توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آزمون کارشناسی رسمی دادگستری

  1 بازدید

  آزمون کارشناسی رسمی دادگستری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  هر ساله شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری آزمونی را برای متقاضیان دریافت پروانه رسمی کارشناسی دادگستری و به منظور جذب و تامین کارشناسان شایسته و توانمند مورد نیاز کانون های کارشناسان رسمی دادگستری در نقاط مختلف کشور ، برگزار می نماید. مجری و برگزار کننده این آزمون ، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org ، ضمن مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام استخدامی کارشناسان دادگستری 99 ، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

  زمان و راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  زمان نام نویسی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال 99 ، از روز سه شنبه 13 اسفند ماه 98 آغاز می شود و تا پایان روز سه شنبه 27 اسفند ماه 98 نیز ادامه خواهد داشت. همچنین فرصت مجددی از روز 27 اردیبهشت ماه لغایت 2 خرداد ماه در نظر گرفته شده است تا افرادی که از ثبت نام این آزمون جا مانده اند و یا ثبت نام کرده و قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص شده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ضمنا این آزمون ، در تاریخ 20 شهریور ماه 99 و به صورت هماهنگ برگزار می شود.

  مراحل ثبت نام

  شما متقاضیان می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انجام مراحل زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

  شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، جهت اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری باید علاوه بر ارائه وثیقه ، دارای شرایط عمومی و اختصاصی مشخصی نیز باشند. شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 به شرح زیر می باشد. 

  شرایط عمومی

  شرایط اختصاصی

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را دارند ، باید برخی از مدارک ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 را به صورت اسکن شده در فرم ثبت نام درج کنند ؛ مانند عکس پرسنلی ، صفحات شناسنامه ، کارت ملی و … اما هر کدام از آن ها برای بارگذاری در سایت ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 باید دارای ویژگی هایی باشند که در ادامه ، کاملا شرح می دهیم.

  فایل اسکن شده عکس داوطلب

  فایل اسکن شده کارت ملی داوطلب

  فایل اسکن شده شناسنامه داوطلب

  فایل اسکن شده سایر مدارک داوطلب

  چند نکته مهم پیرامون ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  ممکن است برخی بر این باور باشند که تنها افرادی می توانند در این آزمون شرکت کنند که دارای مدرک تحصیلی حقوق یا مرتبط با آن باشند. جا دارد به عرض شما برسانیم که این گونه نیست و دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی می توانند در این آزمون ثبت نام کنند ؛ تنها باید از واجد شرایط ثبت نام بودن خود مطمئن باشند. از همین رو توصیه می کنیم تمامی متقاضیان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری دوره جاری را با دقت کامل مطالعه نمایند و با رشته های مورد نیاز آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 آشنا شوند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  زمان ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری

  زمان ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری

  زمان ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

  در دوره های اخیر برگزاری آزمون اخذ پروانه کارشناسان رسمی دادگستری ، سازمان سنجش و آموزش کشور مجری ثبت نام و برگزاری این آزمون بوده است . با انتشار اطلاعیه و فراخوان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری از طریق سایت سازمان سنجش زمان ثبت نام ، برگزاری و ... مشخص می شود .

  همانطور که پیش از این نیز اشاره شد ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۹ تابع برنامه ریزی خاصی نبوده و بنا به اعلام نیاز کانون کارشناسان دادگستری ، در خصوص برگزاری این آزمون تصمیم گرفته می شود .

  با توجه به عدم اعلام تاریخ دقیق ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 و هم چنین با در نظر گرفتن رویه سال 98 که ثبت نام اوایل مهر ماه انجام شد ، پیش بینی می شود  ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۹ نیز به همین شکل باشد .

   احتمالا ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۹ ، اوایل مهر ۹۹ خواهد بود .

  به محض انتشار زمان دقیق ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 و یا تمدید این مهلت ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  به داوطلبان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 ، توصیه می شود پیش از ثبت نام برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مقاله زیر را مطالعه کنند .

  اگر پس از مطالعه جزئیات زمان ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست . داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرامی آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار مرتبط با آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 مطلع شوند .

  هم چنین به داوطلبان علاقه مند به فعالیت در این حیطه توصیه می کنیم علاوه بر آزمون کارشناسان دادگستری در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه 99 نیز شرکت کنند .

  سوالات متداول

  معمولا ثبت نام این آزمون اوایل مهر ماه انجام می شود البته به محض اعلام زمان دقیق در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  زمان ثبت نام با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود و پس از آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  معمولا در تمامی دوره ها مهلت ثبت نام این آزمون تمدید شده که به محض تمدید در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  آزمون کارشناس رسمی دادگستری در سال 99 (اصل سوالات رایگان) | ایران استخدام

  آزمون کارشناس رسمی دادگستری در سال 99 (اصل سوالات رایگان) | ایران استخدام

   اخبار آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  اطلاعیه های آزمون:
  *اصلاحیه دفترچه‌ آزمون اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری
  *تاریخ برگزاری آزمون به روز پنجشنبه مورخ 99/06/20 تغییر یافت.
  *ثبت نام مجدد آزمون در تاریخ 27 اردیبهشت ماه صورت پذیرفت.

  خبر 29 مرداد 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه شفاهی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری همدان

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی آزمون شفاهی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری همدان در سال 98 براساس رشته تحصیلی از مورخ 99/06/15 الی 99/07/06 از ساعت 16 الی 20 خواهد بود.
  زمان آزمون مرحله دوم براي هر رشته طي پيامك ارسالي براي هر نفر مشخص مي شود.خواهشمند است با همراه داشتن كارت ملي ، شناسنامه ، اصل كليه مداركي كه در پرسشنامه به آنها استناد مي نماييد و اصل مدرك تحصيلي و كاري در زمان تعيين شده در آدرس ذيل حضور بهم رسانيد. اطلاعات تكميلي در وب سايت كانون همدان موجود مي باشد.
  تذكر : عدم حضور به موقع به هر علت ، به دليل عدم امكان تجديد مصاحبه انصراف از مصاحبه تلقي شده و موجب مختومه شدن پرونده متقاضي مي گردد.
  همدان ، خيابان ميرزاده عشقي ، تقاطع هنرستان (پيچ زندان) ، پلاك ۳۸۹ طبقه دوم . (سالن اجتماعات و سالن مصاحبه)

  جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

  خبر 19 مرداد 99: رفع کمبود کارشناس رسمی دادگستری کردستان با جذب نیروهای کاردان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

  رییس کل دادگستری استان کردستان گفت: ضروری است تا در تمام رشته‌های تخصصی که با کمبود کارشناس رسمی دادگستری در استان کردستان مواجه هستیم نیروهای کاردان و مجرب و متعهد جذب شود.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 14 تیر 99: اصلاحیه دفترچه‌ آزمون اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری سال 98 (منبع: سایت سازمان سنجش)

  پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 98/12/12 و اصلاحیات مندرج در اطلاعیه مورخ 99/02/24 بدین وسیله به اطلاع داوطلبان آزمون متقاضيان اخذپروانه کارشناسي رسمي دادگستري سال 1398 مي‌رساند اصلاحیه جديد ذيل در دفترچه راهنماي مذكور صورت گرفته است:
  ثبت نام در تاریخ 2 خرداد 99 پایان پذیرفته است.
  در رشته امتحانی امور وسایط نقلیه موتوری و زمینی (تصادفات) کد رشته 04، دو مبحث «مهندسی مکانیک» و «مهندسی ترافیک» به مباحث و سرفصل‏های امتحانی این رشته اضافه می گردد. لذا مباحث و سرفصل‏های رشته امتحانی امور وسایط نقلیه موتوری و زمینی (تصادفات) کد رشته 04 به شرح ذیل خواهد بود:
  آیین ‏نامه راهنمایی و رانندگی ـ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ـ قانون بیمه ـ مجموعه دستورالعمل‏های پلیس راهور ناجا (شماره‏گذاری) ـ قانون مجازات اسلامی (مبحث تصادفات) ـ اجرائیات ـ مهندسی مکانیک ـ مهندسی ترافیک

  خبر 5 تیر 99: جذب کارشناس جدید در مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس (منبع: خبرگزاری تسنیم)

  رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس از از افزایش دو برابری کارشناسان رسمی دادگستری این استان تا پایان تابستان امسال خبرداد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 8 خرداد 99: اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون کارشناس رسمی دادگستری لرستان (منبع: سایت کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی رسمی دادگستری لرستان در سال 1398 میبایست طبق زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه نسبت به تکمیل پرونده اقدام نمایند.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  مرکز وکلا، کارشناسان رسمی اجرا و مشاوران خانواده قوه قضاییه سراسر کشور، در اجرای بند «ب» بند آیین اجرا ۴ماده نامه ی ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ۹۷/۱۱/۲۹ از متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری جهت شرکت در آزمون سراسری کارشناسی رسمی دادگستری ۱۳۹۸ ثبت نام به عمل می آید.
  این آگهی مربوط به ثبت نام مجدد آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری در سال 98 است که در سال 99 تمدید شد.
  مهلت ثبت نام تا 2 خرداد ماه 99 میباشد.
  ضمناً لازم به توضیح است تاریخ برگزاری آزمون به روز پنجشنبه مورخ 99/06/20 تغییر می‌یابد.

  1- متدین به دین اسلام یا یکی از اقلیت های دینی به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  2- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  3- داشتن حداقل 24 سال تمام شمسی تا روز برگزاری آزمون (متولدین قبل از تاریخ 1375/03/09)
  4- داشتن دانشنامه معتبر کارشناسی یا بالاتر در رشته مورد تقاضا از دانشگاه های معتبر داخلی یا خارجی مورد تایید یکی از وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری یا بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (مدارک معادل یا مدارک دارای ارزش استخدامی (داخلی سازمان ها) پذیرفته نمی باشد.)
  5- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان تا زمان برگزاری آزمون (1399/03/09)
  6- عدم سو پیشینه موثر کیفری و عدم محرومیت از حقوق اجتماعی
  7- عدم اعتیاد به مواد مخدر و سکرآور به تایید سازمان پزشکی قانونی و عدم تجاهر به فسق
  8- داشتن سلامت جسمی برای انجام امور کارشناسی به تایید پزشکان معتمد مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده
  9- داشتن وثاقت و تعهد به اصل نظام و قانون اساسی و عدم سو شهرت

  خبر 23 اردیبهشت 99:  تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه آگهی آزمون اخذ پروانه کارشناس رسمی دادگستری سال 98 (منبع: سایت  مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و سازمان سنجش)

  با توجه به شرایط کشور در پی شیوع ویروس کرونا و اعلام قبلی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در خصوص تمدید مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی ۹۸ مرکز به اطلاع می رساند؛ ثبت نام این آزمون از ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ لغایت ۲ خرداد ماه سال جاری تمدید، و امکان ثبت نام مجدد فراهم خواهد شد. ضمناً لازم به توضیح است تاریخ برگزاری آزمون به روز پنجشنبه مورخ 99/06/20 تغییر می‌یابد.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  خبر 23 اردیبهشت 99: اطلاعیه اصلاح کلید سوالات برخی رشته‌های آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 98 (منبع: سایت شورای عالی کارشناس رسمی دادگستری)

  متقاضیانی که در آزمون سال 1398 کارشناسان رسمی دادگستری شرکت نموده ­اند و به محتوای سؤال­ها یا برخی از گزینه ­های چهارگانۀ دفترچۀ آزمون رشته­ های کارشناسی اعتراض­هایی را به شورای عالی ارائه داده­ اند، در نظر داشته باشند که این اعتراض­ها مورد بازنگری طراحان سؤال­ها قرار گرفت و سپس، برای داوری، در اختیار یک یا دو کارشناس صاحب ­نظر قرار داده شد. در نهایت اعتراض­ هایی که وارد تشخیص داده شد، در کلید سؤال­ها و در نمره ­های آزمون کتبی این­گونه متقاضیان اعمال شد و اسامی صاحبان حق، به عنوان معرفی­ شدگان جدید آزمون 1398 در سامانۀ آزمون کانون­های ذیربط قرار گرفت.

  شایسته است متقاضیان توجه داشته باشند که پذیرش هر یک از متقاضیان مذکور صرفاً منوط به وجود نیاز به کارشناس جدید در کانون ذی­ربط است، و کانون­ها، در صورتی که تا کنون نیازهای خود را تأمین کرده باشند نسبت به پذیرش اشخاصی که برای تکمیل ظرفیت معرفی شده­ اند تکلیفی ندارند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید