توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آتش سوزی بیمارستان شریعتی

  1 بازدید

  آتش سوزی بیمارستان شریعتی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آتش سوزی در بیمارستان شریعتی تهران / اتاق تولد در آتش سوخت + عکس ها

  آتش سوزی در بیمارستان شریعتی تهران / اتاق تولد در آتش سوخت + عکس ها

  به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، صبح امروز ، سید جلال ملکی – سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی در خیابان جلال آل احمد نرسیده به خیابان کارگر شمالی خبر داد.

  آتش سوزی که با حضور به موقع آتش نشان خاموش شد که اگر نیروهای امدادی آتش نشانی تهران در زمان به موقع به محل نرسیده بودند فاجعه ای رخ می داد که تا مدت ها غم آن و بهت وقوع آن جامعه ایرانی را در بر می گرفت.

  سید جلال ملکی در توضیح این حادثهبعد از اینکه آتش مهار شد و جان مادران باردار و نوزادان از خطر دور شد چنین گفت: ساعت 5:19 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی واقع در خیابان جلال آل‌احمد، نرسیده به خیابان کارگر شمالی به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان حدود سه دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه دوم در مجاورت بخشهای درمانی، اتاقکی به وسعت حدود 6 تا هفت متر وجود داشته که وسایل تهیه کپی و سایر لوازم در آن قرار گرفته بود.

  وی تاکید داشت : در اتاقک مذکور آتش‌سوزی روی داده و به بخشی از سقفهای کاذب بالای اتاقک نیز سرایت کرده و در حال گسترش بود که آتش‌نشانان عملیات خود را آغاز کرده و سریعاً آتش خاموش شد.

  همین بخش صحبت سخنگوی آتش نشانی تهران که ازآتش گرفتن سقف های کاذب محل آتش سوزی خبر می داد خبرنگاررکنارا بر آن داشت تا بررسی بیشتری در خصوص این آتش سوزی داشته باشد زیرا آتش گرفتن سقف کاذب یعنی به راحتی می تواند آتش به نقاط دیگر منتقل شود و مهار آتش سخت تر شود.

  و اما بررسی خبرنگار رکنا از کادر بیمارستان مشخص کرد که آتش سوزی در چند قدمی بخش نوزادان و مادران باردار بوده است .

  اتاق آتش گرفته میان دو بخش زنان باردار و نوزاد تازه متولد شده بود و اگر مهار به موقع صورت نمی گرفت حال با یکی ازتلخترین حوادثآتش سوزی کشور را مواجه بودیم.

  این حادثه باردیگر تاکید می کند که ایمنی بیمارستان ها لبریز ناایمنی است و این ناایمن بودن مشخص که بارها هم از آن گفته شده است مورد بی توجهی سازمان ها و نهادهای مسئول قرار دارد . کمتر از یکماه قبل کلینک سینا منفجر شد و وضعیت ناایمن ساختمان کمک را سخت کرد و جان ها را گرفت . امروز بیمارستان شریعتی دچار حریق شد و جان ده ها بیمار و نوزاد و مادر باردار به خطر افتاد و این حوادث ادامه خواهد داشت اگر هر چه زودتر فکری برای ایمنی ، بهسازی نشود.

  و اما رئیس سازمان بازرسی کل کشور همین 48 ساعت پیش اعلام کرد :حدود 190هزار مرکز درمانی ناایمن در تهران داریم..

  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

  رئیس بیمارستان شریعتی: حادثه آتش سوزی جدی نبود و فعالیت های درمانی با قدرت در حال پیگیری است | روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید