توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 99

  1 بازدید

  آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  همانطور که می دانید قضاوت کردن کار بسیار دشوار و پرمسئولیتی است و قاضی برای صدور حکم عادلانه باید تمام قرائن و جوانب را در نظر داشته باشد . از آنجا که زندگی در عصر تکنولوژی و پیشرفت روز افزون علوم و فناوری موجب شده هیچکس نتواند در تمام علوم متخصص و متبحر باشد لازم است متخصصان رشته های گوناگون در خدمت سیستم درآیند تا در زمان های مورد نیاز بتوان از تخصص آن ها استفاده کرد .

  برای گزینش این کارشناسان آزمونی تحت عنوان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری برگزار می شود . برای برنامه ریزی دقیق تر لازم است داوطلبان از زمان دقیق برگزاری آزمون اطلاع داشته باشند تا بتوانند زمان خود را برای مطالعه مباحث و جمع بندی دروس مدیریت کنند . در ادامه به بررسی زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 می پردازیم .

  زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

  از آنجا که تعداد شرکت کنندگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری زیاد و رقابت دشوار است لازم است با اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ۹۹​ ، مدیریت زمان صحیحی برای جمع بندی و مطالعه منابع امتحانی صورت گیرد . البته این آزمون در زیرگروه های بسیار مختلفی برگزار شده که برای هر کدام از آن ها سوالات جداگانه با توجه به منابع دوره کارشناسی رشته های مختلف طراحی می شود .

  آزمون کارشناس رسمی دادگستری هر دو یا سه سال یکبار برگزار می شود و در سال گذشته این آزمون در 6 دی ماه برگزار شد . به طور کلی روال مشخص و منظمی برای زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری نمی توان در نظر گرفت . علاقه مندان می توانند به منظور اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 عضو کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا شوند .

  ++++ به محض اعلام زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 مقاله بروزرسانی می شود ++++

  سه تا پنج روز قبل از روز آزمون ، کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که همراه داشتن این کارت برای شرکت در آزمون الزامی است .

  مشاوره زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

  با توجه به آنکه آزمون کارشناسان تمام مباحث تخصصی دوره لیسانس رشته های مختلف را در بر می گیرد و منابع این آزمون گسترده هستند باید حداکثر استفاده از زمان برای مطالعه مباحث برده شود . بنابراین برای مدیریت درست زمان باید با توجه به مهلت باقی مانده تا آزمون به انتخاب منابع مفصل تر و یا خلاصه تر پرداخت ، به این معنا که اگر زمان زیادی تا روز برگزاری آزمون باقی مانده می توان منابع اصلی و مفصل تر را برای مطالعه انتخاب کرد اما اگر فرصت شما کوتاه است منطقا باید از منابع خلاصه تر استفاده کنید .

  نکته دیگری که باید به آن توجه شود آن است که به غیر از کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه نیز عهده دار برگزاری آزمون کارشناس رسمی می باشد . توصیه می شود که برای افزایش شانس قبولی خود در هر دو این آزمون ها ثبت نام به عمل آورید تا اگر به هر علتی نتیجه دلخواه را در یکی از آزمون ها به دست نیاوردید یک فرصت دیگر نیز برای شما وجود داشته باشد .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 در کانال تلگرام آزمون های حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه

  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه

  برای سنجش کارشناسان رسمی قوه قضاییه ، آزمونی تحت عنوان آزمون کارشناسان رسمی برگزار می شود . کسانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند باید دارای مدرک لیسانس و پنج سال سابقه کار مرتبط با رشته خود باشند ، البته برای ثبت نام در این آزمون شرایط دیگری هم لازم است که تمام این شرایط در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون درج می شود .

  علاقه مندان لازم است قبل از ثبت نام برای این آزمون دفترچه راهنمای ثبت نام را با دقت مطالعه کنند . در این دفترچه اطلاعات مربوط به شرایط و نحوه ثبت نام ، زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و ظرفیت پذیرش استان های مختلف قرار می گیرید . در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص لینک دریافت دفترچه ثبت نام ، شرایط و ضوابط دفترچه این آزمون می پردازیم .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه 99

  علاقه مندان به شرکت در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه لازم است قبل از اقدام برای ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنند . در این دفترچه تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام درج شده است .

  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ، همزمان با شروع فرآیند ثبت نام بر روی سایت قرار می گیرد و قابل دسترسی برای متقاضیان ثبت نام است . برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و انتشار دفترچه آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا شوید .

  ++++برای دریافت دفترچه آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه کلیک کنید ++++

  شرایط و ضوابط دفترچه آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه 99

  همانطور که گفته شد در دفترچه ثبت نام تمام اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ، کارت ورود به جلسه و مهم تر از همه شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون درج می شود . متقاضی ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه قبل از اقدام برای ثبت نام باید وجود این شرایط که در ادامه بیان شده است را احراز کند :

  1- تابعیت ایرانی

  2- سوء شهرت نداشته باشد و تجاهر به فسق و فجور نکند .

  3- نباید وکیل یا کارشناس رسمی در همان رشته یا رشته دیگری باشد . به طور مثال کسی که در حال حاضر کارشناس رسمی دادگستری است نمی تواند در آزمون کارشناس رسمی قوه قضائیه شرکت کند .

  4- متقاضیان باید در زمان صدور پروانه کارشناسی حداقل 24 سال تمام شمسی و حداکثر 65 سال تمام شمسی داشته باشند .

  5-  حداقل مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر داخلی یا خارجی داشته باشد . متقاضی صرفا می تواند در همان رشته ای که تحصیل کرده و مدرک کارشناسی او مربوط به آن رشته است تقاضای ثبت نام کند .

  6- عدم اعتیاد به مواد مخدر و سکر آور با تایید پزشکی قانونی

  7- نداشتن سابقه کیفری موثر و محرومیت از حقوق اجتماعی

  8- ارائه کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت موقت یا دائم در زمان اخذ پروانه کارشناسی رسمی

  9- تعهد به اصل نظام و قانون اساسی

  10- باید از زمان دریافت مدرک لیسانس متقاضی ثبت نام تا زمان ثبت نام در آزمون پنج سال گذشته باشد و همچنین باید پنج سال سابقه کار مرتبط با رشته خود داشته باشد .

  11- متقاضی باید بومی همان استانی باشد که می خواهد در آزمون شرکت کند .

  12- عدم محکومیت به انفصال دائم از شغل کارشناسی

  تا به اینجا نحوه دریافت و کاربرد دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه را بررسی کردیم . اما در مورد ثبت نام این آزمون چه می دانید ؟ اگر می خواهید برای شرکت در این آزمون برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم مقاله ذیل را مطالعه کنید .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه در کانال تلگرام آزمون های حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  آزمون کارشناسان رسمی دادگستری، یکی از آزمون های استخدامی محسوب می شود که داوطلبان جهت شرکت در آن، باید ابتدا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. سایت ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری 99 معمولا همان سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور، می باشد. اما چه زمانی باید به این سایت مراجعه کرد؟ عموما زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، در دفترچه راهنمای ثبت نام آن، مشخص می شود.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  ثبت نام آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسان رسمی دادگستری – قوه قضائیه، با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 از روز 13 اسفند ماه آغاز شده و تا روز 27 اسفند ماه ادامه دارد. لازم به ذکر است که مهلت اولیه ثبت نام تا روز 23 اسفند ماه بوده است و مابقی، بازه زمانی تمدید شده می باشد. همچنین مهلت ثبت نام برای جاماندگان از فرآیند نام نویسی بار دیگر از روز 27 اردیبهشت ماه لغایت 2 خرداد ماه 99 تمدید شد.

  مرحله کتبی این آزمون در تاریخ 20 شهریور ماه 99 برگزار می شود. در این فرصت، داوطلبان می توانند به مطالعه منابع لازم پرداخته و به اندازه کافی، خود را برای شرکت در این آزمون، آماده سازند. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی، از آخرین اخبار مربوط به این آزمون، مطلع شوید.

  نکات ثبت نامی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  در این قسمت لازم می دانیم چند نکته که حین ثبت نام، باید به آن ها توجه کرد را برایتان بازگو کنیم.

  اولین مسئله این است که، در بدو ورود به سامانه ثبت نام، باید هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 را پرداخت کنید که مبلغی معادل 200 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

  به هنگام ثبت نام، باید فایل اسکن شده مدارک ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 مانند یک قطعه عکس، کارت ملی، شناسنامه و … را به صورت اینترنتی و در سامانه مربوطه بارگذاری نمایید. بنابراین تا زمانی که نتایج اولیه اعلام نشده اند، نیازی به ارسال اصل یا کپی آن ها به سازمان مربوطه نمی باشد.

  تمامی شرایط سنی و هر چه که مربوط به آن باشد، با توجه به روز آخر ثبت نام، محاسبه می شوند. برای فارغ التحصیلان دوره های پیوسته ارشد و دکتری، تاریخ مندرج بر آخرین مدرک تحصیلی آن ها، لحاظ می شود.

  کارشناسانی که جهت انتقال یا تغییر رشته، قصد ثبت نام دارند، باید به هنگام ثبت نام گزینه ” داوطلب انتقال هستم “ را انتخاب کرده و قسمت “داوطلب انتقال از استان … منطقه … به استان … منطقه …” را به همراه شماره پروانه کارشناسی یا “کارشناس داوطلب تغییر رشته … به رشته …” را تکمیل کنند.

  هر کارشناس رسمی می تواند تنها با استفاده از یک پروانه و در یک رشته کارشناسی، به فعالیت بپردازد. بنابراین اگر داوطلبی دارای پروانه کارشناسی رسمی از مراجع دیگری باشد، چنان چه در آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری، پذیرفته شود باید قبل از ادای سوگند و اخذ پروانه کارشناسی رسمی جدید، پروانه قبلی خود را باطل نموده و مدارک مستند این امر را، کتبا به شورای عالی ارائه دهد. در غیر این صورت، تمام فرآیند ثبت نام و آزمون داوطلب باطل خواهد شد.

  داوطلبان می توانند از روز سه شنبه 18 شهریور ماه 99، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دادگستری 99 اقدام نمایند. توصیه می شود، به منظور دریافت کارت در همان روزهای ابتدایی، اقدام نمایند تا اگر مشکلی در اطلاعات مندرج بر روی کارت وجود داشت، بتوانند اقدامی در راستای اصلاح آن ها انجام دهند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید