در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آخرین تراز قبولی پرستاری آزاد 97-98

  1 بازدید

  آخرین تراز قبولی پرستاری آزاد 97-98 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آخرین تراز قبولی پرستاری دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تراز قبولی پرستاری دانشگاه آزاد

  بسیاری از داوطلبان متقاضی انتخاب رشته پرستاری دانشگاه آزاد از زمان برنامه ریزی برای کنکور تا مرحله انتخاب رشته به دنبال اطلاعاتی درباره تراز های قبولی در این رشته در دانشگاه آزاد هستند .

  با توجه به اینکه دانشگاه آزاد از سال 97 رتبه ، تراز داوطلبان قبول شده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را منتشر نمی کند ، یعنی سال 97 این دانشگاه تنها محل قبولی داوطلبان را اعلام کرد و در کنکور 98 نیز به طور کلی نوع پذیرش این دانشگاه تغییر نمود و داوطلبان بر اساس سهمیه منطقه گزینش شدند و اطلاعات قبولی آن ها منتشر نشد ، از این رو در این مقاله آخرین اطلاعات در دسترس ارائه داده شده است .

  تراز های ارائه شده در جدول زیر مربوط به سال 96 است و با توجه به اینکه هر سال 3 تا 5 درصد نسبت تراز قبولی داوطلبان در کنکور بیشتر می شود داوطلبان لازم است برای محاسبه تراز خود در انتخاب رشته پرستاری دانشگاه آزاد 99 به تراز های ارائه شده در جدول زیر 9 الی 15 درصد اضافه کنند .

  تراز قبولی پرستاری ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد

  ظرفیت مازاد خودگردان دوره ای در دانشگاه آزاد است که از طریق آزمون در قبال دریافت شهریه ای معادل شهریه دانشگاه پردیس خودگردان اقدام به پذیرش دانشجو می کند  .

  در این بخش بر اساس اطلاعات موجود از سال 96 ، تراز آخرین نفر قبولی پرستاری ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان این رشته قرار داده شده است .

   با توجه به اینکه هر سال 3 تا 5 درصد نسبت تراز قبولی داوطلبان در کنکور بیشتر می شود داوطلبان لازم است برای محاسبه تراز خود در انتخاب رشته پرستاری ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد 99 به تراز های ارائه شده در جدول زیر 9 الی 15 درصد اضافه کنند تا بتوانند با مقایسه تراز امسال خود ، به شانس قبولی در رشته های پرستاری این دوره پی ببرند .

  مشاوره قبولی پرستاری دانشگاه آزاد

  متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد توجه داشته باشند که اطلاعات مذکور مربوط به آخرین تراز های قبولی سال 96 می باشد و نمی تواند قبولی داوطلبان را در این رشته برای کنکور ۹۹ تضمین کند .

  بنابراین با توجه به افزایش جامعه آماری ، رقابت تنگاتنگ و تغییرات تراز و ظرفیت محدود در دانشگاه های آزاد آمار قبولی انتخاب رشته پرستاری دانشگاه آزاد در کنکور 99 دستخوش تغییراتی خواهد شد .

  این اطلاعات تنها به منظور اطلاع از حدود قبولی های رشته محل های رشته پرستاری ارائه شده است و ممکن است برای سال تحصیلی ۹۹ این میزان از تراز ها با مقداری افزایش رو به رو باشد .

  بنابراین

  هر چقدر تراز کسب شده توسط داوطلب به محدوده تراز قبولی های مذکور نزدیک تر یا بیشتر باشد ، شانس قبولی داوطلب بالاتر است .

  همچنین هر چقدر تراز متقاضی از محدوده تراز های پرستاری سال گذشته بالاتر باشد ، شانس وی برای قبولی در آن رشته و در آن دانشگاه بیشتر است .

  به داوطلب توصیه می کنیم انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را صرفا بر اساس 4 فاکتور ( علاقه ، کیفیت دانشگاه و هیئت علمی ، دوری و نزدیکی ، شهریه ) اولویت بندی نماید .

  اگر بعد از مطالعه مقاله همچنان درباره تراز قبولی پرستاری دانشگاه آزاد 99 ابهامی دارید می توانید سوالات خود را از مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار کافیست از خدماتمشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  با توجه به اینکه این اطلاعات محدود تراز قبولی پرستاری دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 98 را نشان می دهد می توانید از زمان برنامه ریزی برای کنکور 99 تا مرحله انتخاب رشته از این اطلاعات که در این مقاله نیز ارائه شده است استفاده نمایید .  

  اطلاع از تراز قبولی پرستاری دانشگاه آزاد در کنکور سال 98 ، نزدیک ترین منبع به کنکور 99 می باشد که این آمار به منظور دسترسی راحت داوطلبان در این مقاله نیز ارائه شده است .  

  آخرین تراز قبولی های پرستاری دانشگاه آزاد در کنکور 98 در دانشگاه های مختلف متفاوت است که در این مقاله آخرین تراز قبولی های پرستاری دانشگاه آزاد در کنکور 98 ارائه شده است .        

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در سهمیه عادی

  در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور آزاد ، آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در واحد عادی در این قسمت قرار خواهیم داد . 

  آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در سهمیه عادی واحد های ظرفیت مازاد خودگردان

  در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور آزاد ، آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در واحد ظرفیت مازاد در این قسمت قرار خواهیم داد . 

  انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  در این مقاله آخرین تراز قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در سال 97 ارائه شده است و علاقه مندان به رشته پرستاری دانشگاه آزاد می توانید از آخرین رتبه قبولی پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97وشهریه دانشگاه آزاد 97 مطلع شوید . در ضمن با مطالعه مقاله های تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانید از تراز قبولی سایر رشته ها در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اطلاع یابید .  همچنین می توانید قبل از انتخاب رشته ازنرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد استفاده کنید و شانس های قبولی خود را بررسی نمایید . اگر پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 نتیجه قبولی را کسب نکرده اید می توانید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 برای ورودی بهمن ماه اقدام کنید .

  مطالعه مقاله های مرتبط با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیز توصیه می شود . 

  آخرین رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  آخرین رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال 97

  آخرین رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران 97

  آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  آخرین تراز قبولی سهمیه بسیج فعال تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  آخرین تراز قبولی سهمیه ایثارگران تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

  تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  می توانید سئوالات خود را در زمینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بپرسید . همچنین برای اطلاع از آخرین  اخبار دانشگاه آزاد عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا باشید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد ۹۸ - ۹۹ |درصد و کارنامه

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  کنکوری 26 روز قبل
  0

  سلام کسی میدونه با چه درصدایی میشه پرستاری آزاد قبول شد؟مخصوصا دانشگاه آزاد زنجان منطقه دو

  نرگس 6 ماه قبل
  -2

  باتراز۶۱۰۰پرستاری ازاد چالوس قبول میشم یانه

  1
  ایدا 6 ماه قبل

  نه

  مهدی 7 ماه قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید