اگه کریم بره دیگه خیلی فیلم خل میشه تمام شوقی که من نگاه میکنم این که اخرش کریم و ییلدیز به هم برسن🥰🤤🤍🥺و کایا یا اندر🤩♥و شاهیکا تنهااااا😂😜

  2
  یلدیز 10 ماه قبل

  سلام بچه ها من فکر میکنم هرچی میگن اشتباه است چون مزه ی فیلم اندر و یلدیز است تاز شایکا هم است هرکی میخواد در ورد من حرفی بزن ناراحت میشم چون میگم به حالیت 🤣🤣🤣

  2
  ناشناس 10 ماه قبل

  دقیقا

  3
  ویدا 10 ماه قبل

  همینطور بله

  رها 10 ماه قبل
  -2

  اخر بگین ییلذیز با کریم ازدواج میکنه با چاتایخداکنه با کریم ازدواج کنه🤍❤

  0
  دختر جیگولی 9 ماه قبل

  با هیچ کدوم. با بابای چاتای حسنعلی ازدواج میکنه

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  به نظر من اگه ییلیز با کایا ازدواج کنه خیلی خوبه چون همه ناراحت میشون همشون منظورم از همشون شاهیکا اندر هالیت و........ خیلی یا به نظر من خیلی خوب میشه

  2
  Sepide 10 ماه قبل

  ولی حیف ما کار گردانش نیستیم😂😏

  سکرتیبتیبببسسسسسس 10 ماه قبل
  0

  ل

  زهرا 10 ماه قبل
  0

  کاشکه ییلدیزو کریم باهم ازدواج کنه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  من دوست دارم شاهیکا مهم ترینش حالیت و اندر بدبخت شوند چون خیلی موضی هستن الدیز با کریم عروسی کنن و خوشبخت بشن درکنار حالیت جان دورز همه

  0
  N 9 ماه قبل

  اماییلدیز از چاتای حامله میشه

  هالیت جان خواهر یابرادردارمیشه

  آناستازیا 10 ماه قبل
  5

  من که عاشق اندر و ییلدیزم امیدوارم فیلم های دیگه شون رو هم بذارید من که دوست دارم ییلدیز با کریم ازدواج کنه

  2
  الهام 10 ماه قبل

  منم

  3
  ناشناس 10 ماه قبل

  منم دوست دارم با کریم ازدواج کنه ولی کریم از فیلم میره بیرون و همین پسره چاتای میاد به جای کریم ومن اصلا ازش خوشم نمیاد وزشت هست

  Dfnh 10 ماه قبل
  2

  آیاییلدیزباکریم ازدواج می کندیانه

  4
  ناشناس 10 ماه قبل

  منم نمیدونم اما باید با کریم ازدواج کنه گور بابای چاتای

  یاقوت 10 ماه قبل
  4

  به نظر من ییلدیز به کریم میاد من به عشق اونا نگاه سیب ممنوعه میکنم خدا کنه ییلدیز با کریم ازدواج کنه فقط همین بقیه بازیگرا برام مهم نیستند

  1
  آندیا 10 ماه قبل

  دقیقا مریم تو گوگل میزنیم ازدواج یلدیز با کریم هیچی بالا نمیاد

  2
  آندیا 10 ماه قبل

  دقیقا مریم تو گوگل میزنیم ازدواج یلدیز با کریم هیچی بالا نمیاد

  آوا 10 ماه قبل
  -2

  من که نمیدونم ولی اینو نیدونم که هالیت بین 3 نفر فقط یلدیز رو انتخاب می کنند💓خیلی ممنون

  3
  امید 10 ماه قبل

  هالیت بن سه نفر با اندر ازدواج میکنه

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  من دلم میخواد که ییلدیز باکریم ازدواج کنه ❤

  4
  ناشناس 10 ماه قبل

  ❤❤من دلم میخواد منم دعود کنه عروسیشون

  هاوژین 11 ماه قبل
  1

  کریم بعد زندان باز میاد ییلدیز و چاتای وبا هم میبینه ولی اخرش معلوم نیست ییلدیز با کریم ازدواج میکنه یا چاتای کاش با کریم ازدواج کنه خیلی جذابه

  0
  عسل 6 ماه قبل

  اره خیلی جذابه 😍

  1
  سانیا کامیاب 10 ماه قبل

  واقعا کریم از زندان آزاد میشه ؟؟؟؟؟؟؟و میاد پیش ییلدیز؟؟؟؟؟ اگه کریم آزاد بشه به نظر من ییلدیز برمیگرده پیشه کریم چون خیلی دوسش داره

  1
  آندیا 10 ماه قبل

  اه از کجا میدونی یعنی یلدیز بعد زندان افتادن کریم چاتای میشه عشق جدیدش؟

  ستاره 11 ماه قبل
  3

  وبازم هالیت پولدار میشود و اندفعه یک ادم دیگر میشود و باهمه خوب میشود و دیگر از هالیت بد و اعصبانی دیگرپیدا نیستو بخاطر همین همه دیگر باهاش خوب رفتار میکنن و ایلدیز دوبارا عاشق یک پسر جوان به اسم گریم میشود و شاهیکا دروغ میگوید که او با کریم دوست است به خاطر همین ایلدیز میرود دوباره پیش هالیت و با او قرار اذدواج میزارد و اندر از شوهرش جدا میشود ولیلا و ایت قرار اذدواج میگذارند ولی به خاطر جداشدن مادر پدر ایت تمام چیز را به هم میزنند و لیلا پیشمادرش به امریکا میرود و ایت دنباله او به انجا میرود و همه الان فکر میکنن شاهیکا ادم خوبی است و میونه ی اندر و ییلدیزم به هم زد

  بی نام 11 ماه قبل
  2

  ییلدیز و کریم خیلی به هم میان من عاشق هردوتاشونم آخرش بهم میرسن؟؟

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  منم

  آمنه 11 ماه قبل
  3

  سلام دوستان ییلدیز آخر باکی ازدواج میکنه

  -1
  زهرا میرزای 9 ماه قبل

  نظر نده بهتره کایا چطور اخه

  -1
  مدثر احمدی 10 ماه قبل

  به نظر من یلدییز با کایا ازدواج کند

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  واقعا کریم از سریال سیب ممنوعه میره؟ 😯😯

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  دوست دارم بفعمم

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  آیا ییلدیز با هالیت ازدواج می کند

  1
  نہ 10 ماه قبل

  نہ

  2
  فاطمه 11 ماه قبل

  نه ییلدیز با هالیت ازدواج نمیکنه

  👑 11 ماه قبل
  5

  من‌ عاشق ییلدیز و کریم هستم کاش ته فیلم به هم میرسیدن

  ملاحی 11 ماه قبل
  2

  آیایلدییزباکریم ازدواج می کند

  -1
  نننن 9 ماه قبل

  یلدیز باهمشون ازدواج میکنه از بس خله خخخخ

  1
  رزا 11 ماه قبل

  آره ییلدیز با جملاتی ازدواج میکند

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  من سیب ممنوعه را خیلی دوست دارم

  1
  نه کریم میمیره😖 10 ماه قبل

  اره

  ندا 11 ماه قبل
  4

  ببخشید ولی من فقدر میخام بدونم کریم و ییلدیز باهم ازدواج میکنن یا نه همین

  0
  آندیا 10 ماه قبل

  منم

  بدون نام 11 ماه قبل
  2

  واقعا ییلدیز و کریم به هم میرسن میشه هر روز بزارین چون خیلی 👍

  نفس 11 ماه قبل
  2

  نه ییلدیز با هالیت ازدواج نمیکنه

  2
  ندا 11 ماه قبل

  اخه چرا

  اوین 11 ماه قبل
  10

  دوست دارم با کریم ازدواج کند چون کریم میخواست کار دزدی را کنار بگذارد و با ییلدیز خوشبخت باشد و چون فهمید دوباره ییلدیز با خالیت ازدواج می کند او را کنار گذاشت

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  آیا دوباره ییلدیز با هالیت ازدواج می کنه!!!

  0
  نه 11 ماه قبل

  نه دیگه باهم ازدواج نمیکنن

  نفس 11 ماه قبل
  5

  کریم وییلدیزخیلی به هم میان من دوست دارم باهم ازدواج کننداخه این طوراین سریال جذاب تر میشه

  2
  Yildis 11 ماه قبل

  من دوس دارم کریم با ایلدیز ازدواج کنه انا شاهیکا جلو کریم رو میگیره و فعالیت جلوی ایلدیز خیلی بد شده اگر ایلدیز با اندر بد بشه خیلی سریال بد میشه اَه🤮😡

  3
  فاطمه 11 ماه قبل

  آره دقیقا

  2
  F 11 ماه قبل

  راست میگه

  7
  ندا 11 ماه قبل

  راست میگه خوب

  3
  بله 11 ماه قبل

  بله

  ناشناس 11 ماه قبل
  5

  توروخدا بگید کریم با ییلدیز ازدواج میکنه یانه؟

  0
  الهام 10 ماه قبل

  بله میگیر

  2
  M&& 10 ماه قبل

  اره بگید لطفا منتظرم

  3
  بی نام 11 ماه قبل

  آره لطفا بگید

  6
  بله 11 ماه قبل

  آره بگید

  Aydina 11 ماه قبل
  1

  ایا کریم و ییلدیز به هم میرسن؟

  1
  الهام 10 ماه قبل

  نه خیر

  5
  نفس 11 ماه قبل

  بلع

  نهال 11 ماه قبل
  2

  سلام ميگم ميشه لطفا اين فيلمو هر روز. بزارين و اينكه اخرش ييلديز با كي ازدواج ميكنه ميشه لطفا جواب بدين

  عسل 11 ماه قبل
  2

  میشه روزهای فرد نزارید هرروز بزارید اینجوری من ای فکر می کنم روز های زوج هست و اینکه لطفا این سریال رو خیلی ادامه بدید اگه هم تموم شد دوباره تکرارش کنید فیلم فقط فیلم سیب ممنوعه فقط هم برای ییلدیز و کرین

  عسل 11 ماه قبل
  0

  کریم به ییلدیز میاد من عاشق کریم هستم چون خیلی خوبه اون کلاه بر دار ازلب در نمیاد چون کلاهبردار نیست

  -1
  پانیا 10 ماه قبل

  منم خیلی کریم رو دوست دارم هر دو بهم میان ولی ییلدیز عاشق یک پسر دیگه میشه و ......

  11 ماه قبل
  0

  ییلدیز و کریم بهم می ذسن من عاشق هردوام؟؟

  0
  فاطمه 11 ماه قبل

  فکر نکنم کریم از سریال بره فک کنم وقتی فیلم تموم شده بره

  Aida 11 ماه قبل
  -1

  میشه بگید آخرش ییلدیز و کریم ازدواج میکنن باهم یا از سریال ب طور کامل حذف میشه

  لئون 11 ماه قبل
  0

  0هالیت با یلدیز ازدواج میکنه کریم هم کلاهبردار بوده تابلو میشه مامور پلیس میگیره میندازتش زنداناین نظر هنوز تایید

  0
  آندیا 10 ماه قبل

  نه دیگه مر کاری میکنه این بلا سر کریم بیاد

  0
  پانیا 10 ماه قبل

  نه هالیت میخواد ییلدیز رو نابود کنه چون ......و ییلدیز عاشق یه پسر به اسم چاتای میشه و .....

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  هالیت با یلدیز ازدواج میکنه کریم هم کلاهبردار بوده تابلو میشه مامور پلیس میگیره میندازتش زندان

  تارا 11 ماه قبل
  3

  کریم وییلدیز بهم میرسن؟؟؟

  -2
  پانیا 10 ماه قبل

  نه اینطور که معلومه

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  سلام دوستان آیا واقعا کریم از سریال می ره آخه من عاشق این سریال هستم 😯🤩

  2
  && 9 ماه قبل

  نه نمیره عزیزم 👊✊👅

  هانیه 11 ماه قبل
  1

  فیلم مورد علاقه من همین سیب ممنوعه است اندرهم ببا هالیت ازدواج میکنه

  -1
  پانیا 10 ماه قبل

  آره

  2
  سحر مرادی 11 ماه قبل

  اره من دارم فیلمو نگاه میکنم اندر با هالیت ازدواج میکنه

  ayla 11 ماه قبل
  -1

  از کریم از سریال میوه

  1
  الهام 10 ماه قبل

  فکر نکنم

  A 11 ماه قبل
  -1

  بله اندر و کایا از هم طلاق میگیرند

  3
  شاهیکا 8 ماه قبل

  من عاشق شاهیکا هستم

  توی این فیلم بابای چاتای با سم شاهیکا رو می کشه و اندر بابا چتای ازدوا ج می کنه و فصل چهار کریم میاد دلیل اینکه کریم رفت از بازی ابنکه داره داخل فیلم ضربان قلب بازی میکنه

  0
  الهام 10 ماه قبل

  گرفتن

  2
  حسین زارعی 11 ماه قبل

  بله میره

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  کریم میوفته زندان مرت اونو لو میده و اینجوری از سریال حذف میشه

  -1
  شاهیکا 8 ماه قبل

  نه داره توی فیلم ضربان قلب بازی میکنه ای کاش اییلدیز بمیره

  3
  A 11 ماه قبل

  خیر کریم نمیرود

  مرینت 11 ماه قبل
  3

  هالیت از شسریال میره کریم هم میرهلیلا هم میرهکایا هم میرهو ییعیت

  برای ارسال نظر کلیک کنید