در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آیا یاماچ درسریال گودال میمیرد

  1 بازدید

  آیا یاماچ درسریال گودال میمیرد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چه کسانی در سریال گودال میمیرند

  مرگ آکشین در سریال گودال

  سریال گودال مرگ یاماچ

  سریال گودال مرگ اکشین

  صحنه مرگ آکشین در سریال گودال

  منبع مطلب : online218.rozblog.com

  مدیر محترم سایت online218.rozblog.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آیا علیچو در سریال گودال میمیرد؟ سرنوشت علیچو چه می شود؟ - سایت خبری شایانیوز

  آیا علیچو در سریال گودال میمیرد؟ سرنوشت علیچو چه می شود؟ - سایت خبری شایانیوز

  خلاصه داستان سریال گودال

  یاماچ سال هاست گودال و خانواده اش را ترک کرده و زندگی ای را انتخاب کرده که در آن از فردایش بی خبر است. دختری جوان به نام سنا، کم و بیش شبیه او، بی پروا، زخم خورده و خطرناک اما بسیار زیبا وارد زندگی اش می شود و او ایمان دارد عشق ابدی زندگی اش را پیدا کرده است. اما خانواده یاماچ و گودال دوباره به زندگی اش برمی گردند و دیگر هیچ چیز شبیه رویاهایی که این دو برای تا ابد با هم بودن دارند، نخواهد بود. آیا زندگیِ پیش روی یاماچ در گودال و گذشته ی سنا، به آنها اجازه ساختن زندگی مشترک را می دهد؟

  کچاوالی ها یک خانواده قانون شکن قدرتمند در محله ی گودال استانبول اند. ادریس کچاوالی، بزرگ خانواده است و هرچه بتواند برای حفاظت از خانواده اش و همچنین، اهالی گودال می کند. ادریس با آنان که به او احترام می گذارند مهربان است و با آنان که نه، بی رحم. ادریس کچاوالی چهار پسر درد: جومالی، قهرمان، سلیم و یاماچ. جومالی بزرگترین پسر خانواده است که در زندان است. قهرمان پسر دوم خانواده است و با موفقیت بخش مهمی از کسب و کار خانواده را اداره می کند. سلیم پسر سوم خانواده است، شخصیتی سست و شکننده دارد که به درد کارهای مافیایی نمی خورد. یاماچ، کوچکتری پسر خانواده کچاوالی است که در طول روز شیمیدان است و در شب، خواننده. همه ی اعضای خانواده کچاوالی درگیر کسب و کار مافیایی خانواده اند، ولی یاماچ علاقه ای به این چیزها ندارد.

  یاماچ سال ها پیش خانواده و گودال را ترک کرده و زندگی ای به کل متفاوت از آن ها دارد. زندگی خانواده ی کچاوالی با از راه رسیدن وارتلو زیر و رو می شود. وارتلو رقیبی قدرتمند و حریص است که می خواهد مخدر بفروشد. او با پیشنهادی سراغ ادریس کچاوالی می آید: او کارش را در گودال که محله ای امن و محفوظ است و پلیس بی اجازه واردش نمی شود شروع کند و در عوض، هر هفته از پول فروش مخدر به ادریس سهم بدهد. ادریس کچاوالی پیشنهاد او را رد می کند. چون خانواده ی کچاوالی و اهالی چوکور هرچند در کسب و کارهای غیرقانونی دیگری مثل خرید و فروش اسلحه، سرقت مسلحانه و حتی روسپی گری دست دارند، ولی از هرچیزی مربوط به مخدر منع شده اند. ادریس کچاوالی پدرخوانده این جنگل آسفالت است و قونین مشخصی دارد که هیچکس حتی در قانون شکنی هایش نباید آن ها را بشکند. مهم ترین قانون ممنوعیت مخدر است. کسی در گودال حق ندارد مخدر تولید کند، مصرف کند یا بفروشد.

  وارتلو از رد شدن پیشنهادش می رنجد و تصمیم می گیرد با کشتن ادریس و وارثانش گودال را فتح کند و اختیارش را در دست بگیرد. آدمکش های او سراغ دوتا از برادرهای می روند. سلیم با بی عرضگی نمی تواند از تفنگش استفاده کند و در محافظت از قهرمان ناکام می ماند و در قهرمان کشته می شود. مرگ قهرمان ادرس را به شدت متاثر می کند. ادریس سکته می کند. به سختی از سکته جان سالم به در می برد، ولی برای مدتی از اداره کسب و کار خانوادگی ناتوان می شود. خانواده کچاوالی باید راهی برای حفاظت از گودال در برابر حمله ی وارتلو بیابد.

  جومالی که پسر ارشد خانواده است در زندان است و نمی تواند کار را دست بگیرد. از طرف دیگر هم سلیم، سست تر از آن است که بتواند از پس مسئولیت یک کسب و کار مافیایی بربیاید. در حالی که وارتلو خیال می کند که خانواده کچاوالی را به زانو درآورده، اتفاقی غیرمنتظره رخ می دهد. جوان ترین پسر خانواده کچاوالی به گودال باز می گردد. هرچند یاماچ یک زندگی معمولی، دور از خانواده اش می خواهد، ولی بیشتر از همیشه به عمق کسب و کار خانواده کشیده می شود. او زن زندگی اش را کاملا تصادفی پیدا کرده و می خواهد مثل آدمیزاد رابطه اش را با او پیش ببرد.

  سنا دختری جوان و زیباست که هم مراقب آدم هاست و البته، هم مراقب حیوانات. این دو، در کوچه پس کوچه های استانبول به هم برمی خورند و خیلی زود جذب شخصیت یکدیگر می شوند. هرچند آن ها تازه با هم آشنا شده اند، با هم به پاریس می روند و ازدواج می کنند. آن ها می دانند که عشقی حقیقی را یافته اند. در صبح روز عروسی شان، یاماچ مادرش را پشت در اتاقش در هتل می بیند. یاماچ برای حفاظت از سنا او را بدون گفتن هیچ حرفی تنها می گذارد و رها می کند و با اکراه و خلاف میلش به استانبول، به گودالی که سال ها پیش ترکش کرده بود، باز می گردد.

  یاماچ خلاف میلش به مافیا می پیوندد و می شود جزئی از چرخه ی پایان ناپذیر خشونت و بی رحمی. در همین حال، سنا خودش را در صبح روز عروسی اش در وضعیتی ناامیدکننده می یابد. او در پاریس تنهاست، آن هم بدون اینکه بداند چرا شاهزاده ی رویاهاش او را بدون هیچ توضیحی رها کرده است. در گودال، خواهید دید که چطور یاماچ با اکراه به مافیا می پیوندد و می شود جزئی از چرخ خشونت. آیا یاماچ می تواند از خانواده اش حفاظت کند و انتقام برادر و پدرش را بگیرد؟ آیا سنا می فهمد که چرا یاماچ او را رها کرد؟ آیا یاماچ و سنا می توانند دوباره دور از دردسرهای خانواده کچاوالی به هم برسند؟

  منبع: کولاک

  منبع مطلب : shayanews.com

  مدیر محترم سایت shayanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خیر یاماچ نمیمیرد

  پارسا : من عاشق فیلم گودالم از همه بیشتر یاماچ وصالح و کمال که مرد

  ناشناس : جومالی یاماچ را میکشد،وقتی جومالی میفهمه که یاماچ باباشون کشته جومالی هم یاماچ را میکشد

  ناشناس : یاماچ نمیمیرد زنده است

  ناشناس : سریال گودال ی سریال مرد ومردونگی وجوانمردیاست اما حیف که تهیه کننده وکارگردان ی بچه سوسول وکم سن وسال بنام اکین تمومش را از بین میبره که بزرگترین نقص سریال است وکاش اون قسمتها را پاک میکردند یا جای اون ی بچه مرد جایگزین میشد

  Mehdi Koçovalı 6 : دوستان درسته که جومالی ۳ تا تیر به یاماچ میزنه، ولی یاماچ نمیمیره خانواده بعد از اینکه میفهمن ادریس رو یاماچ کشته، یاماچو از خونه میندازن بیرون چنگیز اردنت(پدر چاتای) از فرصت استفاده میکنه و یاماچ رو مجبور میکنه که کنار اون کار کنه و یاماچ رو محافظ شخصی خودش میکنه.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 8 روز قبل
  0

  یاماچ نمیمیره فلج میشه ولی دوباره بر میگرده پیشه خانوادش

  ارمین 1 ماه قبل
  1

  نه

  ناشناس 1 ماه قبل
  6

  یاماچ نمیمیرد زنده است

  Mehdi Koçovalı 6 1 ماه قبل
  0

  اینم بگم که اونجوری که همه پیشبینی میکنن یاماچ هیچوقت نمیمیره

  اما احتمال داره همه خانواده رو از دست بده (این فقط یه احتماله ممکنه اینجوری نباشه)

  Mehdi Koçovalı 6 1 ماه قبل
  4

  دوستان درسته که جومالی ۳ تا تیر به یاماچ میزنه، ولی یاماچ نمیمیره

  خانواده بعد از اینکه میفهمن ادریس رو یاماچ کشته، یاماچو از خونه میندازن بیرون

  چنگیز اردنت(پدر چاتای) از فرصت استفاده میکنه و یاماچ رو مجبور میکنه که کنار اون کار کنه و یاماچ رو محافظ شخصی خودش میکنه.

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  الان چاتای یاماچ رو کشت زندس یا نه🤔

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  باش

  2
  ارمین 1 ماه قبل

  نمیمیره

  پارسا 2 ماه قبل
  8

  من عاشق فیلم گودالم از همه بیشتر یاماچ وصالح و کمال که مرد

  ناشناس 3 ماه قبل
  8

  خیر یاماچ نمیمیرد

  -1
  امییر گودل 2 ماه قبل

  یماچ میمیره یانه

  ناشناس 3 ماه قبل
  4

  سریال گودال ی سریال مرد ومردونگی وجوانمردیاست اما حیف که تهیه کننده وکارگردان ی بچه سوسول وکم سن وسال بنام اکین تمومش را از بین میبره که بزرگترین نقص سریال است وکاش اون قسمتها را پاک میکردند یا جای اون ی بچه مرد جایگزین میشد

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  منم یه کلیپی دیدم که جومالی تو کافه ٣ تا تیر به یاماچ میزنه می‌خوام بدونم یاماچ واقعا تو سریال گودال میمیرد

  ناشناس 4 ماه قبل
  7

  جومالی یاماچ را میکشد،وقتی جومالی میفهمه که یاماچ باباشون کشته جومالی هم یاماچ را میکشد

  برای ارسال نظر کلیک کنید