توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آخرين اخبار انتخابات امريكا

  1 بازدید

  آخرين اخبار انتخابات امريكا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ بایدن پشت دروازه‌ کاخ سفید، ترامپ در اندیشه آشوب

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ بایدن پشت دروازه‌ کاخ سفید، ترامپ در اندیشه آشوب

  به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ جوبایدن نامزد دموکراتها تا این لحظه ۲۶۴ رای الکترال را از آن خود کرده و در صورت پیروزی در ایالت نوادا و کسب ۶ رای الکترال این ایالت، جمع آرای الکترال او به ۲۷۰ خواهد رسید و پیروز نهایی انتخابات خواهد شد. تا این لحظه ۷۵ درصد از آرا در ایالت نوادا شمرده شده که بایدن با کسب ۴۹.۳ درصد در مقابل ترامپ با ۴۸.۷ درصد ، در این ایالت سرنوشت ساز ، پیش است.

  به گزارش سی ان ان، ستاد تبلیغات دونالد ترامپ پس از متوسل شدن به شکایت در ایالت های حساس میشیگان، جورجیا و پنسیلوانیا مبنی برای توقف شمارش آراء در این ایالات،  به گفته برخی منابع این بار در ایالت های آریزونا و نوادا قرار است جنگ حقوقی را دستاویز خود قرار داده تا بدین ترتیب زمینه برای آشوب و هرج و مرج به نفع خود فراهم آورد. نتایج اولیه حاصل از شمارش آرا در ایالت نوادا حاکی از پیشتازی بایدن در این ایالت است و صورتی که بایدن ۶ رای الکترال این ایالت را کسب کند، پیروز خواهد بود.

  منابع خبری می گویند اگر ترامپ در ایالت جورجیا ببازد، ستاد او ممکن است صحت شمارش آرا را زیر سوال سوال ببرد و درخواست بازشماری ارا در این ایالت را بدهد.

  دادگاه ایالتی پنسیلوانیا بامداد پنجشنبه شکایت کمپین ترامپ در مورد نحوه برگزاری و شمارش آرای انتخاباتی در این ایالت را رد کرد.

  کمپین انتخاباتی ترامپ پیشتر اعلام کرد که به دادگاه میشیگان برای توقف کردن شمارش آرا شکایت کرده است.

  بنابر آخرین آمار نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و تا این لحظه، جو بایدن با ۲۶۴ رای الکترال در برابر ۲۱۴ رای الکترال دونالد ترامپ پیش است.

  زمان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا شامگاه سه شنبه در همه ایالت ها به پایان رسید و مقام‌های انتخاباتی همچنان در حال شمارش آرا هستند.

  ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا صبح روز چهارشنبه(دیروز) به وقت محلی و پیش از پایان شمارش آرا، در سخنانی با ادعای پیروزی زودهنگام در انتخابات گفت: از مردم آمریکا تشکر می‌کنم که میلیون ها نفر به من رای دادند.

  او گفت بایدن حرف‌هایی می‌زند که نشان از باخت در انتخابات دارد و می‌گوید که می‌خواهند به دادگاه مراجعه کنند. این همان چیزی بود که من از روز اول گفتم. انتخابات تمام شد و این یک تقلب بود. ما جشن خواهیم گرفت . من رک بگویم که این انتخابات را بردیم و این یک روزبزرگی است.

  ترامپ تاکید کرد که وی به دیوان عالی مراجعه خواهد کرد تا اجازه افزودن برگه‌های آرا پس از بسته شدن محل های اخذ رای را ندهد.

  در شهرهای نیویورک، واشنگتن و بسیاری از شهرهای دیگر آمریکا، صاحبان فروشگاه و مدیران بانک ها از بیم آشوب و درگیری های خیابانی بعد از اعلام نتیجه انتخابات، اقدام به حصارکشی مقابل مغازه ها و بانک ها کرده اند.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا / احتمال پیروزی بایدن بیشتر شد

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا / احتمال پیروزی بایدن بیشتر شد

  شفقنا – احتمال به نصاب رسیدن بایدن بیشتر شده استو

  ⬅️ شفقنا – لحظاتی پیش (شامگاه‌ پنج شنبه) سی ان ان اعلام کرد که وضعیت آراء در پنسیلوانیا به گونه ایست که از نظر شمارش آراء بایدن هر لحظه به ترامپ نزدیکتر شده و احتمال پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در این ایالت بالاتر رفته است. در این صورت حتی در صورت باخت در آریزونا و یا هر ایالت باقی مانده دیگر از جمله جورجیا، بایدن برنده انتخابات خواهد شد. تا روز پنجشنبه این بالاترین احتمال برای پیروزی بایدن است. البته شمارش آراء همچنان ادامه دارد.

  ⬅️ بایدن نیز لحظاتی پیش اعلام کرد به نتیجه انتخابات اطمینان دارد و از طرفداران خود خواست صبر پیشه کنند.
  ⬅️ رییس کمپین بایدن نیز اعلام کرد که پیروز انتخابات خواهند بود.

  ⬅️ در این حال کمپین ترامپ اظهار داشت به احتمال زیاد نتیجه ی آراء آریزونا به نفع ترامپ خواهد بود. و شکایت درباره ایالت های دیگر ادامه خواهد یافت.

  ⬅️ این در حالیست که فاصله رای بایدن با ترامپ در نوادا نیز افزایش یافته است.

  ⬅️ یادآور می شود با توجه به نزدیکی آراء در ایالت های جورجیا و آریزونا و نوادا و پنسیلوانیا شمارش آراء با وسواس بیشتری در حال انجام است و هر بسته ی رای ممکن است در اخرین لحظات جهت فرد پیروز را تغییر دهد.

  ⬅️ دونالد ترامپ نیز لحظاتی پیش در اظهاراتی گفت: اگر آراء قانونی شمرده شود، من برنده ام.  اما آنها می خواهند با شمارش آراء غیر قانونی  انتخابات را بدزدند.

  به گزارش شفقنا او همچنین افزود، من از ابتدا با آراء پستی مخالف بوده ام و معتقد به فساد در این گونه آراء بوده ام. اما آنها (دموکراتها) تلاش دارند انتخابات را با فساد سرقت کنند و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نگذاریم این انتخابات مهم را بدزدند.

  او در انتها تهدید کرد که اگر تلاش های وکلایش به نتیجه نرسد، شکایت خود را به دادگاه عالی خواهد برد.

  منبع مطلب : fa.shafaqna.com

  مدیر محترم سایت fa.shafaqna.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید